mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 22:36 
Cytuj  
nowe preview mi sie podoba

Obrazek

@Kabraxis

nie wiem co robisz ale dla corpa w 0.0 nie ma nic bardziej luzackiego niz poleciec na paski obok stacji i kopac albo ratować.

chłopak kopie w 4-5 hulkach jednoczesnie kasa z tego jest kosmiczna wiec nie jest ważne czy to jest nudne czy nie bo kopie kilkaset baniek w jeden dzień, opłaca sobie gre i ma na cały miesiąc na szipy.

kopanie ma tą przewage że raty sie kończą na paskach obok stacji a kopac nikomu sie nie chce wiec jest masa.
(oczywiscie sytuacja w delve jest teraz trudniejsza i nikt z nas nie kopie obok stacji)

podstawową wadą misji lvl4 i wyższych jest to że nie możesz w dowolnym momencie przerwac i poleciec na pvp czy wyjsc z domu - "musisz" ja skonczyc


_________________
psn

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 22:44 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
raty w 0.0 , to robią u nas chłopaki żeby w pare godzin zarobić na nowego vagasa z fitem (około 200mln).
kopią też ale tylko w 0.0 - wychodzi im około 40 mln na godzine (kopiąc w high sec hulkiem wyciągniesz 10razy mniej)


Co najwyżej 5x mniej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 22:50 
Cytuj  
możliwe.

generalnie kopanie w HS jest dla mnie kiepskie. z 0.0 mam frachty do jita i tanią rafinerie w HS to stand potrzebny i sam musiałbym wozić.

generalnie nie kopie, skiluje minera w kopaniu 0.0 ore. velda mi sie nie chce ale sie opłaca bardziej niz cokolwiek innego w HS/LS. nakopałem ze 100mln w 0.6 i uznałem ze sie da - potem odpuściłem i czekam na powrót do 0.0

http://mo.fraek.nl/oog/ veld jest lepszy niż ore z lowseca !


_________________
psn

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2009, 17:30 
Cytuj  
najlepsza kase robi sie z plexow w 00 jak sam nie dasz rady zrobic takiego 6/10 wez kogos do spolki. Z plexami roznie bywa jak bedziecie mieli szczescie to na glowe mozna zarobic po 600kk i wiecej z jednego plexa


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2009, 19:13 
Cytuj  
dokładnie tak


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2009, 22:23 
Cytuj  
Dupre napisał(a):
Panowie, zastanawiam się w jakie skile zarobkowe zainwestowac z trenowaniem. Plx pomozcie podjac decyzje, gdybyscie teraz mieli zaczac postac, ktora w miare rozsadnie na siebie zarobi to czy byłby to miner, handlarz, moze char produkujący itemki a może jeszcze coś innego?? Na czym teraz w miare rozsądnie się w EvE zarabia?

Zawsze zarobisz wiecej im mniejszy bedzie poziom security. Najwiecej w 0.0, ale tam sam nie masz szansy pozarabiac(bo cie odstrzela), albo pracujesz dla swojego korpa (w obstawie oczywiscie, blizszej badz dalszej)
Najwiecej zarobic sie da na handlu, ale wtedy zapomnij o PvP.
Do handlu mozna dolozyc produkcje,ale zawsze sa problemy z wolnymi slotami.
Najprosciej na AFK zarabia sie na kopaniu.
Misje sa ok , ale raczej sluza do kupowania itemkow flotowych.
Piractwo jest ryzykowne - czasem sporo na plus, czasem sporo na minus. Niewatpliwie najbardziej podniecajacy sposob zarabiania kasy.
Najlepiej i najprosciej jest racic w 0.0 pod oslona ally.EvE to nie gra solo - trzeba sie z kims dogadac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 09:44 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Najwiecej zarobic sie da na handlu, ale wtedy zapomnij o PvP.

Jeden z najlepszych graczy PvP w polsce sra kasa zarobiona na handlu. Z tego co widze najwiecej zarabia na wojnach czyli zaopatrza rynki na których toczy się wojna.
nie trzeba wcale długo nad tym siedzieć jeżeli potrafi się przewieźć odpowiedni towar w odpowiednie miejsce i nie wtopić.

ale zdecydowanie trzeba miec drugie konto (neutralne). przykładowo wsiada w 20 HACów w jita i leci nimi do lowseca żeby wystawic na markecie.


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 10:12 
Cytuj  
Cytuj:
Jeden z najlepszych graczy PvP w polsce sra kasa zarobiona na handlu.


Oświeć mnie, któż to taki ?

Bo z tego co wiem Zych nie handluje.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 10:21 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
Jeden z najlepszych graczy PvP w polsce sra kasa zarobiona na handlu.


Oświeć mnie, któż to taki ?

Bo z tego co wiem Zych nie handluje.

Zych prawie wogole nie gra ostatnio :roll:

btw - mam frachta w starter corpie na alcie - ubezpieczac go,czy nie? - nastawiony jest tylko i wylacznie na latanie po high secu. zal mi kasy na ubezpieczenie, ale nie chcialbym tez stracic tych 870mln :) kosza jakies mendy frachty w high?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 11:04 
Cytuj  
Straszny. Zych wie jak on wymiata.
http://kb.bu-fu.org/?a=pilot_detail&plt_id=40809


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 18:57 
Cytuj  
A poza tym to ja handluje amunicją.

Cholera, mogłem kiedyś zgankować Strasznego, byłbym się teraz chwalił tutaj.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 19:13 
Cytuj  
Zychu on wywołuje 2 rodzaje reakcji albo każdy chce go zabić albo każdy ucieka.

samo słuchanie venta jest lepsze niz najlepszy guide :wink:
za to jestem wdzięczny Venzonowi na maxa


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 19:35 
Cytuj  
Ja odpowiedziałem na jego o/ na lokalu i kazdy polecial w swoja strone. Więc jest i trzecia reakcja.

Obaj w slepkach bylismy, ale ja mialem na wsk do systemu megasa navy i zealota. więc wynik starcia byłby raczej przesądzony ;]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 23:13 
Cytuj  
Właśnie straciłem na afk caracala lecąc od Corpowego posa przez WH :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 23:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Właśnie straciłem na afk caracala lecąc od Corpowego posa przez WH :D
mam nadzieję, że goonsi sie tak nie ciesza jak spadają :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 23:34 
Cytuj  
Nie no jakbym nie mial siana czy jakies inne problemy to byl plakal:(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 07:27 
Cytuj  
wiesz u nas ludzie traca po kilka szipów dziennie czasem wiec jakby każdy zapostował że coś stracił .... loss, przesiadka w nowy, a wiesz ile kosztuje BS lub HAC z fitem i rigami.
może opisz tego lossa, co było w nim wyjątkowego ? rozumiem ze nie możesz bo byłeś afk i ocknąłeś sie na stacji :P

mój loss AFK to było wtopienie kilku wolfów z fitami wiezionych T1 indykiem po empire. Latałem tak pare razy na skraj LS i było spoko, ale jak załadowałem cargo za 300 mln to spodowali mnie 5j od Jita. razem z rigami indyka to wyszło ze 400mln straty - tez mam isków ale tak troche głupio wtopić w empire - oni skanuja tylko cargo musi byc warte odpowiednio dużo.

siedze w pracy, eve afk, indyk leci, indyk leci, kurwa kapsuła leci ...
juz nie latam AFK nawet po empire 8)

btw. jak juz rady. drugi głupi loss - zawsze wylogowywac sie na SSie a nie na plusowym POSie. Wylogowałem sie na posie zalogowałem się, a ten post właśnie był nawalany. wywaliło mnie z bańki standardowo (zawsze tak jest bo nie mam hasła wpisanego) i zjedli mnie w sekundy.
inaczej jest na POSie własnym korpa, wtedy oczywiście warpujesz do środka i tam zostajesz.
czyli na opach zawsze na SSie wylogowuje.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 07:57 
Cytuj  
CO w tym było wyjątkowego?Hmmm...

W Cargo dużo nie miałem ale fakt, że to pierwszy ship jaki w eve wtopiłem i to w dodatku na afk (staż nikły...) ..Hmmm to prawie tak jak "pierwszy raz", kiedy okazuje się że nie sprostałeśzadaniu:D .

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 08:47 
Cytuj  
chodzi o to żeby uczyć się na szipach dość tanich, przyzwyczajac sie że strata statku to norma w tej grze, nie denerwować się.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 09:25 
Cytuj  
ja jak wsiadam do shipa to go ubezpieczam i licze sie z tym,ze predzej czy pozniej padnie. mam crowa, ktorym latam na roamy od paru tygodni i zyje, sfitowalem do campy bramy Harbingera w weekend i mi go wydupczyli po godzinie ;)
ogolnie to nie napisze nic nowego: lataj tym, czego nie zal Ci stracic. jedyny ship, ktorego nie chcialbym wtopic i bylaby to na serio dotkliwa dla mnie strata, to latajacy po empire Charon na alcie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.