mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 14:30 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
...Siła gildii tkwi między innymi w ilości jej aktywnych członków. To chyba oczywiste. Jeżeli więc jakaś gildia posiada zbyt mało członków by samodzielnie brać udział w siege - nie powinna w tym siege uczestniczyć. Dla mnie jest to także oczywiste....

Wybacz, ale to właśnie jest poszukiwany przez większość cytat roku...
Chcesz przez to powiedzieć, że gildie takie jak SS, Empire, Omega powinny grać niejako poza grą?? Mają nieuczestniczyć w tym co powinno stanowić clou tej gry tylko dlatego, że są mniej liczebne?? Przecież dobrze zgrany i ubrany rajd da sobie radę z dwoma rajdami noobaków - co sam widziałem jak na Fury przeszli Futilez i AD. Powstrzymam się od dalszego komentowania, ale z wielkim trudem..., "oczywiście" ;)

Belladonna napisał(a):
...Nie przepadamy za Rosjanami bo przeszkadzają nam w tym historie rodzinne i narodowe frustracje

po pierwsze nie uzywaj liczby mnogiej, po drugie - Szwedów za potop, Turków za kebaby, Niemców za IIWŚ i BMW, Francuzów za ucieczkę Heńka Walezego, Anglików bo połowa Polski tam zwiała, Chińczyków za tanie buty i ubrania, Japończyków za sushi, itp, itd.
Rodzine mojej żony wypędzono z tzw kresów, co nie znaczy, że mam (i Ona), nienawidzić i wszystkich Rosjan do 10 pokolenia wstecz i w przód. W taki sposób dojdziemy tam gdzie jest Al-Kaida, lub raczej gdzie chciałby pewien kurdupel aby stali Polacy, którzy maja inny światopogląd od niego (słowo "kurdupel" zostało przez Sąd sklasyfikowane jako nieobraźliwe)


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 7 sty 2010, 14:57 przez Peccavi, łącznie edytowano 3 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 14:36 
Cytuj  
Nie macie wiekszych zmartwien? :P

Po raz kolejny powtorze. Cieszcie sie ze jest z kim grac.

A czy to rajd czy dwa rajdy, czy noobkow czy pro, czy Polakow czy Rosjan - wali mnie to :] . Grunt ze sa i maja ochote na wspolne napierdzielanie.

A miauczenie ze rosjanie, lagi, crashe, noobki, 5-ciu na 10-ciu.. Po ch.. to komu.

W czapke tak samo sie zgarnia czy to postka Polska czy Rosyjska. Tylko ludzi w pewnien sposob scisnietych w posladach boli bardziej jak dostana od "ODWIECZNEGO WROGA" kimkolwiek by nie byl.

Pozdrawiam


_________________
Obrazek


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 15:22 
Cytuj  
Cytuj:
Nigdy by mi do głowy nie przyszło powiedzieć "My gildia XX wygraliśmy siege". Jeśli w naszych szeregach byłoby choćby kilka osób "wypożyczonych" z innej gildii. Szacunek dla ewentualnych sojuszników i zwykła uczciwość wymaga by powiedzieć w tej sytuacji prawdę.


Cytuj:
2009.12.22/23 Obroniliśmy własnego Battlekeepa przed połączonymi siłami Omegi oraz HH


zapomnieliście dodać że był z wami naruto
Cytuj:
2010.01.02 Crash instancji podczas obrony Battlekeepa przed połączonymi siłami Omegi ,HH oraz graczy z różnych rosyjskich gildii.

P.S. Czy hh jest aż tak słabe , że musi zwoływać cały serwer aby zniszczyć BK Polan ?


mieliście 7 legion u siebie a nawet wiewiórkę z BoS


Ostatnio edytowano 7 sty 2010, 15:28 przez Mattheus, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 15:23 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Chcesz przez to powiedzieć, że gildie takie jak SS, Empire, Omega powinny grać niejako poza grą?? Mają nieuczestniczyć w tym co powinno stanowić clou tej gry tylko dlatego, że są mniej liczebne??


Chcę powiedzieć, że siege ( i BK) przeznaczone jest dla dużych gildii (czytaj: "potrafiących wystawić 48 graczy"). Mniej liczebne powinny zrozumieć, że duży może więcej więc lepiej być dużym (choć na pewno trudniej).

Jeśli chodzi o używanie liczby mnogiej, mam oczywiście na myśli wszystkich tych dla których ma w tym przypadku znaczenie narodowość sojusznika. Nie piszę ani w imieniu graczy AoC ani tym bardziej w imieniu Polaków, nie rozumiem więc dlaczego "włos ci się jeży".Przypominam ci także, że nie gramy na serwerze polsko-szwedzkim (czy innym) i twoje wywody nic tu nie wnoszą. Przypomnę, że nigdzie nie piszę, że "ich" nienawidzę lub mam za wrogów. Widać dla ciebie świat jest ciągle czarno-biały. Mój zimny stosunek do naszych byłych sojuszników z Układu Warszawskiego ma wiele korzeni i nie mam zamiaru szerzej tego wyjaśniać.

Nigdzie w moim poście nie każę tobie ani komukolwiek innemu kogokolwiek nie lubić. Oczywistym jest, że idea stworzenia tego serwera bazuje na historycznym antagonizmie naszych narodów a nie na "internacjonalistycznym braterstwie".

Twoje poglądy polityczne mam głęboko w d... podobnie jak poprzednią i obecną partię rządzącą i każdego oszołoma nie potrafiącego uszanować poglądów innych ludzi a w ich postępowaniu wietrzących wszechobecny spisek czy "układ" - jak kto woli. Nie zamierzam nikogo pouczać ani niczego narzucać w przeciwieństwie do takich "wszystkowiedzących" i "zawsze mających rację" niereformowalnych egzemplarzy jak Peccavi.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 15:51 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Jeżeli więc jakaś gildia posiada zbyt mało członków by samodzielnie brać udział w siege - nie powinna w tym siege uczestniczyć.


a ty z jakiej choinki sie urwales ? :) zabronisz komus brac udzialu w siege ?
placzesz jak male dziecko, ktoremu zabrali zabawki, LOL


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 15:59 
Cytuj  
jakiś burak napisał(a):
a ty z jakiej choinki sie urwales ?


Stosując twój sposób wypowiedzi:

a ty z skąd wypełzłeś? Gdzie ja zabraniam? Gdzie ja płacze? Człeku marny tyś nienormalny!

Odejdź w czeluści niebytu skąd żeś przypełzł :wink:

P.S. btw Buraku! twój post prawdziwie godny dziecka neo: 1. Wejść. 2. Napluć. 3. Wyjść.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 16:19 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
(...)Negatywny stosunek dużej części Polaków do Rosjan nikogo nie powinien dziwić.(...)


Belladonna napisał(a):
(...) Nie piszę ani w imieniu graczy AoC ani tym bardziej w imieniu Polaków(...)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 16:30 
Cytuj  
@Belladonna
mnie reformować nie trzeba, nie polaryzuje stanowisk i poglądów, nie przeszkadzają mi Rosjanie, przeciwnie, w znakomitej większości są bardziej wyrozumiali i stonowani w poglądach niż spory odsetek tu piszących. Widzisz "kolego' jedynie czubek własnego nosa i poprzez ten czubek starasz się sugerować innym co jest, a co nie jest "oczywiste" (ciekawe od kogo, to zapożyczenie u Ciebie?), a co nie.
Jak dla mnie, gildia sześcioosobowa, jest równoprawnym partnerem jak i sześćdziesięcioosobowa.
Na koniec, zwróć łaskawie uwagę, że ustosunkowałem się jedynie do Twojej wypowiedzi, powstrzymując się od epitetów jak i nigdzie nie napisałem, że jedynie ja mam rację, a jedynie to, że Ty jesteś w błędzie - musisz przyznać, że to subtelna, acz znaczna różnica.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 18:26 
Cytuj  
Cóż magia świąt minęła, więc zaczynamy nasze polskie waśnie :lol:

Uff jak dobrze, że wszystko wróciło na swój normalny tor.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 23:34 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
powstrzymując się od epitetów

Przyznaję to niewątpliwy sukces.

Peccavi napisał(a):
nie przeszkadzają mi Rosjanie

Mnie także, gdyby tak było nie grał bym na Two Eagles.

Peccavi napisał(a):
co nie jest "oczywiste"

a co nie jest?

Peccavi napisał(a):
Widzisz "kolego' jedynie czubek własnego nosa

to samo mogę napisać o Tobie, ponieważ w przeciwieństwie do Ciebie właśnie ja nikomu niczego nie nakazuję.

Peccavi napisał(a):
Jak dla mnie, gildia sześcioosobowa, jest równoprawnym partnerem jak i sześćdziesięcioosobowa.

Dla mnie nie, ze zrozumiałych względów. Odpowiedzmy sobie na pytanie dlaczego ta gildia jest sześcioosobowa. Ponieważ nie potrafią lub nie chcą się porozumieć z innymi? Ponieważ nie brakuje ludzi z przerośniętą ambicją chcących być liderami? Macie inny pomysł?
"Bezkarne" opuszczanie gildii umożliwia nie tylko udział w siege wszystkim graczom, umożliwia także fightclubbing a skoro tak, Funcom powinien dawno temu to zmienić zamiast rozszerzać "regulamin".

Ubek napisał(a):
.... cytaty ....

Potrafisz coś więcej niż 2x quote ? Wyrywasz zdania z kontekstu by coś udowadniać? W pierwszym zdaniu pisząc "Polaków" mam na myśli część Polaków podzielających moje poglądy w tym część graczy z Two Eagles, w tym część Polan. W drugim Polaków jako naród. Gdzie tu sprzeczność?

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 00:55 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Niedługo SS i Empire będzie potęgą na serwerze 2E i pojedzie wszystkie keepy :P


Z ostatnich deklaracji jeśli mogę to tak ująć "lidera" gildii Empire wynika iż już są potęgą i to nie byle jaką! Z jego relacji wynika iż nie tak dawno Polanie i HH musieli stworzyć wspólny rajd aby pokonać 6. osobowe komadno Empire w Khesh.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 15:09 
Cytuj  
Polanie po raz kolejny obronili keepa. Atak był przeprowadzony po godzinie 13. Bardzo niekorzystna dla nas pora. Wiele osób musiało zwolnić się z pracy. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali Polanom w obronie keepa.
Po obu stronach barykady byli Rosjanie i nie ma znaczenia po której więcej czy mniej.
Dziekuję również atakującym.
Następna obrona w poniedziałek o 22. (Nareszcie normalna godzina :D )
Pozdrawiam.


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 18:01 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Po obu stronach barykady byli Rosjanie i nie ma znaczenia po której więcej czy mniej.


nie ma znaczenia, bo polanie mieli ruskich. Jakby tylko HH miało ruskich to by miało znaczenie.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 18:41 
Cytuj  
Szarak napisał(a):
Gorszy napisał(a):
Po obu stronach barykady byli Rosjanie i nie ma znaczenia po której więcej czy mniej.


nie ma znaczenia, bo polanie mieli ruskich. Jakby tylko HH miało ruskich to by miało znaczenie.

Drama na kolejne przynajmniej 15 stron^^

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 18:42 
Cytuj  
Szarak napisał(a):
Gorszy napisał(a):
Po obu stronach barykady byli Rosjanie i nie ma znaczenia po której więcej czy mniej.


nie ma znaczenia, bo polanie mieli ruskich. Jakby tylko HH miało ruskich to by miało znaczenie.


Kochasz flame? Powiedz to wprost! ;)

Nie szukam usprawiedliwienia dla Polan, ale zwróć uwagę, że długo się staraliśmy bronić bez pomocy Rosjan. Czasem trzeba dumę schować do kieszeni i uciec się do metod przeciwnika. Żeby nie przegrać, właśnie dlatego.


Co do wcześniejszej dyskusji na temat małych, dużych gildii, wychodzenia, wchodzenia (i kto co tam lubi innego :) ) - jestem za CD na dołączanie do gildii, ale także za jakimś systemem sojuszy, albo innym rozwiązaniem w podobnym stylu. W sensie, nie można się sprzymierzyć ze wszystkimi, ale z kimś tak żeby dwie mniej liczebne gildie mogły również "bawić się" (no offence panowie z FC) w oblężenia.
Czemu CD na zmianę gildii? Żeby nie oglądać cały czas tych samych osób na siege i żeby to nie polegało na tym, kto ma fajniejszych kumpli, bo chyba nie o to chodzi w trakcie rywalizacji/zmagań dwóch gildii.


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 20:01 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):

Kochasz flame? Powiedz to wprost! ;)


nie kocham, nienawidzę hipokryzji!

bandytaz napisał(a):
Nie szukam usprawiedliwienia dla Polan, ale zwróć uwagę, że długo się staraliśmy bronić bez pomocy Rosjan. Czasem trzeba dumę schować do kieszeni i uciec się do metod przeciwnika. Żeby nie przegrać, właśnie dlatego.


to teraz za ten płacz że rosjanie pomagali HH proszę ładnie przeprosić, zrobić laskę liderom HH i wylizać rowa rosjanom by was przypadkiem nie opuścili w biedzie bo wtedy mimo 200 osób w gildii (według YG) będziecie mieli poważną lipę.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 21:49 
Cytuj  
Nie powiedziałem, że mamy problemy kadrowe - co screen z ponad 60 osobami online w trakcie oblężenia najlepiej potwierdza.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 21:56 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
Nie powiedziałem, że mamy problemy kadrowe - co screen z ponad 60 osobami online w trakcie oblężenia najlepiej potwierdza.

No ale bez jaj czyli ze co? wolicie wziasc bande ruskich niz swoich "nuubkow" na siega?

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 22:08 
Cytuj  
podejrzewam, że raczej chodzi, że nawet tych ludzi których opisałes jako :noobków: poprostu nie było. cięzko czasem rajd pełny zebrać, nie wspominając o pełnym składzie na oblężenia


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 22:10 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
jaj


jeszcze za moich czasów jak grałem w conana nikt nie podejrzewał polan o to że mają jaja. Zawsze byli zwykłymi kmiotkami, grającymi najłatwiejszymi klasami do opanowania (co i tak im nie wychodziło miernie). Oni nie chcą grać mass pvp! oni pomylili serwery!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.