mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 09:07 
Cytuj  
EVE jest grą OPEN PvP całkowicie.
Nie ma tak że lecisz sobie tłustym industrialem w 1.0 security w npc korpie z ładunkiem wartym miliard i jestes pewny ze cie ktos na gate nie zajebie. Czy warto atakować statek w SL 1.0 - 0.5 bez war declaration to juz inna bajka, ale mozna !
Gra zespolowa jest wtedy kiedy grasz w korpie i razem z kumplami cos robicie a nie kiedy siedzisz w npc korpie i jedziesz misje za misja ...

Jesli chodzi o GRE pvp i meijsce w gangu to jestem w stanie udowodnić że "swieżo" zbudowana postać jest w stanie brać udział w PvP walkach i sie przydać .. i nie zginać od AoE SMB


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 10:01 
Cytuj  
powaznie mowiac to warto zaczynac, chociazby ze wzgledu na spolecznosc i swiat... duzo sie dzieje ciekawego
Ludzi grajacych kilka lat nie dogodnisz w skill pointach ale dogodnisz w poszczegolnych spcjalizacjach i o to chyba chodzi...
W kilkanascie miesiecy zrobisz haca albo commanda na podobnym poziomie co ludzie grajacy kilka lat
jest jeszcze druga opcja; zrob postac do farmowania kasy i kup sobie potem postac do pvp - zaoszczedzisz kilka miesiecy czekania :)


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 10:45 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Co ty pierdzielisz? Kolesie pisza o jakies glupoty w ogole nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia ( chyba serio w 2004 skonczyli grac ) a ty sie pod tym podpisujesz;] Porownujesz eve do bitki azjatyckiej i jeszcze piszesz o grindzie kasy gdzie eve to jedna z niewielu gier mmo gdzie tak latwo mozna kase zarabiac logujac sie na godzine dziennie


Dokladnie. Mamy w corpie maly program inwestycyjny dla members, gosc ktory sie tym zajmuje zarabia dla corpa 10-20% zainwestowanej kasy tygodniowo. Poswieca na to 30 min do godziny dziennie. Zajmuje sie tylko i wylacznie handlem.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:14 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Porownujesz eve do bitki azjatyckiej

Zazdroszczę ci umiejętności, bezbłędnego wyciągania wniosków.

Sou napisał(a):
i jeszcze piszesz o grindzie kasy gdzie eve to jedna z niewielu gier mmo gdzie tak latwo mozna kase zarabiac logujac sie na godzine dziennie.

No w tej chwili to już n/c. *Tak* kasę zarabiać mogę w każdym MMO - wstawić coś do AH lub posadzić na dupie z SELL/BUY i czekać tygodniami aż ktoś się zlituje. To, oraz wieczne czekanie na skończenie się skilla (przeglądając w tym czasie różne fora) to nie gra, a już na pewno nie gra warta ~13$ za miesiąc.

Sou napisał(a):
Grales w ogole w ta gre? Wiesz o czym jest rozmowa? Chyba nie bardzo o_O

Czytając twoje posty dochodzę do wniosku, że rzeczywiście jedyne co robisz w EVE to log in na 1h dziennie i zmiana towaru. Może spróbuj Ogame? Przynajmniej jest darmowe. ;)

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 14:30 
Cytuj  
duza kase nie tak latwo teraz zarobic w EVE
mowie o na prawde konkretnej (miliardy miesiecznie)
jesli nie masz bpot2 lub w pizdu hajsu na zainwestowanie to w tej chwili nie pozostaje wiele opcji poza ratowaniem
pozostaje jedynie cwaniakowanie, exploity, plexy i inne takie ale to nie dla nowych graczy :)


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 14:51 
Cytuj  
Ja swoja kase zarobilem zaczynajac od 40m ze sprzedanego modulu z plexa;] Bylo to 7 miesiecy temu i nie wiem czym sie eve roznil wtedy od tego co jest teraz ze niby nie mozna duzej kasy juz zarobic;] Chyba ze mowisz o tym co bylo 3 lata temu ;)

Tylko trzeba miec glowe na karku wlasne pomysly i umiejetnosc liczenia bo inaczej slucha sie porad "specow", co w gra graja 2 lata a nie potrafia sobie na statek wlasny zarobic , i konczy sie jako robol w jakims corpie;]


zax:

1. 1h poswiece na handel reszte dnia mam dla siebie, moge leciec zrobic misje, moge leciec na pvp albo moge tez isc ograc w tenisa;]
2. Ten 1h poswiecony na handel nie daje mi drobniakow na przezycie tylko >2b miesiecznie wiec nie porownuj tego do "handlu" w koreanskich grach gdzie sie ktos podnieci ze przez tydzien siedzial na rynku i nic nie mogl zrobic i zarobil na pol miecza ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 15:28 
Cytuj  
no przeciez napisalem, ze jesli ktos potrafi sie zakrecic to zarobi kase, jesli nie potrafi to bedzie klepal biede
musisz czytac ze zrozumieniem
ty jestes przykladem, wyciagasz >2b na miesiac z handlu wiec pewnie scammujesz ludzi na kontraktach :D


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 16:52 
Cytuj  
Lukis napisał(a):
no przeciez napisalem, ze jesli ktos potrafi sie zakrecic to zarobi kase, jesli nie potrafi to bedzie klepal biede
musisz czytac ze zrozumieniem
ty jestes przykladem, wyciagasz >2b na miesiac z handlu wiec pewnie scammujesz ludzi na kontraktach :D


Napisales ze da sie zarabiac oszukiwaniem itp ;] Ja poprostu handluje UCZCIWIE i zarabiam.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 19:25 
Cytuj  
Nestor napisał(a):

Jak eve nie jest zespolowe, to pokaz mi inna gre gdzie w pvp naraz klepie sie 300 osob w jednym miejscu :)

rotfl ludzie wy graliscie w inne mmo? A moze od przelaczania skilli w eve zapomnieliscie co znaczy "zespol".

Cytuj:
TOP KILERS
http://www.ioncore.org/killboard/?a=cor ... ilot_kills
Luna to osoba mająca ok 7 miesięcy stażu w grze, lata na PvP od 3-4 miesiaca gry, dopiero się dorobił HAC-a ...
Edmund to koles grajacy 4 rok ...

A teraz, uwaga :
TOP SOLOKILLERS :
http://www.ioncore.org/killboard/?a=cor ... pilot_solo
Lune już znacie, A Katsumoto też ma niewielki staż ingame, nie wiekszy niż rok.


sorry, a o czym to swiadczy, ze trzeba rok czasu skilowac i grac intensywnie? pokaz mi przyklad gdzie postac 1-miesieczna ownuje w PvP, przeciez to mi probujecie wmowic...

btw. wszystkie corpy w eve sa nastawione na slavikowanie czy tylko shocky?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 19:53 
Cytuj  
Rozmawianie z ludzmi ktorzy nie przebrneli do konca tutoriala to jak ze slepym o kolorach.

Fakt jest taki ze nikt nie musi, i specjalnie nie chce, was tutaj do czegokolwiek przekonywac.

Jak chcesz sobie potrollowac swoim elitaryzmem mark to chodz na forum wowa :)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 20:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
sorry, a o czym to swiadczy, ze trzeba rok czasu skilowac i grac intensywnie?


BC to obecnie najpopularniejsza klasa statku w PvP. Zeby miec dobre skille do latania BC z t2 fitem trzeba jakies 3 miesiace skillowania (pomijajac learningi).

Pewnie tyle samo na interceptory jak ktos woli.

Skutecznie latac t1 EW cruiserem z czesciowym t2 fitem mozna znacznie szybciej.

Wiec wcale nie rok. A ze kilka miesiecy trzeba poczekac? Coz, taka natura gry, jak komus sie nie podoba to nikt nie zmusza do grania. :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 00:31 
Cytuj  
Kolejne podejście.

Zobaczymy, może tym razem ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 04:59 
Cytuj  
Dzieki glupim postom mareczka i zaxa ktorzy sprowokowali ciekawe odpowiedzi osob ktore akurat znaja sie na mmo sprobuje poraz 5 chyba zagrac w ta gre ;P

prawde mowiac to odrzuca mnie w cholere spraw in-game, ale zacheca jeszcze wiecej (m.in. to ze nie musze grindowac godzinami leveli)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 09:06 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Kolejne podejście.

Zobaczymy, może tym razem ;)
Welcome to the club. Niestety mi sie trial skończył i "musiałem" kupić ^_^

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 09:47 
Cytuj  
Podczas 2 trialow eve pytalem ludzi jak to jest z pvp i czasem skillowania i odpowiedz prawie zawsze byla taka sama.

-Tacklera mozna wyskillowac w 2-3 tygodnie. Na pytanie ile czasu potrzeba na wyskillowanie nie tacklera odpowiedzi wachaly sie od 5 miesiecy do roku :P

Druga rzecz to wyskillowanie postaci a, to co w tej grze najciekawsze - walka o 0.0. Teraz ci wszyscy, ktorzy mowia o korpach z graczami z kilkumiesiecznym starzem pochwalcie sie co znaczycie w obliczu walki o terytoria.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 10:58 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Druga rzecz to wyskillowanie postaci a, to co w tej grze najciekawsze - walka o 0.0. Teraz ci wszyscy, ktorzy mowia o korpach z graczami z kilkumiesiecznym starzem pochwalcie sie co znaczycie w obliczu walki o terytoria.


:roll:

Dla mnie akurat nie ma nic nudniejszego niz 0.0 alliance warfare...

1. Strzelanie do ikonek - odleglosci 100-200km, przeciwnika nawet nie widac, jedyne co widac do blob kilkudziesieciu(set) ikonek..
2. Lag
3. Atakowanie POS-ow, kilkugodzinne campowanie = "fun"...
4. Ciagle wyczekiwanie, 2,3,4 godziny czekania... 10 min walki podczas ktorej i tak przez lag nie mozna bylo nawet aktywowac zadnego modulu.. za chwile szybka pobudka w clone bay
5. Lag
6. Capital / supercapital blob-y - jeszcze wiekszy lag
7. Doomsday
8. Lag...

Osobiscie preferuje PvP malymi gangami / solo, najlepiej w low sec.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 12:38 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Dzieki glupim postom mareczka i zaxa ktorzy sprowokowali ciekawe odpowiedzi osob ktore akurat znaja sie na mmo sprobuje poraz 5 chyba zagrac w ta gre ;P

prawde mowiac to odrzuca mnie w cholere spraw in-game, ale zacheca jeszcze wiecej (m.in. to ze nie musze grindowac godzinami leveli)


Mnie też do EVE ściągnęły takie "osoby które akurat znają sie na mmo" tzw. naganiacze, "pograłem" dobre kilka miechów (z czego większość na forum, bo w grze przeważnie po prostu NIE MA CO ROBIĆ!) i dopiero teraz widzę całą śmieszność ich wypowiedzi. Widocznie każdy przekonać się musi sam. It makes me sad. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 14:12 
Cytuj  
zax napisał(a):
"pograłem" dobre kilka miechów (z czego większość na forum, bo w grze przeważnie po prostu NIE MA CO ROBIĆ!


To ze nie masz co robic, nie znaczy ze gra nie oferuje wielu rzeczy do roboty.
Gra oferuje obecnie chyba najwiecej z mmo i jest najbardziej otwarta.
Tyle, ze tutaj fun daje osiagniecie wybranego przez siebie celu a nie sama droga do niego. Niektorym to po prostu nie odpowiada (np mi po czesci), ale pisanie ze "nie ma co robic" to bzdura.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 14:33 
Cytuj  
Moze raczej "nikt nas do niczego nie zmusza" a nie ze nie ma co robic;] Rzeczywiscie niektorzy ludzie jak w grze nie maja nad soba bata to stoja w miejscu...


_________________
Obrazek

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 16:33 
Cytuj  
Cruza EW z dampami czy jamami t2 skilluje się 7-8 dni - czyli na trialu. I już można "ownować" w pvp cokolwiek by to nie znaczyło. Taki właśnie trialowiec omal mnie ostatnio statku nie pozbawił. Co mi było po moich 35mln sp, skoro nie mogłem kolesia namierzyć? Na szczęście nie był w stanie przełamać mi tanka, więc po paru minutach takiego pata, polecieliśmy sobie w swoje strony.
Zax, Mark - skoro Eve tak ssie waszym zdaniem, to po cholerę w nią gracie skoro gierka jest taka kiepska?
A jak nie gracie, to po cholere się wypowiadacie? Czy ja marudzę jaki to wow jest beznadziejny? (tak tak, żeby nie było - grałem w wowa... jakieś 3 tygodnie) :P
Mark - piszesz, że gra kompletnie nie jest zespołową. Możesz to jakoś uzasadnić? Czy to tylko Twoje zdanie, bo masz tak magnetyzującą osobowość, że nie potrafiłeś znaleźć sobie miejsca w żadnym zespole? Ja nie spotkałem jeszcze gry potrafiącej tak mocno scalić grupy ludzi, pozwalającej na osiąganie tak różnorodnych celów, ale tylko zespołowo.
Solo w tej grze to możesz siedzieć sobie w hi-secu i kopać/handlować ew. grindować misje. A to się znudzi prędzej czy później i potem tacy jak wy marudzą :lol:
Jeżeli chce się przejść na nieco bardziej wymagający poziom rozrywki, to sorry, ale trzeba mieć z kim.
Żeby nie było, że ślepo i fanatycznie bronię swojej ulubionej "zabawki". Evka ma sporo wad, np wymieniany przez kogoś wcześniej praktycznie brak wsparcia dla zespołowego PvE (coś tam ma się zmienić w najbliższym dodatku, zobaczymy).
Ale co ja się produkuję, skoro wy i tak dalej swoje.
Eve po prostu nie jest grą dla każdego i jak ktoś lubi masakrować mieczem tabuny kolorowych stworków to raczej mu się nie spodoba. Eve wymaga specyficznego, nieco bardziej wyrafinowanego podejścia.
Niech każdy kto ma ochotę sam spróbuje, od tego jest trial, i niech sam oceni kto w tej dyskusji ma rację.
A wracając do tematu, który rozpoczął tą dyskusję.
Tak, warto teraz zacząć. I nie, nie warto się przejmować tym, że się nie dogoni tych co grają już 4 rok. A może to potwierdzić 82 z 83 osób należących do Unseen Academy - większość z nich gra od kilku tygodni (tylko ja stara dupa jestem) i jakoś nie narzeka i nie płacze. A kilku z nich z powodzeniem walczy w pvp. Raz wygrywa, raz przegrywa... Zdarza się. I zdecydowana większość z nich (jak nie wszyscy) powie wam, że Eve to gra zespołowa. Bez zespołu, bez korpa, pewnie sporo z nich zrezygnowałoby z gry już na trialu. Jakich lepszych argumentów trzeba?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.