mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:42 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Deshroom napisał(a):
pvp w eve to najbardziej zajebista rzecz jaką widziałem w grach


Ale ile trzeba grać by móc w Eve coś tam w pvp osiągnąć ?


Kilka tygodni, pod warunkiem ze nie musisz koniecznie miec t2 statku i ch wie ile SP i/lub isk. Ale tacy afk gracze co trenuja skille przez pol roku nie robiac nic poza tym szybko przestaja grac. ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 12:44 
Cytuj  
wszystko się nudzi w eve jeżeli gracz uwierzy że possysa w pvp przez brak skilli a nie skilla.

uczyć się grać pvp (szczególnie solo pvp) w eve można latami.

rifterkiem też można polatać, nawet dobrze jest się pouczyć na tym w 0.0 - kupić 20 z fitami i jazda :P
nawet nie chodzi o to żeby wygrać tylko żeby niczego nie spieprzyć podczas walki


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:14 
Cytuj  
A wytlumaczcie mi jeszcze jeden motyw.
Wczoraj robilem misje battleshipem w HI (lev4) i wlecial mi na nia koles destroyerem, po czym zaczal mi okradac wraki, przez co momentalnie zrobil mi sie czerwony na overview. Wyczuwam w tym jakas podpuche, bo jestem przekonany ze scialbym go 1 salva cruisow t2. Byl w tym jakis glebszy sens czy poprostu kolo kamikadze ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:18 
Cytuj  
z tego co pamiętam może ci kraść z wraków bez żadnych ograniczeń każdy i zawsze.

strzelisz to zrobisz aggro, wleci innym statkiem z którym jest w gangu i cie rozwali - wtedy concord nie pomoże bo ty zaatakowałeś

podejrzewam że nie zrobił się czerwony tylko ikona się zmieniła bo cie namierzał (tak dla podpuchy bo namierzanie nie powoduje aggro a ty pomyślałeś ze jest red)

moge coś mylic bo dawno nie grałem


_________________
psn


Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 14:21 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:21 
Cytuj  
Jak już wszyscy wyżej wspomnieli w pvp w eve możesz zacząć latać już po paru dniach.
Najlepszą opcją na start wydają mi się obecne wojny milicyjne i zaciąg do armii.Czyli masz flote korporacyjną lub frakcyjną do której możesz wskoczyć i możesz się napierdalać z wrogą frakcją w low secu + z piratami (to już raczej gatunek na wymarciu i w końcu znikniemy z tego świata jestem pewien na 100% patrząc na trendy i wprowadzane zmiany hehe no może oprócz dresiarni w rancer itp. ).

Anyway
Przy obecnym booście - czyli wykoxane atrybuty/brak lerning skilli można śmiało już się napierdalać dosłownie po 2 dniach. Sam osobiście zaczynałem od latania solo Rupturem po miesiącu przełączania skilli na stacji z czego chyba 16 dni to były lerning skille.

Spki w tej grze się mało liczą.4 dniowy charek w frycie może pojechać 2 letniego koxa w cruzie. Ważniejsze jest doświadczenie i własny skill pilotażowy. Najlepiej latać w jakiś małych grupkach lub solo.

Z mojego doświadczenia uważam ,że max gang do nauki to 6-8 osób .Co nie znaczy ,że nie można czerpać z funu będąc w 50-500 osobowej flocie .Oczywiście braki /noobstwo wyłazi tylko wtedy gdy się od ciebie oczekuje myślenia i czegoś innego niż przysłowiowego naciśnięcia f1. Czyli jak dostajesz jakieś konkretne zadanie w gangu lub gdy latasz w 2-3 osoby i każdy na sobie musi w 100% polegać na swoim skrzydłowym etc.

Przynajmniej u mnie w korpie miałem parę razy właśnie taką sytuacje ,że jak latałem z świeżakiem we 2 lub 3 to ciągle facepalma łapałem mimo ,że z nami posuwał w miarę regularnie 2-3 razy w tygodniu na roamy około 10 osób. Skończyło się na tym ,że poświęciliśmy mu kilka wieczorów na duele i już było dużo lepiej hehe.
Najgorszą opcją do wyrabiania się w pvp jest moim prywatnym zdaniem 0.0 i latanie we flotach +40.Czyli bycie w zasadzie takim zombi.
Ile to się takich delikwentów przewinęła przez nasz korp z rocznym/dwu rocznym stażem pvp w 0.0 i ci ludzie byli kompletnymi noobami. Co gorsza z takimi nawet nie pogadasz, bo oni mają w chuj doświadczenia i wiedzą lepiej itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:23 
Cytuj  
jest jedno ograniczenie, gang leci tak szybko jak najwolniejszy statek wiec niby noob powinien dawać dps i np siedzieć w bcku z artami t2 ale z drugiej strony HAC to to na co liczą bo zaczyna być to szybko latający dps
gang np 5-15 osób

o flotach nie ma co gadać bo 2x500 osób w gridzie to prawie nie pvp :P


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:31 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
z tego co pamiętam może ci kraść z wraków bez żadnych ograniczeń każdy i zawsze.

strzelisz to zrobisz aggro, wleci innym statkiem z którym jest w gangu i cie rozwali - wtedy concord nie pomoże bo ty zaatakowałeś

podejrzewam że nie zrobił się czerwony tylko ikona się zmieniła bo cie namierzał (tak dla podpuchy bo namierzanie nie powoduje aggro a ty pomyślałeś ze jest red)

moge coś mylic bo dawno nie grałem



Jak wlecial mi na misje byl na zolto w overview, pozniej targetnal mnie i zrobil sie na czerwono. Raczej do mnie nie strzelil.
To co spowodowało sie zrobil sie z zoltego na czerwony ?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:32 
Cytuj  
Żółty może oznaczać że ma ujemny sercurity status pozwalający na latanie po high secu. Czerwony się zrobił jak ci coś ukradł z wraków.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:40 
Cytuj  
Czyli jakbym mu strzelil to concord by sie po mnie przejechal ?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:46 
Cytuj  
Nie , concord nie przyleci.
Jak koleś coś ci kradnie z puszki to zmienia się na czerwono i przez 15 minut możesz do niego strzelać. Z tym, że jak strzelisz, to on może się bronić. Czyli może równie dobrze poczekać aż jakiś twój pocisk w niego uderzy ,odskoczyć lub nie.Zapakować się w jakiegoś skoxanego bsa , wrócić i skopać ci tyłek na legalu, bo on też ma wtedy 15 minut na działanie.


Tyle wiem na pewno.Nie jestem czasem przekonany czy czasem jak w niego pierdolniesz to czy prócz niego mogą w ciebie napierdalać jego corp membersi . Może ktoś z jakimś doświadczeniem high secowym by się wypowiedział. hehe. :wink:


Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 14:51 przez White Trox, łącznie edytowano 3 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:50 
Cytuj  
Wlasnie mam podejrzenie ze chodzilo tylko o tylko to abym mu strzelil a koledzy by pocieli mi statek na czesci.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:57 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Wlasnie mam podejrzenie ze chodzilo tylko o tylko to abym mu strzelil a koledzy by pocieli mi statek na czesci.


Jest tylko jeden sposób żeby się przekonać :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 16:31 
Cytuj  
pomyliłem okradanie wraków z salvagowaniem, salvage nie robi agro


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:00 
Cytuj  
Cytuj:
Kilka tygodni, pod warunkiem ze nie musisz koniecznie miec t2 statku i ch wie ile SP i/lub isk. Ale tacy afk gracze co trenuja skille przez pol roku nie robiac nic poza tym szybko przestaja grac.


A tam wystarczy podstawowe szkolenie w unseen w jeden wieczór ,filmik na youtubie z obsługi overwiew i można lecieć moim zdaniem zaciągnąć się do milicji (ammar lub matar tylko tutaj jest ciekawy konflikt i duże nasilenie walk).

Te floty milicyjne w dużej mierze właśnie składają się z świeżych graczy.
Cruzy z działkami t1, bcki z działkami t1 etc ,ale weteranów też jest sporo bo odchodzą ludzie z 0.0 ,żeby sobie w spokoju postrzelać i stąd można teraz czasem zaobserwować super kapsy w jakiś starciach .
Masz całą game gangów od small med do ciężkiego sprzętu ,a zawsze możesz wskoczyć do głównej floty milicyjnej w czym chcesz i nikt ci nie robi problemu.
Do tego masz proste misje milicyjne do trzepania kasy.
Łatwą logistykę ,bo high sec tuż obok i masz dodatni ss.
Logujesz się bierzesz flotę i napierdalasz.
Brak cta z 0.0 i oblegania posów itp hec.

Jakbym zaczynał teraz grę to bym właśnie wskoczył do milicji ,bo to dla pvpera raczej idealne miejsce.
Tym bardziej że na scenie milicyjnej mamy całkiem konkretne polskie korpy.

Po stronie Ammarskiej :
Bloody Ammars -trochę weterenów , otwarta rekrutacja na każdego
Szwadron - korp składających się z konkretnych weterenów mega znających się na rzeczy ,ale nie wiem czy mają rekrutacje otwartą.

Oba korpy mają swój własny kanał intelowy i przeważnie ze sobą latają raczej trzymając się z dala od tej głównej floty ammarskiej.

Po Matarskiej:
Czarna kompania matarska- ale chodzą słuchy ,że się niedawno rozwiązali.

W zasadzie moim zdaniem raczej teraz nie ma w ogóle sensu lecieć do 0.0.Jak ktoś chce dużej dawki pvp to milicje wyżej wspomniane.Na pve się wiele gorzej nie wychodzi ,a jak ktoś chce porządnie przyfarmić to bunkruje się w wormholach ,które są prawdziwymi kopalniami złota.Produkować i stawiać wszelkiego rodzaju labsy można również w wh.

W zasadzie w 0.0 to można walczyć niby super kapsami i zwykłymi kapsami co jest zwyczajną fikcją bo wszyscy się cyrają rzucić je do walki. W efekcie mamy setki tytanów i super kapsów ,a zestrzeleń raptem kilka i to na ogół nie w czasie bitek tylko na jakiś farmach isków.
0.0 może być chyba sensowne dla górników i boterów - ostatnio nawet zresztą padły spekulacje ,że jakąś wojna została wywołana ,żeby przenieść granice konfliktu poza obszary boterskich kurwidołków (ponoć chodzi o dziesiątki bsów latających po paskach ).


Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 18:11 przez White Trox, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:03 
Cytuj  
reaktywowałem jedno, mam nadzieje ze nie 3 :roll:


_________________
psn

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:10 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Po Matarskiej:
Czarna kompania matarska- ale chodzą słuchy ,że się niedawno rozwiązali


http://www.eve-centrala.com.pl/forum/in ... 144107#new

edit:heh też reaktywowałem konto przy tej promocji 2miesiące za 19.99e, ale cholera mam problemy z netem i straciłem deskę jak robiłem misję dla Ministerstwa Wojny więc dałem sobie spokój póki nie będę miał lepszego tego netu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 12:33 
Cytuj  
usunęli learningi ok
dostałem skillpointy ok
ale jaki był powód ? zmieniali coś ?

druga sprawa ma być free zmiana portretów na te nowe "soon" wiadomo jak bardzo soon ?


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 13:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
usunęli learningi ok
dostałem skillpointy ok
ale jaki był powód ? zmieniali coś ?

druga sprawa ma być free zmiana portretów na te nowe "soon" wiadomo jak bardzo soon ?


Powod usuniecia learningow byl taki ze to bylo bezsensowne marnowanie sp i czasu potrzebnego na trening. :P

Zmiana portretow chyba w najblizszym wiekszym patchu. Pewnie niedlugo, nie wiem czy jakas date podawali. Kilka tygodni.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 13:09 
Cytuj  
ma być soon i zachęcają żeby nie płacić za portrait swap bo będzie soon za free.
tylko takie info jest na stronie gdzie się kupuje portrait swap.

Mac, bo nie mam tu eve w pracy .. usunęli learningi w ogóle czy tylko zresetowali i oddali sp ?
myślałem że tylko zresetowali ale dalej nie rozumiem po co skoro evemon dalej mi sugeruje żebym się ich znowu uczył - chyba że evemon jest stary

btw szybko coś carriera sprzedałem, chyba w godzinę a ostatnio stał na contrakcie parę tygodni i nic


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 13:24 
Cytuj  
Cytuj:
Mac, bo nie mam tu eve w pracy .. usunęli learningi w ogóle czy tylko zresetowali i oddali sp ?

Usunęli lerning skille w ogóle . Widać twórcy eve moona nie mają czasu na zrobienia updata.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.