mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:50 
Cytuj  
Creepy maja ogromna przewage w dps stunie dotach itp, nawet w walkach 5vs 5 freepy dostaja po dupie no chyba ,ze to bedzie 5 mns wtedy wyhiluja sie, chyba. Freepy nie sa w stanie zajac zadnego zamku teraz, rajd jesli nie ma dobrego lidera i sluchajacych sie graczy to wipe za wipem leci. Gdy jest dobry rajd lider i zgrana ekipa to nawet pomalu taki rajd idzie do przodu. R5-6 BA jes t wstanie zsolowac hunta jak i kazda inna klase moze poza hilerem, gdy wsiadzie 2 creepow na 1 freepa i nie ma obok pomocy to dedzik. Teraz wróciła epoka rajdow bieganie solo i w malych grupach sie skonczyla, chyba ,ze sie biega za wieksza ekipa. Dzis np 1,5 rajda creepow wziela freepow w kleszcze i bardzo szybko wybila ich raptem 2-3 uciekło. Generalnie jak ktos lubi pvp to w lotro pvp jest nie powtarzalne takich jatek i rzezi nie ma w zadnej innej grze. Mi osobiscie pvp w lotro bardzo pasuje i bije all inne gry pod tym wzgledem. Czekam tylko na obiecany nowy BG w morii nowe uber nagrody bo to dopiero przyciagnie tłumy na etten i do pvp. Jedyny minus ,że znów są lagi jka gra kolo 100 osób +.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 20:44 
Cytuj  
Do LOTRO przymierzałem się już od dawna gdyż mam ochotę spróbować czegoś nowego, do tej pory grałem w L2, w innych mmorpg nie zagrzałem miejsca na długo gdyż jakoś nie mogłem się przełamać żeby ogarniać wszystko od początku(jedyne co to w RFO sporo czasu spędziłem)
Graczem PvP raczej nie jestem,zawsze bardziej ciągnęło mnie do jakiś Raid'ów z duża ilością osób,eksploracja świata to też mnie interesuje(Chociaż nie stwierdzam tym samym że nie miał bym ochoty nauczyć się grać PvP :)) .Chcę spróbować tego trial'a i jeśli mi się spodoba to zaaplikuję dodatkowy czas :D
I tutaj mam pytania:
-Na jakim serverze najlepiej grać(lubię bardzo dużą ilość osób)
-Czy byłaby jakaś Gildia chętna przyjąć żółtodzioba,zawsze to raźniej jak ma się osoby do których można się zwrócić jeśli się czegoś nie wie lub jeśli potrzebuje się jakiejś rady :)
-No i jeszcze jaką klasę byście polecili? Zawsze lubiłem close range klasy ale łuki też lubie.

Z góry dzięki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:05 
Cytuj  
1. Snowburn jest dosc dobrym serwerkiem, gram na nim i nie narzekam.
2. Wpisz w google lotro wiki i masz potrzebne info :<
3. Hunter (ktorym zreszta gram) to dosc mocny easy-mode wiec mozesz go sobie w trialu zapodac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:25 
Cytuj  
Arto napisał(a):
Do LOTRO przymierzałem się już od dawna gdyż mam ochotę spróbować czegoś nowego, do tej pory grałem w L2, w innych mmorpg nie zagrzałem miejsca na długo gdyż jakoś nie mogłem się przełamać żeby ogarniać wszystko od początku(jedyne co to w RFO sporo czasu spędziłem)
Graczem PvP raczej nie jestem,zawsze bardziej ciągnęło mnie do jakiś Raid'ów z duża ilością osób,eksploracja świata to też mnie interesuje(Chociaż nie stwierdzam tym samym że nie miał bym ochoty nauczyć się grać PvP :)) .Chcę spróbować tego trial'a i jeśli mi się spodoba to zaaplikuję dodatkowy czas :D
I tutaj mam pytania:
-Na jakim serverze najlepiej grać(lubię bardzo dużą ilość osób)
-Czy byłaby jakaś Gildia chętna przyjąć żółtodzioba,zawsze to raźniej jak ma się osoby do których można się zwrócić jeśli się czegoś nie wie lub jeśli potrzebuje się jakiejś rady :)
-No i jeszcze jaką klasę byście polecili? Zawsze lubiłem close range klasy ale łuki też lubie.

Z góry dzięki.
Jeśli chcesz faktycznie pograć dłużej to leveluj wszystko tylko nie huntera. Jest faktycznie trochę easy mode, ze względu na co jest bardzo popularny, co w dalszym rozrachunku sprowadza się do tego iż jest mało porządaną klasą w endgame bo huntera zawsze się jakiegoś do grupy znajdzie. Zresztą polecam wypróbowanie każdej klasy bo każda coś w sobie ma fajnego. Z close range klas mi osobiście bardzo fajnie się zawsze grało championem - świetny dps, z mocnymi aoe, dotami i nawet niezły tank (choć znacznie gorszy od Guardiana, ale tego to levelować solo nie polecam - strasznie niski dps). Capitan też fajny - po trochu healer, po trochu dps, ale przedewszystkim świetny buffer i debuffer.
Co do gildii to wysłałem Ci PMa.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:31 
Cytuj  
Kassei chyba sie jednak pozmienialo bo w pizdu lata np. Captainow :<

Nie sluchaj sie, ze duzo hunterow to nikt ich nie chce. Jest to unfortunately bzdura co pokazaly inne gry, ze w popularnych klasach ciezko o DOBRYCH graczy.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:52 
Cytuj  
NIestety:/ gralem hunterem, to co 3 postac to byl hunter, rollnalem na capta, to teraz tych biega prawie że najwięcej. A wybór huntera radze jeszcze przemyśleć, na triala w sam raz, easy mode jakoś bardzo nie przeszkadza, o tyle w questach grupowych, instancjach klasa może naprawdę nużyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kassei chyba sie jednak pozmienialo bo w pizdu lata np. Captainow :<
Pewnie wszyscy hunterzy rollneli, sam mam huntera 60 i planowałem - puki mnie znużenie nie dopadło - levelować next capitana ;) Ojciec taki capitan jest najlepszym bufferem w grze + leczy + dpsuje i nosi heavy armor, a hunter jedyne co potrafi robić w grupie to napierdalać dps, ściągać poison i interuptować, bo większość potencjału huntera się wykorzystuje głównie solo. Mi się hunterem gra bardzo fajnie, do solo ma masę fajnych skilli, praktycznie te 60 lvl biegałem w duo z jeszcze jednym hunterem i masę trudnych rzeczy zduowaliśmy, taka walka kombinacyjna dużo radości sprawia. Hunterów w grze jest od zajebania, najbardziej to w morii widać. Zresztą nie dziwię się bo teleporty, tracking, snare, root, speed buff i spory dps sprawiają, że levelowanie jest bardzo przyjemne. Problem jest taki, że jak ktoś składa grupę i ma jeden wolny slot to nie weźmie drugiego huntera, bo lepszy będzie np drugi champion, który też ostro napierdala a do tego może przytankować... a jeśli w gildii jest 5 hunterów przypadających na jednego guardiana i jednego mistrela to dość ciężko na cokolwiek się załapać. End game gildie raidowe to hunterów przyjmują super hiper sporadycznie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 22:10 
Cytuj  
Ale ja nie zamierzam lizac endgame srlsy. Chce dobic do 60, zobaczyc co sie da i pewnie powiem grze papa bo umre z nudow.

Albo rollne jakiegos lore-mastera czy rune-keepera :O

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 22:25 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ale ja nie zamierzam lizac endgame srlsy. Chce dobic do 60, zobaczyc co sie da i pewnie powiem grze papa bo umre z nudow.

Albo rollne jakiegos lore-mastera czy rune-keepera :O
Ojciec aleod którego momentu moja wypowiedź zaczęła odnosić się do Ciebie, bo sam już nie wiem :wink: Kolega napisał wyraźnie, że lubi raidy, co niewątpliwie łączy się z lotro endgame i moja wypowiedź dotyczyła właśnie tego :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 22:42 
Cytuj  
Hunter jest najlepsza klasa do pvp, a skilowy hunter znajdzie miejsce w dobrej gildi bawiacej sie end contentem. Ja osobiscie poleciłbym wardena swietny do gry solo( + ,że ma miejsce w rajdach bo najlepiej ściaga corupcje ) oraz runekeepera to teraz najlepszy dps w grze pod warunkiem ,że ma się odpowiednie traity, odpowiedni gear oraz runke( o dobra bardzo cieżko) Rk jest taka hubryda pomiedzy Lm,a mns z tym ,ze troszke słaby jeśli chodzi o przeżycie. RK to takie szklane działo. Potrafi creepa ubić jednym strzałem(raz na jakis czas) jest jedyna klasa ,króra obecnie może walnąc powyzej 2000 a zdaza sie ze i za 5000 walnie. Kapitan został nerfniety i już nie jest taki wspaniały obok guardiana to najgorsze klasy do pvp, zanim dobiegna do creepow zostaja one rozstrzelane przez huntow mns lm rk itp.Różnica w zdobywanym renow jest ogromna miedzy klasami strzelającymi,a walczacymi wrecz.

Co do gildi na snowbourn sa cztery liczace sie gildie: Twierdza najwieksza ma kolo 50+ aktywnych graczy i chyba tylko ta gildia z polskich położyła Łoczera u innych nie widać endgamemowych itemków, Skowyt sporo low lev ludzi ,którzy testuja sobie lotro w gronie kolegów z podwórka , Eldarowie i Enklava (ostatnio mieli rozłam i z 1 gildi powstały dwie) aczkolwiek wspieraja sie wzajemnie.

Minusem lotro jest to, że po ostatnim patchu End game instancja jaka jest ubicie łoczera sta ła się strasznie trudna (hardcore gildie z wowa przenosza sie do lotro bo niby lubia trudne instancje) no i zapowiedzi devsow odnosnie nowych też są niepokojące odnosnie poziomu trudności.
troszke to zniechćeca starych graczy , którzy graja w lotro dla relaksu, a chcąc zdobyc ciekawy ekwipunek zmuszani sa do hardcorowych rajdów. Jednych to odpycha innych przyciaga. Teraz granie od 1 lev do 50 idzie 3 razy szybciej i ogołnie moze zniechceic łatwośc lev up, schody to dopiero na 60 i pare instancji wtedy trze miec odpowiednie traity na 10 dobry ger i skill juz nie styka wciskanie 2 ataków na krzyż. W lotro gram 2 lata z różnymi przerwami (żadna inna gra nie przyciagneła mnie na tyle czasu). Według mnie 1 miejsce jesli chodzi o lore klimat i pvp :D

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 23:21 
Cytuj  
Troszkę czytałem,na Youtube też patrzyłem na kilka filmów i chyba zdecyduje się na Champion'a, z tego co czytałem i widziałem to jest to Dps i to mi odpowiada.Myślałem też może nad jakimś Tankiem ale nie jestem pewien która klasa jest takim rasowym Tankiem(Wydaje mi się że Warden albo Guardian ale nie jestem pewny)

Więc zdecyduję się albo na Full Dps'a albo na dobrego Tanka:)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 06:51 
Cytuj  
Champion naprawde latwa kalsa to wylvlowania , rasowym i najlepszym tankiem jest Guardian , Warden hmm ,,, nie wiem jak spisuje sie jako tank na 60 obecnie lvluje wardena(49lvl) klasa mega klimatyczna ;D,niezly dps,tankowac tez potrafi , fajne skille na range dmg,stealth jak u burga jedyny minus to taki ze trzeba nim grac naprawde dlugo zeby zapamietac wszystkie najwazniejsze gambity na dana sytuacje :lol:

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 08:35 
Cytuj  
Skoro Champion tak jak mówisz jest łatwy do levelowania to na początek chyba będzie dobry.Nad Guardianem też się zastanowie narazie to muszę ściągnąć grę,podczas ściągania wystąpił mi jakiś błąd i na 50% mi się skończyło pobieranie, po południu wystartuje z pobieraniem jeszcze raz.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 08:50 
Cytuj  
Guardian (IMHO) troche nudny do levelowania solo. Jesli nie bedziesz mial party to osobiscie nie polecam.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 08:52 
Cytuj  
Rk z kolei po lvl 30 ma troche przejebane solo.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 11:53 
Cytuj  
Rk sie zmienił teraz to jednoosobowa armia. :D Ale ja polecałbym raczej dojsc do jakiejs gildi i razm z kims biegac. Zreszta o kogos kto robi ten sam q ,instancje raczej nie problem. Trza tylko join globallff channel i wtedy łatwiej kogos znaleść. Rk da rade wysolowac wiekszosc solo q wtedy bulid pod dps ,a w grze z kims to raczej trz asie bawic jako hiler spora różnica w graniu. Imo wieksza radocha grając jako dps.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 13:37 
Cytuj  
Dorzuce kilka slow od siebie.

Z tego co zauwazylem/z dosw swojego i innych :

Jesli chodzi o poziom trudnosci w SOLO

EASY-MODE : Hunter/Champion/Warden/RuneKeeper

MEDIUM-MODE : Guardian/Captain ( z czasem bicie mobow staje sie nurzace i dlugie )

HARD-MODE : Lore-Master/Ministriel/Bulgar

Wspominajac o ilosci Hunterow : TRUE, jest ich w chuuu duzo.

Co do Kapitanow, ja spotykam ich sporadycznie.

PS. Wardenem gra sie bardzo przyjemnie.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 13:48 
Cytuj  
I... wont... reroll... my... hunter.

A moze jednak :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 14:26 
Cytuj  
Noo, ja sobie zassalem triala i mam problem. Odpalam i mam takie cus:

http://img25.imageshack.us/my.php?image=errorbxa.jpg

Ze sie tak ladnie zapyta, WTF?
Dodam ze mam wersje z tymi lepszymi teksturami ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 14:50 
Cytuj  
LOTRO zrobilo na mnie ogromne wrazenie swietnymi lokacjami, super zaprojektowanymi fabularnymi instancami oraz niesamowita wydajnoscia w stosunku do wymagan sprzetowych.

Rowniez podobalo mi sie swietne community.

Troche co prawda przeslodzilem sie sielankowym klimatem, plus klasy mogly by byc nieco ciekawsze, ale gra daje rade:)

Wlasnie a propos klas: jako ze najbardziej preferuje healera to probowalem runekeepera, jednak w moim odczuciu spisuje sie gorzej niz minstrel. Nie wiem, moze pozniej sie to zmienia, jednak na start ciezko nim efektywnie leczyc- tutaj pytanie; czy pozniej runekeeper jest lepszym healerem?

Kolejna rzecz ktora mnie pozytywnie zaskoczyla w LOTRO to to ze gra jest bardzo przyjazna dla gry w dwie osoby (jako ze gram z kobita to caly czas w ten sposob:)); teamem tank+healer dalo sie zrobic duzo (wiekszosc) fabularnych instancow w trialu.
Tu kolejne pytanie - czy pozniej tez tak jest?

Generalnie mam za soba tylko trial "odbebniony" jakis czas temu, chociaz jak czytam wasze opinie to widze ze trzeba bedzie chyba dac grze szanse i sprawdzic doglebniej:) Zwlaszcza ze widzialem teraz pack podstawka + dodatek za niezla cene.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.