mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 10:16 
Cytuj  
No niektórzy czują sie bardziej leet jak pojeżdzą po wowie, może liczą na zaprzyjaznienie sie z forumową starszyzną ?

Rozumiem że wczoraj spędzając 8h na tłuczeniu paru rodzajów misji od kill agenta w kółko robiłem cos bardziej szlachetnego i inteligentnego niż raidowanie naxx z moja gildia ? Tak właśnie czułem jak dzisiaj wstałem, że jestem lepszym człowiekiem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 13 sie 2006, 10:33 przez Shadhun, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 10:29 
Cytuj  
No i z topicu w ktorym kazdy zainteresowany mogl znalesc conieco info o EVE zrobil sie syf pt "moja gra jest fajniejsza". A idzcie wy wpizdu.;\

roball auehauhea];

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 10:35 
Cytuj  
Niech ktoś wytnie ostatnie 6 postów i bedzie spokój.
A noob pytanie .. Z kąd brać misje w EvE? Tzn domyślam sie ze stacji kosmicznym, ale nigdy do tego nie doszedłem i kpałem asteroidy zeby kase mieć (lol <głupek)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 10:40 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Fabianek poprawka
Przepasc miedzy EvE a WoW jest tak jak miedzy WoW a Tibia.. :]

ahaha to ty razemz fabiankiem zaczales ten idiotyczny flame i porownywanie gier a teraz "wytnijcie 6 ostanich postow i bedzie ok":O


Ostatnio edytowano 13 sie 2006, 10:44 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 10:41 
Cytuj  
Cytuj:
Niech ktoś wytnie ostatnie 6 postów i bedzie spokój.


Mózg sobie wytnij, czemu ma ktoś wycinać poparty argumentami post Vercina a zostawiać twój :

Cytuj:
Fabianek poprawka
Przepasc miedzy EvE a WoW jest tak jak miedzy WoW a Tibia..


Kurde spózniłem sie :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 10:45 
Cytuj  
Hm, na start powinienec dostac ingame mail od agenta z pierwszymi misjami, a potem skierowanie na storyline. "Zwykli" agenci sa w roznych stacjach, takich co cie interesuja znajduje sie tak:
1. Sprawdzasz jaka division ma % szanse na interesujace cie typy misji, przykladowo jak ktos jest fighterem i lubi killowac ratsy to najlepiej wspolpracowac z agentami command ( 97% kill mission 3% courier).
2. Znajdujesz interesujacego cie corpa npc ( search ftw), czy to z twojej rasy czy innej jesli chcesz wspolpracowac z inna. Naprzyklad Caldari Navy.
3. W oknie info masz zakladke agents, dalej poddzial divisions, wybierasz command ( lub inny) i masz liste available i unavailable agentow. Wybierasz zawsze! tego z najlepszym quality. Dostep do lepszych agentow jest za wiekszy standing z corpem.
4. Dajesz prawym na portret agenta, set destination, pakujesz dupe w statek i jazda.
Gotowe

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 10:48 
Cytuj  
Możesz też użyć http://eveinfo.com/agents/.

Kod:
    * Administration: 50% Kill, 50% Courier
    * Advisory: 34% Kill, 66% Courier
    * Command: 97% Kill, 3% Courier
    * Distribution: 5% Kill, 95% Courier
    * Intelligence: 85% Kill, 15% Courier
    * Internal Security: 95% Kill, 5% Courier
    * Legal: 50% Kill, 50% Courier
    * Manufacturing: 5% Kill, 95% Courier
    * Marketing: 5% Kill, 95% Courier
    * Personel: 5% Kill 95% Courier
    * Production: 5% Kill, 95% Courier
    * Public Relations: 34% Kill, 66% Courier
    * R&D: 0% Kill, 50% Courier(S), 50% Trade
    * Security: 95% Kill, 5% Courier



_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 10:53 
Cytuj  
Jakbyscie wykazali sie IQ to byscie wiedzieli ze nie pisałem tego powaznie. Ale Wy wielcy mega-znawcy potraktowaliscie to jako atak.
A i po drguei. To bylo tylko obrazowe pokazanie jaka przepasc pod względem ZŁOŻONOŚCI dzieli te gry. Ale to oczywiscie bylo prównanie ze wow jest tiba a eve jak wow :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 12:12 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jakbyscie wykazali sie IQ to byscie wiedzieli ze nie pisałem tego powaznie. Ale Wy wielcy mega-znawcy potraktowaliscie to jako atak.
A i po drguei. To bylo tylko obrazowe pokazanie jaka przepasc pod względem ZŁOŻONOŚCI dzieli te gry. Ale to oczywiscie bylo prównanie ze wow jest tiba a eve jak wow :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:


Elo, lubisz emotowac? Kupic ci zyletki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 13:13 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
iniside napisał(a):
Jakbyscie wykazali sie IQ to byscie wiedzieli ze nie pisałem tego powaznie. Ale Wy wielcy mega-znawcy potraktowaliscie to jako atak.
A i po drguei. To bylo tylko obrazowe pokazanie jaka przepasc pod względem ZŁOŻONOŚCI dzieli te gry. Ale to oczywiscie bylo prównanie ze wow jest tiba a eve jak wow :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:


Elo, lubisz emotowac? Kupic ci zyletki?

Tempą brzytwe poprosze...

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 13:18 
Cytuj  
Przestancie spamowac, niech jakis mod usunie offtopy prosze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 17:30 
Cytuj  
Jak myslicie, da rady naruchac kasy w grze podczas tego 14 dniowego triala na oplacenie miesiaca gry ? :lol:


_________________
@polygamia

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 17:31 
Cytuj  
Nie sadze. Trzeba troche pograc zeby miec takie mozliwosci zarabiania kasy. Chyba ze moze byc kopal non stop rude i ja sprzedawal. Ale zajecie wybitnie upierdliwe jako, ze nie nauczysz sie indykow na trialu.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 18:00 
Cytuj  
Da sie, ale to jest cholernie upierdoliwe i wymaga totalnego grindu. zbierz 300 overseer paczek z deadspace training plex;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 01:23 
Cytuj  
Wlasnie pogralem sobie kilka dobrych godzin w triala, gadalem z kumplem, ktory siedzi w jednej z najwiekszych korporacji rave technologies i powiedzial mi, ze w korporacji praktycznie wszyscy placa kasa z gry abonament, jak sie placi grupowo, to wychodzi mniej kasy, jakies 80 mln. Co do zdobywania takiej kasy, to powiedzial, ze jemu zajmuje to srednio 1-2 dni, przy grze w kratke, napisalem, ze trafiaja sie looty o wartosci 50 mln i wcale nie trzeba nalogowo siedziec i farmowac kasy, aby oplacic gre. Na poczatku to normalne, ze nie bedzie od razu kokosow, ale potem zainwestowana kasa szybko sie zwraca. Ogolnie bardzo wkrecajaca gierka, cala struktora swiata tworzona przez graczy... moze ostro wciagnac. Sorka za chaotycznie napisanego posta, ale juz mam powieki podwieszone na wykalaczkach. :]


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 03:21 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Skoro juz jednak upieracie sie aby porownywac te dwie gry to musze sie jednak zgodzic iz ilosc dostepnych stakow kosmicznyw w wow porwnaniu do eve jest zalosnie mala

Ale nikt ich nie porownuje i ktokolwiek gral dluzejej w EvE niz 15 min wie dlaczego. To zupelnie inny rodzaj rozgrywki. Diametralnie rozny.

Shadhun_ napisał(a):
No niektórzy czują sie bardziej leet jak pojeżdzą po wowie, może liczą na zaprzyjaznienie sie z forumową starszyzną ?

Rozumiem że wczoraj spędzając 8h na tłuczeniu paru rodzajów misji od kill agenta w kółko robiłem cos bardziej szlachetnego i inteligentnego niż raidowanie naxx z moja gildia ? Tak właśnie czułem jak dzisiaj wstałem, że jestem lepszym człowiekiem.


Trzeba sie uczyc jezykow :P Misje sa dosc ciekawie opisane ale tylko na poczatku (via wow). Potem sprawdzasz tylko gdzie i kogo zabic ;)

Swoja droga jak juz chyba ktos tu napisal, na dluzsza meta nudne staje sie to warpowanie miedzy sektorami i latanie po bog wie ile zeby doleciec stad tam...
Nie wiem, ale ciekawi mnie czy gra w korpie _zdecydowanie_ rozni sie od takiego nudnego robienia misji.

Ps. zrobilem za 3 podejsciem misje na ktorej znajomy stracil 3 statki (sam stracilem jeden przez nieuwage i niedocenienie NPC). Teraz wpadam i kiluje wszystkie misje ogladajac tv... Drugi WoW i farma,

Swoja droga nie wiem co i w jakim kierunku ksztalcic. Modulow jest tak duzo. Robienie lerninow na trailu mija sie z sensem na dluzsza mete....


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 09:52 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Nie wiem, ale ciekawi mnie czy gra w korpie _zdecydowanie_ rozni sie od takiego nudnego robienia misji.

Rozni sie. ja bylem w corpie bounty hunterow, W konstelacji, w ktorej dzialalismy nabezpieczniejszy system byl chyba 0.5. Ogolnie byla walka o ten sektor, wraz z miedzynarodowym alliansem przeciwko pirackim tudziez innym wrazym corpem. Trafilem na okres kiedy corp stawial wlasnie wlasnego POSa (player owned structure), ktory potrzebuje koszmarnych ilosci paliwa, minowanego z ice fieldow, w malo bezpiecznych systemach, wiec byla zabawa z ochrona konwojow, koparek etc. Poza tym co wieczor bylo jakie PvP, a pomiedzy systemami raczej trzeba bylo latac na insta bookmarkach, bo bylo tyle przeciwnikow, ze w kazdej chwili mozna bylo dostac w czape. Ogolnie fajnie, mi sie podobalo, ale z braku czasu musialem zrezygnowac.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 10:48 
Cytuj  
KromeR, odezwij sie na convo albo napisz ingame mail do Yokaar to pogadamy co i jak.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:39 
Cytuj  
Cytuj:
zrobilem za 3 podejsciem misje na ktorej znajomy stracil 3 statki (sam stracilem jeden przez nieuwage i niedocenienie NPC)


Worlds Colide ? grr ja wczoraj 3 merliny na tym straciłem przez głupią upartość.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:01 
Cytuj  
Shadun_ maly hint:

Lecisz gatem gdzie sa hijackery (uwazac na destroyera) i nie bijesz nic w drugim pokoju tylko odpalasz afterburnery i ew tanka i zasowasz do gata'a :)

Misja sie powtarza i ladny sposob na zrobienie ~250k w 15 min :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.