mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 08:48 
Cytuj  
Polanom wczoraj udało się wszystko co zaplanowali:
1. Wykuty został po raz pierwszy mieczyk, który otrzymał Anko. Z obserwacji wynika, że kucie miecza w opcji hard mode na Leviatusie jest proste przy ogarniętym składzie. http://www.polanie.ayz.pl/aoc/images/aoc/ibis.jpg
2. Obroniliśmy keepa. Dziękuję za walkę wszystkim uczestnikom i za 1,5h świetnej zabawy.


Ostatnio edytowano 23 gru 2009, 11:02 przez Gorszy, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 09:48 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Cytuj:
a tak btw kiedy wy mieliście uczciwy sieg? taki którego nie skrashowało?

Dziwne rzeczy prawisz, co prawda nie ma mnie od tygodnia w grze ale kilka ostatnich siege odbyło się bez crashy. Ostatni crash, który pamiętam miał fakt kilka tygodni temu, kiedy to atakowaliśmy HH.



Crash był w poniedziałek jak HH atakowało Advaite.

Omega vs Polanie krasha nie zaliczyło bo skład był mieszany i nie oglądaliśmy samych casterów. Więc przy takich składach gra chodzi płynnie. Swoją drogą jak klient nie radzi sobie z generowanem "obiektów". Powinni wprowadzić ograniczenia klasowe taki i taki % takich klas. Chociaż oblężenia by były ciekawsze i by się serwer nie wysypywał :]


Ostatnio edytowano 24 gru 2009, 09:14 przez Impega, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 20:10 
Cytuj  
Cytuj:
Omega vs Polanie crasha nie było bo chociaż 90% ludzi to nie casterzy i klienta nie wywaliło.


Sry ale przeczytaj czasem co napisałeś.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 01:14 
Cytuj  
myśle że mimo przejęzyczenai wszyscy zrozumieli o co chodzi

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 13:47 
Cytuj  
A ja tylko w imieniu swiom jak i gildii składam wszystkim życzenia ciepłych i rodzinnych świąt :)


Posty: 9
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 17:05 
Cytuj  
Obrazek

kliknij mnie
http://www.joemonster.org/filmy/15571/T ... mentarzach


_________________
"Irrumabo vos et pedicabo vos"


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 22:10 
Cytuj  
Hm ,co tu napisać ... dużo humoru i tolerancjii.Zdrowia i sina :)
p.

ps.no i co do gry: rozwoju.......


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 22:43 
Cytuj  
niech polacy zajmą wszystkie keepy na 2e!
życze wszystkim to czytającym grających w aoca, szeroko pojętego ownowania, szczęścia pomyślności i wiele fragów na mini, zergach, siegach i zwycięstwa w dualach :)
szczęśliwego nowego roku polskie community odemnie i całego c9

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 09:01 
Cytuj  
Święta, święta i po świętach.
Temat ucichł jakby się na serwerze nic nie działo.
A tymczasem...
Wyszły z ukrycia dwie nowe gildie "potęgi" na serwerze 2e (przynajmniej tak o sobie piszą - Empire i SS).
Codzienne walki HH i Polan.
Ostatni obleg pełen niewypał. Lagi tak masakryczne, że balistę ciężko było namierzyć, a co tu mówić o graczach. Po kilkunastu minutach krash serwera. (To pewnie ten pingwin się wypiął :lol: )
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku i życzę sukcesów w życiu osobistym oraz w grze.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 17:37 
Cytuj  
abonament Conana 20 zl, 100 fragow 5 golda ,Zobaczenie jak Rajd Rosjan broni keepa Polan bezcenneXD

No i tez zycze zarówno HH jak i Polanom wszystkiego najlepszego w nowym roku oby relacje miedzy tymi gildiami sie troche ocieplily i zeby zapowiadany dodatek wniósł naprawde wiele dobrego w swiat conana;)


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 19:05 
Cytuj  
znaczy że co......? Chcesz nam powiedzieć że ruscy pomagali polanom w obronie ich keep'a? Czy ktoś z polana mógłby to potwierdzić? bo nie chce mi się zbytnio w to wierzyć.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 22:02 
Cytuj  
drame czas wznowić..., :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 05:38 
Cytuj  
yep Polanie podobnie jak HH uzywa pomocy przy siegach ,co biorac obecna sytuacje jesli chodzi o aktywnosc graczy jest sensowne i zrozumiale.


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 08:28 
Cytuj  
to po co ta cała drama dotycząca tego że HH posiłkuje się rosjanami? Czy nie przyszło Wam do głowy drodzy Polanie że HH nie było w stanie wystawiać dwóch pełnych rajdów i chcąc nie chcąc brali rosjan? Czy woleli byście by atakowali Was w 30 osób? Jaki wtedy byłby tego sens?

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 14:42 
Cytuj  
EEEE już przestańcie z tymi rosjanami :D HH miało 1 party rosjan , Polanie chyba podobnie. Niedługo SS i Empire będzie potęgą na serwerze 2E i pojedzie wszystkie keepy :P

P.S pozdrowenia dla Rhanira (ale ktoś mu numer wykręcił) . :wink:
wszyscy na serwerze go kochają :]


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 15:43 
Cytuj  
szczerze to mam to gdzieś, bo nie gram już w Conana (póki co) ale hipokryzja polan stoi na najwyższym poziomie.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 17:00 
Cytuj  
Zachecam do wypowiedzenia sie w tym temacie
viewtopic.php?t=35281
Male podsumowanie polskiego community na two eagles roku 2009;)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 17:28 
Cytuj  
W ostatnim siege w Polanach "wystąpiło" 3. Rosjan z uwagi na to, że bardzo "pałają sympatią" do HH i bardzo chcieli uczestniczyć w BK, niestety crash serwera uniemożliwił całą zabawę.
Polanie dysponują wystarczającą siłą aby złożyć dwa rajdy co potwierdza http://www.mm.pl/~markon/aoc/PVE/online (przedostatnie siege tak właśnie obroniliśmy tylko składem z Polan http://www.polanie.ayz.pl/aoc/images/aoc/bk.jpg) :)


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 18:08 
Cytuj  
Buuu....lista niepełna, nie ma mnie tam :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 13:30 
Cytuj  
Szarak napisał(a):
to po co ta cała drama dotycząca tego że HH posiłkuje się rosjanami? Czy nie przyszło Wam do głowy drodzy Polanie że HH nie było w stanie wystawiać dwóch pełnych rajdów i chcąc nie chcąc brali rosjan? Czy woleli byście by atakowali Was w 30 osób? Jaki wtedy byłby tego sens?


Siła gildii tkwi między innymi w ilości jej aktywnych członków. To chyba oczywiste. Jeżeli więc jakaś gildia posiada zbyt mało członków by samodzielnie brać udział w siege - nie powinna w tym siege uczestniczyć. Dla mnie jest to także oczywiste. Funcom jednak widzi to inaczej pozwalając na wędrówki z gildii do gildii bez żadnych ograniczeń. 7 dni "karencji" załatwiło by tą sprawę.
W Polanach jest sporo osób, które są całkowicie i bezdyskusyjnie przeciwne jakimkolwiek sojuszom z Rosjanami, nie brakuje także osób, którym ewentualny sojusz bardzo by się spodobał.
Nie zamierzam tu występować w imieniu Polan, nie jestem żadnym liderem a w Conanie mam "przerwę".

Podsumowując:
Nigdy by mi do głowy nie przyszło powiedzieć "My gildia XX wygraliśmy siege". Jeśli w naszych szeregach byłoby choćby kilka osób "wypożyczonych" z innej gildii. Szacunek dla ewentualnych sojuszników i zwykła uczciwość wymaga by powiedzieć w tej sytuacji prawdę.

Negatywny stosunek dużej części Polaków do Rosjan nikogo nie powinien dziwić. Nie mam złudzeń dlaczego powstał dedykowany rosyjsko-polski czy polsko-rosyjski jak kto woli serwer. Nie przepadamy za Rosjanami bo przeszkadzają nam w tym historie rodzinne i narodowe frustracje.
Nie jestem rusofobem, nie mam ich po prostu za co lubieć :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.