mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 17:17 
Cytuj  
no i na pve ostatnio chyba wylecial z oprawcow

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 00:27 
Cytuj  
Co ten gracz będąc jeszcze w hh pisał na gildyjnym nie wiem. Z późniejszej rozmowy innego gracza hh i tego którego wywalili wynikało zupełnie co innego - powód: "gankowanie swoich na resie w bazie".
A to tylko minigierka była. Raz się ją wygrywa, a raz przegrywa ;)


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 01:51 
Cytuj  
Sant wierz mi , wylecial za wyzwiska :).

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 09:56 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
... Ostatnio 1500 PvP PD wyfarmiłem u was w mieście i nawet jednego zgona nie zaliczyłem...

to jest akurat fajna zabawa (po to jest tryb hide w AoC aby go stosować), niech ludzie ze "starego" WarCry sobie przypomną, że na Fury to była wręcz codzienność i wcale nie trzeba wallhacka wykorzystywać aby dostać się do środka bo 75% graczy ma zły zwyczaj niezamykania bramy do miasta. Co do samego Mattheusa, to z całym szacunkiem do jego oponentów, ale jest niewielu ludzi, którzy w podobnym stopniu opanowali pvp jak On; zarówno w kierowaniu pty na mini jak i rajdów na oblężeniach. Używanie pogardliwych określeń w stylu "pro conq", jak dla mnie może być li tylko przejawem zazdrości.
Zgadzam się natomiast z wypowiedziami sugerującymi Polanom zaatakowanie którejś z Rosyjskich gildii, będzie to zapewne bolesna lekcja (o ile nie będzie crasha), ale na pewno przydatna.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 12:29 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Co do samego Mattheusa, to z całym szacunkiem do jego oponentów, ale jest niewielu ludzi, którzy w podobnym stopniu opanowali pvp jak On; zarówno w kierowaniu pty na mini jak i rajdów na oblężeniach. Używanie pogardliwych określeń w stylu "pro conq", jak dla mnie może być li tylko przejawem zazdrości.

Ten temat ma swój specyficzny klimat, pewnie dlatego tak długo się utrzymuje, w międzyczasie wszystko w nim się już kilka razy zmieliło. Tu ciągle ktoś pluje na kogoś przedstawia fakty z własnej perspektywy, często jest pisane co się komu wydaje a nie jak jest w rzeczywistości. Nie twierdzę, że Matheus nie ogarnia bo byłaby to nieprawda. Tylko skoro jest taki dobry dlaczego nie może już zdobyć keepa Polan, którzy w opini obiegowej to nooby, nieliczący się w PvP, wygrywający zergi tylko swoją liczebnością. Przecież w oblężeniach jest ustalona ilość 48-48. Gdzie był jak osłabili conqa,(gra mu się znudziła miał dość, chciał spróbować czegoś innego - a może ma problem z przegrywaniem pojedynków - inni zostali i sobie jakoś radzili taki np. Darkone, Cimmerian) wrócił do AoC dopiero po tym jak jego ulubiona klasa została przekoksana. Chyba dziwne byłoby żeby wychodził na kogoś z hide jak ten rozmawia z NPC i przegrywał. Mając do dyspozycji zbroję ciężką 2 bańki obalenie i jeszcze kilka cc. Wiele osób tak robi tylko różnica jest taka, że się tym po forach nie chwalą bo to normalka serwer PvP raz zabijasz raz giniesz a Ci co tego nie rozumieją niech spadają nie ma co płakać po privach ani na globalu. Jak nie pasi to zmień instancję, region, postać, wyloguj się, poproś kolegów o pomoc rozwiązań jest sporo AoC to nie gra dla pojedyńczej osoby.

Peccavi napisał(a):
Zgadzam się natomiast z wypowiedziami sugerującymi Polanom zaatakowanie którejś z Rosyjskich gildii, będzie to zapewne bolesna lekcja (o ile nie będzie crasha), ale na pewno przydatna.

Już kiedyś o tym pisałem na wszystko przyjdzie czas, nam się za bardzo nie śpieszy, AoC to dla nas gra na dłużej a nie na 1 miesiąc, wszystko osiągamy swoim tempem, bez wielkich ciśnień. Przyjdzie czas na zaatakowanie, którejś z rosyjskich gildi to zaatakujemy. Na razie naszym priorytetem było wybudowanie Battlekeepa na 3 poziom co nam się wczoraj udało. Teraz mamy już te same niewrażliwości co rosyjskie gildie i HH.
Pozdrawiam - wyraziłem tylko swój pogląd tak jak to wygląda z mojej perspektywy.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 12:46 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
...dlaczego nie może już zdobyć keepa Polan....

Z podobnych powodów z jakich Polanie nie mogą zdobyć Gardak? Zadajesz retoryczne pytania, a żądasz jednoznacznych odpowiedzi. Zwróć uwagę, że Matt, w przeciwieństwie do wielu (może także i do Ciebie), nie zrobił rerolla na inna klasę, podobnie jak Blackjack, Wirek i kilku innych z HH i chyba się zgodzisz ze mną, że ci właśnie gracze są jednymi z najlepszych w swoich klasach na serwerze. Tłum altów nie służy, każdy(?) to wie, tylko nikt za bardzo nie chce się przyznać do tego. Pomimo tego, że nie jestem już w HH, nie mam zamiaru popierać bzdur i fałszywych stwierdzeń aby komukolwiek się przypodobać.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 12:59 
Cytuj  
Nikt nie neguje ich umiętności ale jakoś nigdy nie widziałem ich osobno na mini w losowym randomie tak jak np. Vouge, jesli już grają to w silnym party, co nie jest wielkim wyczynem. Mattheus zadziwiająco szybko znika z pola walki gdy sprawy przybierają niekorzystny obrót nie rzadko zostawiając zwoich kolegów na rzeź!

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:40 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Nikt nie neguje ich umiętności ale jakoś nigdy nie widziałem ich osobno na mini w losowym randomie tak jak np. Vouge, jesli już grają to w silnym party, co nie jest wielkim wyczynem. Mattheus zadziwiająco szybko znika z pola walki gdy sprawy przybierają niekorzystny obrót nie rzadko zostawiając zwoich kolegów na rzeź!

Teraz mamy sąd kapturowy nad Mattem :)
mimo wszystko zwróć uwagę Sant, że Twoje (i pozostałych Polan) "kontakty" z Mattem, czy innymi z HH dotyczą jedynie tylko tego konkretnego, wspólnego wycinka. Jaką macie wiedzę na temat jak zachowuje się ktokolwiek gdy Was nie ma (mini z 7, BH czy cokolwiek innego)? Wiem, że mini z pre 7& mogą być irytujące bo sam tego doświadczyłem ale wynika to raczej z tego, że 7& ma optymalnie dobrany skład, a nie z powodu super skilla (choć tego też nie można im odmówić), tak samo jak godmode na życzenie.
Oglądałem Kesh z perspektywy rezpointa wiele razy, będąc w HH czy wcześniej na Fury i wiem, że nie ma nikogo, kto na dłuższą metę to wytrzyma. Zawsze część ludzi zmyje się po angielsku, część z innych powodów wyloguje. Tak było gdy walczyliśmy z Russia, Advaita czy później z BH - raz my, raz oni - sam powinieneś doskonale o tym wiedzieć.
Random pty na mini jest dla desperatów albo dla tych, którzy się nudzą, chcą coś przetestować - brak komunikacji, 6 pomów w party, czy wreszcie jakiś slacker/pasożyt
Powtarzam więc jeszcze raz, nie będę milczał, jeśli zauważę, że ktoś rzuca oskarżenia nie mając dostatecznej wiedzy w temacie. Sam muszę weryfikować swoje osądy dotyczące Was, więc lepiej, jak już mamy dalej toczyć dramę, róbmy to gildia v gildia i nie personalizujmy tego.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:04 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Z podobnych powodów z jakich Polanie nie mogą zdobyć Gardak? Zadajesz retoryczne pytania, a żądasz jednoznacznych odpowiedzi. Zwróć uwagę, że Matt, w przeciwieństwie do wielu (może także i do Ciebie), nie zrobił rerolla na inna klasę, podobnie jak Blackjack, Wirek i kilku innych z HH i chyba się zgodzisz ze mną, że ci właśnie gracze są jednymi z najlepszych w swoich klasach na serwerze.

No tego czy nie mogą to na razie nie wiemy, bo był crash. A HH nie mogli 1,5 h bez crasha walki sam zresztą wiesz bo byłeś. A po crashu nie mieliśmy za dużo pkt to rosjanie nas przebili w ustawieniu się na atak na Gardak. I Polanie nie nabijaja masowo na sobie pkt, tylko po to żeby się zapisać. Zgadza się nie zmienił klasy po prostu w tym czasie co jego klasa była słaba po prostu zmienił grę.
Tak uważam, że osoby, które wskazałeś ogarniają ale jest w Polanach również co najmniej kilka osób, które sobie świetnie radzą swoimi klasami.

Peccavi napisał(a):
Pomimo tego, że nie jestem już w HH, nie mam zamiaru popierać bzdur i fałszywych stwierdzeń aby komukolwiek się przypodobać.

Nikt od Ciebie tego nie wymaga, co więcej należy mieć swoje zdanie z Polan nikt za nie nie wyrzuca z gildii. W dodatku na vencie można mówić co się nie podoba. My ze sobą rozmawiamy, czasem się kłócimy, krzyczymy na siebie i zdarza się że się wyzywamy (w żartach). No ale do tego trzeba mieć i korzystać z mikrofonu.
Polanie to nie armia tu nie ma Nieomylnego Wodza, z którym jak się nie zgadzasz to jesteś wydalany.
Pozdrawiam

p.s. Mattheus m.in. napisał:
Cytuj:
Polanie 2 gildią na serwerze.... każdy kto nie jest z Polan widzi to inaczej a PvP to gracie tylko między sobą podkładając się na mini i farmiąc fragi i PvP PD jak Enola i reszta waszej "elity".

To chyba nie powinno Cię dziwić, że dość ostro zareagowaliśmy. Jako, że jest to oszczerstwo. Mini miedzy sobą się odbywają od czasu do czasu, jak w każdej większej gildii, chodzi generalnie o to żeby w warunkach pt na pt poznać lepiej własną klasę.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:36 
Cytuj  
Albo po prostu jak są 3 czy 4 grupy z gildii to siłą rzeczy trafia się na swoich ;)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:45 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
. Tylko skoro jest taki dobry dlaczego nie może już zdobyć keepa Polan, którzy w opini obiegowej to nooby, nieliczący się w PvP, wygrywający zergi tylko swoją liczebnością. Przecież w oblężeniach jest ustalona ilość 48-48.

Ja ci moze przypomne ze HH zaprzestala atakow na Polan z racji swiat w tym czasie Polanie postawili t2 i zmienili godzine oblega na 12

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 17:28 
Cytuj  
O Matulu ale wy pierdolicie :]

Tak czytam i czytam i nie pojmuje. Normalnie jak kurwac w piaskownicy.

Nie moze byc tak jak wczoraj? Mlocka na Kesh. Wiekszosc miala wyjebane na to kto z kim kogo, ile razy padl, czy jest ich wiecej czy mniej, czy ma sens czy nie oddawac fragi. Byla za to lawina smiechu (przynajmniej wsrod kilku osob) i nie musialem po raz n-ty z nudow isc na Ubojnie/Katakumby czy rozwijac szlifierza.

Niektorzy niech sie ogarna albo pierdykna se baranka z przytupem zamiast przekrzykiwac sie czyja racja jest najracniejsza.


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 18:06 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
Ja ci moze przypomne ze HH zaprzestala atakow na Polan z racji swiat w tym czasie Polanie postawili t2 i zmienili godzine oblega na 12


Fail! Polanie już przed świętami mieli t2 na przedświątecznym siegu z hh. Nikt też nie ustawiał godziny na 12. Sam dobrze wiesz że ostatnio conan wariuje i 12:00 godzina podobnie jak ostatnio 13:00 była tego wynikiem. Sami nie mogliśmy przestawić, a Skwarkan odpisał jedynie że mu "przykro, że takie rzeczy się zdarzają" ;)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 18:20 
Cytuj  
wtedy to Omega was atakowala^^

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 18:31 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
wtedy to Omega was atakowala^^


ta :wink:

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 19:50 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
...No tego czy nie mogą to na razie nie wiemy, bo był crash. A HH nie mogli 1,5 h bez crasha walki sam zresztą wiesz bo byłeś.

i własnie crashe miałem na mysli, natomiast podczas ostatniego oblężenia Polanie mieli dość wyraźną przewagę ilościową, z tego co wiem, około 2 party, bądźmy jednak obiektywni.

Gorszy napisał(a):
.Zgadza się nie zmienił klasy po prostu w tym czasie co jego klasa była słaba po prostu zmienił grę.

W tym czasie odeszlo do Aiona ponad połowa HH, w tym i ja, osobiście wróciłem do AoC wcześniej, Matt walczył z botami nieco dłużej, więc to nie do końca tak jak piszesz. Decyzja była podjęta dużo wcześniej i wiadome było kto odchodzi, kto zostaje.

Gorszy napisał(a):
p.s. Mattheus m.in. napisał:
Cytuj:
Polanie 2 gildią na serwerze.... każdy kto nie jest z Polan widzi to inaczej a PvP to gracie tylko między sobą podkładając się na mini i farmiąc fragi i PvP PD jak Enola i reszta waszej "elity".

To chyba nie powinno Cię dziwić, że dość ostro zareagowaliśmy. Jako, że jest to oszczerstwo. Mini miedzy sobą się odbywają od czasu do czasu, jak w każdej większej gildii, chodzi generalnie o to żeby w warunkach pt na pt poznać lepiej własną klasę.

nie, to mnie nie dziwi, ale że nie ma nikogo świętego na tym serwerze, proponuje przejść nad tym do porządku dziennego... :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 22:55 
Cytuj  
Kolejny crash podczas bitwy o bk, masakryczne lagi. W takiej sytuacji prowadzenie oblężeń mija się z celem!

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 23:30 
Cytuj  
Jedna wielka chujnia. Czlowiek planuje sobie dzien, pucuje sie w kuchni i w domu, zeby spokojnie pomotac poltorej godzinki a tu jak zwykle.

To juz wole jak sie napierdalamy na Kesh. Przynajmniej crashy nie ma.


_________________
Obrazek

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 00:18 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
nie, to mnie nie dziwi, ale że nie ma nikogo świętego na tym serwerze, proponuje przejść nad tym do porządku dziennego... :)


Wyjątkowo się zgodzę :wink:

Coś się dzieje nie tak na serwie ciągłe lagi i crashe. Może dzisiejsza weryfikacja serwera coś da.


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 00:31 
Cytuj  
No niestety, kolejny crash (chyba 5 lub 6 z rzędu) :/ Tak jak napisał Sant, mija się to z celem.

Ogólnie na siegu wszystko ok, nurtuje mnie tylko jedna sprawa... Advaita, która pojawia się 2 min przed rozpoczęciem niedaleko keepa Polan i atakuje HH, to szczyt chamstwa i braku szacunku. Oczywiście nikogo nie oskarżam jednak chciałbym, aby Polanie wypowiedzieli się w tej sprawie. Zagrania tego typu świadczą tylko o niedojrzałości i chęci popsucia zabawy innym. A dla tych, którzy nie wierzą screen : http://yfrog.com/jkadvvj

pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.