mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 11:34 
Cytuj  
Panowie pytanie, latam sobie w 0.0, i chcialbym aby ktos mi przetransportowal statek ktory mam w HI.
Jak to sie robi technicznie ? Musze kupic statek i go nie skaladac , tak aby przelecial transportowcem ? A moze moge juz zlozony statek na nowo rozlozyc na czesci ?
Jesli tak to czy caly fit musi leciec tez w czesciach , czy bedzie on niejako rozlozony razem ze statkiem i po zlozeniu bedzie wszystko?

I jescze pytanie, te sprawy zalatwia sie kontraktem ? Musze byc w Hi aby to zrobic czy zrobie to wszystko z 0.0 ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 13:28 
Cytuj  
Popytaj w swoim ally o carriera albo rorquala, moze mają, to ci zawiozą (jak ship spakowany, to jump fracht wystarczy, ale do granicy hi seku i tak sam musisz dostarczyc). Generalnie jest tak, ze jak masz sfitowane rigi, to statku sie nie pakuje, tylko przewozi w smb (ship maintenance bay) ;)

X.

PS. Kontrakt wystawisz z dowolnej lokacji.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 23:50 
Cytuj  
pamiętaj tylko że nie każdy carrier dolatuje do celu :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 11:58 
Cytuj  
486,000 m2 wejdzie na transport carriera ? bo tyle mi wyszlo razem z fitem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 12:29 
Cytuj  
druzil napisał(a):
486,000 m2 wejdzie na transport carriera ? bo tyle mi wyszlo razem z fitem

Carrier i Rorqual maja 1 mln m3 ship maintenance baya. Spokojnie wejda dwa BSy i pare drobnych ;)

Deshroom napisał(a):
pamiętaj tylko że nie każdy carrier dolatuje do celu :wink:

Jak pilot ogarniety i ma wlasnych cynoaltow, to spokojnie doleci i sie nawet nie spoci ;)

X.

PS. Ale osobicie bardziej polecalbym wynajac rorquala, ponad 1 mln ehp i 2600 shield tanka powinno wytrzymac ostrzal wszystkiego, co nie ma siege, do kolejnego skoku (sam sie przymierzam do zakupu ;) ).


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 14:34 
Cytuj  
Cytuj:
Panowie pytanie, latam sobie w 0.0, i chcialbym aby ktos mi przetransportowal statek ktory mam w HI.
Jak to sie robi technicznie ? Musze kupic statek i go nie skaladac , tak aby przelecial transportowcem ? A moze moge juz zlozony statek na nowo rozlozyc na czesci ?
Jesli tak to czy caly fit musi leciec tez w czesciach , czy bedzie on niejako rozlozony razem ze statkiem i po zlozeniu bedzie wszystko?


Generalnie technicznie to wygląda tak ,że sojusze w 0.0 mają paru pilotów jump frachtów ,którzy robią regularne kursy do jita i z powrotem z wykorzystaniem alliancowych sieci jump bridgów mocno skracających czas podróży.
Powinieneś zgłosić się do takiej osoby dać jej spakowany statek i najlepiej w jakimś kontenerze fit z rigami,ammo i wystawić mu na kontrakt.
Kontrakt możesz wystawić nawet jak jesteś 100j od itemków.
Wybierasz assets , stacje w której masz interesujące cię itemki i zaznaczasz myszka , prawy klik i create contract->item exchange ->zaznaczasz private-> podajesz nick odbiorcy.

lub możesz wybrać courier zamiast item exchange .Wtedy przewożący nie ma dostępu i podglądu co ci wiezie - posiada tylko informacje o ilości metrów .Wtedy musisz jeszcze wybrać stacje docelową.

Po high secu dużą ilość metrów można przewieść jedynie frachtem , jump frachtem lub orką.

Statek możesz rozłożyć i spakować.W fitting wybierasz bodajże strip.Następnie musisz zniszczyć rigi jeżeli masz je założone-prawy klik ->destroy + musisz wyjąć wszystko co masz w cargo statku i dronebayu.
Jak jest kompletnie ogołocony wychodzisz ze statku -prawy klik leave.Następnie klikasz prawym na statku i repacke bodajże.


Oczywiście wszystko zależy od sojuszy , bo reniterzy ,pety,małe sojusze- mali gracze w polityce mogą nie mieć tak rozwiązanej logistyki. Musisz się popytać w ally.

Inna opcja sprzedać statek i kupić na miejscu jeżeli jest taka możliwość.

Cytuj:
Generalnie jest tak, ze jak masz sfitowane rigi, to statku sie nie pakuje,

Zależy jakie rigi.Większość jest tania jak barszcz i nie sensu kombinować tylko się je niszczy i kupuje nowe do założenia później.

Przyznam że jeszcze nie słyszałem ,żeby ktoś przy przeżucie rzeczy z high seca do 0.0 bawił się rurką lub carrierem ;o.Szczególnie że te statki takie tanie to nie są.No i ile dodatkowej roboty +ryzyka przy wrzucaniu gratów z high do low. Teoretycznie się da,ale to taki jak dla mnie logistyczny koszmar .Niewiele więcej kaski i masz jump frachta.


Popularna jest za to orka. Do której wejdzie spakowany bs,ma ukryty corp hangar do przechowywania gratów więc suicade killerzy nie mogą się dowiedzieć co wieziesz no i przechodzi przez tunele wormholmowe, którymi głównie się właśnie nimi podróżuje -skanuje się dziurę w swoim 0.0 do high seca.Leci orką do high seca i wracam to samą drogą.


Ostatnio edytowano 9 sty 2011, 14:39 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 14:39 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Popularna jest za to orka.

Nie zawsze jest dziura. A my bardzo lubimy zaladowane orki w low, albo na granicach low/null. Darmowa kasa ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 9 sty 2011, 14:45 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 14:42 
Cytuj  
hehe no nie zawsze jest .Co nie zmienia faktu ,że to teraz bardzo popularna forma prywatnego transportu gratów. My tam bez problemu robimy kursy orką po low secu z asystą dwóch weberów. Zapodajesz weby na orkę i wchodzi w insta warpa ,ale kozaków latających tym solo też nie brakuje wiadomo. Selekcja naturalna musi być :] .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 14:46 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Zależy jakie rigi.Większość jest tania jak barszcz

Large rigi na capa czy shield (najbardziej popularne) nie sa wcale takie tanie. 3 sztuki juz robia calkiem niezly kawalek kasy. Nie kazdego stac na wywalenie 60kk w bloto.

Sam uzywam Orki do wozenia gratow, ale do low bym sie nią nie zapuscil, przynajmniej w okolicach, gdzie ja zyję. Dlatego mysle o rurku ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 09:48 
Cytuj  
Hehe, Eve jest jednak flustrujace :)
Siedzimy z kumplem w corpie ktory ma outposta w 0.0
Zasadniczo nigdy sie nic nie dzieje bo jestesmy na zadupiu, w zasadzie mozna afakowac caly dzien, wszedzie + do okoła, taki cieply kurwidołek.
Po calym dniu robienia anomali kumpel polecial sobie kupic barke II, i wyobrazcie sobie ze przelatywal jakis (chyba zagubiony ;p) neut i mu ja pufnal :)
Myslalem ze kumpel wyjdzie z siebie i stanie obok :))

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:07 
Cytuj  
lol, eve to gra pvp.

znam ludzi które całe dnie i lata spędzają na rozwalaniu takich noobów co myślą "co będę skautował, na pewno tam nikogo nie ma"
zupełnie naturalne jest że ktoś z korpa pvp leci sobie na drugi koniec universe na dwóch kontach sam sobie skautując i zbiera killi na potęgę - pod warunkiem że jest dobry.

kocham eve i mam nadzieje że jeszcze kiedyś bede mógł pograć w eve bo niestety ( a może na szczescie) nie jest to gra gdzie można afkować kiedy się chce i przewijać dzieci - nie można się nawet instant wylogować i olać gre bez straty statku.

mam 3 konta, mam nawet carriera - pewnie nie mam już korpa ale cóź rodzina najważniejsza :P


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:15 
Cytuj  
Mam wrecz przeciwne odczucia, bo rozumiem ze przyrownujesz do wowa :)
Wyjdz przewijac dziecko w czasie rajdu podczas pulla :) to jest dopiero mission impossible.
Co jak co ale w eve jest napewno latwiej oderwac sie od kompa

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:19 
Cytuj  
a ja mam wrażenie że nie masz nawet bladego pojęcia co znaczy pvp w eve.

nigdy nie śmiałbym porównywać eve do wowa, pomijam fakt że w wowie wyciągając wtyczkę w dowolnym momencie gry nie tracisz nic a w eve twój statek zostaje w przestrzeni.

lubisz porównania do wowa ? nie, twój carrier nie będzie duchem a strzałka na mapie nie pokaże gdzie masz nim biec żeby się zresować.

0.0 nie jest miejscem do afkowania


_________________
psn


Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 12:22 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:22 
Cytuj  
No jesli na to patrzec w ten sposob to sie z toba zgodze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:23 
Cytuj  
przez ciebie postanowiłem zalogować się do evki bo dostałem jakieś free days :har:

pvp w eve to najbardziej zajebista rzecz jaką widziałem w grach


_________________
psn


Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 12:24 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:24 
Cytuj  
A z innej beczki,
Jakim programem poprzez klucz APi moge sobie przegladac transakcje, joby , wallet itp ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:36 
Cytuj  
chyba nie zrobili takiego programu.

jest taki do assetów (fajny bo fity statkow widać)
http://wiki.heavyduck.com/EveAssetManager

jest dużo ale ten polecam szczególnie jak ktos ma kilka kont


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
pvp w eve to najbardziej zajebista rzecz jaką widziałem w grach


Ale ile trzeba grać by móc w Eve coś tam w pvp osiągnąć ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:40 
Cytuj  
dwa-trzy dni i masa skilla ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:41 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Deshroom napisał(a):
pvp w eve to najbardziej zajebista rzecz jaką widziałem w grach


Ale ile trzeba grać by móc w Eve coś tam w pvp osiągnąć ?


Od pierwszego dnia skillujesz na frytkę do tacklowania (czy jak to się zwie) i po miesiącu(??) możesz już latać w gangu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.