mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 08:49 
Cytuj  
"Zaskoczycie nas" ? jacy nas ja nie jestem w HH.

Szonie może napiszesz kiedy wy budujecie własny BK? Ale wiem wiem WarCry do gildia najemników , wy tylko za kase coś robicie :wink:
Tylko teraz to taki zerg z was QPO + WarCry = 300 ludzi razem.
Prawie jak Polanie :) .

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 11:21 
Cytuj  
Szkoda ze nie 500 :/

"Prawie" robi wielką różnicę, napisz lepiej kiedy zobacze zergi Polan i Deja Vu w Keszacie ( z Polan to widuje tam Vodafone i Brzytew, z DV sporadycznie Lotos, Browarek: oni jednak wola boostowac swojej alty na Trakcie Atzela- o ile im na to pozwalamy )


P.S. BK WarCry zostanie postawiony wkrotce....

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 11:29 
Cytuj  
jakis niecaly tydzien zakupilem polskiego conana z nadzieja fajnej gry. i owszem gra sie fajnie, duzo rzeczy z conana, ktory byl rok temu jest naprawionych. ale pewnych rzeczy nie rozumiem. np wojna polanie -warcry? wtf? przeczytalem dosc sporo postow tutaj i w teorii zerg jestes zainteresowany pomoca duzym polskim gildia a tu wojna z jedna z wiekszych ? wlasnie przez to dostajemy w dupe od ruskich. nie mowiac o tym, ze przynajmniej do 40 lvl najwiecej jest wlasnie ruskich gankerow lowcow. nie widzialem jeszcze bijacych sie ruskich - naprawde nie widzialem


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 13:04 
Cytuj  
Vidi są są.. jak dojdziesz do dzielnicy szlachty to się przekonasz na własnej skórze że jest taka fajna gildia rosyjska :D
W Kaszacie też często widze że rosjanie się leją ze sobą...a temat odnośnie wojen gildi polskich-polskich był już wałkowany więc nie ma sensu odgrzewać tego jeszcze raz 8)

Zerq - Polanie to nie gildia PvP od tego zacznijmy, są to byli członkowie Waror Fury czy jakoś tak się nazywali na serwerze PvE tam kompletnie nic nie osiągneli więc na serwerze PvP podobną drogą idą. Posciągali tylko ludzi do siebie pięknymi słowami ze uczestniczą w evencie PLvsRU i pierdołami że będą walczyć z ruskimi...co wyszło z tego ?? wielka kupa... teraz im tylko w głowie raidy itp , a w gildi DejaVu to alty sobie robią. DejaVu upada nawet murów nie mają w swoim BK t2. QPO czy to gildia PvP? hymm też nie za bardzo ,im w głowie onyxy, xibaluku i inne pierdoły, albo dropienie recept culturowych. W QPO jedynymi czystymi graczami PvP są ex gracze C9. Jedynie HH wykazuje duże zadatki na gildie czysto PvP na tym serwerze. Twoja gildia Zerqu też ma w szeregach graczy PvP ale to za mało....a są słuchy że narzekają na brak PvP u was w gildii więc musisz ich zatrzymać żeby Ci nie spierniczyli do innych gildi :D .
Może C9 przejdzie na ten serwer a wtedy może być bardzo ciekawie. 8)
Tylko jaki los spotka gildie QPO jak byli członkowie C9 wrócą w szeregi C9...ale pewnie będzie jak na serwerze PvE że QPO dokleji się do C9, bo
solo by nie uciągneli daleko.

W sumie to można się już pogubić z tymi sojuszami kto z kim je ma...przecież AoC nie ma takiego czegoś jak sojusze więc póżniej własnie wychodzą takie twory i szybko się rozpadają..jak to było z Polanami i WarCry....

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 15:30 
Cytuj  
no wlasnie niedlugo dojde do noble dzielnicy i mam nadzieje, ze jakos tam sie pogra; p

c9 byloby fajnie jakby sie pojawilo. w c9 na fury wlasnie gralem (na poczatku) jak jeszcze mi komp pozwalal (potem niestety kraksa karty graficznej)

licze na to, ze znajda sie tutaj ludzie pro, ktorzy pro zajma sie pvp i pve. jak w wowie dali rade to moze i tu dadza


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 18:32 
Cytuj  
Impego- po pierwsze to Warior Fury a nie Waror

po drugie QPO to nie tylko C9- to takze nie istniejaca juz Iacta Alea Est.

graczy C9 w QPO jest kilku i nie stanowia oni wiekszosci. Fakt ze w duzej mierze to oni odpowiadaja za PvP ale nie zapominaj chodzby o Panku ktory ladnie ogarnia HoXa i jest rasowym czlonkiem QPO. Poza tym znajac chlopakow z QPO nie sadze zeby dali sie wchlonac C9 z prostej przyczyny: na chwile obecna jest ich w gildii wiecej, a samo C9 tu i tam nie moze istniej bez wspolpracy z QPO- ot chodzby siege na ktore gdyby nie pomoc QPO to C9 dawno by tracilo BK i sie rozpadlo.

Jesli juz mowa o przenosinach to nie zapomnij o Elicie oraz Outcastach ktorzy rowniez zamierzaja sie przeniesc na ten server. Nie wiem jak Stary Sojusz, Best of the Beast inni.

Deja Vu to juz trup nawet jesli postawia mury T2 to online maja srednio po 8 osob i istnieja tylko dzieki temu ze Polanie ich wspieraja.

Nie wiem w jakiej grasz gildii i malo mnie to obchodzi szczerze powiedziawszy- szkoda tylko ze nic o niej nie piszesz- widocznie nie zasluguje na to :)
Dziekuje za zainteresowanie nami i cenne rady jeszcze dzis zbiore sztab antykryzysowy !!!!

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 01:26 
Cytuj  
Obrona zakonczyla sie sukcesem, dziekuje HH za walke.

Wrog przebil sie przez 1 mur, nastepnie wewnetrzny ale pod Skarbiec sie nie przedostal - sam BK nie spadl ponizej 96 % co jest duzym sukcesem przy tak slabych murach.

Przyznam ze taktyka sie sprawdzila w 99% i poza drobnymi wpadkami znakomicie sie spisalismy.

Roznice jednak miedzy HH a Advaita widac golym okiem- Advaita 7 min potrzebowala na przebicie sie przez mur, HH zajelo to blisko 18 min.
Faktem jest natomiast to ze w szeregach HH bylo troche low levkow- 60tek.
U nas najnizszy level to 70, ale 73+ tez nie brakowalo. Liczymy na wiecej takich siegy w przyszlosci - oby rownie szczesliwie zakoncoznych co ten.


Posty: 1
Dołączył(a): 28.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 07:13 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Faktem jest natomiast to ze w szeregach HH bylo troche low levkow- 60tek.


Trochę low levkow 40tek i 50tek.

Zerg napisał(a):
Liczymy na wiecej takich siegy w przyszlosci


Postawcie swój własny BK to będziecie mieli ich więcej.

Dziękujemy za walkę gildii QPO.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 07:29 
Cytuj  
było całkiem całkiem jak na pierwszy raz, należy zwrócić uwagę na jedno: atakowała jedna gildia, broniły się trzy

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 07:40 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Jesli juz mowa o przenosinach to nie zapomnij o Elicie oraz Outcastach ktorzy rowniez zamierzaja sie przeniesc na ten server. Nie wiem jak Stary Sojusz, Best of the Beast inni.


Jeśli mowa o Elicie jak OPrawcy się nie przeniosą to pewnie będą szukać sojuszu z kimś innym bo nie są wstanie
zebrać dwa raidy na mass pvp, Outcasci podobnie. :D nawet proszą o pomoc żeby zebrać jeden raid na bossy T1.
Stary Sojusz chyba się nie ruszy z PvE tak samo jak IF bo to gildie PvE a członkowie SS którzy mieli zacięcie
PvP siedzą jak się nie myle w szeregach HH.

A teraz małe spostrzeżenia z oblężenia HH twierdzy QPO

HH przeciwko QPO/WarCry

Szonie nie porównuj gildi Advaita do gildi HH bo gildia Advaita ma w szeregach około 250 ludzi a HH chyba nie całą setke jak się nie myle.
Piszesz że mieli w swoich szeregach 60 lev nie dziwie się im ponieważ jak dobrze pamiętam nie mają z nikim sojuszu i mogli liczyć tylko na siebie.
A zebrać dwa raidy czyli 48 osób to nie lada sztuka w jednym dniu i o jednej porze.
QPO jakoś się to nie udaje i jak widać prosi was WarCry o pomoc. A w guild rosterze widać że mają u siebie 174 osoby. Pewnie reszta to boty :D. Wy zebraliście do kupy dwie duże gildie QPO i WarCry, przy takiej ilości ludzi jaką wy posiadacie troche mnie zadziwia że mieliście w szeregach ludzi na 70+ lev. A gdzie reszta 80 lev ? wczasy? :D

Cekawi mnie jak by wyglądła by walka jak by QPO mogło by liczyć tylko na siebie. Bo tak naprawdę o silie gildi można mówić wtedy kiedy jest wstanie sama się obronić lub atakować. To jest prawdziwa siła , ta mobilizacja przed walką lub przed obroną :P . A nie iść na łatwizne i dobierać ludzi z innych gildii , bo wtedy jak by nie patrzeć to jest zerg.

Druga sprawa na korzyść QPO/WarCry a na nie korzyść HH jest taka że jak pisałem wcześniej twierdza Gardak jest dość trudną twierdzą do zdobycia.

Fakt cieszy taki że na globalu podziękowaliście sobie za walkę i było to bardzo sportowe, zdrowe podejście do tematu. Aby więcej takich motywów można było czytać na czacie globalnym serwera PvP.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 07:59 
Cytuj  
Impega napisał(a):
...jak OPrawcy się nie przeniosą...

nie przeniosą się, ci którzy chcieli, grają wprawdzie na 2eagels, ale tylko indywidualnie


Posty: 39
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 08:01 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
było całkiem całkiem jak na pierwszy raz, należy zwrócić uwagę na jedno: atakowała jedna gildia, broniły się trzy


Zerg pisz tak jakby ich atakowały przynajmniej 3 gildie -_-


Ostatnio edytowano 18 cze 2009, 08:05 przez ChemicalRider, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 6
Dołączył(a): 18.06.2009
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 08:03 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Obrona zakonczyla sie sukcesem, dziekuje HH za walke.

Wrog przebil sie przez 1 mur, nastepnie wewnetrzny ale pod Skarbiec sie nie przedostal - sam BK nie spadl ponizej 96 % co jest duzym sukcesem przy tak slabych murach.

Przyznam ze taktyka sie sprawdzila w 99% i poza drobnymi wpadkami znakomicie sie spisalismy.

Roznice jednak miedzy HH a Advaita widac golym okiem- Advaita 7 min potrzebowala na przebicie sie przez mur, HH zajelo to blisko 18 min.
Faktem jest natomiast to ze w szeregach HH bylo troche low levkow- 60tek.
U nas najnizszy level to 70, ale 73+ tez nie brakowalo. Liczymy na wiecej takich siegy w przyszlosci - oby rownie szczesliwie zakoncoznych co ten.


Sukces? 2x gildie i mieliście 70 ? Jeśli jedna gildia atakuje a dwie bronią to HH powinno rozwalić pierwsze mury nie w 18 ale w 30 minut.

Porównujesz HH do Advaity - chcesz wyolbrzymić ten super ekstra sukces?

Jak QPA ma jaja to nich nie zabiera sojuszników, bo widać że macie je tylko jak WC stoi w waszych szeregach.

Słyszałem że HH nawet przebiło drugie mury - jak bym był graczem QPA lub WC to bym uznał to za porażkę, bo jak jedna gildia może wyrządzić tyle szkód jeśli twierdzy broni dwie gildie? a co będzie jak was zaatakuję dwie gildie? to będzie już ponad wasze siły?

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 08:26 
Cytuj  
Spokojnie, Panowie, nie ma o co kruszyć kopii. Oblężenia są po to aby się pobawić, stanowią (powinny) clou tej gry. QPO/WarCry (i chyba jacyś Polanie) wygrali; koniec kropka. Tak samo jak porównywanie HH do Advaity mija się z sensem. Advaita farmi BRC, jest w stanie wystawić 2 full rajdy 80-tek, znakomita większość z nich grała długi czas na Fury i swoim serwerze pvp. Ma za sobą kilka/kilkanaście oblężeń, już na tym serwerze, wiec jest im o wiele łatwiej. Poza tym, Advaita ma BK T3 i wszystkie korzyści z tego płynące, natomiast HH nie posiada BK, wiec i o bonusach nie może być mowy. Decydując się na ten atak zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że będzie trudno wygrać i nie robimy z tego tragedii . Bogatsi o doświadczenia, następnym razem postaramy się być o wiele skuteczniejsi, co już teraz możemy obiecać. :)


Posty: 1
Dołączył(a): 18.06.2009
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 22:55 
Cytuj  
Jako członek gildii QPO też chciałbym coś dodać.

po 1 w bitwie po naszej stronie nie było nikogo z Polan.

po 2 zupełnie nie rozumiem dlaczego się czepiacie że broniliśmy twierdzy z naszymi sojusznikami? Przecież od tego są sojusze! Nie nasza wina ze HH sami zapracowali sobie na to że nikt nie chce z nimi współpracować.

po 3 jak napisał/a Peccavi: to jest zabawa i myślę, że tego powinniśmy się trzymać

koniec.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 23:23 
Cytuj  
Cytuj:
Nie nasza wina ze HH sami zapracowali sobie na to że nikt nie chce z nimi współpracować.


HH jest/ma byc w zalozeniu gildia w pelni samowystarczalna i samodzielna, niezalezna od sojuszniczych dram - takie bylo zalozenie od poczatku. Oferty sojuszy, wspolpracy odrzucamy (a wbrew pozorom troche sie ich pojawilo nawet ze strony najczesciej wymienianej w tym temacie - lol ;) ).

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 00:32 
Cytuj  
Oblezenia sa znakomitym testem na zgranie oraz na psychike gildii.

Latwo o dramy zalamania itp. Swoja droga przeczuwalem ze wasz atak na Gardak nie byl swoistym miss clickiem ale proba sily, z ktorej wyniesiono was na tarczy.

Plany planami- samowystarczalonosc samowystarczalnoscia- niemniej nie wiem jaki sens bylo ciagnac tak niskie levele- 40 ? WTF ?- jesli faktycznie byly.....

Teraz sytuacja wyglada tak ze jestescie trzymani w szachu, bo zarowno my jak i Polanie mamy tysiace pkt i mozemy dowolnie wypowiadac wojny QPO az spokojnie wybuduja T3.
A wtedy Gardaka dlugo nikt nie zdobedzie.

I tak o to wasza zabawa przerodzila sie w proces odbudowy pkt gildii i o kolejnym siegu na Gardak mozecie jedynie pomarzyc.

Eddkku- jesli atakujacy mial 60tki to powiedz czemu nie mialem wziasc 70tek zwlaszcza takich dla ktorych to 1 czy 2 siege w grze?
Porowanie HH do Advaity faktycznie nie ma sensu. Advaita jest obecnie poza zasiegiem jakiejkolwiek polskiej gildii.
Podanie liczb mialo ci to tylko uzmyslowic. Jesli masz problemy z kojarzeniem prostych danych skup sie i przeczytaj uwaznie poprzednie posty.
Dla przypominia dodam ze 15 min zabraklo nam zeby obronic Gardak przed Ruskimi- mielismy 4 pelne rajdy 80tek ( gdybys chcial wiedziec )
HH zniszczylo nie wiele i to naprawde wielki ich sukces ze pare razy pojawili sie za 2gim murem.
Moglismy tez pofolgowac sobie ze skladem sledzac ile oosb jest u nich aktywnych na godzine przed rajdem- czyt. wziasc tych mniej doswiadczonych.

Jesli zaatakuja nas nawet 4 gilie czy 5 to tez ich bedzie tylko 48 i sadze ze damy im rade- nie rzecz w ilosci gildii chodzi ale w zgraniu sojusznikow.


Kolejna sprawa na siegu nie bylo ludzi z Polan, gdyby sie pojawili WC by nie przyszlo.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 07:11 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
.Teraz sytuacja wyglada tak ze jestescie trzymani w szachu, bo zarowno my jak i Polanie mamy tysiace pkt i mozemy dowolnie wypowiadac wojny QPO az spokojnie wybuduja T3.
A wtedy Gardaka dlugo nikt nie zdobedzie.

Nie wiem skąd to się bierze u Ciebie Szonn, będąc w WarCry, często rozmawiając z Tobą, odnosiłem wrażenie, że mam do czynienia z rozsądnym, mającym jasny cel facetem. Jak czytam tu, co piszesz jakoś cały ten obraz ulega zniszczeniu. Chwytanie sie metod, które raczycie stosować jest i owszem skuteczne, ale jak już wczoraj powiedziałem Wam, wszystko ma swój koniec, a tanie cwaniactwo nikomu na dłuższą metę nie wyszło na dobre. Wypowiadajcie sobie wzajemnie wojny, spoko, gwarantuje Ci, że przekonanie iż Gardak T3 jest nie do zdobycia jest dalekie od prawdy. Kilkukrotnie brałem udział w zdobywaniu go, jaki Atum, i to nie na takich przeciwnikach jak QPO, WarCry czy Polanie (bez urazy). Każdy kij ma dwa końce, i któregoś dnia obudzicie sie z nim w oku (lub w *****).
Co do Polan, nie istotne czy byli, czy też nie, fakt jest taki, że ani WC, ani QPO samodzielnie nie są wstanie obronić się przed nami.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 07:54 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Teraz sytuacja wyglada tak ze jestescie trzymani w szachu, bo zarowno my jak i Polanie mamy tysiace pkt i mozemy dowolnie wypowiadac wojny QPO az spokojnie wybuduja T3.
A wtedy Gardaka dlugo nikt nie zdobedzie.


Szonie chyba do końca nie znasz tej gry, bo byś takich głupot tutaj nie pisał. Możecie z Polanami dowlonie wypowiadać wojny gildi QPO aby HH nie dopchało się do oblężenia. Ale wiedz jedno w sobotę WarCry po wygraniu jeśli zdobędziecie pierwszeństwo ataku na BK QPO wasze punkty się wyzerują. Podobnie będzie z Polanami jeśli wypowiedzą wojne w sobotę to we wtorek na koncie będą mieć zero. A wtedy zabawa w wypowiadanie sobie wojny nawzjem się skończy. Bo WarCry i Polanie będą startować prawie z zerowym licznikiem. I wasze jak to piszesz tysiące punktów prysną jak bańka mydlana. Aby przejść z T2 na T3 twierdzy potrzeba 20 dni więc jest to szmat czasu. A jak zaczniecie startować z zerowym licznkiem to myślę że gildia HH jest wstanie wycisnąc więcej punktów od was i Polan. Wyskoczą raidem na Kaszane ,wejdą premade'em na mini gry PvP i Polanie czy WarCry moze pomarzyć o ściganie się na punkty z HH.

Zapomniałeś jeszcze o jednym Szonie, o gildi Advaita oni na pewnio nie odpuścili. Teraz atakują gildie Dejavu czy raczej twór co po nich został.
Jak rozwalą BK DeJavu na pewno się zabiorą za BK QPO więc na głowie będziecie mieć HH i Advaite. Więc na Twoim miejscu nie pisał bym takich wizji proroczych że WC i Polanie będą na zmiane wypowiadać wojne QPO i takim postępowniem zrobią wszystkich w balona. I taką drogą dojdą do BK t3. Według mnie jest to myślenie na krótką mete. Taka taktyka była by może dobra jeśli był to serwer czysto polski. Ale widać tak się zapatrzeliście w gildie HH że nic po za nią nie widziecie. :D

I Peccavi dobrze napisał że pewnego dnia obudzicie się z ręką w nocniku. :lol:

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 08:14 
Cytuj  
z T2 na T3 jest 30 dni chyba, a nie 20, poza tym specjalnie nie pisałem o pkt aby zdziwienie było większe. Wracając do Gardak, gdyby wymagał on faktycznie podejścia pod sam gł. budynek i utrzymanie się tam aż do czasu jego zburzenia, to byłby niemal nie do zdobycia, ale tak nie jest , naprawdę jego jedyną zaletą w tej chwili, jest rozmieszczenie zewnętrznych pkt oblężniczych, z drugiej strony atakujący maja bliżej pod bramę od obrońców i nie muszą skakać z murów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.