mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
Tak 25%  25%  [ 64 ]
Nie, czekam na zmiany 41%  41%  [ 105 ]
Nie, sprzedaje konto 33%  33%  [ 85 ]
Liczba głosów : 254
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 13:16 
Cytuj  
Sorki za offtop, ale właśnie gram m.in. w EverQuest II - obecnie grafa może nie jest taka jak w AoC (tylko co z tego?) ale na pewno nie jak na jednym ze screenów powyżej.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 13:40 
Cytuj  
Byloby dziwne gdyby grafika w EQII nie roznila sie od grafiki EQ.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 17:37 
Cytuj  
Obrazek

Wiecej AF i mniej cieni pls, bo jednak piach/kurz/kamien jeszcze za malo wygladaja jak polerowany plastik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 17:49 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
A co jest złe w mobo za 150zł ? Za tanie, to musi być do dupy ? A procesor ci pasuje taki tani, to chyba normalnie, że do niego się nie kupuje drogiej mobo :o Get a life dude.

Czekać na nehalema buahaha, aleś pierdolnął teraz... pod koniec roku będą jak dobrze pójdzie wersje serwerowe a za rok cywilne, spoko czekaj sobie, ja czekam na K12, może do 2020 się wyrobią.

Moge czekac, mnie natychmiastowa wymiana sprzetu nie jest potrzebna.
Bede czekal, po Nehalemie bedzie male przetasownie rynku i zobaczy sie kogo lepiej bedzie kupic -;-.
IMO Nehalem jest warty przeczekania na niego. Jak ktos nie jedzie na jakims przedpotopowym sprzecie, moze spokojnie wymienic tylko grafike z procesorem wrzucajac na luz.

pewnie nic.
Ale MBO to kregoslup kompa :<. Musi byc takie ktore przetrwa ekstermalne warunki uzytkowania. No przynajmniej u mnie. Jak ktos planuje grac w pasjansa ew. WoWa to jak najbardziej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 18:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Atherius napisał(a):
A co jest złe w mobo za 150zł ? Za tanie, to musi być do dupy ? A procesor ci pasuje taki tani, to chyba normalnie, że do niego się nie kupuje drogiej mobo :o Get a life dude.

Czekać na nehalema buahaha, aleś pierdolnął teraz... pod koniec roku będą jak dobrze pójdzie wersje serwerowe a za rok cywilne, spoko czekaj sobie, ja czekam na K12, może do 2020 się wyrobią.

Moge czekac, mnie natychmiastowa wymiana sprzetu nie jest potrzebna.
Bede czekal, po Nehalemie bedzie male przetasownie rynku i zobaczy sie kogo lepiej bedzie kupic -;-.
IMO Nehalem jest warty przeczekania na niego. Jak ktos nie jedzie na jakims przedpotopowym sprzecie, moze spokojnie wymienic tylko grafike z procesorem wrzucajac na luz.

pewnie nic.
Ale MBO to kregoslup kompa :<. Musi byc takie ktore przetrwa ekstermalne warunki uzytkowania. No przynajmniej u mnie. Jak ktos planuje grac w pasjansa ew. WoWa to jak najbardziej.


Pogrążasz się coraz bardziej... niektórzy nie wiedzą kiedy przestać, ale tak to jest jak się wie wszystko najlepiej a tak na prawdę nie ma zielonego pojęcia o tym co pisze. Chipset P31 to nic innego jak P35 bez dodatkowych gniazd usb, raida itp. , do pasjansa w sam raz.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 18:56 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
iniside napisał(a):
Atherius napisał(a):
A co jest złe w mobo za 150zł ? Za tanie, to musi być do dupy ? A procesor ci pasuje taki tani, to chyba normalnie, że do niego się nie kupuje drogiej mobo :o Get a life dude.

Czekać na nehalema buahaha, aleś pierdolnął teraz... pod koniec roku będą jak dobrze pójdzie wersje serwerowe a za rok cywilne, spoko czekaj sobie, ja czekam na K12, może do 2020 się wyrobią.

Moge czekac, mnie natychmiastowa wymiana sprzetu nie jest potrzebna.
Bede czekal, po Nehalemie bedzie male przetasownie rynku i zobaczy sie kogo lepiej bedzie kupic -;-.
IMO Nehalem jest warty przeczekania na niego. Jak ktos nie jedzie na jakims przedpotopowym sprzecie, moze spokojnie wymienic tylko grafike z procesorem wrzucajac na luz.

pewnie nic.
Ale MBO to kregoslup kompa :<. Musi byc takie ktore przetrwa ekstermalne warunki uzytkowania. No przynajmniej u mnie. Jak ktos planuje grac w pasjansa ew. WoWa to jak najbardziej.


Pogrążasz się coraz bardziej... niektórzy nie wiedzą kiedy przestać, ale tak to jest jak się wie wszystko najlepiej a tak na prawdę nie ma zielonego pojęcia o tym co pisze. Chipset P31 to nic innego jak P35 bez dodatkowych gniazd usb, raida itp. , do pasjansa w sam raz.

http://nvision.pl/_plugins/content/cont ... ent.189.16
wlasciwie to masz. Mozesz jeszcze na purepc wlesc.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 22:01 
Cytuj  
Szkoda, że nie ma płyty, o której mowa... gigabyte p31 ds3l... dla niej 400fsb a nawet 500 to nie problem. PurePc (dawniej Tweak) czytam od 2003 roku, więc wiesz, ćwieka mi nie zabiłeś. ;)

tip=doedukuj się trochę i później zabieraj głos

http://forum.purepc.pl/temat/Socket-423 ... 31/247845/


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 09:01 
Cytuj  
Atherius - szkoda ze ta plyta ma ograniczenie do max 4GB RAMu, a w dobie tanich pamieci DDR2 to juz zmienia postac rzeczy :)

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 09:49 
Cytuj  
Szkoda, że jest to temat o tym, kto gra w AoC

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 09:53 
Cytuj  
Moze byc i o komputerach ! W AoC jak widać już prawie nikt nie gra :P

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 10:31 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Zgodze sie w tym przypadku, no ale w wowie bylo dokladnie tak samo, a nawet gorzej bo obiektywnie technologia tanieje i kiedys na nowy komp to sie wydawalo 3500-4000 zl, teraz wystarczy 2000 zl, wiec relatywnie kiedys duuuzo wiecej ludzi gralo na starych sztruclach ;)


Nie wydajesz teraz na kompa 4k tylko 2k bo dolar potaniał z 4PLN/1USD na 2PLN/1USD

:D

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 10:31 
Cytuj  
rashiell napisał(a):
Moze byc i o komputerach ! W AoC jak widać już prawie nikt nie gra :P



Widac po prostu ludzie grajacy w AoC maja w dupie kolejny temat opanowany przez forumowych trolli, dla ktorych trendy jest chwalenie sie jak to szybko zakonczyli gre i jaki to AoC jest denny.:)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 10:36 
Cytuj  
ant napisał(a):
rashiell napisał(a):
Moze byc i o komputerach ! W AoC jak widać już prawie nikt nie gra :P



Widac po prostu ludzie grajacy w AoC maja w dupie kolejny temat opanowany przez forumowych trolli, dla ktorych trendy jest chwalenie sie jak to szybko zakonczyli gre i jaki to AoC jest denny.:)


Powinieneś dodać jeszcze zdanie : "jaki to WoW jest boski " :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 10:37 
Cytuj  
ant napisał(a):
rashiell napisał(a):
Moze byc i o komputerach ! W AoC jak widać już prawie nikt nie gra :P



Widac po prostu ludzie grajacy w AoC maja w dupie kolejny temat opanowany przez forumowych trolli, dla ktorych trendy jest chwalenie sie jak to szybko zakonczyli gre i jaki to AoC jest denny.:)


To prawda, forumowe trolle mmorpg.pl sobie nabijaja posty a na serverach AoC jest masa ludzi grajacych. Jest nadzieja, ze w koncu im sie znudzi i pojda trollowac do dzialu Warhammera a my fani Conan'a bedziemy mogli spokojnie sobie gaworzyc.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 11:55 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
a my fani Conan'a bedziemy mogli spokojnie sobie gaworzyc.

Gaworzenie - wczesny etap rozwoju mowy po krzyku i głużeniu

PNMSP ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 12:27 
Cytuj  
Z moich znajomych niestety znów kilku zamroziło konta. Ja w tej chwili czekam na bete WoWa albo Warhammera, zależy co będzie wcześniej. Stopień niedopracowania tej gry niestety zwala z nóg. Wczoraj zacząłem oglądać sobie przedmioty u tradera. Niebieski sprzęt na 61 lvl jest słabszy od tego na 49. Kolejny list od Funcomu to copy paste tego sprzed miesiąca. Nie chodzi o pojedyńcze słowa tylko o zawartość merytoryczną. Pomysł na grę był naprawdę fajny, ale wykonanie już niestety poniżej krytyki. Skille gatheringowe to miał być podobno jakiś super pomysł. Najlepsza akcja jest ze skiningiem. Skóry lecą tak samo bez względu na to czy go masz czy wogóle sobie nim dupy nie zawracałeś, to samo przy zbieraniu wyższych poziomów tkanin typu silk i dalej. O innych profesjach wogóle nie ma co pisać bo sprzęt, który sie dzięki nim produkuje to jakaś pomyłka, która ani wytwórcy na nic sie nie przyda, ani sprzedać sie tego nie da bo składniki kosztuja kilkakrotnie więcej niż cena, którą można dostać na aukcjach. Miasta stoją bez NPCów. Powyżej 40 lvlu zaczyna się kompletnie nudne mordowanie identycznie wyglądających przeciwników w prawie identycznej scenerii jak 10-20 lvli wcześniej. End game content? A jest wogóle coś takiego? Walka sprowadzająca się albo do range ataków albo do zwycięstw gości wychowanych na Quejku biegających i skaczących wokół przeciwników i spamujących strzałki bo comba są im do niczego nie potrzebne. I totalnie wkur.... zapierniczanie po 15-20 minut z jednego końca mapy w drugi i spowrotem. Czekanie po 30-40 minut na zebranie party do instansu, bo tamten jeszcze cholera biegnie... Gram jeszcze tylko dlatego, że swego czasu zgłosiłem sie na ochotnika w gildii coby zostac architektem i głupio mi teraz wystatwić wszystkich do wiatru po zainwestowaniu kupy kasy gildiowej w wyskilowanie architekta. Najprawdopodobniej utrzymam postać aż postawimy wszystkie budynki z tier2 i podziękuję.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 12:39 
Cytuj  
jak zrobią Polska wersje who albo wowa to rzuce aoc :P


_________________
no more wow...

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 13:29 
Cytuj  
W AoC będąc grać ludzie dla których AoC jest pierwszym mmo, ludzie którzy przeszli z Anarchy Online ale szczerze wątpie aby AoC znalazł wielu ludzi wsród graczy WoWa a to w sumie najwieksza baza graczy mmo atm, co by nie mówić gracze z WoWa oczekują , że suport będzie taki jak u blizza, że gra będzie chodzić płynnie i znikomej ilości bugów oraz bardzo dużego contentu od samego początku, bo są do tego przyzwyczajeni blizz ich rospuscił i moim zdaniem jest to ok, jeśli jakiś producent narzuca pewne standarty jakosciowe to potem inni muszą miec podobne bo inaczej fail. FunComowi wyszło jedynie postawienie serwerów, nigdy nie widziałem tak zajebistego rozruchu mmo jaki AoC miał, pierwszy dzień i można było grać imba ale niestety potem to równia pochyła...

Tak więc te 10 milionów graczy mmo zmieni wkońcu mmo w jaki gra ale obawiam się, że będzie to mmo Made By Blizzard.....

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 13:37 
Cytuj  
Dlaczego obawiam sie? A może Blizz mając już trochę bardziej dorosłą grupę graczy pozostawi WoWa dla wielbicieli kolorowego świata i niesmierlelnych postaci a wypromuje coś nowego dla tych żądnych większej ilości krwi, większego realizmu itd. Ich stać na to żeby wypuścić już dopracowany produkt na rynek. Jak ich spece od marketingu wyliczą, żę opłaci się zrobić coś z krwią chlapiącą na ekran lub jej odpowiednikiem to kto wie?

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 13:52 
Cytuj  
Dae napisał(a):
W AoC będąc grać ludzie dla których AoC jest pierwszym mmo, ludzie którzy przeszli z Anarchy Online ale szczerze wątpie aby AoC znalazł wielu ludzi wsród graczy WoWa a to w sumie najwieksza baza graczy mmo atm,
....



Ja nie spełniam tego standardu bo moja historia gier to beta a3 (chyba się nazywało age of soverign )-> guild wars-> cih/civ ->eq2-> wow(1 miesiąc )-> lotro-> wow(znowu jeden 1 miesiąc )-> lotro -> tabula rasa -> l2-> sword of the new world-> aoc (pewnie część pominąłem ale to były mniej ważne tytuły ).
pozdrawiam


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.