mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 17:14 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Dokladnie, niesamowicie duzo dowiesz sie z samego help chanel w grze gdzie ludzie zadaja setki pytan i podaja linki do stron w in game browser. Dolonczenie do dobrego korpa tez jest przydatne. Jak zaczynasz gre to dolacz do polskiej akademi eve. Unsean Academy, prowadzona przez goscia z Eve-centrala, glownym centrum eve w polsce i oficialny fansite :)
nie nie, ja chce poczytać z papieru, staram się uzywac czasu w pracy, w drodze, w szkole.

za szukaniem znajomych, a szczególnie rodaków nie tęsknie. ogólnie dołaczanie do akademi mnie nie interesuje. znam te wszystkie linki, znam polską strone eve i widziałem tego czata.

nie zrozum mnie źle, ale szukam pdfa, dzięki za rady - ten który znalazłem jest troche za stary (2004)


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 19:16 
Cytuj  
A to spoko ,sporo poradnikow jest w ingame stronach, mam jakies aktualne linki. Poszukam i wkleje je tutaj puzniej :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 19:16 
Cytuj  
Cytuj:
za szukaniem znajomych, a szczególnie rodaków nie tęsknie


To musze ci powiedzieć że w eve zanudzisz sie na śmierć. Cały fun gry w eve opiera sie na interakcji z innymi jak chcesz grać solo to już lepiej pograć w x-3. Sam do tego wkrótce dojdziesz.

No i tak jak mówi Kheb , żaden guide nie zastąpi ci po prostu dobrego nauczyciela.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 20:24 
Cytuj  
Poza tym na stronie głównej nie ma bardziej aktualnego i szczegółowego poradnika. A przynajmniej ja nie trafiłem.
Poza centralą i unseen jest jeszcze świeżo założona wikipedia polska - www.wiki.unseen.pl - z każdym dniem coraz więcej info tam jest, oraz angielskojęzyczna http://eve.grismar.net/wikka.php?wakka=WikiHome - chyba największa w tej chwili skarbnica wiedzy dotyczącej Eve.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:00 
Cytuj  
dziekuje za rady, poprostu po odejsciu z wowa szukam swojego miejsca w mmorpg ale musze odpocząc od wirtualnych znajomych


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:10 
Cytuj  
Da sie w EVE grac solo bez interakcji.
Po prostu szukasz corpow niepolskich.
Albo jak nie szukasz ludzi a tylko zabawy, to zawsze mozesz zostac gornikiem, misjonarzem, producentem, handlowcem, haulerem, explorerem, ratterem...


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 00:43 
Cytuj  
nie ma takich rozbudowanych guide-ów do Eve. Taktyka jest zawsze taka sama, itemizacja prosta, skille identyczne, po miesiącu "gry" wytrze ci się klawiatura F1-F8 ale za to przeczytasz/obejrzysz kilka-naście zaległych książek/filmów ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 01:03 
Cytuj  
Mark to my chyba w ta samo gre nie gramy ^^
Eve badziej polega na planowaniu zwykle niz na zrecznosci. Pozatym to jest kosmos, walki w kosmosie to nie gry arcade ;) gdzie sie zwinosc twoich palcy liczy :) Sie biednego wowa czepiac nawet niebende bo kazda gra ma swoje plusy, ale jezeli ktos cale zycie gral w gry w stylu AO/WoW/EQ etc czyli widzisz awatara od tyl i generalnie nim poznajesz swiat, to mozna miec problemy aby zmienic sposob myslenia w Eve, choc mam nadzieje ze to sie ulatwi jak Trinity wejdzie w zycie i wreszcie bendzie mozna sie przejsc wlasnym awatarem po stacjach ^^

Bo nie powiem wielu fanow mowi ze to nie potrzebne, ale sa gracze ktorzy nie zaczynali od eve ale duzo duzo wczesniej i jakos im tego avatara brakuje ^^ No wiecie wyjsc sobie do jakies knajpy na stacji, pogadac z innymi graczami w 4 oczy, moze jakas bujke w barze, komus w pysk szczelic ;) Zepchnac kogos z doku ^^ generalnie na chwile odpoczac od lotu statkiem :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 1 lis 2007, 01:06 przez Khebeln, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 01:04 
Cytuj  
Marku, wszyscy już wiemy, że się gubisz w sandboxowych MMO.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 01:18 
Cytuj  
a Wy znów to samo, tylko w innym topicu... :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 01:41 
Cytuj  
Mark znowu przelewa swoje frustracje ziefff.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 03:27 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
jak Trinity wejdzie w zycie i wreszcie bendzie mozna sie przejsc wlasnym awatarem po stacjach ^^
Mogę się mylić, ale nie jest czasem tak, że Trinity wejdzie już niedługo, a łażenie po stacjach dopiero z Revelations III w bliżej nieokreślonej przyszłości ?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 03:48 
Cytuj  
Mozliwe nie jestem w 100% pewien lecz widzialem juz dzialajacy silnik w stacjach http://www.youtube.com/watch?v=abMEVENz1jQ

Wiem ze mieli trinity rozbic na 2 czesci pierwsza dx9c w tej nie bendzie jeszcze stacji i droga w ktorej przejda w pelni na dx10 i wtedy bendzie eksploraracja stacji. Generalnie z tego co czytalem ma sie to odbyc w stosunkowo niedlugim czasie (kilka miesiecy)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 19:00 
Cytuj  
Nie jest prawda ze w EvE nie da sie grac solo. Oczywiscie solo nie zaznasz duzej czesci gry, ale jezeli nie chcesz sie skupic na PvP, tylko na handlu, produkcji czy czyms takim to spokojnie mozesz grac solo. Odradzam tylko tluczenia misji jedna za druga bo wtedy sie rzeczywiscie nudzi :).

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 20:42 
Cytuj  
Trinity (które wejdzie listopad/grudzień), to nowy engine graficzny (dla posiadających karty z pixel shaderem 3.0, dla pozostałych zostanie stary, oba nadal pod dx 9), trochę usprawnień interfejsu, trochę nowych statków i innych dupereli.
Revelations III (prawdopodobnie pierwsza połowa przyszłego roku) - to tak zwany (i z dawna oczekiwny) Factional Warfare, czyli coś na kształt WoWowego Ally vs Horde (więcej w devblogach).
Ambulation, czyli łażenie po stacjach, to jeszcze zupełnie co innego. To co jest na youtube to filmik mający ukazać ewentualne możliwości przyszłego enginu, który jest w fazie projektowej. Zresztą engine ten powstaje nie z myślą o eve, a o World of Darkness Online, który CCP ma zrobić wspólnie z White Wolfem, do eve zostanie (być może) wprowadzony niejako przy okazji, lub w ramach testów przed wypuszczeniem WoD-O.
Oby nie skończyło się tak jak z projektem lotów nad planetami (Atmospheric flight). Też na youtube jest filmik... Od 3 lat... I na razie cisza :P
O supporcie dx10 na razie też można zapomnieć. Silnik został przepisany na nowo (Trinity właśnie) i przejście na dx10 wymagałoby kolejnej jego modyfikacji. Może za rok.
Tyle przynajmniej wynika z devblogów, live devblogów i czatów z devsami.


Ostatnio edytowano 1 lis 2007, 20:43 przez xarthias, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 20:43 
Cytuj  
ta kopanie za to wymiata i się nie nudzi..
ratowanie na paskach to taki odjazd że szczena opada (nie z nudów)

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 23:37 
Cytuj  
Ta a siedzenie przed monitorem to taki ubaw ze hoho. Oddychanie tez strasznie mnie kreci i rozbawia. Ja na przyklad lubie sobie siedziec w Jita i ogladac wykresiki towarow ktore mam zamiar zdobyc/produkowac i mozesz napisac cala strone sarkastycznych komentarzy, a ja i tak bede to lubil wiec odpusc sobie :). Jak zaczalem sie bawic w exploring to tez jeszcze mi sie wcale nie znudzilo, a to tez robie jak najbardziej solo. EvE jest na tyle rozbudowana gra, ze prawie kazdy moze znalezc cos dla siebie, nie koniecznie musi to byc cos co popiera Mark.

Moge jeszcze dodac, ze wiem dokladnie o co chodzi Deshroomowi, bo WoW wywolal we mnie identyczna odraze do instytucji zorganizowanych, a mimo to mam co w EvE robic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 00:34 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
Ambulation, czyli łażenie po stacjach, to jeszcze zupełnie co innego.
No tak dokładnie, popierniczyłem to z Rev3 :oops:

xarthias napisał(a):
Zresztą engine ten powstaje nie z myślą o eve, a o World of Darkness Online, który CCP ma zrobić wspólnie z White Wolfem, do eve zostanie (być może) wprowadzony niejako przy okazji, lub w ramach testów przed wypuszczeniem WoD-O.
WoD to bardzo daleka przyszłość bo wstępnie 2011 rok. Z tego co czytałem w relacji z konferencji CCP/WW dotyczącej WoG, to CCP ma zamiar przetestować ten silnik w EVE, więc chodzenie po stacjach to raczej pewniak.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 20:58 
Cytuj  
kumpel chce mi pożyczyć kilkadziesiąt milionów na start. jak to zorganizować, aby nie być przez CCP podejrzanym o handel ISK? (za co jest ban) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 21:02 
Cytuj  
Dużo tego ma być?
Takie pożyczki to norma i banów nie rozdają raczej, chyba że kasa jest kupiona i ktoś będzie potrafił powiązać transakcję spoza gry z transakcją z gry, co jest niestety dość ciężkie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.