mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 19:58 
Cytuj  
Cytuj:
może za kilka miesiecy na pvp, teraz nie


Czemu ?

Desh to nie levelówka w której musisz wykoksać postać żeby cie nie bili.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 20:05 
Cytuj  
nie wiem nie zastanawiale sie nad tym - boje sie chyba ze strace to co mam, a mam mało.

chyba głownie dlatego ze chce grac z pro ludzmi wiec sam chce sie nauczyć troche grac - wiem ze w hs sie nie naucze pvp ale od miesiaca codziennie bardzo duzo czytam i testuje rozne rzeczy.

ogólnie rozgladam sie na fajnym corpem. na akcje jestem gotowy zawsze leciec natomiast chce miec duzo swobody


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 gru 2008, 20:08 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 20:08 
Cytuj  
deshroom obojetnie ile nie przeczytasz to i tak nie dasz rady.
wow za bardzo mozg ci wypalil :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 22:07 
Cytuj  
podziekowania dla BUFU 8)
mam JC w 0.0 przeleciałem manualnie 65 jumpów :P spociłem się 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 22:26 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

@tor
ten pdf to 73 strony wygladajace tak
Obrazek

mam to jako tapete :P

Dzieki, czegos takiego szukalem.
Szperajac po necie trafilem na informacje, ze zbliza sie jakis nerf webow(czy jakos tak) ktory najbardziej uderzy w gallente, z racji tego ze walcza na close range zazwyczaj. Dotyczyl chyba techik spowalniania wroga. Prawda to?


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 22:53 
Cytuj  
Cytuj:
wiem ze w hs sie nie naucze pvp ale od miesiaca codziennie bardzo duzo czytam i testuje rozne rzeczy.


Bez sensu, to tak jakbyś zamiast uczyć się pływać na basenie to zaczął czytać książke o hydrologii.

Musisz polecieć, zacząć się strzelać, zacząć wdupiać shipy, kilkadziesiąt shipów wdupisz zanim zaczniesz ogarniać dokładnie wszystko co i jak, zanim przestaną Ci się trząść łapy przy pvp :) Co do strachu że stracisz, lataj na początek czymś tanim, jakimś ECM cruzem, ceptorem, AF-em.

Zresztą jak cie ktoś dopuści do 0.0, zobaczysz tłuste raty na paskach to od razu zmieni Ci się pogląd ile kasy to jest dużo a ile nie. Jesteś wstanie przez 2-3 dni zarobić na reszte tygodnia wdupiania statków. Jak ci sie fartnie to jesteś w stanie zarobić w 5 minut więcej niż uciułasz w tym empire przez miesiąc, przynajmniej dopółki nie nafarmisz repa na lvl 4 misje, ale ja bym chyba zwymiotował.

Mówie Ci to bo ja jestem przekonany że przy Twoim obecnym planie to quitniesz to eve zanim zaczniesz próbować latać pvp.


Pytanio/whine ode mnie : Czemu znerfowali missile, jak mocno i czemu tak mocno, i ogólnie czemu nerfia mi ciągle caldari, niedługo doprowadzą do tego że nie będzie sensu wogóle nimi latać w czymś innym niż wielka flota.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 23:50 
Cytuj  
Ja podobnie jak Desh, podchodze do gry w eve bardzo na luzie, wiem ze moim celem jest pvp i tego chce ale... chce tez inne rzeczy robic, a ta gra oferuje naprawde sporo bawie sie tym do czasu jak mi sie nie nudzi, wtedy biore sie za cos innego.
Do pvp podchodze tez tak ze nie juz ni eteraz, chce sie przygotowac, miec kase na to by tracic statki spokojnie na nauce, taki styl gry mnie bawi, bawi mnie handel, jakies kopanie, exploracja, misje, wszystkiego po troszku.

Pytanie, mam jc z implantami, latam tez z implantami, teraz jesli skocze do jc to co sie dzieje z implantami w nim i na mnie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 00:01 
Cytuj  
Cytuj:
Czemu znerfowali missile, jak mocno i czemu tak mocno, i ogólnie czemu nerfia mi ciągle caldari, niedługo doprowadzą do tego że nie będzie sensu wogóle nimi latać w czymś innym niż wielka flota.

Bo oni od poczatku i tak nadawali sie tylko do latania we flocie, tylko niektorzy sobie tego nie uswiadamiali.
Teraz CCP proboje im to uswiadomic.
Cytuj:
Pytanie, mam jc z implantami, latam tez z implantami, teraz jesli skocze do jc to co sie dzieje z implantami w nim i na mnie ?

Nic. Na roznych klonach mozesz miec rozne sety implantow. Np. na jednym klonie do skilowania a na drugim do walki i sie midzy nimi zmieniasz. Chociaz wedlug mnie to troche przerost formy nad trescia te 1-2% w tad czy w tamta to zadna roznica tbh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 06:26 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
Czemu znerfowali missile, jak mocno i czemu tak mocno, i ogólnie czemu nerfia mi ciągle caldari, niedługo doprowadzą do tego że nie będzie sensu wogóle nimi latać w czymś innym niż wielka flota.

Bo oni od poczatku i tak nadawali sie tylko do latania we flocie, tylko niektorzy sobie tego nie uswiadamiali.
Teraz CCP proboje im to uswiadomic.
Cytuj:
Pytanie, mam jc z implantami, latam tez z implantami, teraz jesli skocze do jc to co sie dzieje z implantami w nim i na mnie ?

Nic. Na roznych klonach mozesz miec rozne sety implantow. Np. na jednym klonie do skilowania a na drugim do walki i sie midzy nimi zmieniasz. Chociaz wedlug mnie to troche przerost formy nad trescia te 1-2% w tad czy w tamta to zadna roznica tbh.

tyle, że 1-2% potrafią przesądzić o sukcesie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 07:56 
Cytuj  
Nerfią Caldari bo muszą kogoś znerfić, a kogo jak nie rase która powinna mieć superior shipy, a ma kupe gówna. ... ..

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 08:23 
Cytuj  
Nerf webow juz byl Tor. Zdejmuje teraz 60% z silnika a nie 90%. Przy trzech webach masz 89% ;]

A znerfili sporo. Matarskiego, oslawionego speeda, ktory zawazyl u mnie na wyborze statkow chyba jeszcze bardziej niz missile.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 08:44 
Cytuj  
No i dobrze, w końcu dobrali się do dupska tym co byli przepakowani.
Caldaryjskie ECM znerfili ponad rok temu, jak nie dwa, a was dopiero teraz zaczeli memlac ...


BTW, a propo PvP w EVE :

http://www.agony-unleashed.com/news.php

Kiedyś był tam fajny opis startowych skill do PvP na fregacie.
Odnoszę wrażenie czytając wypowiedzi na forum dotyczące PvP że wiekszość myli gry :D
To nie WoW, w EvE każdy statek do PvP kosztuje określoną kwotę w ISK którą po wtopie się traci bezpowrotnie, jeśli korp refunduje statki do PVP to napewno nie pozwolą "fresh meat" wsiąść do bs-a .. trzeba swoje odbębnić na frytkach ... a po to by latać frytką lub interceptorem nie potrzeba wcale wielu miesięcy i miliarda isk na koncie ... wystarczy osiągnąc określony poziom w paru skillach i miec kase na 2-3 statki i ... miejsce korpie siedzącym w 0.0
I wbrew powszechnej opini, to im mniej się ma tych SP tym mniej to PvP kosztuje, a do zabawy w teamie wystarczy mieć ten team.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 08:49 
Cytuj  
to ja tak chce!
kto mnie przygarnie? :-)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 08:51 
Cytuj  
Ale prawde mowiac nie marudze. Zmiany ogolnie na plus, bo troche modyfikuja dotychczasowe 'imperatywy fitu' i uzywania statkami.

W tej chwili testuje fit na rapiera ze 100MN ab. Lata ponad 500m/s z zalozonym webem, prawie 1400 bez weba na AB, wiec mala sygnatura, dziala pod scramblem - niektore shipow ma mniejsza predkosc z mwd. Sam moze wsadzic weby trzy+scrambl. Do tego 200dpsa i painter, wiec i we freje spokojnie trafi.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 08:54 
Cytuj  
Na plus ?

To pokaż mi teraz fajny statek u caldari do small/medium scale pvp.

Bo kerberus już średnio.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 09:15 
Cytuj  
Po prostu musisz patrzec na fit z innej strony.

Oczywiscie, ze zmiany na plus, matarzy dostali wiekszego nerfa, uwierz mi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 09:33 
Cytuj  
@Shadhun

jestem pewny że masz racje ale w sumie to juz bez znaczenia bo wczoraj zrobiłem około 150j (połowe shuttlem, połowe Hurkiem)

sytuacja jest taka że nie ma mnie już w empire i nie ma żadnej mojej rzeczy w empire. mój hurek jest w 0.0 i dziś sie bede zastanawiał czy znajdą się takie raty na pasku które dam rade rozwalić.

musze tylko jeszcze umrzeć bo ciągle mam medicala w empire i założyć sobie JC w Jita - tam mam robić zakupy potrzebne mi w 0.0.

no to głeboka woda :P przyznam że 0.0 to ogólnie kompletnie nie singleplayerowy klimacik.

aha co prawda w drodze powrotnej spodowali mnie i głowa pusta (tak wiem to głupie ale po 100j w shutle w drodze powrotnej po założeniu JC w 0.0 poszedłem sie odlać. nie było mnie mniej niż minute :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 gru 2008, 09:52 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 09:36 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Nerf webow juz byl Tor. Zdejmuje teraz 60% z silnika a nie 90%. Przy trzech webach masz 89% ;]

Czyli w sumie znerfowali gallente bardziej od strony solo pvp, rajt?W ganagach nie czuje sie chyba tego tak bardzo. Wczoraj widzialem megathrona podczas "pracy", piekny widok. hehe Poza tym close range, czyli taki face-to-face styl wydaje sie duzo ciekawszy niz long range sniping.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 12:36 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czyli w sumie znerfowali gallente bardziej od strony solo pvp, rajt?W ganagach nie czuje sie chyba tego tak bardzo. Wczoraj widzialem megathrona podczas "pracy", piekny widok. hehe Poza tym close range, czyli taki face-to-face styl wydaje sie duzo ciekawszy niz long range sniping.


to nie jest nerf gallente, oni raczej dostali boosta dzieki ostatnim zmianom

po pierwsze dzieki temu ze weby nie sa tak efektywne blaster-boaty gallente maja szanse doleciec do przeciwnika

po drugie arazu dostalo mega-boosta

po trzecie szybkie statki (matarskie i amarskie) stracily o wiele wiecej speeda niz ciezkie i wole statki gal


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 13:39 
Cytuj  
Nie bardzo lapie czemu gallente dostali boosta. Rozumiem, ze amarr i matar walczac z gallente chca odleciec poza zasieg. Przy 90% redukcji bylo korzystniej dla wolniejszych statkow gallente. Przykladowo statek mata -100 speeda, gallente 90. Zalozyli sobie nawzajem weba, czyli poruszaja sie z predkosciami 10 i 9. Roznica 1. Po nerfie bedzie to odpowiednio 40 i 36, czyli roznica 4. Jak dla mnie to nerf wolnych statkow walczacych na close range. Oczywiscie gdybam tylko. :)


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.