mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 18:42 
Cytuj  
http://pl.store.creative.com/ziisoundd5 ... _pl_300910

Polecam się przyglądnąć świetnej technice wykorzystywania fanatyzmu fanów Apple w połączeniu z ofertą Creative.

Osobiście po latach użytkowania z-5500 myślę nad rozwiązaniem wireless ale tego się nie spodziewałem. Chyba lepiej sobie składać samemu takie zestawy bo ani Logitech ani Creative nie posiada dobrego wireless'a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 19:08 
Cytuj  
Cytuj:
Przestrzenny dźwięk o audiofilskiej jakości dzięki zastosowaniu najlepszych przetworników pełnozakresowych, a także ciepłe brzmienie „tuby” z wysokowydajnych wzmacniaczy cyfrowych. System zapewnia bogatsze wrażenia odsłuchowe niż podczas odtwarzania muzyki z tradycyjnego domowego zestawu stereo.


;)

Oferta dla debili, w końcu to też jest jakaś nisza.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 19:49 
Cytuj  
Glosniki/Sluchawki Creative tylko masowi idioci kupuja.. za ich ceny mozna kupic lepszy sprzet firm ktore zajmuja sie profesjonalnie wyrobem audio a nie chipsetow do komputera i masowego chlamu.

seriously, bezprzewodowe glosniki - z lekka nie rozumiem, zrozumialbym sluchawki, ale glosniki ? nie warte straty jakosci.

Jak ktos chce miec czysto to moze sobie ukryc kable.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 19:54 
Cytuj  
creative fatality akurat graja calkiem spoko i sa nad wyraz wytrzymale.
tak jak w przypadku kazdego producenta - zdarzaja sie lepsze i gorsze produkty.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 20:06 
Cytuj  
nah, to typowa srednia polka, maja dobre karty muzyczne dla graczy ale to tyle. Ale wyrobili se marke wiec nie dziwne ze probuja zarabiac na inne sposoby.

Tak samo logitech, robi jedynie dobre klawiatury / myszki, ale glosniki /sluchawki pady joye, itez sprzedaje.

Audio i Komputery to calkiem inne technologie. To ze firma robi dobry sprzet komputerowy nie znaczy ze zrobi dobry sprzet audio.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 20:10 
Cytuj  
akurat chodzi mi o sluchawki, ale faktycznie moze malo precyzyjnie sie wyrazilem.
jesli chodzi o karty muzyczne to tez od lat kupuje creativa i oprocz awaryjnosci nie mam na co narzekac.
glosniki logitech tez nie naleza do najgorszych.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 20:21 
Cytuj  
Ano ok, napewno sa fajne w porownaniu z tracerami, philipsami i innym gownem, a miales kiedys sprzet audio markowej firmy zajmujacej sie ta dziedzina ? Czy poprostu porownujesz z crapem ktory ma wiekszosc osob ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 20:22 
Cytuj  
do sluchania muzyki i ogladania filmow mam sprzet audio. moze nie z wysokiej polki, ale wystarczajaco dobry, zeby slyszec roznice :)
do gier, seriali, youtube na pc uwazam, ze i logitech i creative bardzo dobrze sie nadaja.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 20:29 
Cytuj  
No coz przy nastepnych zakupach polecam znalezc sprzet specjalizujacy sie w sprzedazy audio.. taki pro, z pomieszczeniami do odsluchu,, i porownaj sobie creativy z jakims pro sprzetem w podobnej cenie.
Albo sluchawki logitecha/creative z Sennheiserem lub AKG.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 20:37 
Cytuj  
pro sprzet audio w podobnej cenie co creative? troche cie chyba ponioslo.

anyway konczac, powtorze - do pc logitech, creative w zupelnosci mi wystarcza i nie 'boli'. co wiecej jestem zadowolony z glosnikow logitecha (ktore sa lepsze od creativa), ze sluchawek i karty muzycznej creativa.
a troche ich przerobilem w przeciagu lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 20:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
pro sprzet audio w podobnej cenie co creative? troche cie chyba ponioslo.


Jeżeli chodzi o karty dźwiękowe/słuchawki to jak najbardziej.

Głośniki już raczej niezbyt, chociaż znalazłbym coś dobrego ze stajni M-audio za cenę tego "audiofilskiego systemu stereo do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z telefonu".


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 20:56 
Cytuj  
ja za swojego x-fi dalem 160zl? czy w tej cenie dostane cos lepszego jesli chodzi o jakosc?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 21:01 
Cytuj  
Nie za bardzo, tak około 3 stów już można wyrwać coś od M-audio

http://allegro.pl/m-audio-audiophile-24 ... 06845.html

(jedna oferta jest tylko lol, kiedyś było tego więcej)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 21:12 
Cytuj  
Ja jestem fanem Creative'a.
Sorry za flex teraz ale coś wam napisze:
- ZEN V od 4 lat
- Aurvana od 4 lat do mp3 - o tych sluchawkach nawet nie powiem slowa zlego, sa idealne
- Arena surround (sluchawki od roku) - graja cudownie a efekty creative'a rozpierdalaja. Do tego podlaczane przez usb, przez co w grze generowany jest dzwiek wprost z x-fi w sluchawkach. A ja mam dodatkowo je 24h podlaczone do kompa, a zmieniam urzadzenie w opcji dzwiekowych w win7. 2 kliknieciami przelaczam ampli/sluchawki - zadne senheisery tego nie dadza, a wygoda to priorytet.
- kiedys zestaw thx creative'a (gigaworks progamer) - graly cudownie
- X-FI Titanium podlaczone do ampli yamahy przez spdif (nie coaxial tylko optyk)

Kazda z tych rzeczy chodzi, ma sie baaardzo dobrze i jest dla mnie w zupelnosci wystarczajaca. Takze proponuje wstrzymac sie ze slowami ze creative jest dla debili. Debilami to sa ludzie, ktorzy kupuja audiofilski sprzet i podlaczaja go do intelowskiej k dzwiekowej.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 01:14 
Cytuj  
sluchawki na usb ci sie podobaja ? ...
dunno ja tam sluchawki do ampa podlaczam.

Anyway creative to dla mas, sprzet srednienj polki, wiekszosc osob ktore kupuje sluchawki creative'a nawet nie slyszalo o sennheiserze.

To ze sprzet jest ok nie znaczy ze jest dobry.


anyway... fajnie ze jestes kilka lat.. Ja jednak uzywam sluchawek na codzien, nieraz po kilkanascie h. zdejmuje/zakladam co godzine jak ide zapalic.. czasami mi spadna, czasami rzuce, czasami na nie usiade.

Sennheisery przetrwaly wszystko, wiekszosc innych marek sie pieprzy poprzez zwykle uzywanie w kilka miesiecy.


Troche ironiczne ze to dlatego kupilem sennheisery hd555.. bo wyczytalem recke jakie sa wytrzymale....

Jednak dzwiek ktory uslyszalem po ich podlaczeniu sprawil ze wszelki inny sprzet brzmi jak czysty crap teraz.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 01:19 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
sluchawki na usb ci sie podobaja ? ...
dunno ja tam sluchawki do ampa podlaczam.

Anyway creative to dla mas, sprzet srednienj polki, wiekszosc osob ktore kupuje sluchawki creative'a nawet nie slyszalo o sennheiserze.

To ze sprzet jest ok nie znaczy ze jest dobry.


anyway... fajnie ze jestes kilka lat.. Ja jednak uzywam sluchawek na codzien, nieraz po kilkanascie h. zdejmuje/zakladam co godzine jak ide zapalic.. czasami mi spadna, czasami rzuce, czasami na nie usiade.

Sennheisery przetrwaly wszystko, wiekszosc innych marek sie pieprzy poprzez zwykle uzywanie w kilka miesiecy.


Troche ironiczne ze to dlatego kupilem sennheisery hd555.. bo wyczytalem recke jakie sa wytrzymale....

Jednak dzwiek ktory uslyszalem po ich podlaczeniu sprawil ze wszelki inny sprzet brzmi jak czysty crap teraz.



anyway, to ze ci wystarcza to jedno, ale jezeli za ta cene mozesz miec cos lepszego, upieranie sie przy creativach jest czystym debilizmem.. albo fanbojstwem..

No ale jak widze fanow apple przeplacajacych za ich zabawki to wlasciwie mnie to nie dziwi... z creative czy logitech jest tak samo.. tylko na mniejsza skale..

I nie nie mowie ze produkuja chujowy sprzet.

Ich karty muzyczne sa zajebiste do gier, Myszki/klawiatury logitecha sa imo najlepsze na swiecie.. Jednak nie zmienia to faktu ze nie kupilbym ich glosnikow albo sluchawek.

Sure do komputera do gier kupie karte creative'a, myszke / klawiature logitecha. Ale to na tyle.. to zreszta lubie w pc, nie jestem skazany na jednego producenta ktory czesc stuffu zrob dobrze czesc przecietnie a czesc chujowo ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 05:08 
Cytuj  
Asthon, na razie to ja słyszę tylko o słuchawkach o niczym innym nie piszesz bo pewno nie masz pojęcia o reszcie.

Creative jest dla mas, ale jest to bardzo dobra firma produkująca sprzęt do komputera i z czystym sumieniem polecam wszystkim rzeczy które posiadam. Ewentualnie, jeżeli miałbym kupować coś w najbliższym czasie, to zmieniłbym słuchawki właśnie, ale grubo bym się musiał zastanowić właśnie z powodu cudownego usb.

A wracając do słuchawek. Senheisery bym chciał, jakbym podłączał do amplitunera, jakbym słuchał płyt cd. Aktualnie zakładam słuchawki do gier, mają mieć mikrofon, mają być wygodne i mają wciskać efektami w fotel (cmss/dolby headphone itp). Senheisery nie mają nic oprócz mikrofonu z takich rzeczy i nie wierze - tak po prostu nie wierze, że senheiser jest w stanie zabić takie słuchawki jak ja mam do kompa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 09:23 
Cytuj  
ja tam mam kossy i sa mega zajebiste i wytrzymale, te wszystkie sluchawki z dopczepianym mikrofonem to jest niezly shitz0r.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 10:01 
Cytuj  
Kossy :( wlasnie mialem je kupic ale szybko szybko i w koncu zalatwilem sobie: http://www.steelseries.com/products/aud ... eries-5hv2

Steelseries niby tez masowka ale te sluchawki sa naprawde zajebiste. Po 6 godzinach grania nie bola mnie uszy od ucisku, wysuwany mikrofon, 7:1 z karta usb, no i dzwiek jest <3

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 13:42 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Asthon, na razie to ja słyszę tylko o słuchawkach o niczym innym nie piszesz bo pewno nie masz pojęcia o reszcie.

Creative jest dla mas, ale jest to bardzo dobra firma produkująca sprzęt do komputera i z czystym sumieniem polecam wszystkim rzeczy które posiadam. Ewentualnie, jeżeli miałbym kupować coś w najbliższym czasie, to zmieniłbym słuchawki właśnie, ale grubo bym się musiał zastanowić właśnie z powodu cudownego usb.

A wracając do słuchawek. Senheisery bym chciał, jakbym podłączał do amplitunera, jakbym słuchał płyt cd. Aktualnie zakładam słuchawki do gier, mają mieć mikrofon, mają być wygodne i mają wciskać efektami w fotel (cmss/dolby headphone itp). Senheisery nie mają nic oprócz mikrofonu z takich rzeczy i nie wierze - tak po prostu nie wierze, że senheiser jest w stanie zabić takie słuchawki jak ja mam do kompa.



to moze wyprobuj?

nie rozumiem czemu ludzie tak bardzo lubia sluchawki z mikrofonem, starczy dobry mikrofon i moze lezec w pewnej odleglosci nie przeszkadzajac nikomu po chuja ma ci pakowac sie w twarz ? a moze czuje sie bardizej pro w ten sposob ?


Co do mojego skupiania sie w temacie sluchawek - ano, glosnikow nie kupuje, tylko sluchawki, jednak mialem okazje slyszec dzwiek z roznych creative'ow...... brzmialy zalosnie w porownaniu z moimi sluchawkami


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.