mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 03:19 
Cytuj  
Liteon napisał(a):
Całkowicie cie popieram Lakla.


Lak H la , Lakhla (przez miekkie H) . Jestem na tym punkcie bardzo wyczulony :P


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 09:45 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
...koło 21 już was nie bylo - chyba mama spać wygoniła.


Nie, po prostu nie leciały z Was już pkt PVP, na oblegu zebraliśmy to co było można.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 09:51 
Cytuj  
Blad napisał(a):
Gorszy napisał(a):
...koło 21 już was nie bylo - chyba mama spać wygoniła.


Nie, po prostu nie leciały z Was już pkt PVP, na oblegu zebraliśmy to co było można.


To dziwne bo najwięcej z was (znaczy z Rosjan) to ktoś miał coś około 30 pkt na siegu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 11:36 
Cytuj  
Jarczew77 Twój "sposób" wypowiedzi (liczne błędy stylistyczne i nie tylko), wiele mówią o poziomie rozwoju intelektualnego. Tłumaczy to Twój brak umiejętności logicznego myślenia i wyciągania poprawnych wniosków. Nie "jaraj" się tak, przeczytaj swój post, spróbuj użyć opcji "edit". Wysil się choć trochę - to nie boli.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 11:48 
Cytuj  
Obrazek



Nie ma co rozpaczac, gra jest gra i tyle. Szkoda ze nie zdarzylem na Siege...czekalem na niego 2 tygodnie... :/ Dupen Up i na Kesz po pracy :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 12:20 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Jarczew77 Twój "sposób" wypowiedzi (liczne błędy stylistyczne i nie tylko), wiele mówią o poziomie rozwoju intelektualnego. Tłumaczy to Twój brak umiejętności logicznego myślenia i wyciągania poprawnych wniosków. Nie "jaraj" się tak, przeczytaj swój post, spróbuj użyć opcji "edit". Wysil się choć trochę - to nie boli.



lol a co to jest klasówka z języka polskiego? W porównaniu z santem choćby tekst napisała małpa w zoo to i tak będzie wiadomo że jest ona na wyższym poziomie rozwoju intelektualnego.

1. Sant dla ciebie wygranie zergu w kesh to chyba osiągnięcie życia. Powinieneś napisać na każdym forum że wygrałeś zerg w kesh, napisać o tym książkę i zamówić mszę w kościele. Raz się wygrywa, raz sie przegrywa a to, że podniecasz się tak to w sumie nic dziwnego bo polanie od początku serwera stali głównie na respie. Pokłócicie się o rajdy z QPO, oni pójdą do Empire a wy znowu się zaszyjecie w swoich norkach i do brc będziecie chodzić przez heroik.
2. Walka polan na kesh przypomina mi walki z QPOWC w lipcu/sierpniu i "bunkrowanie" sie na dachach w mieście w Kesh. Jak dostaliście to poszliście na inną górkę co jest żenujące i nudne.
3.Jakbyśmy na siege przyszli sami, powiedzielibyście że było was za mało, mieliśmy za dużo casterów, godzina była zła albo inne pierdoły którymi usprawiedliwiacie sobie tą żałosną porażkę. Tak w ogóle to polanie wygrali jakiś siege poza przejęciem keepa IX Legionowi Wapniaków czy jak to się zwało?
4. Swoją drogą poziom PvP a raczej umiejętność grania PvP u was jest żenująco niska, wasz pre-made jadą randomy, oblężenia przegrywacie, na duelach pewnie też was jadą więc zostają tylko zergi a i tak pojawiacie się tylko i wyłącznie w liczbie 30+ na kesh najczęściej w godzinach w których normalni ludzie śpią.

Myślałem że flame będzie większy po zniszczeniu wam keepa i będę miał co czytać podczas śniadania ale jak widać chyba jesteście już do tego przyzwyczajeni.

Dołącz to do swojej kroniki z dopiskiem: Mimo że staliśmy na respie to i tak zwyciężyliśmy. http://img130.imageshack.us/img130/1355/ageofconant.jpg

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 12:22 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Liteon napisał(a):
Całkowicie cie popieram Lakla.


Lak H la , Lakhla (przez miekkie H) . Jestem na tym punkcie bardzo wyczulony :P

a przypadkiem "ch" nie jest miękkie, a "h" twarde? nie upieram się bo się nie znam na tym

@Sant, Gorszy (Mucha ?) itd.
jeśli grają drużyny A i B; A wygrywa na boisku, a kibice drużyny B w zadymach pomeczowych, to w żadnym przypadku nie zmienia to wyniku meczu - drużyna A jest zwycięzcą - jeśli już takiej "łopatologii" nie zrozumiecie, to już nie moja wina :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 12:31 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
a przypadkiem "ch" nie jest miękkie, a "h" twarde? nie upieram się bo się nie znam na tym


Chodzi o to by nie wymawiac TWARDO w stylu germanskim litery H w moim nicku. Ma byc miekko, z lekkim mruczeniem, bardziej w stylu francuskim czy wenezuelskim (mozna sciszyc glos).
Jak zacznie sie H wymawiac w stylu gestapowskim - cala glebia i magia nicka zanika i brzmi on jak no nie wiem, nazwa jakiegos super srodka czyszczacego z reklamy Telesklepu Mango.

Reasumujac (przeczytajcie teraz na glos):
Lakhla - (miekko) - prawda ze jest jakos magiczne itd

a teraz
LakHla - (jak Her Flick z Alo Alo, twardo niczym brawdziwy germanin) - i co ? zero jakiegos uniesienia, otaczajaca aura taka sama jakbyscie powiedzieli DOSIA.

No to skoro rozwialem juz watpliwosci to teraz wszyscy do cwiczenia. Mozna sie ponagrywac i odsluchac potem.

Wieczorem odpytam i sprawdze czy sa postepy. ^^ :]


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 12:57 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Już wiem: Vespa ogląda Kesh z perspektywy respa..., oto powód



No i jak się wczoraj stało na respie, cwaniaczku z Hahantersów?


_________________
"Irrumabo vos et pedicabo vos"

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 13:26 
Cytuj  
Obrazek


Mattheus napisał(a):
Mimo że staliśmy na respie to i tak zwyciężyliśmy. http://img130.imageshack.us/img130/1355/ageofconant.jpg


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 13:45 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
W porównaniu z santem choćby tekst napisała małpa w zoo to i tak będzie wiadomo że jest ona na wyższym poziomie rozwoju intelektualnego.

No i co znowu zaczniemy się na forum obrażać? A już było tak miło przez kilka dni.

Mattheus napisał(a):
1. Sant dla ciebie wygranie zergu w kesh to chyba osiągnięcie życia. Powinieneś napisać na każdym forum że wygrałeś zerg w kesh, napisać o tym książkę i zamówić mszę w kościele. Raz się wygrywa, raz sie przegrywa a to, że podniecasz się tak to w sumie nic dziwnego bo polanie od początku serwera stali głównie na respie. Pokłócicie się o rajdy z QPO, oni pójdą do Empire a wy znowu się zaszyjecie w swoich norkach i do brc będziecie chodzić przez heroik.

I znowu jak to było kiedyś. Co Cię tak boli, że padałeś wczoraj na Kesh jak Kawka?

Mattheus napisał(a):

2. Walka polan na kesh przypomina mi walki z QPOWC w lipcu/sierpniu i "bunkrowanie" sie na dachach w mieście w Kesh. Jak dostaliście to poszliście na inną górkę co jest żenujące i nudne.

Tylko krowa nie zmienia miejsca. za to jak wy dostajecie to zaraz stoicie na respie i żadnego ruchu nie widać, a przepraszam - Asurę da się zauważyć.

Mattheus napisał(a):
3.Jakbyśmy na siege przyszli sami, powiedzielibyście że było was za mało, mieliśmy za dużo casterów, godzina była zła albo inne pierdoły którymi usprawiedliwiacie sobie tą żałosną porażkę. Tak w ogóle to polanie wygrali jakiś siege poza przejęciem keepa IX Legionowi Wapniaków czy jak to się zwało?

Sami a bylibyście w stanie się na coś takiego odważyć bo od kilku miesięcy jakoś nie zauważyłem, żebyście sami dali sobie gdzieś radę.
A przepraszam faktycznie sami dajecie radę 80lvl kontra 28lvl http://img35.imageshack.us/img35/2046/f ... ure012.png tym się chwalicie na stronie

Mattheus napisał(a):
4. Swoją drogą poziom PvP a raczej umiejętność grania PvP u was jest żenująco niska, wasz pre-made jadą randomy, oblężenia przegrywacie, na duelach pewnie też was jadą więc zostają tylko zergi a i tak pojawiacie się tylko i wyłącznie w liczbie 30+ na kesh najczęściej w godzinach w których normalni ludzie śpią.


A wy macie jakiś pre-made bo coś ostatnio nie zauważyłem czy tylko między sobą walczycie. W liczbie 30+ na Keshacie widzę że strach ma wielkie oczy - zaraz się dowiemy że Polanie setkami wpadają na Kesh bo inaczej poradzić sobie nie umieją. Jeżeli o 21 już śpisz to faktycznie rodzice Cię krótko trzymają.

Peccavi napisał(a):
@Sant, Gorszy (Mucha ?) itd.
jeśli grają drużyny A i B; A wygrywa na boisku, a kibice drużyny B w zadymach pomeczowych, to w żadnym przypadku nie zmienia to wyniku meczu - drużyna A jest zwycięzcą - jeśli już takiej "łopatologii" nie zrozumiecie, to już nie moja wina


Mucha nie jest w Polanach.
Kibicem to zdaje się, że ty byłeś ostatnio. Porównanie mało trafne bo drużyna B a nie jej kibice poszli na Keshatę i jak siły były wyrównane to pobiły drużynę A gdy tej nie wspierali już kibice z innych gildii.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 14:09 
Cytuj  
A ja mam pytanie z innej beczki.

Czy ktos moze mial przyjemnosc walczyc z Nieposkromiona i zaobserwowal dziwne "skoki postaci" - tak jakby gral na uber laagu- niesposob go przez to trafic. Jak tylko pojedynek sie konczy porusza sie normalnie ? Sytuacja miala miejsce na Polach Lachejskich. W wiosce poza nami bylo moze 5 ruskich i Raziel z HH.

Atakowalo go wczoraj 7 osob i wszyscy mieli podobne odczucia z walki z nim. Trafienie go graniczylo z cudem. Nastepne Nieposkromiona zaproponowal zmiane miejsca na duel - Keszata - tam mu nie laguje- tlumaczyl sie tez slabym kompem i tym ze ma 5 fps. Dziwne. Na Polach Lachejskich ma 5 fps a na Keszacie mialby 50 - gdzie jest o wiele wiecej osob na 1 instancji- casterow itp.

Jestem daleki od linczu itp prosilbym jednak o wyjasnienie tej sprawy. Skrytobujca poruszajacy sie skokowo 5-10 metrow TYLKO podczas walki- wydaje sie byc to lekko niepokojace.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 14:32 
Cytuj  
Gorszy kim ty w ogóle jesteś?
1. Nie obchodzi mnie ile razy padłem, nie dbam o K/D a i tak podejrzewam że mam lepsze od większości polan.
2. Czyli jednak polanie nie wygrali nigdy normalnego siege, smutne ale chyba się do tego już przyzwyczailiście.
3. Nie zauważysz HH na mini póki nie zaczniesz na nie chodzić. Widzisz ludzie od was mają na szczęście dla nas długie języki i dobrze wiemy ilu was jest w danej chwili. Nie wiem gdzie mieszkasz ale w Polsce była godzina 1.30 jak jakoś w weekend pojawiliście się na kesh.
4. Przegraną zawsze będziecie sobie usprawiedliwiać że mieliśmy ruskich, były lagi, wczesna godzina i itp.

Zerg przestałeś być śmieszny kilkadziesiąt stron wcześniej teraz co najwyżej jesteś żenujący. Powodzenia w organizowaniu szóstek na ten event PvP widzę, że w każdej gildii organizujesz jakieś szóstki ale pamiętaj że to co działa w RL nie musi działać w innych gildiach.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 14:49 
Cytuj  
Mattheus rozpoznales sie na zdjeciu ? Nastepnym razem staraj sie wiecej usmiechac te sfrustrowane miny zle dzialaja na twoj zgryz. Strasznie jestes spiety jeszcze sie nabawisz szczekoscisku :/

Zapomnialbym dzieki za slowa powodzenia, " mieczy ci u nas dostatek, ale i te przyjmiemy jako wróżbę zwycięstwa" .


P.S. W Royal Legion Aion gra sporo osob min. z Twierdzy, Oprawcow itd. Ciekawe czy mowiac i krytykujac RL masz rowniez je na mysli ? Sprecyzuj co dokladnie sadzisz o tej gildii i o nich. Thx


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 14:50 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Gorszy kim ty w ogóle jesteś?
3. Nie zauważysz HH na mini póki nie zaczniesz na nie chodzić. Widzisz ludzie od was mają na szczęście dla nas długie języki i dobrze wiemy ilu was jest w danej chwili. Nie wiem gdzie mieszkasz ale w Polsce była godzina 1.30 jak jakoś w weekend pojawiliście się na kesh.

Chodzę na mini i faktycznie są HH tylko, że służą raczej za dostarczycieli fragów. Mówisz o długich językach a przecież wszyscy wiemy, że macie alty u nas. A o 1.30 w sobotę to chyba z mini wracaliśmy i jak miło było zobaczyć nowych starych graczy jak ciężko im się z respa wydostać.

Strasznie się spinasz w tych postach próbując udowodnić wielkość HH, a ja grę traktuję jako rozrywkę po pracy i czy wygram czy przegram to co to za różnica ważne żeby było z kim powalczyć, pośmiać się.
Zburzyliście keepa i co z tego już odbudowaliśmy, zburzycie znowu to my odbudujemy surowce zbiera się kilkanaście minut.
Bawmy się a nie wyzywajmy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 15:27 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
A ja mam pytanie z innej beczki.

Czy ktos moze mial przyjemnosc walczyc z Nieposkromiona i zaobserwowal dziwne "skoki postaci" - tak jakby gral na uber laagu- niesposob go przez to trafic. Jak tylko pojedynek sie konczy porusza sie normalnie ? Sytuacja miala miejsce na Polach Lachejskich. W wiosce poza nami bylo moze 5 ruskich i Raziel z HH.

Atakowalo go wczoraj 7 osob i wszyscy mieli podobne odczucia z walki z nim. Trafienie go graniczylo z cudem. Nastepne Nieposkromiona zaproponowal zmiane miejsca na duel - Keszata - tam mu nie laguje- tlumaczyl sie tez slabym kompem i tym ze ma 5 fps. Dziwne. Na Polach Lachejskich ma 5 fps a na Keszacie mialby 50 - gdzie jest o wiele wiecej osob na 1 instancji- casterow itp.

Jestem daleki od linczu itp prosilbym jednak o wyjasnienie tej sprawy. Skrytobujca poruszajacy sie skokowo 5-10 metrow TYLKO podczas walki- wydaje sie byc to lekko niepokojace.


To BUG, Jakbys nie zuwazyl ty tez skakales i Chmura tez a bylismy w tym samym teamie. Mysle ze to niestety niedociagniecie silnikowe, gdyz zdarza sie na lokacjach z surkami (Pola, Bagna, Poitan). Widzialem to juz kilka razy na roznych postkach roznych gildii. Czesto np tez jak walczysz z mobkami wyskakujacymi gdy kopiesz to da sie zauwazyc efekt jakby finalizator nie wchodzil, stworek zadaje jeszcze cios lub nastepuje okolo sekundowy freeze a nastepnie dmg zostaje dostarczony prawidlowo.

No chyba ze jest cos o czym nie wiem.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 gru 2009, 16:00 przez Doodec, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 15:44 
Cytuj  
Matt.he.he.us napisał(a):
Przegraną zawsze będziecie sobie usprawiedliwiać że mieliśmy ruskich...


Tylko dopóki będziecie "mieli" ruskich. To chyba oczywiste panie "prowadzący statystyki Polan". Nie podniecaj się tak mocno bo zadyszki dostaniesz.

Wytyczne HH napisał(a):
* unikanie narzekań i dywagacji z przeciwnikami na czacie globalnym i forum


Stosuj się więc waszmość :lol:

Ta "dyskusja" ponownie przypomina fragment z Dnia Świra:

"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

AVE

P.S.
Cytuj:
klasówka z języka polskiego
dobra rzecz :D

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 16:14 
Cytuj  
Cytuj:
Bawmy się a nie wyzywajmy.


Dobra uwaga, szkoda, ze sam sie do niej nie stosujesz.


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 17:13 
Cytuj  
Sant lubi screeny wiec coś specjalnie dla niego:)
http://img442.imageshack.us/img442/2392/b1pl.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/5940/b2ply.jpg
Pozdrawiam!

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 17:19 
Cytuj  
drugi: skrin roku ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.