mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2013, 07:17 
Cytuj  
Ja mam chyba cardari navy raven i smieciarke i z 50 t2 plus jakieś juz zapomniałem jak to sie nazywa takie duże co skaczą i zabijają i trzeba paliwo kupować :-)
Pytanie , zmieniło się coś w zakresie kopania i misji w empire ? Mam też taki wielki matarski fracht i koparki.

Kusi mnie troche zeby odpalić 2 konta na miesiąc.


_________________
psn

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2013, 17:22 
Cytuj  
@Deshroom w pvp sie zmienilo - to cie powinno interesowac ^^
ewentualnie mozesz pocisnac skanowanie i plexy bo tu tez sporo nowego


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2013, 18:55 
Cytuj  
To przeczytam patchnotes :-)

Niestety nic się u mnie nie zmieniło, dalej mam za mało czasu na granie w nullsec.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 11:53 
Cytuj  
Okej...

Odnowiłem subskrypcje po kilku latach przerwy ;). Mam 11k SP, w hangarze hurka na autocannonach i drejka na misajlach i 300kk isków w portfelu. W sumie to po tylu latach przerwy nie wiem za co się zabrać :) . Jak wtedy grałem to ustawiało się jakieś wydobycie na planetach ale to było jak siedziałem z jednym corpo w WH i rabowaliśmy innych skanując wyloty i patrząc czy ktoś posa nie zostawił samego etc ale to troche carebeerowe było w sumie :D. Co obecnie może postać z taką ilością SP? Wiadomo, że do nulla się nie nadaje raczej i pewnie poszukam jakiegoś corpo sensownego ale może być ktoś tak miły i poradzić co i jak obecnie?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 15:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
(...) Wiadomo, że do nulla się nie nadaje raczej i pewnie poszukam jakiegoś corpo sensownego (...)

Z twoją reputacją, to nie wiem czy jakiś sensowne corpo cie zechce ;).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 17:12 
Cytuj  
Havok napisał(a):
zaboleq napisał(a):
(...) Wiadomo, że do nulla się nie nadaje raczej i pewnie poszukam jakiegoś corpo sensownego (...)

Z twoją reputacją, to nie wiem czy jakiś sensowne corpo cie zechce ;).


Z moją reputacją ;)? Akurat w mmo reputację mam całkiem dobrą i ten trolling był nie potrzebny w sumie ;). Te osoby które ze mną grają/grały w mmo/h&s/fps z tego forum raczej nie narzekają. Mógłbym z powrotem do carebeerowego corpa ale nie kcem. Pewnie poszukam czegoś co przygarnie osobę która w uj czasu nie grała, nawet jakby to miało być coś inter.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 17:14 
Cytuj  
Mnie cały czas ciągnie do EvE ale przez to czasowe rozwijanie skilli i wiedzę, że coś jest dla mnie nieosiągalne nawet jakbym się bardzo starał to mi się odechciewa:(
Chociaż rozważałem już kupno charka, hehe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 17:15 
Cytuj  
Oj tam ojciec, jakbyś zaczął to w kilka miechów można fajnie bckami latać ale wiadomo, że latanie jakimiś covert opsami albo czymś większym to sporo skillowania ale wszystko w trakcie ;), powoli i spokojnie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 17:16 
Cytuj  
No ja jestem starej daty i lubię mieć endgame po jakimś czasie a nie po 2 latach :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 17:25 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No ja jestem starej daty i lubię mieć endgame po jakimś czasie a nie po 2 latach :)


Zalezy co to dla ciebie endgame.

Wczoraj mialem swietne szkolenie w corpo ktore lata jako milicja (frakcyjne pvp i walka o teren). Po miesiacu jak wyskilujesz sie dobrze pod fregaty (bo tym sie lata w milicji) to jestes w stanie juz zrobic ludzikom kuku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 17:27 
Cytuj  
W EVE nie ma endgame. Albo inaczej, endgame możesz mieć praktycznie od razu. Zrób sensowny ship i osprzęt do niego (miesiąc-dwa skillowania), znajdz dobry korp i zasuwaj do nulla albo wh. I tyle.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 09:50 
Cytuj  
Jest end game po około 26 latach :-)

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 15:20 
Cytuj  
po dziesieciu latach grania stwierdzam end-game


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 16:01 
Cytuj  
E tam ja nie narzekam w sumie w tej milicji to też taki jakby dla mnie endgame ;).

Wczoraj raz padłem i ubiłem 4 innych a był to pierwszy dzień w tamtym tygodniu kiedy się zalogowałem. Z reguły co chwilę ktoś spada ale nie od nas oczywiście tylko od minmatar :). Fajne bo można się nauczyć latać fretkami i destro i cruisami też w sumie czyli skillowania też trochę jest ale potem droga wolna, byle żeby fitami na t2 latać bo inaczej to słabo.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 16:07 
Cytuj  
Lukis napisał(a):
po dziesieciu latach grania stwierdzam end-game

A ja jeszcze nie. W kwietniu minie 10 lat na jednym koncie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 16:17 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
E tam ja nie narzekam w sumie w tej milicji to też taki jakby dla mnie endgame ;).

Wczoraj raz padłem i ubiłem 4 innych a był to pierwszy dzień w tamtym tygodniu kiedy się zalogowałem. Z reguły co chwilę ktoś spada ale nie od nas oczywiście tylko od minmatar :). Fajne bo można się nauczyć latać fretkami i destro i cruisami też w sumie czyli skillowania też trochę jest ale potem droga wolna, byle żeby fitami na t2 latać bo inaczej to słabo.


No widzisz, a ja w tej milicji mam kiepsko.

Mam tylko 2,5kk SP i stwierdzam, że to zbyt mało żeby coś sensownego ułożyć, tzn. źle rozdałem punkty, żeby ułożyć jakiś w miarę sensowny fit muszę poświęcić na to trochę czasu. Co za tym idzie, chyba opuszczę sobie Milicję i pobawię się dalej misjami.

Ewentualnie poszukam jakiegoś WH corpa :)

edit:

Do tej pory straciłem z cztery fregaty i szczerze mówiąc zerwo wsparcia ze strony Corpo... nawet takiego wiedzowego.

Podobno to się zmieniło w momencie kiedy Rainbow zainwestował w "rozwój" corpo z akademickiego na zwykły milicyjny.


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 23:26 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Lukis napisał(a):
po dziesieciu latach grania stwierdzam end-game

A ja jeszcze nie. W kwietniu minie 10 lat na jednym koncie ;)

X.


nic tylko kłaść się do trumny


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 11:52 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
zaboleq napisał(a):
E tam ja nie narzekam w sumie w tej milicji to też taki jakby dla mnie endgame ;).

Wczoraj raz padłem i ubiłem 4 innych a był to pierwszy dzień w tamtym tygodniu kiedy się zalogowałem. Z reguły co chwilę ktoś spada ale nie od nas oczywiście tylko od minmatar :). Fajne bo można się nauczyć latać fretkami i destro i cruisami też w sumie czyli skillowania też trochę jest ale potem droga wolna, byle żeby fitami na t2 latać bo inaczej to słabo.


No widzisz, a ja w tej milicji mam kiepsko.

Mam tylko 2,5kk SP i stwierdzam, że to zbyt mało żeby coś sensownego ułożyć, tzn. źle rozdałem punkty, żeby ułożyć jakiś w miarę sensowny fit muszę poświęcić na to trochę czasu. Co za tym idzie, chyba opuszczę sobie Milicję i pobawię się dalej misjami.

Ewentualnie poszukam jakiegoś WH corpa :)

edit:

Do tej pory straciłem z cztery fregaty i szczerze mówiąc zerwo wsparcia ze strony Corpo... nawet takiego wiedzowego.

Podobno to się zmieniło w momencie kiedy Rainbow zainwestował w "rozwój" corpo z akademickiego na zwykły milicyjny.



Shador jak masz świeżą postać to ze wszystkim Ci będzie trudno na początku :). Klepanie misji jest nudne bo sam to kiedyś przerabiałem i w ten sposób ewe nudzi się dość szybko - przynajmniej dla mnie. Chyba, że znajdziesz sobie korpa co robi misje w high ale nie wiem czy są takie PL:P.

Co do siedzeniewa w WH - carebear pełną gębą z reguły. Kopiesz gaz i skanujesz i robisz anomalie i skanujesz i skanujesz i kopiesz gaz ;). Ogólnie to na początku niby fajnie ale kopanie gazu jest jeszcze nudniejsze niz deplexowanie.

W tej akademii lata kilka nowych osób, jaj eszcze może jednego kumpla wciągne, może Niahu przyjdzie i już mamy ekipę noobów na mała flotę frytek/desek ;). Na pewno w milicji dzieje się dużo więcej niż w WH. Jest PvP cały czas ale na pewno trzeba grać ostrożniej bo grasz PvP a nie PvE. Koszt fregaty na t1 to maks kilka baniek a w jitta jak się uprzesz to złożyć do 2-3kk fregatę i wtedy możesz robić nove i small w sumie. Do destro szybko można wyskillować i tak na prawdę w tego miecha można spokojnie wyskillowac się aby latać na przyzwoitym t1 ficie. Jak Ci brak kasy to zanim zarobisz możesz kupić sobie plexa za 35zł i sprzedać go za 625kk i zanim to wydasz to 5x zarobisz na tego plexa.

Możemy przecież razem polatać:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 12:56 
Cytuj  
Cos wiadomo więcej o Valkirie i jak to ma wygladac? Będą to łączyć z eve online?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 15:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Cos wiadomo więcej o Valkirie i jak to ma wygladac? Będą to łączyć z eve online?
nie wiem, ale zainteresowałem się tak bardzo, że zaktualizowałem klienta :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.