mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 17:58 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Znaczy ja najchetniej to bym olal misje w uj i poszedl do corpa PvP ale kto przyjmie naba;).Kiedys siedzialem w low i w WH ale nie zdazylem na przeprowadzke posa i niestety ugrzazlem i musialem czekac az sobie odpuscilem...teraz wrocilem i w sumie szukam kogos kto bedzie mial czas podszkolic i wezmie mnie do jakiegos gangu.W sumie wiem ze statki caldari do solo sie nie nadaja ale poki co w gangu moge lataca caracalem albo drake i w miedzy czasie skillowac inne shipy i oczywiscie gunnery w miedzyczasie.

Ktos zainteresowany przyjeciem miesa armatniego ;P?


Nie mow hop ;) Zainteresowani bywaja :P. Czytaj PMke


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 18:16 
Cytuj  
hehe więcej ludzi niż myślisz. Pytanie jakie sobie musisz postawić czy docelowo chcesz grać low sec czy 0.0 .

Zajrzyj sobie do działu Centrum rekrutacyjne , masz tam cały wysyp corpów i możesz wpisać się do topicu szukam corpa - podać swoje możliwości , oczekiwania etc :

http://www.eve-camp.com/centrala/forum/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 19:12 
Cytuj  
0.0 zdecydowanie ale low sec tez nie pogardze:).Czas sie zoorientowac w temacie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 07:59 
Cytuj  
Nie chce sie bawić w reklamę, ale jest pare korpów z polityką otwartych drzwi, tzn mozna z nimi polatać w roamie zanim się podejmie wiążące decyzje, bo choć to tylko gra, to jednak decyzja z kim sie chce grac i jak jest pewną inwestycją zarówno od strony gracza jak i organizacji ktora go przyjmuje.
Ja na ten przyklad preferuję małe mobilne gangi, close do mid range, oparte na róznych statkach, bez zobowiązań z tytułu serwitutów wobec ally bądź korpa, lub też z niewielkim naciskiem na służbę zasadniczą bo nie lubie bs i zerg v zerg, choć mogę już wystawić snajpera bs-a, czy co tam teraz się używa.
Przyłączę się do posta Dak Kon-a - jak nie popróbujesz to się nie dowiesz co lubisz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 20:23 
Cytuj  
Scorpio wciaz w Agony? pare razy zdarzylo nam sie z Wami krzyzowac miecze ostatnio w okolicach MHC :)

nie bede oryginalny i takze powiem,ze musisz sam sprobowac co Ci pasuje - ja zaczynalem od fregat, potem cep/stabber fleet issue/arbitrator->vagas->recony->loki/dramiel/vaga (teraz praktycznie tylko tym latam w zaleznosci od potrzeb). nigdy nie tknalem misji poza tutorialem, nie bilem ratow, plexow, nie kopalem, nie handlowalem, nie produkowalem. dla mnie eve to pvp (glownie w lowsecu) w malych i srednich shipach (nawet nie mam wyskillowanego zadnego BSa!) ;)
kazdy moze po swojemu grac i to jest fajne 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 23:11 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Scorpio wciaz w Agony? pare razy zdarzylo nam sie z Wami krzyzowac miecze ostatnio w okolicach MHC :)

nie bede oryginalny i takze powiem,ze musisz sam sprobowac co Ci pasuje - ja zaczynalem od fregat, potem cep/stabber fleet issue/arbitrator->vagas->recony->loki/dramiel/vaga (teraz praktycznie tylko tym latam w zaleznosci od potrzeb). nigdy nie tknalem misji poza tutorialem, nie bilem ratow, plexow, nie kopalem, nie handlowalem, nie produkowalem. dla mnie eve to pvp (glownie w lowsecu) w malych i srednich shipach (nawet nie mam wyskillowanego zadnego BSa!) ;)
kazdy moze po swojemu grac i to jest fajne 8)


Właśnie też chcę zając się tylko pvp i pominąć inne nudne czynności w tej grz,e żeby się nie zniechęcić jak ostatnio. Ale początek jest nadal taki sam, ~miesiąca skillujemy atrybuty później dopiero skille przydatne do walki itp. ? Jakiś tutek/poradnik by się przydał dla graczy chcących skupić się tylko i wyłącznie na pvp.


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 23:28 
Cytuj  
Martilius napisał(a):
RufeN napisał(a):
Scorpio wciaz w Agony? pare razy zdarzylo nam sie z Wami krzyzowac miecze ostatnio w okolicach MHC :)

nie bede oryginalny i takze powiem,ze musisz sam sprobowac co Ci pasuje - ja zaczynalem od fregat, potem cep/stabber fleet issue/arbitrator->vagas->recony->loki/dramiel/vaga (teraz praktycznie tylko tym latam w zaleznosci od potrzeb). nigdy nie tknalem misji poza tutorialem, nie bilem ratow, plexow, nie kopalem, nie handlowalem, nie produkowalem. dla mnie eve to pvp (glownie w lowsecu) w malych i srednich shipach (nawet nie mam wyskillowanego zadnego BSa!) ;)
kazdy moze po swojemu grac i to jest fajne 8)


Właśnie też chcę zając się tylko pvp i pominąć inne nudne czynności w tej grz,e żeby się nie zniechęcić jak ostatnio. Ale początek jest nadal taki sam, ~miesiąca skillujemy atrybuty później dopiero skille przydatne do walki itp. ? Jakiś tutek/poradnik by się przydał dla graczy chcących skupić się tylko i wyłącznie na pvp.

ja przez pierwszy miesiac albo poltora robilem tylko learningi i WOGOLE NIE GRALEM! (poza jednym wieczorem na szkoleniu w UA i tutorialem);) zrobilem chyba riftera i wstapilem do pvp corpa, potem ciagnalem do cepow robiac skille do modulow po drodze (jak byly potrzebne), teraz widze,ze bardzo latwy do wyskillowania Hurek/Drake daje juz szanse polatania w gangu i nabrania szlifow :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 23:51 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Martilius napisał(a):
RufeN napisał(a):
Scorpio wciaz w Agony? pare razy zdarzylo nam sie z Wami krzyzowac miecze ostatnio w okolicach MHC :)

nie bede oryginalny i takze powiem,ze musisz sam sprobowac co Ci pasuje - ja zaczynalem od fregat, potem cep/stabber fleet issue/arbitrator->vagas->recony->loki/dramiel/vaga (teraz praktycznie tylko tym latam w zaleznosci od potrzeb). nigdy nie tknalem misji poza tutorialem, nie bilem ratow, plexow, nie kopalem, nie handlowalem, nie produkowalem. dla mnie eve to pvp (glownie w lowsecu) w malych i srednich shipach (nawet nie mam wyskillowanego zadnego BSa!) ;)
kazdy moze po swojemu grac i to jest fajne 8)


Właśnie też chcę zając się tylko pvp i pominąć inne nudne czynności w tej grz,e żeby się nie zniechęcić jak ostatnio. Ale początek jest nadal taki sam, ~miesiąca skillujemy atrybuty później dopiero skille przydatne do walki itp. ? Jakiś tutek/poradnik by się przydał dla graczy chcących skupić się tylko i wyłącznie na pvp.

ja przez pierwszy miesiac albo poltora robilem tylko learningi i WOGOLE NIE GRALEM! (poza jednym wieczorem na szkoleniu w UA i tutorialem);) zrobilem chyba riftera i wstapilem do pvp corpa, potem ciagnalem do cepow robiac skille do modulow po drodze (jak byly potrzebne), teraz widze,ze bardzo latwy do wyskillowania Hurek/Drake daje juz szanse polatania w gangu i nabrania szlifow :)


Tylko, żeby przystąpić do szkolenia w UA to trzeba już jakieś skille posiadać poza learningami. No i najlepiej się chyba w konkretne implanty wyposażyć, żeby skillowanie jeszcze szybciej szło.
Czyli co odbębnić learningi i do Waszego corpa ? :D


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 08:57 
Cytuj  
Martilius napisał(a):
Tylko, żeby przystąpić do szkolenia w UA to trzeba już jakieś skille posiadać poza learningami. No i najlepiej się chyba w konkretne implanty wyposażyć, żeby skillowanie jeszcze szybciej szło.
Czyli co odbębnić learningi i do Waszego corpa ? :D


Do szkolenia w UA wymagane jest posiadanie MWD w wersji 1 MN z tego co pamiętam, choć ja osobiście uważam że nie jest to must have.

Ja bym jednak przeplatał skille - learningi z bojowymi, i grał trochę. Zawsze to jakaś kasa na plus, doświaczenie i obycie z grą.

Entry lvl statkami w wieksozsci PvP korpów są BC-ki, z naciskiem na huricane/drake jako dps, i wszechstronność. Do podstawowej sztuki latania BC nie potrzeba naprwdę wiele SP, w PvP probelem wiekszym z mojego punktu widzenia na młodego pilota jest zapewnienie sobie stałego zródełka utrzymania, bo jedak PvP to też straty są jakieś, ale czasem można trafić na dobrego wojcia który pomoże.

Tak na marginesie, już nie jestem w AGONY, nie też nie jestem w korpie PvP /cry. Planuję polatać rozrywkowo z jedną taką polską bandą, zobaczymy co z tego wyjdzie :D ... i muszę sobie zapewnić jakieś zródełko utrzymania w EvE ... nie jestem też z Rufenem w korpie więc do "naszego" nie wstapisz niestety, ale pogadaja z Rufenm, może do jego, bo ja jestem w korpie freelancerskim obecnie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:58 
Cytuj  
viewtopic.php?t=34490 jesli chodzi o rekrutacje do voodoo.

Co do BCkow, to osobiscie ich nie lubie, bo sa jak dla mnie za wolne, ale wiekszosc gangow naszej koalicji pirackiej opiera sie wlasnie o statki typu Drake/Hurricane (co zreszta widac na KB). Drake z podstawowym fitem wychodzi tylko pare mln wiecej, niz ubezpieczenie, wiec jest to sprzet do latania praktycznie "za darmo".


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 15:16 
Cytuj  
Czy jest możliwe i ile zajmuje powrót do standing 0 ?


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 15:28 
Cytuj  
Martilius napisał(a):
Czy jest możliwe i ile zajmuje powrót do standing 0 ?
bez problemu. najszybciej w 0.0 zabijajac raty, w empire tez ale idzie strasznie wolno (im trudniejszy rat tym wiecej ss na plus)

z -1.0 do 0 jakieś 2-3 godzinki na ratach w 0.0


_________________
psn

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 15:52 
Cytuj  
z -1 do 0 a z -10 jak ma RufeN do 0 ? :D


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:20 
Cytuj  
Martilius napisał(a):
z -1 do 0 a z -10 jak ma RufeN do 0 ? :D


20-30 godzinek?

Albo misje LV5 we flotce, sec rating idzie dla wszystkich.


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:39 
Cytuj  
Początek błyskawicznie z -10, później już wolniej, jak normalny standing.

Zresztą tym bym się nie przejmował, bo empire jest potrzebny jedynie do zakupów i sprzedazy dobr pozyskanych. A w takich korpach PvP zwykle są ludzie ktorzy robią logistykę dla reszty korpa, tak więc nie jest to jakiś ból, a na koncie jest miejsce na 3 charki ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:57 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Zresztą tym bym się nie przejmował
my nie lubimy minusowego bo ostrzega innych że ten char zabija :P

dlatego wielu chce mieć na plusie żeby nie było UWAGA to pvp char


_________________
psn

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 22:44 
Cytuj  
Rok temu planowałem sobie learning na miesiąc, może być na początek czy już nie aktualne to będzie ? :D

http://img102.imageshack.us/img102/7503/28029860br8.jpg


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 23:09 
Cytuj  
mozna jakos zaimportowac plan z evemon do eve?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 23:58 
Cytuj  
wybierasz jakiś tam plan -> export ( u góry przycisk ) -> plan .Wybierasz zapisz jako: text format .
otwierasz plik ctl+a , ctl+c
Odpalasz eve .akcesoria (ta ikonka z kalkulatorem po lewej na dole ) -> notatnik -> ctl+v .

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 00:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Zresztą tym bym się nie przejmował
my nie lubimy minusowego bo ostrzega innych że ten char zabija :P

dlatego wielu chce mieć na plusie żeby nie było UWAGA to pvp char

e tam, pamietam jak mnie początkach ION wysłali na bajta caracalem z fitem tech I w stain, koles bał się zaatakować megathronem choć miałem pozytywny standing ... potem na vencie stwierdzili zeby eda nie wysylac nigdzie na baita bo to sie nie uda ... char z 2003 roku ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.