mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w eve preferuje walke na odleglosc. w sumie bez wiekszego znaczenia czy beda to missiles czy turrets (w missiles mam 400k sp w turrets 80k sp wiec moge jeszcze zmienic).

Jesli misjonujesz caldari, to turrety imo strata czasu. Pozniej zawsze mozna wyskilowac z nudow :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 00:47 
Cytuj  
Wczesniej czy pozniej bedziesz potrzebowal i jednego i drugiego.
Ja mam Matarskie projectile i teraz troche placze, ze zaniedbalem missile i tak sobie doskilowuje powoli.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 01:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w eve preferuje walke na odleglosc. w sumie bez wiekszego znaczenia czy beda to missiles czy turrets (w missiles mam 400k sp w turrets 80k sp wiec moge jeszcze zmienic).

no wlasnie nie tak do konca "bez wiekszego znaczenia" jako ze missle po pierwsze nie maja instant dmg, po drugie moze im sie "skonczyc" paliwko zanim doleca do celu i po trzecie z tego co pamietam to posranie wychodzi przeliczanie dmg w zaleznosci od predkosci i sygnatury celu


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 08:40 
Cytuj  
no nie do konca rozumiem jak to dziala. wczoraj misje lvl2 recon (1of3) robilem chyba 3h. dmg robilem jakis minimalny missiles.

a jesli juz inwestowac w turrets to ktore? hybrid, energy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 09:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no nie do konca rozumiem jak to dziala. wczoraj misje lvl2 recon (1of3) robilem chyba 3h. dmg robilem jakis minimalny missiles.

a jesli juz inwestowac w turrets to ktore? hybrid, energy?

Hybrydy imo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 09:37 
Cytuj  
Rokh - bonus do hybryd
Ferox - bonus do hybryd
Harpy - bonus do hybryd
Eagle - bonus do hybryd
Moa - bonus do hybryd

Odpowiedz jest jasna.
Nie ma Caldaryjskiego shipa, ktory mialby bonus do innych, niz hybrydowe turretow.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 09:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no nie do konca rozumiem jak to dziala. wczoraj misje lvl2 recon (1of3) robilem chyba 3h. dmg robilem jakis minimalny missiles.

a jesli juz inwestowac w turrets to ktore? hybrid, energy?


Caldari tylko i wylacznie hybrydy, chociaz u caldari masz 2 "linie" statkow, pod ktore sie skilluje. Wiec IMHO na poczatek albo total missiles albo total gunnery. To raz, dwa BYC MOZE zalozyles zly rodzaj dmg. Pamietam ze kazda frakcja w eve ma inne typy dmg done i inne resisty. Z wlasciwym niszczysz straszliwie, z zlym well... no zadrapiesz karoserie co najwyzej. No i kwestia sygnatury, resolution, speeda bleble. Wielkim missile nie trafisz malego celu. Chociaz, no ja misjonowalem daaaaaaaaaaaaaawno, ale zawsze missile shipy byly uwazane za best of the best. Zawsze trafiaja, zawsze wybierasz dmg done typ. Strzal nie zzera capa ( nice thing przy active tanku). Wiec IMHO jesli misje, to missile only no i poszukaj info o resistach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 09:51 
Cytuj  
dzienks zych.
nie jest jeszcze w tej chwili problemem wyskillowac bc minmatarow, dlatego sie pytam czy zostac przy caldari czy moze poswieci 2 dni i przejsc na min.

gralem z info i moze po prostu ta misja taka jest. bo probowalem i z light i z heavy i z assault launcherami.
nastepna poszla juz jak po masle hehe.
zobaczymy potestuje a na razie skilluje dalej caldari i missiles w takim badz razie.
dzieki za info

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 10:12 
Cytuj  
Powiem Ci tak.
Jak zaczynalem i gralem sobie misje to marzylem o tym zeby miec caldari (lub gallente, ale bardziej caldari). Dlaczego? Otoz dlatego, ze jak montowalem sobie arty, to zanim zdazylem przeladowac dwa razy, to male gowna byly juz obok mnie i moglem je conajwyzej pomacac artyleria.
Jak mialem AC, to przy wiekszym typku musialem oczywiscie do niego podleciec, na misjach nie dziala MWD(inna sprawa, to to, ze mwd nie robisz na poczatku od razu, bo sa wazniejsze skile do pew pew), wiec musialem wlaczyc AB, zanim przelecialem te 50km do goscia, to pewnie juz musialem sie odwarpnac i naprawic armor do full, po drodze rozwalajac male, latajace gowienka. Rozwiazaniem bylo wsadzanie do shipa trzech turretow arty i np. dwoch launcherow, ale to tez byla troche strata dpsu, bo mialem bonusy do turretow, a nie do launcherow.

Dlatego chcialem miec caldari, bo mieli bonusy do launcherkow, a niektore wieksze shipy chyba mialy nawet bonusy do light missili. Light missile maja te zalete, ze:
1. Czy cos jest blisko, czy dalej, wali z taka sama skutecznoscia,
2. Czy cos jest male, czy duze, wali z taka sama skutecznoscia,
3. Jak cie jammuja to wrzucasz FOFy i idziesz na kawke.
4. Pewnie cos jeszcze


Potem odkrylem dronki. Wrzucalem sobie max turretow. Do tego kilka dronek, w slot ktory mialem launcher hardpoint wkladalem sobie drone ling augmentor (drony na 50km mogly latac) i wszystko bylo jeszcze prostsze. Arty rozwalalem cruzy+, ktore byly daleko, dronki zajmowaly sie gowienkami, a potem wspieraly mnie na wiekszych odleglosciach. Gallente maja bonusy do dron, dlatego zamarzylem o gallente.

=====
Dzisiaj sam jestem dziadkiem...
I za nic nie zamienilbym projectili na nic innego.
1. Wala mocno,
2. Nie zuzywaja capa ani grama
3. Nie musza doleciec do celu (rakiety/drony) tylko jest insta hit.
4. Wlasnie zafitowalem sobie maelstroma, ktory jednym volleyem z osmiu arty 1400mm rozdaje lekka reka 4k dmg z 50km (teoretyczny volley to 4,5k). I sprobuj to przebic jakimikolwiek rakietami/dronami.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 10:17 
Cytuj  
Zycho z ciekawości - ile masz SP? :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 10:22 
Cytuj  
Niedawno dingnalem 20M ;-)

nie sa to kokosy, ale juz mozna polatac i zafitowac wiekszosc rzeczy na ktore ma sie ochote.

Poza tym polowe SP to gunnery + spaceship command.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 10:46 
Cytuj  
20mln sp....
ok w sumie nie spieszy mi sie nigdzie, wyskilluje sobie jakiegos minmatara bc i projectiles i sprawdze w praktyce. (oczywiscie o ile to miales na mysli zaczynajac tekst od 'dzisiaj sam jestem dziadkiem' ;-) ).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 10:53 
Cytuj  
W zasadzie to nieglupie. Patrzac z perspektywy, wyskilowanie Hurricane(cyclona nie polecam) i podjechanie z Medium projectile Turretami w gore to nie jest jakas straszna strata czasu, a bedziesz mial zawsze troche bardziej wszechstronna postac.
Poza tym Hurek, to najladniejszy ship w grze ;-)
Do tego matarzy maja bardzo dobra fregate do PvP (riftera). Mozna tanio polatac pivipi.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 11:40 
Cytuj  
@Mendol wyskilluj sobie jeszcze target paintery mi pomagają.


Czy ktoś doświadczony może podrzucić fit na Myrmidona na armor tank do misji bo ja znów zaczynam się gubić ( z T2 to mam tylko armor reperaczkę i dronki :P )


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 11:44 
Cytuj  
Nie polecam cross trainingu na samym poczatku, bedziesz latac kilkoma rasami i zadna dobrze. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 12:01 
Cytuj  
zeby jakas latac dobrze to i tak musze pol roku skillowac.
2-4 dni nic wiec nie zmienia tutaj mac ;-p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 12:30 
Cytuj  
W sumie. :P Ale juz jakies skille masz w caldari z tego co pamietam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 12:39 
Cytuj  
mam, ale skille do min bc to 2 dni skillowania. nawet jesli strace tydzien na testy to bede w stanie sprawdzic 2 buildy i wybrac ten, ktory mi bardziej odpowiada. a tak bylbym przywiazany do tych nieszczesnych missiles tylko :-)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:42 
Cytuj  
Zanosi się, że za czas jakiś dość bliski powrócę do EVE.
Przy okazji w tym miesiącu chcę zmienić dostawcę net-a z TP na UPC.
Swego czasu słyszałem, że są dość poważne problemy z połączeniem w tej kablówce. Czy coś się poprawiło, czy też jest jak było ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:50 
Cytuj  
Tak, nie ma juz takich problemow z UPC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.