mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 17:14 
Cytuj  
to odpowiedz na to pytanie

szkoda ze mendol wyedytował bo to że mendol ma mniej wygrane w evce ode mnie mogło byc cenna informacja :wink:
ogólnie siedziec z mendolem na jednym vencie to nie jest fajne uczucie ...


_________________
psn

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 17:35 
Cytuj  
naprawde deshroom zalosny jestes :/ kolegow se szukasz czy cos w tym rodzaju?


_________________
retired...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 18:07 
Cytuj  
Willpower i preception to tylko ~30% skill points uzywanych w PvP, reszta to już połaczenie innych atrybutów, więc rada pakowania w will i prec skutuje tym ze fregate na lv 5 zrobi sie w 24 dni ale juz paczke skilli z navigation znaacznie dluzej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 18:16 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Willpower i preception to tylko ~30% skill points uzywanych w PvP, reszta to już połaczenie innych atrybutów, więc rada pakowania w will i prec skutuje tym ze fregate na lv 5 zrobi sie w 24 dni ale juz paczke skilli z navigation znaacznie dluzej.
ta, masz całkowitą rację. ogólnie mam podobne zdanie ale długo mi tłumaczyli że po roku skillowania uzywasz do pvp głownie perc i will, wiec wszystko najpierw trwa długo a potem jest super.
taką nawigacje czy learnsy robisz raz i potem juz do tego nie wracasz wlasciwie.

taka to logika, expertem nie jestem ale radzili mi najlepsi :wink:

ciesze sie że chociaz dla Ciebie ta sprawa nie jest tak oczywista.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 11 gru 2008, 18:26 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 18:26 
Cytuj  
deshroom sluchanie ciebie, twojego placzu, miauczenia i czytanie wazeliniarstwa na ircu tez nie jest przyjemne.
ale mimo wszystko staram sie nie zaogniac sytuacji. widac, ze nie jestes przyzwyczajony do grania w towarzystwie normalnych ludzi, wklejasz teksty pisane na ircu na corpowym #...
lamerstwo pierwszej wody ale moze w bufu nauczysz sie paru madrych rzeczy.

no ty w tym tygodniu masz 'wygrane' 47h...
nie sadze zebym mial w sumie tyle na swoim koncie.
ale skonczmy juz ta rozmowe bo nie wypada.
masz problem to wiesz gdzie mozesz sie skarzyc i plakac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 18:30 
Cytuj  
jak mnie nie lubisz po co przylazles do korpa w ktorym jestem ?
jestes masochistą ?
a moze sadysta i sie znecasz ?


_________________
psn

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 18:32 
Cytuj  
widocznie ilosc + przemawiajacych na korzysc corpa byla przytlaczajaco wyzsza niz twoja obecnosc tam :)


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 18:39 
Cytuj  
ja przylazlem do korpa, w ktorym jestes?
mhm. hehehehehe ok.
przepraszam za kolege z corpa deshrooma. dopiero uczy sie biedak poprawnego zachowania :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 18:41 
Cytuj  
widze ze bufu co raz lepszych pro playerow bierze:< chyba ruscy straca swoje posy:<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 18:59 
Cytuj  
Podobno shadhun mial sie do bufu przeniesc :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 19:07 
Cytuj  
Jak przyjmą iniside to bankowo składam aplikacje.

btw jaki jest irc szanel BUFU ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 19:40 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Podobno shadhun mial sie do bufu przeniesc :F


To może i ja polezę :)

Tylko venzon cos offline ostatnio .


Ostatnio edytowano 11 gru 2008, 19:43 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 19:41 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Willpower i preception to tylko ~30% skill points uzywanych w PvP, reszta to już połaczenie innych atrybutów, więc rada pakowania w will i prec skutuje tym ze fregate na lv 5 zrobi sie w 24 dni ale juz paczke skilli z navigation znaacznie dluzej.

Nie zgodze sie. Jesli chcesz byc allround pvperem. Ale jesli chcesz byc pr0 we wszystkim to bedziesz lamz0rem generalnie. Ja uwazam, ze specjalizacja to podstawa. A specjalizowac sie nie mozna we wszystkim.
Jesli ktos twierdzi, ze tylko 30% sp uzywanych w pvp to ja rzucam taki chart. Prezentuje rozklad moich skili. Ponad 50% to perc+willp (gunnery, spaceship command, mlo). Nastepne 20% to skile gdzie ktoras z tych dwoch cech laczy sie z inna.

30% to bardzo duze niedoszacowanie. Oznaczaloby to, ze mem/int maja 70% (bo charyzma osczywiscie nie ma zadnego znaczenia). Wedlug mnie to jest conajmniej 60-70% dla charka pew-pew. Chyba, ze ktos chce byc specem od EW lub ... dunno. Drony tez perc czy tam willp uzywaja.

A navigation to akurat wyjatkowo zly przyklad, bo uzywa perception jako secondary skilla.

Obrazek

A jesli chodzi o
Cytuj:
fregate na lv 5 zrobi sie w 24 dni

to ja osobiscie na swoim charku fregate od zera do lvl 5 robie w dni 8. A w 30 to robie BSy na 5.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 gru 2008, 20:18 przez Zychoo, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 20:13 
Cytuj  
dzieki Zysiak :wink:
potwierdzasz dokładnie to co słyszałem

Venzona łapcie po 23.00 z tego co widze najłatwiej bedzie chyba.


_________________
psn

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 20:45 
Cytuj  
Po 4 latach grania różnica w sp między moimi zrównoważonym* a specjalizowanym charem wynosi mniej niż 10% (70kk vs 64kk). Oba były skillowane w zasadzie tylko pod pvp. Warto się spinać?
A mając wszystko co potrzebne, skilluję sobie industry i inne duperele i na charze zrównoważonym idzie to duuużo szybciej... A prędzej czy później trzeba zrobić coś poza pvp...

*Zrównoważony czyli ze zbliżonymi cechami, przy zachowaniu kolejności od największej: perc, int, will, mem i daleko dalej cha (chociaż tej też mam ze 20 :P ).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 23:17 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Willpower i preception to tylko ~30% skill points uzywanych w PvP, reszta to już połaczenie innych atrybutów, więc rada pakowania w will i prec skutuje tym ze fregate na lv 5 zrobi sie w 24 dni ale juz paczke skilli z navigation znaacznie dluzej.

Nie zgodze sie. Jesli chcesz byc allround pvperem. Ale jesli chcesz byc pr0 we wszystkim to bedziesz lamz0rem generalnie. Ja uwazam, ze specjalizacja to podstawa. A specjalizowac sie nie mozna we wszystkim.
Jesli ktos twierdzi, ze tylko 30% sp uzywanych w pvp to ja rzucam taki chart. Prezentuje rozklad moich skili. Ponad 50% to perc+willp (gunnery, spaceship command, mlo). Nastepne 20% to skile gdzie ktoras z tych dwoch cech laczy sie z inna.

30% to bardzo duze niedoszacowanie. Oznaczaloby to, ze mem/int maja 70% (bo charyzma osczywiscie nie ma zadnego znaczenia). Wedlug mnie to jest conajmniej 60-70% dla charka pew-pew. Chyba, ze ktos chce byc specem od EW lub ... dunno. Drony tez perc czy tam willp uzywaja.

A navigation to akurat wyjatkowo zly przyklad, bo uzywa perception jako secondary skilla.

Obrazek

A jesli chodzi o
Cytuj:
fregate na lv 5 zrobi sie w 24 dni

to ja osobiscie na swoim charku fregate od zera do lvl 5 robie w dni 8. A w 30 to robie BSy na 5.

To teraz bądz tak miły i wypisz te skille.

Prec i Will uzywane są jako primary w gunnery i w spceship command, w electronics, enginering, ktore sa tez potrzebne na 5 do tech II fitów idą już memory jako primary lub inteligence jako primary.
Dodatkowo, gdyby ktoś chciał być fleet comanderem i dac pełen boost do fleet ze skilli i modułow potrzebuje tez cos ... to tak na marginesie.

U mnie wygląda to tak :

Obrazek

I pomimo dużej ilości SP w innych niż bojowe dziedzinach, to jednak poza larget tech II Guns mogę praktycznie używać dowolnego fitu i typu statku .. no poza commandem którego nie skillowałem bo nie chciałem.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 00:01 
Cytuj  
http://ineve.net/skills/character.php?c ... g3NzIyMzkx
Moje skile. Prosze bardzo.

Do t2 fitow niezbedne sa skille eng i electronics na 4. Fituje sie t2 bez problemu nie majac tych skili na 5. Ale oczywiscie je zrobie, tylko jeszcze nie teraz.

Poza spaceship command i gunnery jeszcze missile biora perc/willp. Do tego drony i navigation, o czym pisalem wczesniej, uzywaja ktoregos z nich jako secondary.
Nie mowie, ze mem/int jest niepotrzebne. Mowie tylko, ze nieprawda jest to, ze perc i willp sa istotne w 30% skili. Bo to bzdura. Predzej w 60-70%.

A co do leadership to fakt, zapomnialem, ale jakos nie mam zamiaru na razie robic tego ponad to co juz mam (ew basic boost skile na 3 lvl), a jak bede mial zamiar to impa +4 sobie kupie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 11:32 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
http://ineve.net/skills/character.php?charID=MTg3NzIyMzkx
Moje skile. Prosze bardzo.

Do t2 fitow niezbedne sa skille eng i electronics na 4. Fituje sie t2 bez problemu nie majac tych skili na 5. Ale oczywiscie je zrobie, tylko jeszcze nie teraz.

Poza spaceship command i gunnery jeszcze missile biora perc/willp. Do tego drony i navigation, o czym pisalem wczesniej, uzywaja ktoregos z nich jako secondary.
Nie mowie, ze mem/int jest niepotrzebne. Mowie tylko, ze nieprawda jest to, ze perc i willp sa istotne w 30% skili. Bo to bzdura. Predzej w 60-70%.

A co do leadership to fakt, zapomnialem, ale jakos nie mam zamiaru na razie robic tego ponad to co juz mam (ew basic boost skile na 3 lvl), a jak bede mial zamiar to impa +4 sobie kupie.


Dlatego nie masz, bo za dlugo skille supportowe ci sie robia? Czy dlatego ze praktycznie robisz tylko skille oparte na prec i will ?? To że np mozna wyfitować minmaterski statek bez skilli supportowych na lv 5 jest błędem dev-sow, bo już Caldaryjskiego nie bardzo mozna, a o ammarskim nie wspomnę :)

Pozatym ostatnio obnizyli przy reformie wysokosc skilli do tech II fitu, z 5 na 4 własnie. ( ostatnio to ponad rok pewnie temu )

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 11:46 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Jak przyjmą iniside to bankowo składam aplikacje.

btw jaki jest irc szanel BUFU ?

Nie boj, atm nie gram :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 15:22 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Jak przyjmą iniside to bankowo składam aplikacje.

btw jaki jest irc szanel BUFU ?


irc.stratics.com
#bufu


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.