mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 06:50 
Cytuj  
eee. zajebaliśmy pandemicom tytka !


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 07:20 
Cytuj  
KM?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 07:23 
Cytuj  
w podpisie jest czyli - http://kb.bu-fu.org/


_________________
psn

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2009, 10:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
w podpisie jest czyli - http://kb.bu-fu.org/


Za Tytka to graty - chociaż wkład BuFu w jego ubicie raczej jest mizerny - top damage z bufu: Damage done: 5,459 (0%) :)

A już ten final blow to chyba z dupy jest :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2009, 11:27 
Cytuj  
Nic nie napisałem o finalu od BUFU. My to GBC, op był GBC i na nim go zajebaliśmy (my czyli GBC). A to że final należy BUFU to przypadek.
Tytek spadał tak szybko że dużo osób nie zdążyło nawet dowarpować.
Jest wiele korporacji w GBC które były na tym opie i wogóle ich nie ma na killmailu, oni też mogą napisać że go zajebali.

Dziekujemy za gratulacje.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 19:56 
Cytuj  
jedna matka ratowała :P w tej chwili 4 matki juz spadły, zostały 2 i tytan :lol:

EPIC FAIL ! :wink:

kapten sortebil > 5 hostile motershpis down to triumverate upp north, figth now over

[19:00:08] Alinys > cei-fred0: ANY FUCKING MOTHERSHIP THAT CAN STILL WARP OUT. WARP OUT. THE REST DIE PLEASE, DON'T UPDATE CLONES AND POD YOURSELF REPEATEDLY

nie nasza wojna nie nasz region, ale mimo wszystko - masakra

http://img19.imageshack.us/img19/1889/2 ... 184354.jpg

http://triumvirate-alliance.com/?a=kill ... id=3256521


_________________
psn

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 21:36 
Cytuj  
Ano CAOD spam rosnie:D Rzeczywiscie rzadko w eve sie zdarza taki loss i taki fail.

BTW Desh w jakim alliancu grasz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 21:38 
Cytuj  
BeachBoys

Beach Boys jest w aliansie BeachBoys (róznica spacji) bo mamy SOVa tu i tam (musi byc alliance zebysmy mogli miec swoje systemy). generalnie gramy z ex BOBem czyli Kenzoku i walimy goonsów i pandemików - ostatnio oni nas ale to zaczyna sie zmieniać (w 49- nie ma juz ani jednej minusowej szpilki)


_________________
psn


Posty: 23
Dołączył(a): 12.01.2009
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 15:37 
Cytuj  
Odświeżając, mimo, że w EvE ostatnio(=6miesięcy od kiedy ta gra straciła jakiekolwiek połączenie z pvp) jedne co robię to wbijam sobie pogadać na tsa, coś poracić, pohandlować i posłuchać co tam w polityce. Skrobnę sobie coś jako osoba stojąca z boku i mogąca w miarę obiektywnie powiedzieć co nieco.

Obiektywnie patrząc GBC od czasu kampanii na północy(potocznie zwanej MAX'em) ulega sukcesywnemu osłabieniu. Zaczęło się niewinnie bo od porażki w Deklein gdzie Goodfeels nie potrafiło utrzymać tego żyznego terenu. Nie mi wnikać dlaczego, ale frekwencja jaką pamiętam z tamtych czasów wynosiła 150 osób na 1,3k osób w ally. To nie za wiele. Przyczynił się na pewno też reset od Tri mimo, że potem był znowu nap. Następnie GBC podjęło walkę w fountain. Dosyć dobre były morale, cytując loc0 ze stycznia "Keeno zaczynamy ofensywę na fountain wiec sie sprezaj z tym TC :D". Oczywiście ofensywa skończyła się tym, że GBC straciło posiadłość w fountain. Potem BoB poleciał bić goonów w Detroid dołączając tym samym do AAA i SW, którzy bili się w Esoteri i feyathbolis. Tak naprawdę Bob po pierwszej dużej stracie w capsach, którą sprezentowało im dronkowo szybko przestał liczyć się na tym froncie. W końcu Bob został rozwiązany i przemianował się na Kenzoku "Kenny". Następnie GBC straciło całe tereny. Nie tylko jednak to. Axiom, Goodfeels się rozpadły. SCE również zostawiło Bobitów i inne mniejsze aliansy. Najaktywniejsze corpy z exe również sobie poszły tworząc Aggro. Nie wiem jaki Aggro ma stosunek teraz do Boba. Upadł też mit Boba.

Jeżeli chodzi o mnie to myślę, że BUFU nie przejęło się zbytnio tym co się stało. W końcu dla was to kupa funu i zabawy, jak widzę po KB często roamujecie nie wiążąc się jednak w duże blob battle. To chyba najważniejsze. Choć od jakiegoś czasu również na waszym kb spada liczba małych skrimishów, czyżby zmęczenie materiału?

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że zyskał jako tako StainWagon, ale głownie Stain Empire. C0ven zyskał tylko troszkę. Wymiana Stain za Esoterię opłaciła się aliansowi. SE nadal kontroluje swoją część Stain tak więc mają ciastko i mogą je zjeść. Covenowcy dorobili się w końcu tytana. Za to paragon souls i stain przeszło obok nosa choć nie wiem czemu. Stracili również w Stain high endy. Dla przeciętnego membera tak naprawdę sytuacja jest o wiele gorsza niż przedtem. W Esoterii raty są biedne, jedyne co się opłaca to kopanie. Większość graczy tam nie ma hulków. :] Wielu starych wyjadaczy już zresztą przestało grać bo nie podpasił im trend zmiany c0ven na bl0ben. Tak naprawdę coven poszedł z duchem eve i ludzie zarazili się bakcylem kerbria. Już nie ma tam ludzi pokroju Pc5 czy Maximy którzy chcieli zrobić z c0venu coś w podobie obecnego Tri. O ile wiem Maxima czy Pc5 próbowali ratować sytuację, ale byli w mniejszości. Ogólnie coven przestał być przyjaznym miejscem i wielu ludzi przestaje aktywnie latać. Dowódcy mają za wysokie ego, narzucają dyscyplinę na graczy aby Ci latali na CTA codziennie, kampili gaty po parę godzin itp.

W dronkowie chłopcy radarowcy się pobili. IRC/ED pobsztykało się z RA. Konfilkt przez jakiś czas rozgrywał się tylko między tymi stronami dając naprawdę rewelacyjne walki 200vs200. Do takich walk przez 2-3tygodnie dochodziło codziennie. Jednak żadna ze stron nie mogła uzyskać przewagi, goonsi poprosili NC aby Ci wysłali swoje pety do walki. Niedawno za IRC/ED opowiedziało się Solar Fleet. Praktycznie w momencie gdy ED/IRC już leżało na łopatkach.

IMO największy fun z gry ma teraz Triumvirate. Codziennie wiele ciekawych walk. Udaje im się rozgromić bloby, w ostatnie 2dni 6matek spadło.


Piszę tutaj bo na centrali nie mam acc, a nowe konto i to jeszcze piszące coś obiektywnego dostało by pewnie bana od razu a w dodatku ostry smack z każdej strony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 19:47 
Cytuj  
generalnie fakt że BUFU nie bardzo sie przejęło sprawą i duzo osób sie ucieszyło że hosty blisko ale pomagamy zdecydowanie w operacjach exboba
dwa nasze tytki ciągle przerzucaja ludzi. obecnie idzie coraz lepiej. 49- nasze a poniżej dzisiejszy link. zaczyna sie odbijanie

http://kb.bu-fu.org/?a=pilot_detail&plt_id=57002

jestem początkującym graczem ale sytuacja o której piszesz to własnie czas kiedy zacząłem przygode w delve (koniec zeszłego roku)

ps
sorka za chaotyczny post ale op wciąż trwa ....
http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 530f61.png


_________________
psn

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 20:25 
Cytuj  
Kserkses napisał(a):
Piszę tutaj bo na centrali nie mam acc, a nowe konto i to jeszcze piszące coś obiektywnego dostało by pewnie bana od razu a w dodatku ostry smack z każdej strony.

:roll:
Próbowałeś? Nie? To proszę nie pisać bzdur. Kthxbai.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 20:58 
Cytuj  
OT : Desh na takich detalach da się latać komfortowo w sporej flocie czy zwiększyłeś dla potrzeb screena ?

Jak tak to naprawde musieli ładnie podreperować ten engine :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 21:01 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
OT : Desh na takich detalach da się latać komfortowo w sporej flocie czy zwiększyłeś dla potrzeb screena ?

Jak tak to naprawde musieli ładnie podreperować ten engine :)
tak latam, ale jest to na granicy wydajności i nie wiem czy zawsze by tak chodziło, bo wyśrubowałem kilka tygodni temu (mówie o duzych flotach). taklowałem i zabijałem te kapsy na takich detalach bez problemu - najbardziej obciążaja chyba bańki (10 baniek :P)

ogólnie bardzo poprawili, dopiero w połowie zabijania capsów przełaczyliśmy na manual dzialka (polecenie FC) przez pierwszą conajmniej godzine normalnie jechałem na auto (oczywiscie zgrupowane w dwie grupy - wbrew mitom ze grupowanie ssie)
ostro w dupe mi daje AAx2 zawsze mam właczone bo schodki w hurku mnie wkurwiają :P

wiesz jak zaczynałem to wydawało mi sie ze evka to taka stara gra ale ta grafa jest na poziomie. polecam powrót :P


_________________
psn

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 11:07 
Cytuj  
http://kb.bu-fu.org/?a=kill_related&kll_id=28065

Deshroom lulz:D

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 12:32 
Cytuj  
witam, krótkie pytanie głównie do ludzi mających aktualne doświadczenia z grania solo pvp lub small gank pvp.
Jaki polecanie ship teraz skillować.
Docelowo chce mieć go gotowego w okolicach października.

Jak na razie poradzono mi Vagabonda lub Zelaota.
Any ideas or help?


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 13:20 
Cytuj  
jaka rasa ? matar czy amarr ?

rozumiem że duże floty cię nie dotyczą wiec apoca nie polecam (ja skilluje amara praktycznie wyąłcznie pod kontem BSów).
solo pvp to vaga, wolf, jaguar u matarów. reapier jest też super ale nie wiem czy solo.
ostatnio mój kolega ownował claw'em :wink:
wiem jak to brzmi ale wydaje mi sie że solo = matar, moja opinia i tyle.

small gang zealot oki, ale solo bym się nie wychylał, polecam curse - tyle odnośnie amarrów. cepy amarskie są bardzo dobre, ale te matarskie nie są gorsze, munin świetny na small gangi (HAC co wali ze 100km).

osobiście mam 3 postacie matar to wszystko od BC w dół, a amarr to wszystko od BSa w góre (BS -> Caps).

własciwie to z amarrów zastanawiam się tylko nad zealotem pod kontem plexów ale nie w tym roku.

@Huba
sie strzela sie ma :]


_________________
psn


Ostatnio edytowano 14 maja 2009, 13:28 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 13:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jaka rasa ? matar czy amarr ?

Rasą gram gellente :/ ale z tego co zrozumialem teraz to juz nie istotne bo i tak wyskilować można sobie wszystko i rasy na początku sie od siebie nie różnią.
Tylko mi nie mów, że mam reroll robic :]

txs za info.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 13:32 
Cytuj  
wiesz imo różnica jest.

bo to jest tak że jak masz przykładowo amara to masz coś tam w laserach i coś w skillach do amarskich shipów.
jak chcesz latać matarskim hacem to musisz wyskilować broń i szipy matarskie od zera (bonusy mataskich statków nie sa do laserów tylko do projectile)

potem jest łatwiej, bo przykładowo jak masz amarskiego HACa na lvl 5 to musisz tylko wyskilować inne rasy na cryzy 5 i masz tamtej rasy HACe na 5 automatycznie.

ja bym gajnette nie latał, mam zdanie że matar > amarr i to wszystko w temacie ras :wink:
ale ja sie nei znam przecież 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 14 maja 2009, 13:33 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 13:33 
Cytuj  
wszystko jedno co do rasy.
na solo pvp/small gang pvp - vagabond, ishkur, pilgrim (solo potrafi mase funu dac) - ja bym cos z tego polecal.
na kampienie bram solo nadaje sie tez niezle cerberus.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 13:35 
Cytuj  
dla mnie solo to wpadasz na kogoś taklujesz i zabijasz. nie kampimy niczego solo własciwie. ogólnie własciwie nigdy nie kampimy bram. skupiamy sie na szybkim przemieszczaniu i zaskoczeniu.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.