mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 31.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 17:20 
Cytuj  
Gunthar, prawie się z Tobą zgadzam jeśli chodzi o porównanie do świata kibicowskiego, z tą małą różnicą, że tam naprawdę wspólnym wrogiem jest aparat represyjno-urzędniczo-państwowy, zwany policją, a Advaita jest po prostu inną gildią, dobrze zorganizowaną i o dużym skillu. Czyli są de facto też "kibicami". Jeśli kogoś mielibyśmy wspólnie lać wg Twojej koncepcji ponad podziałami, to GM-ów ;).

A pewnie niejeden by się chętny znalazł, aby zlać tyłek Skwarkanowi na przykład :D.


_________________
"Fix the cigarette lighter" - Jake Blues.


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 17:31 
Cytuj  
Crolug no złapałeś mnie ... to urzyję innego porównania z tego samego świata : na reprezentacji obowiązuje pakt o nieagresji i wtedy wspólnym wrogiem jest inna nacja - analogicznie porównując to świata hyborii mamy coś ala Polska vs Rosja i wszystko jasne ;)

Peccavi wiem jaka jest polityka i skoro gram pod szyldem HH znaczy że mi ona odpowiada i ją akceptuje :)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 17:37 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
W zyciu nie przejde do HH i nie bede czescia tego zamtuza

ciebie akurat zaproszenie nie dotyczyło, powinienes zdawac sobie z tego sprawe
Zerg napisał(a):
...moi ludzie.

pozwól że Oni sami zadecydują o sobie :)
Zerg napisał(a):
Polityka HH byla i jest jednoznaczna- wchlonac poprzez swoja grubianska polityke najwiecej jak sie da z innych gildii. Obecnie przyjmuja jak leci i nie wybieraja- nawet z Polan biora graczy ktorzy czasem chodzili na minigierki( Tahencjusz).

a StrAch, to niby przez kogo zostal skaperowany, i nie tylko oni chyba, Tahencjusz akurat sam sie do nas zgłosił, mam nadzieje że inni, pójda Jego drogą
Zerg napisał(a):
Raz dziennie ida na Slumsy i Keshate zeby pokazac ze graja pvp. Bywaja tez na mini gierkach- ot i cala formula gildii PvP made by HH.

ale "bywamy" ty nie "bywasz" nigdzie (poza naszym forum)
Zerg napisał(a):
Gdyby im zalezalo na tworzeniu ally przeciw Adviacie wiedzieliby z kim rozmawiac....

zapewne nie byłbys to ty
Zerg napisał(a):
Klamstwem jest ze Peccavi nie ma zadnej pozycji w HH bo jest on oficerem klasowym, ma dostep do czesci zamknietej i jest niejako prawa reka Blasza- czlowieka ktory postawil na koncepcje wojny totalnej z calym serverem.

fakt, zapomniałem ze jestem szefem od tosow, ale ze jak ty, czy ktos z twoich kolegow z gildii napisal na oficjalnym forum "era Peccaviego minela razem z 1.04" nikt nie bierze moich uwag na temat tosa powaznie :), a co do "reki" Blasza, to juz chyba jego powinienes sie spytac
Zerg napisał(a):
Polityka Peccaviego jest i byla prosta - zrazic jak najwiecej osob do mnie w QpoWarCry i przeciagnac je do HH.
wybacz, ja nie musze tego robic - bijesz mnie w tym na głowe :)
Zerg napisał(a):
Widzisz tak sie smiesznie zlozylo ze ten czlowiek mial rozmawiac z imieniu "nas" bedac jeszcze naszym czlonkiem z HH o tajnym porozumieniu- tak sie jednak stalo ze nastepnego dnia sam wyszedl z gildii nie mowiac do widzenia- twierdzil przy tym ze tu sie nic nie zmieni..... Twierdze zatem ze jest to ostania osoba ktorej by zalezalo na WarCry. On gra pod wlasne interesy.

nie przypominam sobie aby mialo byc tajne (a nawet jesli to co z tego?), , przypominam sobie natomiast odpowiedz szefostwa HH, "nie ma sprawy ale bez Radiana" więc sam widzisz, prawda moze wygladac inaczej niz ja nam tu przedstawiasz. Wyszedl i owszem, malo tego dalej twierdze ze nic sie nie zmienilo
Zerg napisał(a):
Zreszta na poczatku servera ( ten gracz PvP) byl w HH- potem odszedl do nas- by wrocic wkoncu do HH. Kim zatem jest jesli nie ......

ależ dokoncz - smialo :) przyszedlem do WC z jednego głównie powodu, doszlo do was kilku graczy z Oprawcow, gdy przestali grac (czemu sie nie dziwie) ustal też powód mojej bytnosci w WC (miedzy innymi)
Zerg napisał(a):
A z innych ciekawych rzeczy to kolejna ruska gildia szykuje sie do przenosin- Gothica- wiec dochodzi kolejny bardzo trudny przeciwnik.
dla kogo niby przeciwnik, to wy walczycie z kims? wypowiadacie oblezenia Rosjanom???

Zerg napisał(a):
Zobaczysz sam jak w HH zacznie brakowac ludzi to pomysla nad tym z kim maja rozmawiac, poki co niech zyja swoim snem. Aion sie zbliza, zobaczymy kto u nich zostanie ....
i dobrze, moze bedzie mozna porozmawiac na komunikatorze bez obaw ze jakis szpicel wszystko notuje

EDIT: mozesz Zerq kasowc posty, Ci, którzy mieli przeczytac, przeczytali


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 3 sie 2009, 20:37 przez Peccavi, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 18:38 
Cytuj  
Jesli to kogos inetresuje to ja osobiscie popieram Zerga, przypomina to lanie pro pve clanow na fury, ktore plakaly ze sie ich zabija, nawet petycje pisali i na forum wylewali lzy.
Po co wy sie pchacie na serwer pvp jak macie takie podejscie do gry ?
Nie lepiej grac spokojnie na pve serwerze, robic sobie lvlki, potem instancje i po klopocie, a tak meczycie sie i wylewacie swoje lzy bo ktos jest lepszy w polityce, w dogadywaniu sie z wrogiem, lepiej zorganizowany itd. ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 19:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jesli to kogos inetresuje to ja osobiscie popieram Zerga, przypomina to lanie pro pve clanow na fury, ktore plakaly ze sie ich zabija, nawet petycje pisali i na forum wylewali lzy.
Po co wy sie pchacie na serwer pvp jak macie takie podejscie do gry ?
Nie lepiej grac spokojnie na pve serwerze, robic sobie lvlki, potem instancje i po klopocie, a tak meczycie sie i wylewacie swoje lzy bo ktos jest lepszy w polityce, w dogadywaniu sie z wrogiem, lepiej zorganizowany itd. ?


LOL :)

Nikt nie unika walki pvp wręcz przeciwnie walczymy ile się da (przynajmniej HH) nie wiem jak to jest w QPOWC.

Ale inną sprawą jest walka pvp a inną jakieś dziecinne gierki mające na celu zabotowanie gry itp. Może i inne gildie na innych serwerach i w innych grach tak robią ale czy trzeba ich zaraz naśladować i przenosić takie "frajerskie" zachowania do tej gry ?

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 19:46 
Cytuj  
Embe:
Cytuj:
Po co wy sie pchacie na serwer pvp jak macie takie podejscie do gry ?

To pytanie powinieneś skierować do sojuszu QPO-Warcry. ;) Najlepiej przekonaj się o stylu gry osobiscie, nim zaczniesz opowiadać się po którejś ze stron. Może porozmawiaj z ludźmi z qpo-warcry to powiedzą ci jak to wyglada naprawdę?


Zerg:
Cytuj:
Obecnie przyjmuja jak leci i nie wybieraja- nawet z Polan biora graczy ktorzy czasem chodzili na minigierki( Tahencjusz).


O zgrozo! Toż to szok! W twojej glowie sie to napewno nie miesci jak mozna grac z ludzmi, ktorzy rozpoczeli grę po polskiej premierze serwera pvp. ....

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 20:27 
Cytuj  
Shonn napisał(a):
Ok wiem ze niektorzy moga krzywo na mnie patrzec po przez pryzmat moich "roznych " wypowiedzi na forum ale:

- musicie wiedziec ze Peccavi od poczaku dzialal na nasza szkode- to za jego bytnosci odeszlo najwiecej ludzi do HH
- pobudzal on nastroje w stylu- nic sie nie dzieje a tam sie dzieje, moze warto tam przejsc oficerowie z Fury sie nie spisali opuscili gildie sami tu sobie nie dacie rady tam sa doswiadczone osoby.....
- jest on wyjatkowo perfidna osoba- po przegranych 4 sigach podczs ktorycgh myslal ze wygraja bardzo nie wybrednie mnie zwymyslal za co mu nie bylem dluzny
- na koniec jakby bylo tego malo prowadzil negocjacje z 10 osobami level 3 pvp od nas zeby przeszli do nich, w ostatniech chwili zarzegnalem temu..... nie musze chyba mowic co by to oznaczalo....


Wiec mam goraca prosbe, moze to brzmi glupio ale jesli mozecie to wypowiadajacie sie krytycznie w stosunku do niego/ich sa bowiem jak rak w tym organizmie- albo oni albo my.

Polityka Blasza exlidera HH jest taka:
- gramy PvP ( farmia PvE i raz dziennie jakies PvP )
- zero sojuszu
- grac nawet przeciw przewazajacym silom wroga
- niszczyc darzenia wewnatrz gildyjne tych ktorzy mysla ze warto sie zjednoczyc

Prowadzilem z nimi dialog i byl on monotonny. Ludzi albo ja im podbieralem albo oni mi.
Mozna mi wierzyc lub nie ale sytuacje polityczna znam bardzo dobrze - dlugo w niej siedze i nawet jak pisze glupoty to ma to jakis cel. Czasem otwarta prowokacja sluzy zbiciu ich z tropu. Czasem wywoluje obawy- i o to mi chodzi, niech nie beda niczego pewni a zwlaszcza bzyt pewni siebie i swojej sily.
Ja nie dowodze QpoWarCry wiec jesli beda chcieli sie dogadac to sie dogadaja z nami. W gildii bowiem ( niestety) jest wielu ktorzy jak nadarzy sie okazja na ally to reke sobie dadza uciac zeby tylko sie dogadac- zwlaszcza jesli byloby to HH.

Poki co rozmawiam z ruskimi- gildia pvp StrongWill ktorzy wzmocnia sie nowo przybyla gildia z serv PvP ruskiego - Gothica- wiekszosc z nich ma 3-4 level pvp i epic gear. jesli sie uda to zniszczymy HH i Advaite za jednym zamachem....

ot i cala natura Zerqa, widze Teo ze tez sie pod tym podpisujesz...


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 20:45 
Cytuj  
Zerqu >> Epic fail :D
Szpiegostwo forum wrogiej gildii widze weszlo w mode :D


Ostatnio edytowano 3 sie 2009, 20:49 przez Impega, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 20:45 
Cytuj  
Nie nie, to jest wasza piaskownica i wasze zabawki, ja tylko sie smieje bo z tego tematu wyplywaja hektolitry lez :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 20:47 
Cytuj  
Cytuj:
Nie nie, to jest wasza piaskownica i wasze zabawki, ja tylko sie smieje bo z tego tematu wyplywaja hektolitry lez


Dla większości obiekt tych łez jest jeden: Zerg. :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 20:54 
Cytuj  
No to poradze wam, zakonczcie te osobiste jazdy i zacznijcie grac, zniszczcie wroga ( jakiego chcecie ) i chwalcie sie tym na forum, wtedy bedziecie mogli pisac podpierajac to faktami ze Zerg zostal pokonany i jestescie lepsi.
Nie odwracajcie tez kota ogonem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 20:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie nie, to jest wasza piaskownica i wasze zabawki, ja tylko sie smieje bo z tego tematu wyplywaja hektolitry lez :)

mozesz sie teraz wycofywac raczkiem, nie moja sprawa, ale jak Blasz napisal, lzy są, tylko ze śmiechu...
Powiem wiecej, zakładając że Zerq zrealizuje swój plan i zniszczy HH, to raczej moze jedynie liczyc, że albo wrócimy na Pve serwer, albo przestaniemy grac. On i WcQpo zostana sami przeciwko Rosjanom, zaden Strogwill im nie momoże, a jedynymi instancjami gdzie beda sie poruszac bedą Tarantia i Tortage (nocą)...
Z taką krótkowzrocznością dawno sie nie spotkałem, ale zapewne się mylę, to nie ja jestem "prowoderem" i animatorem wydarzen polityczno-socjologicznych na serwerze....


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 07:01 
Cytuj  
Szonn napisał(a):
Sheyu jak wrocisz to mianuj nas z bandytazem i Mordulcem jakimis Łofcjerami bo zresetowało nam rangi po patchu i tylko alt bandyta moze zapraszac.

Poki co planuje zebrac grajacyhc na altach i bijacych levele pvp i zebrac ich w WarCry.

Wrocilibysmy do koncepcji gildii max 20 osobowej ale zgranej i nastawionej tylko na pvp.

QpoWarcry to bedzie nasza gildia rajdowa.


Dziwi mnie strasznie jak QPO może trzymać w swoich szeregach takiego człowieka. Żerować na gildii z którą wcześniej miało się fuzję i zrobić z niej lokaja który będzie dostarczał WarCry fioletowych itemów. Brawo. No chyba że ludzie z QPO też tak nisko upadli i im obojętne z kim grają.


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 07:41 
Cytuj  
No no ot coraz ciekawiej się robi ...

Nie wiem czy tylko ja mam wrażenie, że Szonn wytykał Peccaviemu skakanie z gildii do gildii w celu osiągnięcia korzyści a tu wynika, że sam jest nie lepszy :)

Sojusze z ruskami, robienie drugiej gildii za plecami, dbanie o swój prywatny interes no i brak jakiejkolwiek lojalności wobec gildii - taki obraz Zerga wyjawia nam się z cytatów z forum wklejonych przez blasza i Mattheusa.

I pisanie przez tego jegomościa, że on zna się na polityce i reszta powinna mu wierzyć powinien sobie darować. Bo te dwa posty można śmiało powiedzieć to kompromitacja Zerga jako polityka :)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 08:47 
Cytuj  
Mattheus nie rozumiesz to jest wielka dyplomacja i polityka. Wystarczy poczytać poprzednie posty /w tym wątku/ co WarCry robił z gildią Polanie jak byli razem w sojuszu. Podobne podejście - nic za darmo.

Pewnie jak by się ten sojusz rozpadł to pewnie Zerq/Szonn by tutaj w tym wątku psy by wieszał na gildii QPO jak to było z Polanami nazywając ich jak to ładnie określił na forum AoC - "planktonem". :har:

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 08:57 
Cytuj  
Sądzę że już wystarczy komentarzy, Zerq zapewne wykręci się sianem, przedstawiając kolejna wizję, której nikt poza nim nie będzie w stanie pojąć. Wydaje mi sie, że zostało udowodnione czarne na białym z kim mamy do czynienia i jakie przyświecają mu cele. Czas zamknąć temat, zainteresowane strony powinny wyciągnąć wnioski, a pozostali niech zapamiętają, ku przestrodze. Innymi słowy: gruba kreska.
Impega napisał(a):
...Szpiegostwo forum wrogiej gildii widze weszlo w mode :D

WarcryQpo nie jest naszym wrogiem, jest przeciwnikiem w grze, z nikim (hmm...) od nich nie prowadziłem żadnych kłótni, nie wdawałem się w jakieś słowne przepychanki (pomijając czasami jakiś komentarz na globalu), chyba że ktoś raczył zaszczycić mnie pw, co miało miejsce raptem raz. Nie widzę powodów by określać ich mianem "wrogów".


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 4 sie 2009, 09:41 przez Peccavi, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 09:37 
Cytuj  
Zerq
Cytuj:
Ok wiem ze niektorzy moga krzywo na mnie patrzec po przez pryzmat moich "roznych " wypowiedzi na forum ale:

- musicie wiedziec ze Peccavi od poczaku dzialal na nasza szkode- to za jego bytnosci odeszlo najwiecej ludzi do HH
- pobudzal on nastroje w stylu- nic sie nie dzieje a tam sie dzieje, moze warto tam przejsc oficerowie z Fury sie nie spisali opuscili gildie sami tu sobie nie dacie rady tam sa doswiadczone osoby.....
- jest on wyjatkowo perfidna osoba- po przegranych 4 sigach podczs ktorycgh myslal ze wygraja bardzo nie wybrednie mnie zwymyslal za co mu nie bylem dluzny
- na koniec jakby bylo tego malo prowadzil negocjacje z 10 osobami level 3 pvp od nas zeby przeszli do nich, w ostatniech chwili zarzegnalem temu..... nie musze chyba mowic co by to oznaczalo....


Wiec mam goraca prosbe, moze to brzmi glupio ale jesli mozecie to wypowiadajacie sie krytycznie w stosunku do niego/ich sa bowiem jak rak w tym organizmie- albo oni albo my.

Polityka Blasza exlidera HH jest taka:
- gramy PvP ( farmia PvE i raz dziennie jakies PvP )
- zero sojuszu
- grac nawet przeciw przewazajacym silom wroga
- niszczyc darzenia wewnatrz gildyjne tych ktorzy mysla ze warto sie zjednoczyc

Prowadzilem z nimi dialog i byl on monotonny. Ludzi albo ja im podbieralem albo oni mi.
Mozna mi wierzyc lub nie ale sytuacje polityczna znam bardzo dobrze - dlugo w niej siedze i nawet jak pisze glupoty to ma to jakis cel. Czasem otwarta prowokacja sluzy zbiciu ich z tropu. Czasem wywoluje obawy- i o to mi chodzi, niech nie beda niczego pewni a zwlaszcza bzyt pewni siebie i swojej sily.
Ja nie dowodze QpoWarCry wiec jesli beda chcieli sie dogadac to sie dogadaja z nami. W gildii bowiem ( niestety) jest wielu ktorzy jak nadarzy sie okazja na ally to reke sobie dadza uciac zeby tylko sie dogadac- zwlaszcza jesli byloby to HH.

Poki co rozmawiam z ruskimi- gildia pvp StrongWill ktorzy wzmocnia sie nowo przybyla gildia z serv PvP ruskiego - Gothica- wiekszosc z nich ma 3-4 level pvp i epic gear. jesli sie uda to zniszczymy HH i Advaite za jednym zamachem....

A to sobie chłop w kolano strzelił. jak mawia młodzież: epic fail :)


Posty: 1
Dołączył(a): 4.08.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 09:41 
Cytuj  
Mam już dość bredni o których tu czytam.....

Gram QPO prawie od początku istnienia na serwie polskim(PVE)....jedyne co moge powiedziec to że gildia ta w fundamentach na jakich była stawiana już nie istnieje-może być tylko przykro.W rozmowie rekrutacyjnej z Buciornem padło stwierdzeniea że podstawą tej gildi jest "dobra zabawa""pomoc innym"-może nie uwieżycie ale tak było
W momencie kiedy powstawał ten wątek wielkie było oburzenie z naszej strony-jak Radian może pisać takie bzdury w naszym imieniu-większość oficerów miała takie zdanie-doszło do wielkiej awantury pomiedzy nim a Frytka...a w miedzy czasie tworzylismy sojusze min z Polanami tak aby jak najwiecej polaków grało razem...to co napisał radian(zerg) do głosu doszło ekstermistyczne skrzydło naszej gildi-chociaż jak czytam posty zerga i porównuje w jaki sposób doszła do fuzji naszych gildi odnoszę wrażenie że było to działanie jakiegoś kreta-więcej to przyniosło WC.QPO traci swoją torzsamość...jak to się skończy zobaczymy

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 09:41 
Cytuj  
chcialem reaktywowac konto na 2eagles, ale jak was czytam to coraz bardziej zaluje, ze nie kupilem klienta eu ;/

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 09:46 
Cytuj  
posoka napisał(a):
chcialem reaktywowac konto na 2eagles, ale jak was czytam to coraz bardziej zaluje, ze nie kupilem klienta eu ;/

nie żałuj EU, tam byś się nudził, reaktywuj konto, graj i baw sie dobrze


_________________
∑rror aka Johnny Walker

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.