mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 11:55 
Cytuj  
Jery napisał(a):
Open PVP bez zadnych zasad... Predzej czy pozniej powstanie gildia 80tek, znudzonych grą, tnących wsyzstko co się rusza, wtedy Ci ktorzy piszą że PVP bez zasad jest ok, zmienią zdanie.

nie zmienimy zdania bo sami bedziemy miec 80tki, co wiecej sami bedziemy polowac na ta twoja gildie znudzonych 80tek tnacych wszystko
... w tym samym czasie gracze na serwach pve beda sie mijac i z nudow beda testowac nowe emoty jakie wprowadza do gry


_________________
Nat is fat

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 13:52 
Cytuj  
Nattehfat
Mam troche doświadczenia w takich grach. Uwierz mi że po pewnym czasie takich znudzonych osób, które w grze osiągnęły już wszystko bedzie znacznie więcej niż tych drugich. A i 80tka , 80tce nie równa. Może w teorii idea open pvp jest słuszna ale w praktyce wygląda to własnie tak. Masa sflustrowanych nastolatków chcących sie wyżyć na wirtualnych przeciwnikach bez żadnego konkretnego powodu. I myśle że dalsza dyskusja nie ma sensu, a czas pokaże kto miał racje.

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:03 
Cytuj  
blad - kazdy chce sie wyzyc na wirtualnych przeciwnikach
a powod oczywisty - fun i relax po pracy czy szkole


_________________
Nat is fat

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:06 
Cytuj  
a po 2 tygodniach pierdolniemy gre w kosz z nudow :]

*

Posty: 62
Dołączył(a): 26.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 18:02 
Cytuj  
Siemka! Mam pytanie do ludzi mieszkających niedaleko Arkadii w Warszawie. Jest tam w empiku może AoC jeszcze lub Saturnie??? A jeśli nie to może orientuje się ktoś gdzie jeszcze można dostać Age of Conan w Warszawie?


_________________
http://armory.wow-europe.com/character- ... Catheriann

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 19:04 
Cytuj  
QFC napisał(a):
a po 2 tygodniach pierdolniemy gre w kosz z nudow :]


i wrocimy zbierac punkciki na BG przez nastepne 3 lata

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 18:56 
Cytuj  
Account status Cancelled
Playable until 2008-06-26 03:12:49


Tak bardzo niedorobionego mmo jeszcze żem na oczy nie widział.
- Crafting - bugged

- Harvesting - bugged ( wtf? i te drażniące mobki przy zbieraniu, czlowiek idzie poharvestowac dla relaksu, by odpoczac od grindu a tu co chwila pierdut. )

- Auction hall- ilośc surowca-bugged - i czym tu handlować ?

- Budynki gildiowe - bugged

- Po 60 lvl świat bez contentu, zupełny grind fest.

- Mechanika walki po jakims czasie już męczy. Zresztą co to daje jak są róznego rodzaju makra czy g15
- UI to pamiętny Ishar z amigi miał lepszy. Wszystko jakieś takie niejakie.

- Nie spodziewałbym sie rewelacji po rajdach. Imo to bedzie tylko sieczka bez żadnych zaawansowanych strategii. Sama mechanika na to wskazuje ( brak leczenia fear, poisons, disease u żadnej z klass)

- Cała gra to solo based. Nawet expa, czy questów w grupie nie oplaca się robic, nie tylko ze wzgledu na marne xp czy bugi w grupie, crashe ale takze ze wzgledu na nedzne rewardy.

- Iteamizacja , a własciwie jej brak. Z mobkow leca tony gruzu, a iteamami chocby z bossow - niebieskimi nie mozna w zaden sposob handlować.

- Cala gra to sielankowa siekanka, nic ponad to.

- Co z tego, że piekna grafika i muzyka, devsom wyrażnie brakło koncepcji i pomysłów. Brak w grze rzeczy podstawowych, brak w niej jakichkolwiek smaczków. Ot tak, wydali zupełnie przeciętnego solo rpga z opcją multiplayer.

- Guild panel oraz inventory woła o pomste do nieba.
------

2/10
w tym stanie co jest to early beta. Wszystko fajnie wygląda do tego 40 lvl. Póżniej matrix znika.


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 19:13 
Cytuj  
Brawo dla kolegi :P

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 19:16 
Cytuj  
Też cancelnąłem, wróce za dwa miesiące, może troche dorobią tą gre.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 19:17 
Cytuj  
Również, tyle że ja jakieś 4 dni temu :d.


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 19:20 
Cytuj  
Brak PVP ruleset'a, tragiczne UI, słaby design klas, tragiczna itemizacja, nie ma nic co by determinowało aktywność PVP w tej grze, instancje, instancje, instancje (a i nawet instancje w instacji sie zdarzaja SIC!).

Bardziej action-rpg niz mmo. Nieistniejaca ekonomia, opłakany stan craftingu, mounty jeżdża (jezeli juz komus sie jakims cudem uda kupic mounta przy obecnym stanie ekonomii) z szybkością gracza z wciśniętym klawiszem sprint.

Wymagania sprzętowe nieadekwatne do tego co sie dzieje na ekranie.

Pomijam juz inne groteskowe aspekty tego "realnego" MMO, w którym najbezpieczniejszym schronieniem przed krokodylami jest woda (SIC!) lub tez, brak mozliwości walki w wodzie (ktos Cie gankuje? to wskakuj do wody! - wydaje sie byc nową maksymą AOC).

Ocena 4.5/10

Account status Cancelled
Playable until 2008-06-22 16:35:14

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 19:22 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Account status Cancelled
Playable until 2008-06-26 03:12:49


Tak bardzo niedorobionego mmo jeszcze żem na oczy nie widział.
- Crafting - bugged

- Harvesting - bugged ( wtf? i te drażniące mobki przy zbieraniu, czlowiek idzie poharvestowac dla relaksu, by odpoczac od grindu a tu co chwila pierdut. )

- Auction hall- ilośc surowca-bugged - i czym tu handlować ?

- Budynki gildiowe - bugged

- Po 60 lvl świat bez contentu, zupełny grind fest.

- Mechanika walki po jakims czasie już męczy. Zresztą co to daje jak są róznego rodzaju makra czy g15
- UI to pamiętny Ishar z amigi miał lepszy. Wszystko jakieś takie niejakie.

- Nie spodziewałbym sie rewelacji po rajdach. Imo to bedzie tylko sieczka bez żadnych zaawansowanych strategii. Sama mechanika na to wskazuje ( brak leczenia fear, poisons, disease u żadnej z klass)

- Cała gra to solo based. Nawet expa, czy questów w grupie nie oplaca się robic, nie tylko ze wzgledu na marne xp czy bugi w grupie, crashe ale takze ze wzgledu na nedzne rewardy.

- Iteamizacja , a własciwie jej brak. Z mobkow leca tony gruzu, a iteamami chocby z bossow - niebieskimi nie mozna w zaden sposob handlować.

- Cala gra to sielankowa siekanka, nic ponad to.

- Co z tego, że piekna grafika i muzyka, devsom wyrażnie brakło koncepcji i pomysłów. Brak w grze rzeczy podstawowych, brak w niej jakichkolwiek smaczków. Ot tak, wydali zupełnie przeciętnego solo rpga z opcją multiplayer.

- Guild panel oraz inventory woła o pomste do nieba.
------

2/10
w tym stanie co jest to early beta. Wszystko fajnie wygląda do tego 40 lvl. Póżniej matrix znika.


Nie mam 40 lvl i gra ciagle ma dla mnie duzy urok, ale nie mam powodu, zeby nie wierzyc w to co piszesz. Zreszta niektore niedorobki nie sa zadna tajemnica.

Jesliby porownac pve w AoCu do pve w takim LOTRO (nawet w dniu premiery) to AoC przegrywa na calej linii. Broni sie tylko jesli chodzi o grafike, dzwiek i system walki, ale

AoC to gra z prawdziwym open pvp i tu dopatruje sie przewagi nad LOTRO czy swietym dla wielu wowem.

PVP nie jest doskonale, ale naprawde niewiele trzeba, aby nadac mu sens i zatrzymac na dluzej armie ludzi spragnionych porzadnego pvp.

Z tego punktu widzenia mam w dupie bugi zwiazane z craftem, handlem itp Nie przyszedlem tu zbierac galazek, czy dorabiac sie wirtualnej fortuny na produkcji ubran. Potrafie w tym znalezc przyjemnosc w LOTRO, w AoCu szukam innych rozrywek.
To ze z mobow wypadaja smieci a nie epixy do szpanowania po miescie to nawet dobrze: latwiej bedzie lyknac lotowanie trupow w pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 19:23 
Cytuj  
tak z ciekawości. czy wogóle jest jakieś oficjalne info że oni ja dorabiają ? bo wyszyscy mówią 2 miechy, dajcie troche czasu. funcom wogóle coś robi z ta grą ? nie licze takich śmiesznych paczy mieszczących się na kartce z zeszytu A5


_________________
psn

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 19:51 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
( brak leczenia fear, poisons, disease u żadnej z klass)


Priest ma zdejmowanie poisonow od lvl70 w drzewku talentow, zdejmowanie feara na lvl 50


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 20:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tak z ciekawości. czy wogóle jest jakieś oficjalne info że oni ja dorabiają ? bo wyszyscy mówią 2 miechy, dajcie troche czasu. funcom wogóle coś robi z ta grą ? nie licze takich śmiesznych paczy mieszczących się na kartce z zeszytu A5


Oficjalne info na stronie, szukaj w newsach z kwietnia, pisza ze aktualny content jest na pol roku, a wlaczenie i dopracowanie tego co jest zajmie do 2 miesiecy.
Desh, miales grac w WoW-a :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 20:05 
Cytuj  
Cytuj:
20:23 <@Shadhun> Odliczam czas jaki minie zanim przyleci embe i zacznie uswiadamiac jacy glupi jestesmy ze cancelnelilsmy AoC-a, kto wie moze zaproponuje
powrot do wow-a ? Moze jakis wrzut na war-a zrobi ?
20:23 <@Shadhun> Niektorzy sie zachowuja jak jebane kukielki


45 minut, co tak późno embe ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 20:14 
Cytuj  
Krótką macie pamięć, miłośnicy WoWa

-każda kolejna instancja (MC,BL,AQ40) to był niedorobione badziestwo, które dopiero po 1-2 miesiącach mogło doczekać poprawki
-4 miesięczne problemy z serverami hostowanymi przez Telia, gdzie tysiące ludzi (ze mną włącznie) nie mogły grać na określonych serwerach
-niezbalansowane klasy w pvp? z tego co wiem to starcraft szczyci się jako takim balansem - tam są 3 rasy, a nie 9 klas
-itd

Tak jak kolega DT narzekał że HoX go potraktował 2000 damage z comba, po czym sfrustrowany zawiesił konto i prowadzi krucjatę przeciwko AoC

Ja natomiast wcisnąłem magiczne CTRL-2-2 i HoX zabrał mi 400 hp :) po czym padł

Gra mi się przyjemnie, a o to chodzi, więc prosze mi zabawy nie psuć swoim czarnowidztwem

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 20:15 
Cytuj  
Widze ze twoje zycie Shadhun ogranicza sie do sledzenia forum i kazdy twoj post zawiera duza ilosc przydatnych informacji.
Sledztwo w sprawie "embe nadal podoba sie aoc" trwa ! :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 20:26 
Cytuj  
Sledztwo w sprawie "embe nadal podoba sie aoc" trwa !

Chodzi chyba raczej o to, ze notorycznie wmawiasz ludziom nieprawde... Jak contentu ma starczyc na 6 miesiecy, skoro brakuje go juz po 2 tygodniach? Brak w tej grze questow, brak itemizacji, brak dobrze funkcjonujacych, wymagajacych instancji. Nie widze wiec nawet, jak mieliby zatrzymac przy sobie grupe docelowa, czyli totalnych carebearsow. Do tego jest oplakany support, a spora czesc graczy w randomowych momentach zostaje wyrzucana z serwerow, dzieki 10k ms ping, mimo podzialu na serwery, mimo podzialu na instancje (ktore sie od czasu do czasu wysypuja), mimo kolejek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 20:32 
Cytuj  
Ej no co Wy? AoC jest niefajne? Chociaz free month wykorzystajcie rofl.

I would recommend you: /facepalm

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.