mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:08 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Mendol napisał(a):
a grales od poczatku premiery us? zapewniam cie ze bugow i problemow bylo prawie tyle samo co w aoc.


W WoW? Nie pamietam w ktora bete zaczalem grac na poczatku - generalnie jak gra wyszla w polowie lutego 2005 to ja zaczalem sie w nia bawic gdzies w pazdzierniku 2004.

I nie mowie o bugach i problemach - to absolutnie naturalne, ze kazda gra ma choroby wieku niemowlecego. Nie watpie tez, ze te ktore wystepuja w AoCu zostana naprawione. Tyle ze poki co spedzilem w grze kilka godzin biegajac roznymi postaciami po noobzonie i zupelnie mnie nie wciagnelo - moze czegos nie wiem - moze zabawa zaczyna sie na 20, moze na 40 lvlu - ale wiem, ze jak dostalem bete wowa to mi sie spodobalo od momentu zatluczenia pierwszego Plainstridera w Mulgore. Doslownie. Powiem wiecej - jak pierwszy raz odpalilem GW to zrobily na mnie wieksze wrazenie i do tej pory raz na jakis czas wracam, zeby pare godzin pograc. A AoC zrobil na mnie takie wrazenie jak DDO w dniu premiery - tzn. bardzo kiepskie.


Wielu tak ma, nowe zabawki nie sprawiaja juz takiej frajdy, niestety premiera WoW byla jedyna w swoim rodzaju jak dla wielu innych ludzi diablo2, tibia, uo czy inne gry, poprostu wiekszosc "wychowala" sie na wow i tyle.

Gra faktycznie zaczyna sie po 20lvl, na 50lvl jest juz kosmicznie daleko od tego klaustrofobicznego tortage.
Ten kto nie byl w The Cistern w godzinach szczytu na serwie pvp to nie moze wiedziec co to polaczenie pvp z pve i miodnosc gry :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:13 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ten kto nie byl w The Cistern w godzinach szczytu na serwie pvp to nie moze wiedziec co to polaczenie pvp z pve i miodnosc gry :)


Ok, a jak z wydajnością skoro ja teraz na high-endowym sprzęcie w noob zone mam nie raz 18 fps?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:14 
Cytuj  
wylacz shadows.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:19 
Cytuj  
Wydajność leży - nie ma co na ten temat dyskutować. Topic na oficjalnym jest już dość długi i końca nie widać. A wyłączenie shadows to nie jest żadne rozwiązanie, devsi powinni poprawić ten aspekt bo ludzie zaczną uciekać.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:20 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
embe napisał(a):
Ten kto nie byl w The Cistern w godzinach szczytu na serwie pvp to nie moze wiedziec co to polaczenie pvp z pve i miodnosc gry :)


Ok, a jak z wydajnością skoro ja teraz na high-endowym sprzęcie w noob zone mam nie raz 18 fps?

No wlasnie to jest troszke dziwne. W Wild Lands gdzie widok rozciaga sie na 3-4 km jak sie stanie na gorce chodzi calkiem dobrze. Jasne, sa jakies miejsca "ciezsze", ale ogolnie u mnie jest tak, ze miasta chodza sporo gorzej, niz zony z duzo wiekszymi przestrzeniami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:21 
Cytuj  
zjebali po ostatnim paczu.
wydajnosci faktycznie w miastach spadla - old tarantia np.
ale poza tym nie ma jakis wiekszych problemow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wylacz shadows.


Ja mam ustawienia MED bez shadows , na GF8800GTS/640 + 4 GB ramu + core duo + nowiutko zainstalowany system z najnowszymi sterami w porywach mam 20 fps.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:33 
Cytuj  
ja mam 4gb ramu, c2d, ati3870, viste, high details, 2800m visible range, aax4, bez shadows - w miescie min24fps.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:35 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
embe napisał(a):
Ten kto nie byl w The Cistern w godzinach szczytu na serwie pvp to nie moze wiedziec co to polaczenie pvp z pve i miodnosc gry :)


Ok, a jak z wydajnością skoro ja teraz na high-endowym sprzęcie w noob zone mam nie raz 18 fps?


AoC skutecznie weryfikuje to pojecie :P
po moim sprzecie spodziewalem sie przynajmniej 50 fps min na max "co sie da" :) a wychodzi sporo mniej


_________________
gole babki i czekoladki


Ostatnio edytowano 26 maja 2008, 11:38 przez naro, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:37 
Cytuj  
Marudzicie jakoś;)
Mam x2 2000+ HD2900PRO + 4G ramu i spoko działa na mid.
Ale ja jestem zakochany w AoCu na razie wiec pewnie nie jestem obiektywny


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:38 
Cytuj  
na allegro lepiej schodzi :P


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
na allegro lepiej schodzi


Jedno miejsce na fury sie zwolnilo \o/.


Posty: 1
Dołączył(a): 26.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:44 
Cytuj  
Hm, zaczalem grac 23, mam 19 level i wyszedlem juz z Tortage.

Ogolnie wydaje mi sie ze gra ma potencjal, aczkolwiek na razie jest masa rzeczy do zrobienia.

Najbardziej chyba kuleje grafika, tzn nie jest slaba ale niestety wymaga niezwykle mocnego sprzetu jak na to co prezentuje. Natomiast zjechanie detali na taki poziom zeby bylo jako tako plynnie straszliwie pograsza grafike. Mysle ze sa to w stanie dopracowac, bo ta gra powinna chodzic plynnie na sprzecie na ktorym crysis dziala bez problemow.

Kolejna rzecz to leveling - na obecny stan gry wlasciwie mozemy tylko questowac, nie wiem od kiedy mozna cwiczyc profesje, jednak ciagle robienie questow w jednej zonie, poto zeby dobic tego 20 levela jest troszke nudne. W czasie gry nie mialem jakos ochoty na pvp, po ciaglych gankach na respawn poincie.
W tej grze questing to taki troche bardziej urozmaicony grind, ale jednak grind. Nie chce przez to powiedziec ze grind jest ble itp, bo zawsze byla to podstawa mmorpg, ale przydaly by sie jakies odskocznie od tego.

Pozostaje miec mi nadzieje ze pozniej gra robi sie bardziej urozmaicona no i oczywiscie endgame tez zapowiada sie ciekawie.

Swoja droga to tak samo jak gry sie zmieniaja, zmieniaja sie tez gracze. Sadzac po chacie OOC jakies 60% graczy to byli gracze wow-a, widzialem juz "dirge spam", ktos nawet probowal sprzedac enchant mongoose :)
Aoc ma oczywiscie bardzo ciezki start, chciazby z tego powodu ze wow wyznaczyl bardzo wysoki standard obslugi, oraz przyzwyczail graczy do pewnej roznorodnosci i stabilnosci w dzialaniu. Oczywiscie tez typowy gracz wow-a ktory spedzil przy niem 1+ rok bedzie mial znacznie wyzsze wymagania niz taki ktory dopiero zaczyna.

Ja osobiscie kupilem aoc jako odskocznie od wow-a. Bede powoli levelowal postac w czasie gdy w wowie bedzie zastoj i oczekiwanie na wotlk. W momencie gdy wyjdzie wotlk aoc powinien byc juz w miare dopracowany i "rozpracowany", wtedy pewnie dopiero bedzie mozna w jakis sposob powiedziec co jest lepsze.

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:44 
Cytuj  
hmm.. ja mam tak samo jak na becie dual 2180@2,66ghz, 3gb ram, 9600gt, vista 64 i w 1680x1050 mam na full detalach bez bloom i bez AA z podniesionym dystansem w ostrych akcjach pvp najmniej 25fps i nie spadnie nigdy ponizej, na otwartych krainach 40-50fps, w miastach ~30fps.

19lvl osiaga sie w 6 godzin i polecam to szybko zrobic bo gra lepiej chodzi ogolnie i jest lepsza po ucieczce z tortage.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 26 maja 2008, 11:47 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:44 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Deshroom napisał(a):
na allegro lepiej schodzi


Jedno miejsce na fury sie zwolnilo \o/.
nie, bo sprzedałem z postaciami :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:59 
Cytuj  
Embe ty mnie lepiej do glidii inv żebym mial gdzie plakac ze mnie gankuja.
Czy ktos moze mnie tylko objasnic po kiego wafla ten podział na dzien/noc?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:13 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Embe ty mnie lepiej do glidii inv żebym mial gdzie plakac ze mnie gankuja.
Czy ktos moze mnie tylko objasnic po kiego wafla ten podział na dzien/noc?:)


Odezwij sie do nas w grze, a po 20lvl masz 6 godzinna dobe w grze, noc/dzien to tylko tortage.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:36 
Cytuj  
Jak będzie szansa żeby się zalogować to się odezwę;)

Czy ktos moze opisac wrazenia z gry Tempest of Set?:) moze zmienie z DT na ToS:) (o ile bedzie mozliwe zakladanie nowych postaci na Fury^^)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:38 
Cytuj  
Zakładanie nowych postaci na Fury jest możliwe chyba tylko w godzinach 3 : 00 - 8 : 00 w nocy...


_________________
...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:47 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
mi tam gra sie podoba, ...

Pomimo swych wad AOC poza LOTRO jest teraz wg mnie jedynym sensownym konkurentem dla WoW, ktory mi sie juz przejadl (choc ciagle w niego czasem pogrywam :)) i w ktorym na dodatek nie ma pvp (bg nie licze a arenki-jesli chcialbym grac w areny to gralbym w gw, zreszta przeciez wiekszosc graczy wow twierdzila (przy wyjsciu gw) ze areny z gw to beznadziejny pomysl i nie moga sie rownac open pvp jakie jest w wow, wiec jak to mogloby byc dobre-ta glupie to zdanie i zupelnie nie w temacie :), ale takie mam juz zboczenie zeby czepiac sie zawsze aren, ktore nagle w WoW staly sie fajne :):)).
Coz mam nadzieje ze pvp w AoC, siege czy wojny gildi, na wyzszych lvlach bedzie ciekawe, tak zebym mogl zrezygnowac z placenia za wow :)


a ja się zgodzę ale nie do końca bo lotro i wow jest nudny jak flaki z olejem.... i aoc jest jedynym mmorpgiem który mi w tej chwili podchodzi, a grałem w nich bardzo wiele, w lotro brak klimatu mnie dobił a wow owszem idealizowany produkt klimat może jako taki ma ale bajkowy świat to nie dla mnie, już wole nawet darmowy Perfect World który też nie okazał się ciekawy. Dla mnie najlepszym mmorpgiem do tej pory był Everquest 2 :)więc szkoda że Vanguard okazał się niewypałem...

Więc wole pozostać w aoc na razie, jeśli gra okaże się niewypałem to pozostaje jedynie czekać na sg worlds :)


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.