mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 14:34 
Cytuj  
BcN napisał(a):
Cytuj:
ale war narazie nie oferuje nic co by nie oferowal wow,


Debilem jesteś.

No chyba że przypominasz sobie żebyś dostawał XP i 'pvp XP' za zabijanie ludzi w wowie. I żebyś mógł na stale przejąc kontrole nad jakimś miejscem.


masz wieze w epl i w outlandach

a XP to naprawde DUZY krok do przodu

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 14:53 
Cytuj  
Cytuj:
i wywyzszajac pod niebiosa WARa ktory nie prezentuja narazie rzadnego poziomu


Podobnie jak twoja znajomość języka polskiego.

Cytuj:
masz wieze w epl i w outlandach


I chcesz to porównywac do keepów w WARZE ?

Omg odkryłem nowy level kretynizmu :(

Cytuj:
a XP to naprawde DUZY krok do przodu


Nie wiem po co ta ironia, dla mnie to WIELKA róznica.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 15:03 
Cytuj  
No tak, funboye Warhammer/WoW atakuja, argumentacja ze pvp w warku jest super to bzdura na dzien dzisiejszy bo latanie na farme do zony by wyciagnac epaxy to ja mam gdzies.
Przejmowanie keepow to narazie takie samo wielkie uhaha jak noszenie piasku w silitius, zajebiste pierdoly wciskane zeby sie fani podniecali.

Jesli chcecie wciskac zajebistosc wara w tem temat to poczekajcie do jesieni to moze cos zobaczymy ciekawego, a wtedy przyznam wam racje ze bylo warto czekac tyle lat, narazie WoW oferuje wiecej niz War na becie.

Wezcie sobie tatuaze walnijcie na czola warhammer online czy cos w tym stylu bo narazie wasze posty to czysty spam nie wnosacy nic, ja przynajmniej jak jade po warku to argumentuje to i porownuje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 15:16 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
nie masz zamiaru sie klocic a wpadasz tu z flame na AoC i wywyzszajac pod niebiosa WARa ktory nie prezentuja narazie rzadnego poziomu


ojej, urazilem ksiezniczke? nie z toba rozmawialem.

Cytuj:
narazie wasze posty to czysty spam nie wnosacy nic, ja przynajmniej jak jade po warku to argumentuje to i porownuje.


wymienilem konkretnie co mi sie nie podoba, a porownywac chyba do guild wars mozna, bo samo slowko 'war' jest tu niemile widziane

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 15:40 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
no stary narazie to walka w WAR wyglada jak WoW - a nawet bardziej dretwo


normalnie szok, przez cały czas sądziłem że w WoW walka jest właśnie najlepsza, dynamiczna, ciekawa :|
Żebym w końcu już wiedział, powiedz w jakiej grze mmorpg walka jest najlepsza?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 15:45 
Cytuj  
Ja stawiam na hellgate>conan>vanguard>wow>everquest>lotro>war>lineage2>archlordowegowna

hellgate jest dosc specyficzny ale mimo wszystko swietnie zrobiony combat


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 15:48 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja stawiam na hellgate>conan>vanguard>wow>everquest>lotro>war>lineage2>archlordowegowna

hellgate jest dosc specyficzny ale mimo wszystko swietnie zrobiony combat


Zgadzam sie rowniez Hellgate ma najlepiej zrobiony combat, ale puki co ma inne braki. :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 19:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja stawiam na hellgate>conan>vanguard>wow>everquest>lotro>war>lineage2>archlordowegowna

hellgate jest dosc specyficzny ale mimo wszystko swietnie zrobiony combat


conan>hellgate - w Conanie bardziej rozbudowane sterowanie z HGL
aczkolwiek z racji braku combosow ktos moze bardziej to preferowac

WoW>VG=EQ=LotrO=WAR - WoW dynamiczniejsze + lepiej dopracowane animacje
aczkolwiek WARa ciezko oceniac przed releasem - ale pod wzgledem dynamiki w najlepszym przypadku dorowna WoWowi

l2=innym koreancom

MagPS napisał(a):
normalnie szok, przez cały czas sądziłem że w WoW walka jest właśnie najlepsza, dynamiczna, ciekawa :|
Żebym w końcu już wiedział, powiedz w jakiej grze mmorpg walka jest najlepsza?

bo byla

narazie tylko o samej walce mozna sobie podyskutowac
o systemie kar i nagrod w AoC i WAR podyskutujemy jak wyjda

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 09:01 
Cytuj  
futrol napisał(a):
mnie sie pvp nie podobalo, oni beda potrzebowac masy czasu na zbalansowanie klas, albo zostawia to tak jak jest i bedzie drugie DDO z cookie-cutter klasami. Mnie specjalnie malo obchodzi pvp na lvl80, gdzie zaczna miec wielkie znaczenie itemy. Kazda klasa robi duzy damage, heale sa pomijalne (10hp hot ticki vs 300dmg casty, albo 80dmg machniecia mieczem). Walki 2v1 koncza sie po 3 sekundach z wiadomym wynikiem. Performance fatalny, tak jak w pve gralem w 1650x1080 w medium to w pvp musialem okienko 1440x900 z wszystkim powylaczanym/low, a to tylko walka 6v6 byla.
W ogole to instansowanie wszystkiego nie podoba mi sie, zalatuje to z jednej strony DDO, z drugiej guild wars.

opcja pvp w tej grze bedzie imo failem, zrobione jest to na doczepke, nie czuc ze jest to integralna czesc swiata.
pve z kolei (sadzac po tutorialu) moze byc niesamowicie fajne + zbieranie itemow tez moze przyniesc spora frajde (ale jak strefy instansowane beda to ble ;\)


Najgorsze jest to, ze ta gra miala by praktycznie w 100% PVP. Teraz ja wypowiem sie na temat tejze gry.

Przyznam sie szczerze, ze AoC mialo byc moim wybawieniem od WoW jednak niestety tak nie jest.

Na forum mmorpg piszalo wiele ludzi jakie to WoW jest elfickie i bajkowe a AoC bedzie bardziej realistyczne i piekniejsze. Faktycznie tak jest! Ale nic pozatym. AoC przynajmniej to co widzialem w becie oczywiscie nie oferuje NIC poza ladna grafika. Brak balansu klas, brak dynamiki w walce, brak okielznania przeciwnika w walce w zwarciu (nie mylic z zaparciem). Funcom postawil na te combosy i fatalities zapominajac o calej reszcie, tzn nie jeszcze pamietali zeby zrobic silnik potrzebujacy 2-4GB ramu do grania.

Szkoda, na prwde szkoda. W tej chwili praktycznie odpuscilem sobie AoC, no poczekm do premiery ale nie wierze zeby w przeciagu miesiaca zmienili jej grywalnosc, tego nie beda w stanie zrobic nawet przez rok. Ale jak to mowi Bill Ropper z Flagship Studios: "zrobmy jedna gre, zdabadzmy z niej pieniadze na kolejne lepsze i ciekawsze pomysly" do zyczen ktorych i ja dla Funcomu sie dokladam.

Pozdrawiam wszystkich

P.S. Nie kloccie sie ktora to gra jest lepsza, kazdy moze miec swoje opinie ale nie musi ich innym wciskac na sile.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 09:54 
Cytuj  
Życzę szczęścia i wielu sukcesów w jedynie słusznym WoW. AoC nie jest grą dla każdego, ocenianie jej na podstawie pvp na lvl 20 to tak jak ocenić EvE na podstawie tutorialu.
Prosty przykład. Heale na lvl 20 są o połowę słabsze niż na lvl 25tym.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 10:01 
Cytuj  
Bryndek napisał(a):
Przyznam sie szczerze, ze AoC mialo byc moim wybawieniem od WoW jednak niestety tak nie jest.

Na forum mmorpg piszalo wiele ludzi jakie to WoW jest elfickie i bajkowe a AoC bedzie bardziej realistyczne i piekniejsze. Faktycznie tak jest! Ale nic pozatym. AoC przynajmniej to co widzialem w becie oczywiscie nie oferuje NIC poza ladna grafika. Brak balansu klas, brak dynamiki w walce, brak okielznania przeciwnika w walce w zwarciu (nie mylic z zaparciem). Funcom postawil na te combosy i fatalities zapominajac o calej reszcie, tzn nie jeszcze pamietali zeby zrobic silnik potrzebujacy 2-4GB ramu do grania.

Na wstepie zloze wyrazy ubolewania tobie i wiekszosci community wow, ktora to gra was ciemiezy, niewoli i potrzebujecie wybawienia. Z tym, ze zamiast kolejnej gry polecam wizyty u psychologa(szkolnego). Widze tez, ze nie miales okazji grac w wow na becie czy w pierwszych miesiacach po premierze, kiedy to gra oprocz fajnych questow, paru instancji na czas levelowania i jednego dungeonu dla raidow nie oferowala nic wiecej. Brak balansu na dzien dzisiejszy mi zwisa, a co do dynamiki walki to chyba grales w inna gre. Mialem okazje zapoznac sie z AoC ostanio i mam calkiem inne wrazenie. Widze potencjal w tej grze. Jesli w dzien premiery zrealizuja choc 50% zapowiedzi z przed roku(co jest norma), a nastepnie beda inteligentnie rozwijali content to moze sie w koncu uda w cos pograc dluzej niz 2-3 miesiace.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 10:11 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Życzę szczęścia i wielu sukcesów w jedynie słusznym WoW. AoC nie jest grą dla każdego, ocenianie jej na podstawie pvp na lvl 20 to tak jak ocenić EvE na podstawie tutorialu.
Prosty przykład. Heale na lvl 20 są o połowę słabsze niż na lvl 25tym.

V.


No ale według mnie to jest właśnie róznica między grą PvP a grą z dodanym PvP na siłe , PvP powinno byc grywalne, miodne i (w miare) zbalansowane na każdym levelu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 10:11 
Cytuj  
grajcie w cod4 :wink:
i czekajta na wow expansion to bedzie upgrade na greeny 8)
...wow never dies...

tak na serio to od samego czytania odechciało mi się nawet sprawdzać aoc'a


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 10:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
grajcie w cod4 :wink:
i czekajta na wow expansion to bedzie upgrade na greeny 8)
...wow never dies...

tak na serio to od samego czytania odechciało mi się nawet sprawdzać aoc'a

Zaluj,. albowiem nie wiesz co tracisz czytaja kolejne debilne posty oceniajace gre na 20lvl..
Mi sie podobało.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 11:03 
Cytuj  
kupiłem fileplanet poczekam na losowanie, sprawdze zanim kupie :p jak ni eto trial. na 100% nie kupuje odrazu retaila :wink:


_________________
psn

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 11:07 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na wstepie zloze wyrazy ubolewania tobie i wiekszosci community wow, ktora to gra was ciemiezy, niewoli i potrzebujecie wybawienia. Z tym, ze zamiast kolejnej gry polecam wizyty u psychologa(szkolnego). Widze tez, ze nie miales okazji grac w wow na becie czy w pierwszych miesiacach po premierze, kiedy to gra oprocz fajnych questow, paru instancji na czas levelowania i jednego dungeonu dla raidow nie oferowala nic wiecej. Brak balansu na dzien dzisiejszy mi zwisa, a co do dynamiki walki to chyba grales w inna gre. Mialem okazje zapoznac sie z AoC ostanio i mam calkiem inne wrazenie. Widze potencjal w tej grze. Jesli w dzien premiery zrealizuja choc 50% zapowiedzi z przed roku(co jest norma), a nastepnie beda inteligentnie rozwijali content to moze sie w koncu uda w cos pograc dluzej niz 2-3 miesiace.


Na wstepie ubolewam nad twoim tokiem rozumowania. Teksty o psychologu szkolnym sa nie na miejscu. Jak chcesz to idz do rodzicow i sobie z nimi porozmawiaj a tu sie nie wypowiadaj. To co napisalem bylo moim subiektywnym odczuciem na temat tego co widzialem w becie. Nikt nie prosil Ciebie zebys sie odzywal w ten sposob wiec po prostu tego nie rob. Wiem ze jestes troche poddenerwowany testami do gimnazjum ale wiedz jestemy z Toba!

Co do reszty, 20lvl czy 50 czy 80 jest nie jest tak istotne. Grze brakuje grywalnosci i tyle, ale to tylko moje odczucie.

Co do WoW, to te kilka questow, jakas jedna instancja na poczatku i tak byla lepsza niz to co zobaczylem tutaj. Nie skreslam tej gry ale widzialem ja sobie w zupelnie innym swietle. Moze faktycznie po pewnym czasie sie ona zmieni, nikt nie mowil ze na starcie bedzie funkcjonalnoscia oferowala to co dopieszczany juz od 4 lat WoW ale niestety mnie ta gra nie wciagnela.

Nawet bardzo zachwalany singiel mnie nie przekonuje, ta gra miala byc czystym PvP, PvE jest dodatkiem. Tak mialo byc a wyszlo odwrotnie.

Viracept napisał(a):
Życzę szczęścia i wielu sukcesów w jedynie słusznym WoW. AoC nie jest grą dla każdego, ocenianie jej na podstawie pvp na lvl 20 to tak jak ocenić EvE na podstawie tutorialu.
Prosty przykład. Heale na lvl 20 są o połowę słabsze niż na lvl 25tym.

V.


Ocenianie gry po kolejnych mocniejszych healach tez nie jest OK. Co ma lepszy skill do grywalnosci? Ta gra ma wciagac ludzi do tego zeby przez kilka lat wydawali na nia kapuche i mieli z tego radoche.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 11:32 
Cytuj  
[quote[Co do WoW, to te kilka questow, jakas jedna instancja na poczatku i tak byla lepsza niz to co zobaczylem tutaj. Nie skreslam tej gry ale widzialem ja sobie w zupelnie innym swietle. Moze faktycznie po pewnym czasie sie ona zmieni, nikt nie mowil ze na starcie bedzie funkcjonalnoscia oferowala to co dopieszczany juz od 4 lat WoW ale niestety mnie ta gra nie wciagnela. [/quote]
Tak nie ma to, jak oceniać gre po zobaczeniu 3 pomieszczen. Zebys ty chociaz zobaczyl bete :<
Cytuj:
kupiłem fileplanet poczekam na losowanie, sprawdze zanim kupie jak ni eto trial. na 100% nie kupuje odrazu retaila

99zl w te czy w tamta :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 11:35 
Cytuj  
iniside napisał(a):
99zl w te czy w tamta :P
kup mi :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 12:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
99zl w te czy w tamta :P
kup mi :wink:

Kupie sobie :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 14:56 
Cytuj  
Bryndek, pierdzielisz glupoty jak dziecko wychowane przez talibow w jaskini.

No a teraz na powaznie, wymieniles w swoich postach to co jes najlepsze w AoC i podajesz ze to jest dla ciebie zle, a ja mysle ze tu juz dyskutujemy o gustach, wiec nie bede w to wnikal glebiej.

Doradzalem ostatnio tu innemu funboyowi WoW-a ze powinien sie zainteresowac czyms innym, jest tyle dobrych gier na rynku, nie musisz czekac na dodatek do WoW-a by sie bawic dobrze, masz lotro, vanguard, everquest, ddo, setki koreanskich gier, naprawde nie musisz sie tu wyplakiwac nam jaki to AoC jest kiepski bo tu same funboye conana i nie licz na obiektywne posty :)

Ocenianie gry teraz to tak jak czasami ktos pisze ze gral w WoW-a do 15lvl i zrezygnowal bo gra malo oferuje lub tak jak inni pisza ocenianie eve po tutorialu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.