mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:59 
Cytuj  
Deshowi brakuje nieco rozmowców w dziale wow więc szuka zaczepki;)

postaraj się bardziej;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:59 
Cytuj  
ale unfortunately ma racje :<

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 15:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mendol napisał(a):
go go wow desh ;-p
eh, takie to smart wmówić sobie że kupa jest smaczna żeby nie jeść ciągle tuńczyka :wink:

Smacznego


kupa jest smaczna przecież milion much nie może się mylić :)


_________________
no more wow...


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 15:11 
Cytuj  
Buka napisał(a):
I prosze - nie mierz ludzi swoja miara, bo moze sie okazac, ze jest za krotka ;)


Takiej erystyki to by sie sama Wanda Łyżwińska nie powstydziła. Dopiekłeś mi, ide sobie :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 15:38 
Cytuj  
bylismy, gralismy, farmowalismy.
jedni wola tunczyka z puszki inni zlowic pstraga i usmazyc desh :-)
easy mode in disneyland go go.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 15:40 
Cytuj  
Desz naprawdę wróciłeś do wowa ?? bo wierzyć mi sie nie chce ??


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 17:07 
Cytuj  
No to troszke o tych minusach, glownie zwiazanych z bugami lub nie do konca zrobionymi rzeczami, ktore niszcza dobre pierwsze wrazenie w grze.

Na poczatek to podstawowa rzecz, ktora napewno wielu zniecheci lub odpedzi od gry, czyli klopoty z przyjemnycm i spokojnym lvlowaniem po 54lvl gdzie zaczynaja sie juz powazne schodzy i porpostu trzeba grindowac by dociagac do natepnych questow.
Nie wiem jak na wyzszych lvlach ale jak dla mnie jest to bardzo wielka wada, ja zrobilem 54lvl jednoczesnie organizujac gildie i zajmujac sie zbieraniem kasy, surowcow i poznawaniem wielu rzeczy w ponad tydzien, a dwa dobicie do 56lvl zajelo mi juz trzy dni bo poprostu nie mam sily isc i grindowac.
Dlatego dobicie do 80lvl nie bedzie juz tak milutkie jak w wow :(

Druga sprawa to bugi zwiazane z Trade Post, zle sortowanie, brak wywietlania ilosci sprzdawanych rzeczy, wiele towarow nie wyswietla, wadliwe dzialanie maila, ginie poczta, problemy z wsiwtlaniem ikon.

Trzecia sprawa to bugi zwiazane z craftingiem i budowa miasta, jest to gigantyczny blad ze wlaczono to na poczatku gry, a nie dziala poprawnie.
Sam crafting jest ciezki do rozwijania przez bugi, a budowa miasta na tym etapie to wielkie nieporozumienie co powinno byc udostepnione raczej na 80lvl.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 17:31 
Cytuj  
czerwone ikonki aoc w moim xfire już nie wygladają jak kwiatuszki, wszystkie zniknęły :wtf:


_________________
psn

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 17:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czerwone ikonki aoc w moim xfire już nie wygladają jak kwiatuszki, wszystkie zniknęły :wtf:


dziwne, u mnie dalej większość osób na xfire gra w conana


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 17:56 
Cytuj  
A ja w ogóle nie mam xfire.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 09:52 
Cytuj  
w moim przypadku zawiodlem sie na grze, cos takiego jak class balance wogole nie istanieje, a open pvp to raczej przypomina ganking w wykonaniu highl lvl.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 10:01 
Cytuj  
po tygodniu chcialbys aby wszystkie klasy byly na mniej wiecej jednakowym poziomie jezeli chodzi o skile pvp:)?

czasu trzeba panie, czasu:)

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 11:45 
Cytuj  
na poczatek niech naprawia gre jest wiecej bugow niz rzeczy dzialajacych ;] balans to na 80 lvl , dopiero wyjdzie co jest overpower a co nie ;]


Posty: 12
Dołączył(a): 13.03.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 13:40 
Cytuj  
Bugi są - nie będę pisał, że ich nie ma... kwestia tylko tego, że wszyscy wiedzieli, że będą i to jeszcze przez jakiś czas. Po co narzekać? (chyba, że komuś poprawia się humor) skoro wymaganie od gry po tygodniu, ,,idealnej" sprawności jest imo głupie.

Możliwe, że gramy w nieco inną grę... jest naprawdę mało takich błędów, które utrudniają w rozgrywkę (mam 47lvl) - embe wypisał wszystko to co może w poważniejszy sposób zawadzać... (a przecież to tylko kilkanaście zdań).

Musze jeszcze podkreślić, że nikt nikogo do AoC nie zmusza... chcecie? grajcie sobie w WoWa... gra ma sprawiać przyjemność danej jednostce i właśnie dlatego jest teraz tyle produktów na rynku i ciągle wychodzą nowe...

Nie ma sensu nikogo przekonywać, że gra jest do d.... na podstawie zapisków z forum nikt swojego zdania nie zmieni.

Pozdrawiam
Voltres


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 13:45 
Cytuj  
k-2 napisał(a):
w moim przypadku zawiodlem sie na grze, cos takiego jak class balance wogole nie istanieje, a open pvp to raczej przypomina ganking w wykonaniu highl lvl.


Czy chcesz balansu klas podczas lvlowania i maja zrobic balans na 10, 20, 30 itd ? :)
Open PvP to open PvP, nie ma chyba co tu wiecej dyskutowac ponownie.
To jest gra mmo, wiec balansu szukaj grajac w party, a nie solo placzac na forach na ten temat.

Piszac tu posty o swoich pierwszych wrazeniach wypada sie troszke zastanowic, chyba sa wazniejsze rzeczy w tej grze, ktore zawiodly i wymagaja duzej pracy funcomu w postaci patchy, fixow itd niz przejmowanie sie brakiem balansu podczas 2 tygodni lvlowania.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 15:31 
Cytuj  
k-2 idz na pve, skoncz plakac.
balans jest, pvp jest ok.
to nie WOW gdzie od 5 lat ktos chce na sile zrobic balans 1-1.
i mam nadzieje ze funcom nigdy nie wpadnie na tak debilny pomysl.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 16:04 
Cytuj  
Co tam mendol, wsiadłeś do fanboiowego wagoniku ?

Jestes już w Warcry ? :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 17:33 
Cytuj  
hehe Shad nie ;-)
gra na open pvp jest naprawde zabawna i nawet to klepanie mobow nie jest takie zle :-)

za to od kolesia z warcry ostatnio dostalem /tell 'spierdalaj pedale'
fakt ze spadl dzieki mnie z drabinki ale coz...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 18:14 
Cytuj  
balans jest

Nie ma. Od kiedy proby zbalansowania klas sa zle?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 20:18 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Co tam mendol, wsiadłeś do fanboiowego wagoniku ?

Jestes już w Warcry ? :)


Nie nie, Mendol nas gankuje ostro :)

Shadhun, wkurza cie ze twoje wagoniki nie moga dojechac do mety ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.