mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 18:04 
 
MOże ktos mial stycznosc z tymi 2 myszkami bo nie wiem ktora jest lepsza.Jakby było to wazne to gram w Tibie i rozne fps(strzelanki)

Bo technicznie to są chyba zbliżone ale te sterowanie fatal1ty mnie troche odstrzasza.


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 18:13 
 
Jak do tibii to tylko fatal1ty, bo fajniej brzmi.


_________________
@polygamia


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 18:39 
 
Czytałem ze w fatal1ty mozna wage jakos zmieniac-czy to sie przydaje?
Kiedys czytałem,ze jezyk 1337 nie jest fajny czy ze lamery go uzywaja wiec to ze ci sie podoba to wiele wyjasnia.

Miał ktos do czynnienia z tymi 2 myszami i moglby mi porownac te myszki bo na stronach nie było w porownaniach diamonbacka tylko coperhead.


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 18:45 
 
Obie som fajoosie!


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 18:49 
 
NO wlasnie wiem ze obie sa fajne i nie wiem ktora mam kupic bo sprzedalem uhy i inne pierdoly na allegro z tibii i mam kaske.


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 19:12 
 
A ile zarobiles, bo wlasnie mysle nad wlasna dzialalnoscia gosp. i sprzedawaniem epixow z tibii ?


_________________
@polygamia


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 19:16 
 
NIe wiem co to sa te całe expixy ale ja itemy sprzedaje tylko.Np.jakies runy czy kase.


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 19:28 
 
Ile na miesiac wyciagasz, bo wlasnie nie wiem, czy nie rzucic pracy i zaczac farmic...


_________________
@polygamia

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 19:31 
 
ja slyszalem ze do tibii idealny jest vii remote


Ostatnio edytowano 25 kwi 2007, 19:33 przez rafgate, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 19:33 
 
Ja mam Diamondbacka + everglide'a titana od 2 lat i z dumą Ci mogę powiedzieć, że to jedna z najlepszych myszek wczechczasów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 20:03 
 
Porównywać nie ma w sumie co, ogólnie poziom techniczny myszek dla graczy jest teraz praktycznie taki sam. Różnica jest jedynie w kształcie, wadze i rozłożeniu przycisków i to właśnie pod tym kątem wybiera się swojego gryzonia.

Ogólnie to fatal1ty jest myszką taką bardziej do przesuwania palcami, nie całą ręką. Diamondbacka też się ofc da, tak jak ja to robie, bo mam ustawioną mega czułość, nie mniej przy mniejszej czułości trza już jezdzić nadgarstkiem.

Sam stwierdź, jaki styl gry ci bardziej odpowiada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 20:17 
 
Ja niestety wychodzę z założenie jednego. Fatality to gracz quake'a, sam pamiętam jak na kubusia vq3 wszedł kiedyś i zrobił pomiot z najlepszymi graczami w Polsce.

Koleś miał renomę zajebistą, był odizolowany od sceny, robił swoje i wygrywał wszystkie najlepsze turnieje na świecie. Od czasu, jak sprzedał swoją xywe na rzecz sprzętu, stracił u mnie maksymalnie reputation. To tak, jak aktorzy sprzedają się w reklamie proszku do prania [przenośnia].

Dlatego osobiście uważam, że Diamondback ma większy prestiż niż fatality. Pozatym, razer ma swoją renomę równiez u pr() graczy. Jest lekki, świetnie się trzyma dłoni i ma zajebiście duże przyciski. Do tego wzorowa konfiguracja buttonów i 1600dpi. Jest tylko jedna wada. Wyłącza sie nie raz w trakcie wchodzenia do Windowsa [odpalania]. Niestety, w całym faqu na temat razera jest tutorial jak to ominąć, ale niestety gówno to pomaga :). Ogólnie, nie mając usb 2.0 w obudowie na wyciągnięcie ręki, można się zdrowo wkurwiać jak będzie trzeba z tyłu kompa wyciągać wtyczke od usb żeby myszka zaskoczyła.

Podsumowując. Mimo tego, że się wyłącza sprzętowo, ogromnie ją polecam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 21:09 
 
Sobtainer napisał(a):
Ogólnie, nie mając usb 2.0 w obudowie na wyciągnięcie ręki, można się zdrowo wkurwiać jak będzie trzeba z tyłu kompa wyciągać wtyczke od usb żeby myszka zaskoczyła.


A tam, ja już się przyzwyczaiłem. ;) Też polecam ofc, bardzo świetnie leży mi w dłoni razer, o niebo lepiej niż np logitech, ale o nim nie ma mowy w temacie więc cii...


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 21:50 
 
BO moj brat co gra w America's Army i jest taki pro(przynajmniej sam tak o sobie mowi) to uzywa diamondbacka.A jak raz na wakacje przyjechał do niego jakis jeden gosciu co w reprezentancji polski jest to tez mial razera,ale chyba zielony byl jakis.Jakby co to gosciu ma nick discowery albo roger.

A moj kumpel ma fatal1ty i w warrocka wymiata.Ponoc fatal1ty jest profilowana dla praworecznych a moj kumpel jest leworeczny a i tak wymiata wiec jak to jest z tym profilowaniem?

I czy ta zmiana wagi w fatal1ty cos daje?


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 21:56 
 
Musi być fake, naprawdę...



...proszę?

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 21:58 
 
Szybciej biegasz bo mniejsze obciążenie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 22:07 
 
italiosx ty jesteś niezły, piszesz że grasz w tibię a w sygnaturce masz "TIBII NIE!"
co do mychy, bierz taką jaka ci pasuje, będzie ładnie leżała w dłoni i łatwo się nią operowało, ja cały czas jadę na Logitechu MX500, jedynie ślizgacze wymieniałem, a jak wiadomo mycha nie jest jednym z nowych modeli ;)

i jeszcze jedno, pamiętaj że super hiper mycha nie zrobi z ciebie pr0 gamera, tak więc nie porywaj się z motyką na księżyc, jak grasz w tibię to spokojnie wystarczy ci mysz typu A4-TECH X-7xx


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 22:14 
 
Varenthin napisał(a):
italiosx ty jesteś niezły, piszesz że grasz w tibię a w sygnaturce masz "TIBII NIE!"
co do mychy, bierz taką jaka ci pasuje, będzie ładnie leżała w dłoni i łatwo się nią operowało, ja cały czas jadę na Logitechu MX500, jedynie ślizgacze wymieniałem, a jak wiadomo mycha nie jest jednym z nowych modeli ;)

i jeszcze jedno, pamiętaj że super hiper mycha nie zrobi z ciebie pr0 gamera, tak więc nie porywaj się z motyką na księżyc, jak grasz w tibię to spokojnie wystarczy ci mysz typu A4-TECH X-7xx


Bo to sciema, nie chce robic sobie konkurencji na rynku i niby jest na nie. :lol:


_________________
@polygamia

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 00:01 
 
Porównywać nie ma w sumie co, ogólnie poziom techniczny myszek dla graczy jest teraz praktycznie taki sam.

Jak juz dyskusja toczy sie na powaznie... Niestety myszki firmowane przez creative'a odstaja bardzo od "przyjetych standardow". Calosc telepocze sie w srodku, jak gdyby zlozona byla z klockow lego i jest to bardziej odczuwalne przy zamontowaniu wiekszych ciezarkow... W wersji 1010 99% grajacych przyciski padaly po paru tygodniach uzytkowania. 2020/professional wyglada za to jak dupa, ma zamiast LED laser i dzieki temu skipuje/gubi sie na wszystkich nie-szmacianych (oraz niektorych szmacianych) padach juz nawet przy srednio-szybkich ruchach. Myszke trzyma sie dziwnie, bo jest tam miejsce na trzy palce na gorze, wiec dosc oryginalne rozwiazanie. W zalozeniu ksztaltem ma to przypominac starenkiego Wingmana od Logitecha...

Co do DB, to moge polecic, jesli nie beda przeszkadzaly boczne przyciski. Jesli beda przeszkadzaly, to jest alternatywa, model o ksztalcie (nieudanego) Vipera - Krait, ktory przy okazji nie ma takich glupich zaglebien po bokach jak DB/CH. w/w myszki sa przystosowane raczej do finger gripa (z lekkim dodatkiem reszty dloni ewentualnie), bo reki nie ma tam za bardzo jak ulozyc, jak na MX500,Razer DA itp. Nie wiem jakie sensitivity musialbys miec, zeby myszka operowac tylko i wylacznie palcami, ale przy takim sensie nie da sie porzadnie celowac...

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 00:54 
 
ESReality MouseScore 2007

Performance:

Obrazek

Price/Performance:

Obrazek


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.