mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2009, 13:33 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Peccavi napisał(a):
@Belladonna
tak lepiej, choć dalej nie mam pojęcia o co Ci chodzi...


Ja też nie wiem o co ci chodzi, jeśli o używaniu opcji "edit" to po co post pod postem? Jeśli o zamieszczone "motto Peccaviego" chodzi mi o twoja polemikę z Gorszym. Czemu ma ona służyć? Chyba, że mam racje z tym mottem. Jeśli w dalszym ciągu nie o to, to o co?

pisalismy posta w tym samym czasie i musiałes/łaś wcisnąć "submit" wczesniej - to tyle gwoli wyjasnienia. Co do "polemiki" cóż, też wolałbym tego uniknąć, ale obok niektórych spraw obojętnie przejść się nie da. Skoro jedni mogą opluwać drugich, to nie widzę powodu aby ci drudzy nie mogli włączyć wycieraczek :)
co do ZMP.., w wojsku byłem przewodniczący ZSMP czy jak to się nazywało :) a tak poważnie, to będąc w rajdzie co mam robic, wylogować się na ten czas - dopiero byłoby to obłudne? Nie łap mnie za słowa, bo to nie o to chodzi. Pisząc "świadomie" miałem na mysli zorganizowane 'akcje" mające jedynie gankowanie zonujących na celu - choćby wchodzących do Onyxu na przykład itp. Sa niestety tacy gracze i nikt na to nic nie poradzi.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 lis 2009, 14:34 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
mam dużo czasu w pracy, więc moge z Toba "polemizować", wytęż mózg, spręż się, bo na pewno stać Cię na więcej niż "riposty" w stylu "nie bo nie". Chyba ze sie mylę.


Ale po co? Mnie po prostu bawi twoje zacietrzewienie, przemyślenia i nieustanne podawanie półprawd jako prawdy objawionej, oraz zaprzeczanie sobie co kilka postów.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2009, 14:44 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Peccavi napisał(a):
mam dużo czasu w pracy, więc moge z Toba "polemizować", wytęż mózg, spręż się, bo na pewno stać Cię na więcej niż "riposty" w stylu "nie bo nie". Chyba ze sie mylę.


Ale po co? Mnie po prostu bawi twoje zacietrzewienie, przemyślenia i nieustanne podawanie półprawd jako prawdy objawionej, oraz zaprzeczanie sobie co kilka postów.

ciekawe kto bardziej się bawi, nie rozstrzygniemy tego zapewne, tak samo jak tego kim jesteś, dziękuje jednak za analizę moich postów i jedynie słuszna ich interpretację - daj znać jak jeszcze cos odkryjesz; preferencje seksualne, metraż mieszkania i imiona pradziadków, że nie wspomnę o stanie ich zarostu :)))


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 lis 2009, 14:54 
Cytuj  
Spoko :) analiza była za darmo, jak chcesz coś więcej to musisz zapłacić - wiesz każdy musi z czegoś żyć.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2009, 14:58 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Spoko :) analiza była za darmo, jak chcesz coś więcej to musisz zapłacić - wiesz każdy musi z czegoś żyć.

oki, będzie potrzebna mi wróżka to się odezwę, albo podaj od razu stację na której emitują Twój program - wyslę sms'a :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 lis 2009, 15:11 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
podaj od razu stację na której emitują Twój program - wyslę sms'a :)


Szukaj na częstototliwości następnej po "Objawieniach Peccaviego".

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 lis 2009, 17:32 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
który nagle z dnia na dzień stwierdził, że ma na monopol na racje, wiedzę, tworząc mity i kształtując jakąś wynaturzoną wizję układów na serwie


Spróbuj przeczytać swoje poprzednie posty i wyjdzie Ci kto usiłuje zmonopolować racje!


Peccavi napisał(a):
Przecież, tak na dobrą sprawę, gdyby nie (możliwe, że zbyt pochopny) krok BlackJacka w sprawie Naru, nie byłoby mowy najprawdopodobniej o jakimkolwiek przejściu do Polan, a co za tym idzie, ci, którzy z dnia na dzień, stali się piewcami "potęgi" Polan nie mieliby absolutnie nic do powiedzenia. Zwykły przypadek zadecydował, że jest jak jest (nadgorliwość jednych i drugich, tzn, władz HH i ludzi z QPO), a nie czyjeś celowe działanie. Nie sądzę aby ktokolwiek z HH oświadczył, że ci, którzy odeszli, to tacy czy owacy i że nie ma (i nie będzie) dla nich miejsca w HH. Drzwi są dalej otwarte, bo większe dzieliły nas różnice niż ta, która zadecydowała o przejściu do Polan.


Akurat sytuacja w HH nie była tak różowa jak ją usiłujesz tu malować kolorami tęczy :) Sądzę, że prędzej czy później doszłoby do rozłamu.

Peccavi napisał(a):
Natomiast wszyscy, którzy ni stąd, ni zowąd zaczęli pluć na prawo i lewo, bo poczuli się silniejsi, zasługują jedynie na współczucie i daleko idącą wyrozumiałość.


Czy do tych "wszystkich, których" zaliczasz również krzykaczy z HH czy wciskasz wszystkim "zmonopolizowaną rację" ?


Peccavi napisał(a):
EDIT: a propos argumentu "to tylko zabawa". Przed ostatnim siege'em, podczas zonowania "zabił" mnie rajd Polan (może i nawet dwa rajdy), co samo w sobie, choć osobiście uważam to za nooberskie, jest ogólnie stosowana praktyką. Napisałem na shout'cie, co o tym myślę i pobiegłem do naszego BK, chwilę potem dostałem pw, od gracza z nickiem Atmo (sorki, jeśli przekręciłem), że to tylko gra i zrobili to 4fun. Odpisałem, ze postaram się zwrócić szczególną uwagę podczas oblężenia na autora i wtedy dopiero będzie to 4 fun, co obiecałem, to uczyniłem - cztery czy pięć razy. Całe zdarzenie może i nie warte uwagi ale w pewien sposób charakteryzuje nowa mentalność gildii Polanie. XXv1 jest 4fun, ale 1v1 już nie. Dla ścisłości, nie żywię żadnej urazy do tego gracza, tym bardziej, ze dostarczył mi kilku dodatkowych fragów.


A podobno HH nie płaczą! Już zapomniałeś jak staliście rajdem i biliście pojedynczych zonujących się graczy na Pograniczach Aquillońskich ? Pamięć nie ta ?

Szczerze mówiąc teraz gdy widzę kogoś z HH to wolę go ominąć szerokim łukiem, by mi znów żaden zdesperowany honorowy wojownik HH nie napisał po wysłaniu go na respa cytuję "zniszcze cię dziwko"

Możesz pięknie ubarwiać, ukrywać fakty, udowadniać ludziom niczym brukowy szmatławiec, że gruszki jednak rosną na wierzbie, oczywiście rozumiem desperację, w końcu HH ledwo zipie (by nie nazwać tego dosadniej), rozumiem też Peccavi, że jako członek HH starasz się bronić swojej gildii i dobrze, ale jedna mała rada - rób to z obiektywizmem!

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2009, 22:44 
Cytuj  
Cytuj:
A podobno HH nie płaczą! Już zapomniałeś jak staliście rajdem i biliście pojedynczych zonujących się graczy na Pograniczach Aquillońskich ? Pamięć nie ta ?


Zapytaj się kolegów z QPO/Warcry jak zagrali na jednym z oblężeń i nie dziw się, że odpłaca ktoś pięknym za nadobne. Wet za wet.


Cytuj:
w końcu HH ledwo zipie (by nie nazwać tego dosadniej), rozumiem też Peccavi, że jako członek HH starasz się bronić swojej gildii i dobrze, ale jedna mała rada - rób to z obiektywizmem!


Zipie i to calkiem niezle. Nie masz bladego pojecia co sie dzieje w HH, wiec nie pitol o obiektywizmie, bo to slowo nie znajduje sie w slowniku pojec, ktore obslugujesz.
Wybudujcie keepa albo nas zaatakujcie w koncu to sie przekonasz osobiscie. (na obiecany wasz atak czekamy juz chyba z drugi tydzien).
Gwarantuje, ze bedziemy pierwszą gildia, ktora bedzie chciala przystapic do oblezenia przeciw Polanom. Kiedys twierdziles, ze wybudujecie keepa - jak do tej pory ani widu ani slychu o twierdzy Polan - "jedynej polskiej gildii", ktora wyzej sra niz gacie ma.:P Jak na razie w pvp nic nie znaczyliscie, nie znaczycie i obawiam, ze niepredko zaczniecie cos znaczyc na serwerze 2E. Pomyliliscie sobie serwer pvp z pve.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 lis 2009, 23:47 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Zapytaj się kolegów z QPO/Warcry jak zagrali na jednym z oblężeń i nie dziw się, że odpłaca ktoś pięknym za nadobne. Wet za wet.


Czytaj ze zrozumieniem! Ja się nie pytam, co kiedyś tam robiła gildia QPO/WC bo nie oni tu płaczą, a Peccavi - członek HH.


blasz napisał(a):
Zipie i to calkiem niezle. Nie masz bladego pojecia co sie dzieje w HH, wiec nie pitol o obiektywizmie, bo to slowo nie znajduje sie w slowniku pojec, ktore obslugujesz.
Wybudujcie keepa albo nas zaatakujcie w koncu to sie przekonasz osobiscie. (na obiecany wasz atak czekamy juz chyba z drugi tydzien).
Gwarantuje, ze bedziemy pierwszą gildia, ktora bedzie chciala przystapic do oblezenia przeciw Polanom. Kiedys twierdziles, ze wybudujecie keepa - jak do tej pory ani widu ani slychu o twierdzy Polan - "jedynej polskiej gildii", ktora wyzej sra niz gacie ma.:P Jak na razie w pvp nic nie znaczyliscie, nie znaczycie i obawiam, ze niepredko zaczniecie cos znaczyc na serwerze 2E. Pomyliliscie sobie serwer pvp z pve.



Oh blasz! Wyrzucili twoje płacze z forum aoc, to widzę, że znalazłeś zobie nowe miejsce do lania łez :)

A jesli już take cuda wianki wypisujesz, to śmiem twierdzić nawet, że HH już powoli się rozkłada. To, że czekacie na atak z naszej strony jest tylko i wyłącznie sprytnym zabiegiem z waszej strony - w Polanach większość graczy, to osoby pracujące z czego sobie dobrze zdajecie sprawe i ustawiacie oblężenie na godzinę 17. No cóż dopóki nie zmienicie godziny oblężenia na bardziej sensowną, możecie być pewni że was nie zaatakujemy, bo zwyczajnie o tej porze większość wraca z pracy. A keepa... po co mamy budować jak zamierzamy wam go zabrać !?
A kto obecnie coś znaczy w pvp...HH to nawet teraz IX legion bije, na mini każdy random was leje..., bk bez łaski Ruskich nie jesteście w stanie obronić... coż panie blasz...żyjesz ciągle przeszłością i płaczesz po wszystkich forach jacy to Polanie nie są "be". Więc jak ci już kiedyś napisałem płacz, bo póki co, tylko to ci pozostało! No poza kaprysem Rosjan - przyjdą to będzie rajd, nie przyjdą znowu nie ma rajdu.

Oh może coś do humoru: przypomniała mi się mała anegdotka.
Swego czasu HH szydziło z QPO, że rajdują Dzikie Ziemie Zelaty i że raz byli pod BRC! Jak to los potrafi płatać figle i obrócić sytuację o 180 stopni - teraz to HH może stać pod BRC i czekać czy Rosjanie będą mieć kaprys i przyjdą. Jesli nie, no cóż Zelata czeka :)

Ciao

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 00:37 
Cytuj  
Cytuj:
To, że czekacie na atak z naszej strony jest tylko i wyłącznie sprytnym zabiegiem z waszej strony - w Polanach większość graczy, to osoby pracujące z czego sobie dobrze zdajecie sprawe i ustawiacie oblężenie na godzinę 17.


Jakbyś znał choć w minimalnym stopniu mechanikę oblężen wiedzialbys, ze to godzina przyznawana z automatu - nie odstawiaj błazenady i sie nie osmieszaj po raz kolejny.

Cytuj:
A keepa... po co mamy budować jak zamierzamy wam go zabrać !?

Powtarzasz się, a efektu jak nie było tak nie ma. W bezproduktywnym biciu piany na forach jesteś mistrzem jakich mało, to ci muszę przyznać.;)

Cytuj:
coż panie blasz...żyjesz ciągle przeszłością i płaczesz po wszystkich forach jacy to Polanie nie są "be"

Juz ci kiedys napisalem, że mam w rzyci ciebie i twoja gildie i zupelnie mnie ona nie interesuje. Jak pisal Peccavi - wlacza sie wycieraczka na twoje plucie i nie probuj odwracać kota ogonem.

Cytuj:
HH to nawet teraz IX legion bije, na mini każdy random was leje..., bk bez łaski Ruskich nie jesteście w stanie obronić...

heheheh dobre, rozbawiles mnie tym na calego. Do zobaczenia na mini (o fak, widzialem cie tam tylko na respie) albo na oblezeniu (daleko od respa nie wybiegales) :P

Cytuj:
Swego czasu HH szydziło z QPO, że rajdują Dzikie Ziemie Zelaty i że raz byli pod BRC! Jak to los potrafi płatać figle i obrócić sytuację o 180 stopni - teraz to HH może stać pod BRC i czekać czy Rosjanie będą mieć kaprys i przyjdą. Jesli nie, no cóż Zelata czeka

Co jak co, ale QPO mialo choć tyle godnosci żeby walczyc i walczylo sie z nimi calkiem przyjemnie (nie liczac Zerqa na tym forum i jego tekstow oraz 1-2krotnego gankfestu przy przechodzeniu przez lokacje).
Ty nawet stanąć do walki w grze nie jestes, a fora internetowe mają to do siebie, że zniosą każdy bełkot nawet tak niskiego lotu jak twój w tym momencie.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 08:15 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Jakbyś znał choć w minimalnym stopniu mechanikę oblężen wiedzialbys, ze to godzina przyznawana z automatu - nie odstawiaj błazenady i sie nie osmieszaj po raz kolejny.


Oh ale jak głupia jestem! Nie wiedziałam, że wystarczy kliknąć na "flagę" w okienku Mass PVP i zmienić godzinę oblężęnia...

blasz napisał(a):
Powtarzasz się, a efektu jak nie było tak nie ma. W bezproduktywnym biciu piany na forach jesteś mistrzem jakich mało, to ci muszę przyznać.;)


Kto bije pianę i wciska kit lejąć przy tym wiadra łez widać aż nad wyraźnie.

blasz napisał(a):
Juz ci kiedys napisalem, że mam w rzyci ciebie i twoja gildie i zupelnie mnie ona nie interesuje. Jak pisal Peccavi - wlacza sie wycieraczka na twoje plucie i nie probuj odwracać kota ogonem.


Gdyby tak było nie rozpaczałbyś na każdym forum. Nie sądziłem, że zawiść może aż takie rozmiary przybrać - to się nazywa mania wielkości, a i zalatuje już chorą obsesją. Jakbyś nie wiedział to tylko gra i każdy zdrowy na umyśle człowiek potrafi to rozróżnić - ty jak widzę masz z tym ogromny problem - nie wiem, próbujesz leczyć swoje kompleksy z realnego życia tutaj...!?

blasz napisał(a):
heheheh dobre, rozbawiles mnie tym na calego. Do zobaczenia na mini (o fak, widzialem cie tam tylko na respie) albo na oblezeniu (daleko od respa nie wybiegales) :P


Masz coś kiepski wzrok, albo twoja obsesja jest na tyle już chora, że ci wyobraźnia pokazuje to co chcesz widzieć. To się nazywa fachowo "błędne koło" - wyzwala u innych niechęć, a nawet wrogie nastawienie, co pociąga za sobą poczucie krzywdy i samotności u pacjenta. Podobnie jest z typową dla nerwic drażliwością, zaburzeniami pamięci... Na początek polecam ci melisę, podobno pomaga.

blasz napisał(a):
Co jak co, ale QPO mialo choć tyle godnosci żeby walczyc i walczylo sie z nimi calkiem przyjemnie (nie liczac Zerqa na tym forum i jego tekstow oraz 1-2krotnego gankfestu przy przechodzeniu przez lokacje). Ty nawet stanąć do walki w grze nie jestes, a fora internetowe mają to do siebie, że zniosą każdy bełkot nawet tak niskiego lotu jak twój w tym momencie.


Tak blasz na tym forum możesz być królem pierdzielenia smutków, masz tu wolną rękę i możesz pokazać cały swój kunszt wirtuozerii żenady i kiczu. Nie zapomnij tylko zrobić zapasu chusteczek, jak by cię się znów rzewny płacz trafił.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 09:01 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Co jak co, ale QPO mialo choć tyle godnosci żeby walczyc i walczylo sie z nimi calkiem przyjemnie (nie liczac Zerqa na tym forum i jego tekstow oraz 1-2krotnego gankfestu przy przechodzeniu przez lokacje).
.


Gankfest przy zonowaniu byl czestym zjawiskiem stosowanym przez was, ruskich i przez nas. Nie widze w tym nic zlego. Nie ograniczal sie tez do 1-2 przypadkow ale byl czescia wiekszosci siegy przynajmniej wtedy gdy prowadzil siege Frytka.
Co jak co ale krytyki to ty nie lubisz Blasz.
Bardzo mi sie podoba prowadzenie gildii HH w Aionie powiedzialbym ze jest to inna polityka- mniej izolacji wiecej wspolpracy. Wiem tez co mowie bo dolaczyli tam ludzie grajacy niegdys w AmberEye jak i obecnie grajacy w Polanach ( lacza przyjemnosc gry w Polanach w AoC z przyejmnoscia gry w HH w Aion ) teraz zastanow sie dlaczego wybrali "inne HH ".....
Moze to jest klucz do sukcesu w AoCu ?

Wiesz tez dobrze ze zmiana z 17.00 na np. 20.00 to obecnie twoj jedyny argument koronny. Gdybys stracil Gardak z gildii odeszloby wiele osob- zostalyby w niej same wiarusy.
Mniej wiec szpikowania propaganda a wiecej rzeczowej dyskusji. Nikt was zywcem grzebac nie powinien ale tez przeceniac sie -obecnie- nie ma sensu.
Forum a gra to czest 2 rozne rzeczywistosci i watpie zebyscie sie tak "milo" do siebie odnosili gdybyscie weszli na Vent :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 09:29 
Cytuj  
Cytuj:
Oh ale jak głupia jestem! Nie wiedziałam, że wystarczy kliknąć na "flagę" w okienku Mass PVP i zmienić godzinę oblężęnia...

vs.
Cytuj:
zwyczajnie o tej porze większość wraca z pracy.


więc wyobraź sobie, że też pracuję i zwyczajnie nie ma mnie w grze, żeby zmienić okno podatności. lol :P

Cytuj:
Gdybys stracil Gardak z gildii odeszloby wiele osob- zostalyby w niej same wiarusy.


Bzdura, jestem pewny, że dodatkowa motywacja bez Gardaka po jego stracie czy oddaniu sprawiłaby odwrotny skutek.

Cytuj:
Bardzo mi sie podoba prowadzenie gildii HH w Aionie powiedzialbym ze jest to inna polityka-

Pierwotne zasady gildii HH zostały stworzone i dostosowane do gry AoC. Do AIONA dostosowane do potrzeb gry, w której pvp jest ograniczone do stref.

Cytuj:
Moze to jest klucz do sukcesu w AoCu ?

Jakiego sukcesu? :P HH ma się dobrze i wraca właśnie z AIONA z dnia na dzień coraz więcej osób.

Cytuj:
Co jak co ale krytyki to ty nie lubisz Blasz.

Racz pokazać rzeczową krytykę w tym temacie różną od plucia i rzucania błotem. Kompletnie inną sprawą jest celowość krytyki - za dobre rady, pouczenia, komplementy, gratulacje, hate - szczerze dziękujemy po raz kolejny. Rosnąca nienawiść ze strony Santa potwierdza tylko sensowność istnienia takiej gildii jak Headhunters.

Sant: nie mam zamiaru z tobą polemizować (ciężko nazwać polemiką próby nawiązania dyskusji z argumentami ad personam, których używasz niemalże cały czas - kiedy brak argumentów flame to jedyny sposób na obronę, jak to mówią tonący brzytwy się chwyta :P Jeśli bez bluzga i plucia nie potrafisz się wypowiadać w kontekście gry - może daj sobie spokój i z wypowiadaniem się i z grą, bo dystansu do obu nie posiadasz).
Masz rację: jesteś wielki, wielcy są Polanie. Są najlepsi, byli i będą. HH do nich się nie umywa i nie ma zamiaru. Na szczęście.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 12:14 
Cytuj  
blasz napisał(a):
więc wyobraź sobie, że też pracuję i zwyczajnie nie ma mnie w grze, żeby zmienić okno podatności. lol


buuuuhahaha :o pozwól że się ograniczę tylko do takiego słowa!

blasz napisał(a):
jak to mówią tonący brzytwy się chwyta :P Jeśli bez bluzga i plucia nie potrafisz się wypowiadać w kontekście gry - może daj sobie spokój i z wypowiadaniem się i z grą, bo dystansu do obu nie posiadasz).
Masz rację: jesteś wielki, wielcy są Polanie. Są najlepsi, byli i będą. HH do nich się nie umywa i nie ma zamiaru. Na szczęście.


Więc uważaj, bo się skaleczysz i znowu będzie płacz :)

Nigdzie nie napisałem, że Polanie są wielcy, najlepsi etc... Z drugiej strony wiem, że gryzie cię to co się stało, próbujesz za wszelką cenę odwrócić kota ogonem by usatysfakcjonować swoje urażone ego.
Powiem ci szczesze, gdybyś był facetem z jajami to pogodziłbyś się ze stanem faktycznym i nie smecił o dupie maryny po wszystkich forach. I nie jest to tylko moje zdanie jak widze.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:58 
Cytuj  
Cytuj:
Powiem ci szczesze, gdybyś był facetem z jajami to pogodziłbyś się ze stanem faktycznym i nie smecił o dupie maryny po wszystkich forach.


Gdyby babcia miała wąsy Polanie mieliby jakiekolwiek osiągnięcia w tej grze. Skoro wolisz chwalić się "osiągnięciem" ubicia Chathy i promować swoją gildię w temacie cudzej to twój wybór. Jak żałosne to było - każdy widział.

A pisał i wyrażał swoje zdanie będę tam gdzie zechcę i kiedy zechcę a taki człowieczek jak ty, który nic sobą nie reprezentuje nie będzie mi mówił co mam robić.

Cytuj:
Z drugiej strony wiem, że gryzie cię to co się stało,

Co się niby stało? Z HH odeszli gracze, którzy woleli rajdy niż pvp - ich wybór. Nikt na siłę nikogo nie chce uszczęśliwić i na dobre nam wyszło, że QPO odeszło. To, że nie możesz i nie potrafisz tego zaakceptować i zrozumieć to już twój prywatny problem, który wszem i wobec manifestujesz, o zgrozo, także na różnych forach, czego oczywiście nikt nie zabroni, bo i po co - z twoich haseł nic nie wynika poza buńczucznym i pyszałkowatym mniemaniu o pseudo-wielkości Polan. eot.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:06 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Cytuj:
Powiem ci szczesze, gdybyś był facetem z jajami to pogodziłbyś się ze stanem faktycznym i nie smecił o dupie maryny po wszystkich forach.


Gdyby babcia miała wąsy Polanie mieliby jakiekolwiek osiągnięcia w tej grze. Skoro wolisz chwalić się "osiągnięciem" ubicia Chathy i w promować swoją gildię w temacie cudzej to twój wybór. Jak żałosne to było każdy widział.

A pisał i wyrażał swoje zdanie będę tam gdzie zechcę i kiedy zechcę a taki człowieczek jak ty, który nic sobą nie reprezentuje nie będzie mi mówił co mam robić.

Cytuj:
Z drugiej strony wiem, że gryzie cię to co się stało,

Co się niby stało? Z HH odeszli gracze, którzy woleli rajdy niż pvp - ich wybór. Nikt na siłę nikogo nie chce uszczęśliwić i na dobre nam wyszło, że QPO odeszło. To, że nie możesz i nie potrafisz tego zaakceptować i zrozumieć to już twój prywatny problem, który wszem i wobec manifestujesz, o zgrozo, także na różnych forach, czego oczywiście nikt nie zabroni bo i po co - z twoich haseł nic nie wynika poza buńczucznym i pyszałkowatym mniemaniu o wielkości Polan. eot.


Zauważyłeś już że mielisz jedne i te same pierdoły w kółko niczym katarynka ? Chyba za mało dowartościowany jesteś. Ale cóż każdy orze jak może więc miel dalej, aż ci się znudzi albo się dowartościujesz.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:20 
Cytuj  
Cytuj:
Zauważyłeś już że mielisz jedne i te same pierdoły w kółko niczym katarynka ?

hehheh dobre :

Cytaty Santa:

Cytuj:
Chyba za mało dowartościowany jesteś. Ale cóż każdy orze jak może więc miel dalej, aż ci się znudzi albo się dowartościujesz.


Cytuj:
Nie sądziłem, że zawiść może aż takie rozmiary przybrać - to się nazywa mania wielkości, a i zalatuje już chorą obsesją. Jakbyś nie wiedział to tylko gra i każdy zdrowy na umyśle człowiek potrafi to rozróżnić - ty jak widzę masz z tym ogromny problem - nie wiem, próbujesz leczyć swoje kompleksy z realnego życia tutaj...!?


Cytuj:
drugiej strony wiem, że gryzie cię to co się stało, próbujesz za wszelką cenę odwrócić kota ogonem by usatysfakcjonować swoje urażone ego. Powiem ci szczesze, gdybyś był facetem z jajami to pogodziłbyś się ze stanem faktycznym i nie smecił o dupie maryny po wszystkich forach.


Cytuj:
na tym forum możesz być królem pierdzielenia smutków, masz tu wolną rękę i możesz pokazać cały swój kunszt wirtuozerii żenady i kiczu. Nie zapomnij tylko zrobić zapasu chusteczek, jak by cię się znów rzewny płacz trafił.

Cytuj:
Kto bije pianę i wciska kit lejąć przy tym wiadra łez widać aż nad wyraźnie.


Cytuj:
Masz coś kiepski wzrok, albo twoja obsesja jest na tyle już chora, że ci wyobraźnia pokazuje to co chcesz widzieć. To się nazywa fachowo "błędne koło" - wyzwala u innych niechęć, a nawet wrogie nastawienie, co pociąga za sobą poczucie krzywdy i samotności u pacjenta. Podobnie jest z typową dla nerwic drażliwością, zaburzeniami pamięci... Na początek polecam ci melisę, podobno pomaga.

Cytuj:
Kto bije pianę i wciska kit lejąć przy tym wiadra łez widać aż nad wyraźnie.

Cytuj:
Wyrzucili twoje płacze z forum aoc, to widzę, że znalazłeś zobie nowe miejsce do lania łez


Potrafisz liczyć powtórzenia? Więcej mi się nie chciało wklejać - w koło Macieju jedno i to samo.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:38 
Cytuj  
To tylko ocena twojego stanu psychicznego więc nie masz się czym podniacać :lol:

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:40 
Cytuj  
Cytuj:
To tylko ocena twojego stanu psychicznego więc nie masz się czym podniacać


Jesli widzisz tu gdzieś podniecenie to hmm... współczuję.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:23 
Cytuj  
Najpierw:
Blasz napisał(a):
Jakbyś znał choć w minimalnym stopniu mechanikę oblężen wiedzialbys, ze to godzina przyznawana z automatu


Później:
Blasz napisał(a):
więc wyobraź sobie, że też pracuję i zwyczajnie nie ma mnie w grze, żeby zmienić okno podatności. lol


Cóż, Blasz jesteś po prostu żałosny. Normalny uczciwy człowiek pod ziemię by się zapadł po czymś takim, jednak nie ty, ty dalej plujesz. Dla mnie jesteś uosobieniem tego co w HH najgorsze. Jesteś łajnem serwera.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.