mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 26.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:39 
Cytuj  
Mendol please - czytaj ze zrozumieniem.

Nie narzekam na open pvp - bo jest fajne, w WOWie tez mimo, że w ograniczony sposób. Jak to się mówi trwa wojna, jak jechałem w WOWie i widziałem alianta to nie interesowało mnie czy ma lvl 30-40-50 czy 70. Z konika i łubudu. To samo będę robił tutaj - dlatego wybrałem server rp-pvp.

Uważam jednak, a mam prawo mieć swoje zdanie tak samo jak Ty, że pastwienie się nad wrogiem, który tak naprawdę nie może ci nic zrobić, tylko dlatego, że miałeś gorszy dzień jest nie fair w stosunku nie tyle do postaci/avatara tylko do samego gracza po drugiej stronie kabla.
Odpowiedź sobie na pytanie - co chcesz tak naprawdę osiągnąć zabijając gościa 5 - 10 - 15 - 100 razy ? Żeby się wylogował ? On tez płaci za grę, tak jak Ty. Żeby go ukarać, bo śmiał cię wcześniej zabić ? 2-3 razy wystarczy - zrozumie, że jesteś od niego lepszy. Podebrał ci jakieś surowce ? Sam piszesz, że na PVP nie ma zasad - miał do tego prawo. On wcześniej zabił/gankował kogoś z Twojej gildii ? To najbardziej mogę zrozumieć - gankerów trzeba tępić - ale zniżając się do jego poziomu stajesz się taki jak on.

Chodzi mi tylko o rozróżnienie - open pvp - dobra zabawa, zdobywanie szacunku na serwerze, heroiczna walka itp. etc., a chamskie gankowanie kogoś na res spocie, czyli atakowanie go z 1/4 życia bez szansy na jakąkolwiek reakcję (bo zabijasz go w momencie ładowania się gry)

Patologie trzeba leczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:39 
Cytuj  
Compton problem w tym ze niestety marek wcale lepszy ode mnie w tej materii nie jest ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:40 
Cytuj  
Kolejny raz Mendol ma racje, widac ze brak Huragana na forum, ktory ownowal wszystkich swoimi wypowiedziami teraz sprawil ze reszta nie chce sie wychylac by zajac jego miejsce :)

Mi w grze nie dokuczaja tak bugi bo to likwiduja powoli ale brak trade post czyli Ah, mail i banku, brak tego = zero ekonomi i rynku, dziwi fakt ze na becie to funkcjonowalo bardo dobrze.

Szacunek trzeba sobie wywalczyc, a nie liczyc ze devsi nam go zapewnia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 27 maja 2008, 11:43 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:41 
Cytuj  
patchuje z predkoscia f1 wrecz...

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:41 
Cytuj  
ta... mam to samo


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:44 
Cytuj  
kyal napisał(a):
Chodzi mi tylko o rozróżnienie - open pvp - dobra zabawa, zdobywanie szacunku na serwerze, heroiczna walka itp. etc., a chamskie gankowanie kogoś na res spocie, czyli atakowanie go z 1/4 życia bez szansy na jakąkolwiek reakcję (bo zabijasz go w momencie ładowania się gry)

Patologie trzeba leczyć.


Ty idz sie leczyc. Od czego masz serewry RP-PvP?! Tam idz i walcz honorowo. Obronca ucisnionych...

Poza tym lepiej, zeby jakis gnojek gankowal kogos w grze 3 godziny, niz z kolegami z trzepaka kroil dzieciom komorki.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:45 
Cytuj  
kyal napisał(a):
chamskie gankowanie kogoś na res spocie, czyli atakowanie go z 1/4 życia bez szansy na jakąkolwiek reakcję (bo zabijasz go w momencie ładowania się gry)

Patologie trzeba leczyć.


a tam patologię, wyobraź sobie minę i wkurwienie tego człowieczka po drugiej stronie kabla - priceless, czasami jestem naprawdę zawiedziony jak po kilnięciu kogoś 5 razy pod rząd nie dostaję wiązanki ;)
dobra ja gram ! :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:45 
Cytuj  
no czytam ze zrozumieniem.
i w sumie fakt nie moge wymagac tego samego od ludzi wychowanych na wow'ie.
a co mnie interesuje ile ten koles ma lat, ile czasu gra, ktory ma level.
mam zly dzien to zabijam kolesi 20 leveli nizej bo mi sie tak podoba.
ale nie biegne z placzem jak mnie zabija koles 10 leveli wyzej jak robie questa. w sumie nie zdazylo sie zebym zabil kogos bez powodu kilka razy pod rzad. z reguly jest to juz lancuszek, ja jego, on chce mnie, itd itd.
ale w open pvp kazdy ma do tego prawo. a ty swoim podejsciem chcesz zmienic idee open pvp w pvp ala wow.
i tak mial prawo podebrac mi surowce i tak samo ja mam prawo go ukarac.
bez wzgledu na to czy ma ten sam level co ja czy nie.
od tepienia gankerow sa inni gracze. tylko ze niestety ani TY ani ten GM nie jestescie tego w stanie pojac, ze wraz z uplywem czasu sytuacja ta sie sama unormuje i to sami gracze ustanowia kodeks, kos listy itd itd.
naprawde nie potrzebujemy zadnych sil zewnetrznych w tym celu.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:45 
Cytuj  
85MB over all.. Zadna rewela. Chat normalny i xp boosting nerf.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:46 
Cytuj  
Cytuj:
We are fixing the traders and the banks but some exploits would still be possible with the version we have now. We know how important it is to have traders and banks back in the game but the system must work absolutely correct before we put them live again. The possible exploits that would result when this is not ensured would lead to much bigger issues for all players.


No to nadal kicha.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:49 
Cytuj  
dobra wiem ze to noob question ale mailboxy to w tej grze sa? bo albo jestem slepy albo nie potrafie znalesc ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:50 
Cytuj  
embe kicha ale kurde jestem w stanie im wybaczyc.
jak przypomne sobie wszystkie problemy z ah, czy inne gry, w ktorych mozliwosci kombinacji z aukcjami powodowaly totalny rozpierdziel ekonomii to ok. moge poczekac wazne jest ze zajmuja sie takimi sprawami na biezaco.
a nie jak w wowie farmowanie honoru afkujac poprawia w dodatku po roku czy 2 wykorzystywanie go przez wszystkich.
trzeba sie przemeczyc i tyle.
w sumie premiera odbyla sie w zapowiedzianym terminie, mimo, iz spodziewalem sie releasu po wakacjach.
dlatego moge przymknac na to oko i pomeczyc sie troche.
bardziej mnie martwi brak kontentu po levelu 50+


Posty: 10
Dołączył(a): 26.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:58 
Cytuj  
:D

Jak to jedno zdanie potrafi zmienić sens wypowiedzi. Niektórzy zapominają o całym poprzedzającym tekście. NVM

Broń Panie Boże żeby wprowadzać jakieś durne zasady ile to kto może kogo zabić, albo że nie mogę zabić kogoś n lvli niżej niż ja ...

Sam piszesz, że nie zabijasz kogoś kilka razy pod rząd, tylko jest to swego rodzaju wymiana uprzejmości :D

I o to chodzi, nie chce ograniczeń, wyrażam tylko swoją, prywatną, własną opinię, że ktoś komu sprawia radochę gankowanie ma coś nie tak z poczuciem własnej wartości albo z głową.

Niektórzy też dręczą zwierzaki i sprawia im to przyjemność - a to już raczej do normalnych zachowań nie należy - a przyczyna odczuwanej przyjemności jest taka sama.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:03 
Cytuj  
no wedlug ciebie ma cos z glowa.
wedlug mnie ty masz cos z glowa skoro przyszedles grac na server open pvp w conanie ;-p

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:07 
Cytuj  
kyal jak ja bym gral to gankowalem bym cie ze 3h non stop az bys sie nie wylogowal.

Jak by sie wlogowal nadal bym cie gankowal nastepne 3h... Czemu? bo moge, bo jak mark napisal
a tam patologię, wyobraź sobie minę i wkurwienie tego człowieczka po drugiej stronie kabla - priceless

nie ma jak to placzacy na /tell carebearek.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 27 maja 2008, 12:16 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:08 
Cytuj  
ae come my master!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:12 
Cytuj  
Przylaczam sie do apelu by ludzie marudzacy na open pvp uciekali na serwery pve, szukajcie tam Huragana i jego Bastionu, mam nadzieje ze dla wszystkich placzacych na normalne open pvp beda w grze craftowane epickie chusteczki do ocierania lez.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 10
Dołączył(a): 26.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:20 
Cytuj  
Pytanie: kto kogo :)
Żeby gankować trzeba najpierw choć raz zabić :)

BTW ciekaw jestem, czy któryś z was kozaków był kiedyś tak naprawdę gankowany. I czy naprawdę sprawia wam to radochę ?

I ostatnia zagwostka - ile macie dziennie czasu na granie ? Bo to ma kluczowe znaczenie - dla mnie te 3 godziny gankowania to byłby cały mój czas spędzony w grze a dla ciebie ?
Kruca, ale musiałbyś się czuć dumy ze poświęcając raptem 3 h ze swojego dnia spieprzyłeś mi całą zabawę na którą czekałem przez cały dzień pracy. Kosztowałoby mnie to jeden dzień z abonamentu.

Dobra, koniec tematu bo się wątek rozrasta, a jest to lanie wody, bicie piany i straszna e-drama, jakby było o co. W gruncie rzeczy mamy to samo zdanie, tylko ja kończę po 3-5 razach a wy kontynuujecie przez 3 h.


[EDIT] i nie marudzę na open pvp tylko uważam, że open pvp i gankowanie ma się jak II Wojna Światowa i Holocaust


Ostatnio edytowano 27 maja 2008, 12:26 przez kyal, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:24 
Cytuj  
No dokladnie... Zastanawiam sie co kieruje takimi ludzmi ? Chyba trzeba miec powazne problemy irl zeby taki ladunek frustracji wnosic do gry. Bo jebanie kogos przez dobre godziny za nic to dla mnie jest objawem osobistych problemow.

A co do ograniczen na serwerach PvP, ofc jest to idiotyzm i nie powinny byc wprowadzone. Kazdy kto idzie tam grac musi liczyc sie, ze spotka tam rozne osoby. Tworzenie jakichkolwiek barier jest zaprzeczeniem open PvP.
Co nie znaczy, ze nie mozna sie zastanawiac nad kims dla kogo radoscia jest przykrosc innego gracza. Mnie to po prostu nie bawi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:24 
Cytuj  
lol dumny?
kyal zrozum, ze mi nie sprawia frajdy (podobnie kilku innym osobom) bezmyslne klepanie wilczkow, slonikow, mamutow, czy zombie.
i tak bede mial radoche z tego co bedziesz pisal na /tell po tym jak cie przykampie przez godzine.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.