mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 111
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:22 
Cytuj  
Mialem early access.
Gram i gram po iles tam godzin dziennie. Zona pyta z niepokojem w glosie: Ale znudzi Ci sie ta gra?
Teraz glupio przyznac, ze na 44 lvl juz mi sie znudzila i nie chce mi sie grac. Sie zdziwila, ze przyszedlem ogladac taniec z rozgwiazdami. Powiedzialem, ze jestem ciekaw czy Pudzian wygra :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
rolnij castera, caster nie uzywa praktycznie strzałek :P

minus jest taki że nie bedziesz uzywał zajebistego, wyjatkowego systemu walki aoca :D


Ta, niby racja, ale niewiele mi to da, bo i tak lag będzie, a pzoa tym nie mam ochoty na castera, zostawiam Guardiana z nadzieją na polepszenie warunków gry w ciągu tygodnia-dwóch :D

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Proszę nie porównywać darmowych koreańskich grindówek dla niepełnosprawnych ułomów do normalnych mmorpg..


Śmieszny jesteś, bo Archlord był płatny - nie tylko miesięczny abonament, ale także klient. Zresztą na gram.pl jeszcze jest dostępny za 109 zł. Nie masz o czymś pojęcia to nawet nie próbuj pisać na ten temat. A to, że na 35lvl miałeś 2 skile to już Twój problem i nieumiejętność tworzenia builda. I nie bardzo wiem, co masz na myśli z itemizacją, bo wygląd itemów Archlord > AoC. Nawet nie ma co porównywać, bo w AoC wcale się nie popisali.

konrador napisał(a):
AHahha. Prosze cie, powiedz, ze zartujesz.


Nie, nie żartuje wcale. Spędziłem ładny szmat czasu w ArchLord i jak na razie nie ma w AoC nic czego nie miałby ArchLord. Ciekawe czy siege w AoC choć w 1/5 będzie wyglądał tak jak siege w ArchLord, bo jakoś na filmach z bety tego wcale nie widać.

Gilrad napisał(a):
(...)mocno rozbudowany następca Guildwars, tyle, że z abonamentem.


Dokładnie.

simo napisał(a):
Myslalem, no ok. Taka grafa, to musza stworzyc jakies zabezpieczenie... Kreuja sie pewnie 1-2 rownolegle krainy jak jest za duzo graczy. Ale lista dostepnych wersji Tortage wygladala jak lista dostepnych AV w WoWie !!!


Tak, dziś ok. godz. 11:30 były aż 43 instancje Tortage - niektóre miały nazwy inne po prostu liczby :D

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
teraz embe napisze ze nie widziałeś, nie umiesz grać bo gra jest dla ciebie za trudna :wink:

cena gry to pikus, podstawa to nie zapłacic po miesiącu kolelnych 30 dni

Jak im się podoba niech płacą dla mnie to strata kasy nawet nie wykorzystałem tych 30 dni za które zapłaciłem zagrałem raptem 2 dni i mam dosyć czyli powtórka z GW, które również miało być lekiem na rozstanie z WOWem. Zadzwonił kumpel, który teraz się nabija ze mnie bo zwerbowałem Go do AOC ale tak jak ja spasował po 2 dniach więc opłacamy WOWa polatamy do BRD,LBRS,UBRS Strat Scholo powspominam stare dobre pre tbc czasy i zaczekamy na WHO i WOTLK.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:45 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
powspominam stare dobre pre tbc czasy i zaczekamy na WHO i WOTLK.


No ja już mam od wczoraj aktywnego WoW'a i zaczynam grę od nowa :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:46 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Falangista napisał(a):
powspominam stare dobre pre tbc czasy i zaczekamy na WHO i WOTLK.


No ja już mam od wczoraj aktywnego WoW'a i zaczynam grę od nowa :D
własnie o tym pomyślałem :P
może ktos chce aoca za zdrapke ? :wink: zawsze coś bym odzyskał 8)


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 20:07 
Cytuj  
Hmmm dobrze zrobiłem, że 4 liter nie ruszyłem dla tej gry :P
Widziałem u znajomego jak to wygląda i nawet pograłem z 15 minut assasinem. Pierwsze wrażenie pozytywne ale tak czy siak spokojnie poczekam na premierę polską. Wtedy dopiero wstane aby się zastanowić czy kupic tą gre czy nie :P
Wy do WoW a ja sobie na dniach wrócę do EvE :P


Dodam, że w ostatnich latach wypuszczanie niedorobionego produktu jest w modzie :]
Jedynym wyjątkiem jak narazie była ostatnio nabyta przeze mnie pewna gierka taktyczna fantasy z elementami rpg i do tego produkcji rosyjskiej ! Przeszedłem juzgierkę i żadnego błedu nie znalazłem ! Nie pamiętam aby w ciągu ostatnich kilku lat coś takiego mi się zdazyło :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 20:24 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Jedynym wyjątkiem jak narazie była ostatnio nabyta przeze mnie pewna gierka taktyczna fantasy z elementami rpg i do tego produkcji rosyjskiej ! Przeszedłem juzgierkę i żadnego błedu nie znalazłem ! Nie pamiętam aby w ciągu ostatnich kilku lat coś takiego mi się zdazyło :P

tytul juz! :P :P

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 20:28 
Cytuj  
"Fantasy Wars" - tylko się nie napalaj bo gierka nie jest jakaś super. Ot po prostu dobry skończony produkt :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 20:35 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ciekawe czy siege w AoC choć w 1/5 będzie wyglądał tak jak siege w ArchLord, bo jakoś na filmach z bety tego wcale nie widać.


Ekhh..em... To było na poważnie?


_________________
...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 20:40 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Ciekawe czy siege w AoC choć w 1/5 będzie wyglądał tak jak siege w ArchLord, bo jakoś na filmach z bety tego wcale nie widać.


Ekhh..em... To było na poważnie?


Poważnie to mucha w ciąży wygląda :lol:


Posty: 16
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 21:00 
Cytuj  
spory dotyczące gier tego samego gatunku będą zawsze. najlepsza metodą na sprawdzenie czy owa gra nam podejdzie , to kupić i sprawdzić :) albo poczekać na guest key'a i spróbować się samemu przekonać.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 21:35 
Cytuj  
Zrobil Funcom powazny blad z tym preorderem i puszczeniem kilku serwerow przed premiera, pol europy i kawalek azji upatrzylo sobie Fury na nieoficjalny pvp serwer i teraz sie zrobila lipa.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 23:46 
Cytuj  
Spędziłem ładny szmat czasu w ArchLord i jak na razie nie ma w AoC nic czego nie miałby ArchLord.

ArchLord nie ma:
1. Nie-gejowej grafiki.
2. "Customization" postaci
3. Normalnego, ogolnie zaakceptowanego i preferowanego na zachodzie systemu poruszania sie
4. Combat systemu, ktorego NIE bylaby w stanie opanowac malpa.
5. Questow

Pewnie doszloby wiecej, ale nie chce mi sie nad tym zastanawiac, czego jeszcze moze nie miec koreanska popierdolka. Gra moze ci sie podobac i o gustach nie ma co dyskutowac, ale KAZDY grindfest wypluty przez koreanska xero-kopiarke do MMORPG-ow moze co najwyzej buty czyscic tak rozbudowanej produkcji jaka jest AOC, biorac pod uwage wszystkie jego wady i niedorobki.

PS Posty usuniete - na starych powjezdzajcie sobie na prv. Eleeist, proponuje zazywac jakas meliske przed wchodzeniem na mmorpg.pl.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 00:42 
Cytuj  
konrador napisał(a):
biorac pod uwage wszystkie jego wady i niedorobki.

czyli jakies 70% gry so far

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 01:02 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
...kupa bzdur...



tym swoim buildem na 35lvl rozwalam praktycznie każdego do 45lvl włącznie z zamkniętymi oczami przyciskając ctrl + 2/3 na zmianę.
Ot cała filozofia PvP w tym grindfescie.
Spadaj do H&S koleś.


Gry się nudzą Deshroom - stare pryki z nas ;) Mnie też już mało rzeczy, aczkolwiek AoC ma coś w sobie więc pewnie trochę pogram (chociaż LOTRO - 2 tygodnie i miałem dość, vanguard - 2 tygodnie, Eve - rok z czego 11 miesięcy tylko przełączałem skille i płaciłem abonament).


Ostatnio edytowano 26 maja 2008, 01:06 przez Mark24, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 01:03 
Cytuj  
konrador napisał(a):
ArchLord nie ma:
1. Nie-gejowej grafiki.
2. "Customization" postaci
3. Normalnego, ogolnie zaakceptowanego i preferowanego na zachodzie systemu poruszania sie
4. Combat systemu, ktorego NIE bylaby w stanie opanowac malpa.
5. Questow

Pewnie doszloby wiecej, ale nie chce mi sie nad tym zastanawiac, czego jeszcze moze nie miec koreanska popierdolka. Gra moze ci sie podobac i o gustach nie ma co dyskutowac, ale KAZDY grindfest wypluty przez koreanska xero-kopiarke do MMORPG-ow moze co najwyzej buty czyscic tak rozbudowanej produkcji jaka jest AOC, biorac pod uwage wszystkie jego wady i niedorobki.

PS Posty usuniete - na starych powjezdzajcie sobie na prv. Eleeist, proponuje zazywac jakas meliske przed wchodzeniem na mmorpg.pl.


1. Nie przesadzaj, widać że nie zwiedziłeś nawet 10% terenów gry itp.
2. Customization postaci? To tylko dowód na to, że w ogóle nie grałeś w grę. Do Twojej wiadomości - po stworzeniu postaci w każdym mieście stoi sobie NPC - Stylist. Ot to, co Blizzard zrobi w nadchodzącym dodatku.
3. To znaczy jakiego? WASD uważasz, że to przyjęte na zachodzie? Jesteś w błędzie. Kolejny dowód na to, że nie wiesz nic o mmo.
4. Kwestia gustu, ot większość gier tak ma a skoro to jest dobre to po co zmieniać?
5. Jak w Archlordzie nie ma questów to ja jestem księdzem. Chciałbym, aby wszystkie inne mmo miały tyle questów.

Wiesz, nie wiem co gorsze - taki grindfest, gdzie aby osiągnąć max poziom trzeba spędzić jakieś 1.5 roku czy też mega wypas jaki jest w AoC i 80 poziom można zrobić w 5 dni played (no żeby w tydzień po premierze była postać na 69 poziomie? bez przesady). I niby gdzie AoC jest rozbudowany? Pewnie, graficznie wygląda super, ale to też dowód na to, że grafa to nie wszystko. Jak ktoś tu już napisał - to taki Guild Wars na sterydach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 01:13 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
3. To znaczy jakiego? WASD uważasz, że to przyjęte na zachodzie? Jesteś w błędzie. Kolejny dowód na to, że nie wiesz nic o mmo.

Pisales w miare sensownie, ale tym zdaniem kompletnie sie pograzyles.

Nie chce rozpisywac sie o moich "pierwszych wrazeniach", po doswiadczeniach CB wstrzymam sie jeszcze z zakupem gry.
Mozna AoC nie lubic (mnie osobiscie nie zachwyca combatem czy swiatem bardziej niz np. DDO), ale porownywanie do GW to jednak gruba przesada.
Wyluzujcie troche.
Czekam az ucichnie cala ta postpremierowa goraczka i pojawia sie wartosciowe dyskusje na temat klas, mechaniki oraz, co najwazniejsze, jakosci rozgrywki w endgame.
Podzielcie sie wiedza z innymi zamiast non-stop bumpowac te topici w ktorych przekonujecie sie nawzajem o cudownosci lub beznadziejnosci AoC.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 22
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 01:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
fajny efekt

logujesz sie, wybierasz postac i pisze ze full, klikasz play 20 razy pisze ze full ale pojawia sie pasek oczekiwania i mozna czekac 3 min
czekasz 3 min
po 3 miutach pisze ze full i możesz wrócić to ekranu logowania :wink: żeby znowu klikać


Nie żebym chcia bronić, albo atakować AoC, ale...
W kwestii wbijania sie na serwy, czy nawet założenia konta w pierwszych dniach WoW porównanie wypada zdecydowanie na korzyść AoC.
PS. Sytauacja, o której piszesz jeszcze mi się nie zdarzyła, mimo że gram na "Fury", czyli najbardziej obleganym serwie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 02:25 
Cytuj  
Jeszcze nie zrobili na swiecie czegos co by sie wszystkim podobalo. Jezeli komus cos nie pasuje to niech rusza i szuka innej gry. Od xx czasu bylo wiadomo jaki combat system bedzie aoc posiadal a porownywanie grafiki archlord do aoc to jak porownywanie syrenki do mercedesa :lol:

Innymi slowy pieprzenie glupot co nie miara. Inna bajka ze tych bugow i niedorubek za 1-2 miesiace juz wogule nie bedzie, a miernego design i art w archlord nic juz nie zmieni :roll: Swiat brzydki, geometria swiata godna pozalowania, etc Archlord byl mierny nawet gdy co dopiero wyszedl.

Puki co 95% osob nie przekroczylo nawet lv 40 wiec sporo ludzi nie ma co sie wogule tu wypowiadac na temat AoC czy endgame, czy nawet klass postaci samych w sobie. Za miesiac moze wiecej gdy wieksza ilosc osob zobaczy gre na wyzszych lewelach, dopiero wtedy bedzie mozna sie argumentowac :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.