mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 02:19 
Cytuj  
Ahoj,

No więc sprawa jest mimo wszystko poważna :P
Potrzebuję kupić komuś z rodziny coś na bóle kręgosłupa / rwę kulszową bo wizja człowieka siedzącego głównie samemu w domu, do tego z ciągłymi bólami spędza mi sen z powiek. Grzebiąc w necie znalazłem sporo niby genialnych, rewolucyjnych materaców / łóżek / krzeseł masujących, poprawiających ukrwienie i cholera wie co jeszcze - lista jest naprawdę długa ("Udrożnienie kanałów energetycznych" rozłożyło mnie na łopatki), np. Ceragem, Enabio, FIT N-17...
Sęk w tym że model sprzedaży tego bardzo mi śmierdzi: firma sp.j., podająca się często za producenta aparatury medycznej (a mająca w ofercie tylko taki materac i nawilżacz powietrza), otwiera salon, zaprasza na darmowe zabiegi, wycieczki z wkładką reklamową, wmawia starszym osobom jaka to rewelacja i do tego promocja (załóżmy erm do końca lipca), bo można kupić to za załóżmy 3k a normalnie 10k... Wygląda mi to na cwany marketing z porządnie prowadzoną również kampanią w necie w postaci masy cukierkowych postów (lub wręcz odwrotnie, konkurencja działa), na całkiem "przelotnych" forach.

Wracając do sedna, wolę bazować na konkretnych opiniach ludzi którzy się z czymś takim zetknęli w praktyce. Czy ktoś z Was ma kogoś kto z takich (np. w/w) rzeczy korzysta i czy te wynalazki rzeczywiście działają? Ewentualnie może znacie jakąś firmę rzeczywiście robiącą porządny sprzęt medyczny do takich celów (bo ten co znajduję zalatuje mi rewelacją w stylu Mango, ale w innej oprawie).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 10:58 
Cytuj  
Spie od kilku lat na materacu Tempur, zajebiscie wygodny, polecam. Nie jest to niestety tanie, ale technologia NASA etc. ;)

http://www.tempur.com/
http://en.wikipedia.org/wiki/Tempur


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 11:41 
Cytuj  
No nie jest tanie heheehh zaczyna się od 3k chyba ;<

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 12:12 
Cytuj  
Sam mam Rwę, śpie na materacu za 1,3 k - rehabilitacyjnym z Janpola od 6 miesięcy i jest ok. Materac trzeba dobrać do wagi, ja mam 150 + i materac ZEUS, ale np. EREBU też jest twardawy
Głowny problem przy Rwie to taki że trzeba to wyleżeć, w neutralnej pozycji, tj żeby nie bolało i potem jak nieco ból ustąpi zacząć gimnastykę rahabilitacyjną. Jak bardzo boli lekarz powinien założyć blokadę, lub skierowac na operację jesli rehabilitacja nei przynosi rezultatów.

Nie są zalecane masaże itp działania na własną ręke. Masowanie może spowodowac tylko eskalację problemu.

Polecam przychodnię i lekarza :
http://www.lideria.pl/sklep/opis?nr=11325
http://www.vigor.nets.pl/


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 13:38 
Cytuj  
Sam mam taki problem od jakiegoś czasu. Plecy mnie napierdalają mega. Momentami to aż mi się chce płakać bo ból jest tak mocny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 13:46 
Cytuj  
More pushing - less bending.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.