mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 10:53 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Lil napisał(a):
Jemu chyba chodzi o jakis farmerski rating z aren. Ja tam nie gram aren bo szkoda czasu na pierdoly :)
Zreszta nawet małpe mozna wytrenowac przez miesiac by naciskala 3 przyciski w odpowiedniej kolejnosci w kolko.. oto i Areny w WoW :)
Spadaj hipokryto.Kto robil high warlorda czy tma inny shit i zasypywal nas filmikami niskiej jakosci z muzyka A.Chylinskiej ;f

haha, dobre ^^

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 10:55 
Cytuj  
jakiego High Warlorda ? :) doszedlem do Championa i stwierdzilem, ze nie mam skosnych chinskich oczu by dalej farmowac :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 11:25 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Lil napisał(a):
Jemu chyba chodzi o jakis farmerski rating z aren. Ja tam nie gram aren bo szkoda czasu na pierdoly :)
Zreszta nawet małpe mozna wytrenowac przez miesiac by naciskala 3 przyciski w odpowiedniej kolejnosci w kolko.. oto i Areny w WoW :)
Spadaj hipokryto.Kto robil high warlorda czy tma inny shit i zasypywal nas filmikami niskiej jakosci z muzyka A.Chylinskiej ;f


Huragan co mu takiego zrobiłeś że tak się pluje?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 11:31 
Cytuj  
chyba nie pozyczylem mu 1g jak stal pod AH i zebral :)

a wracajac do tematu: czy wiecie jak bedzie wygladalo AH w Conanie ? Ponoc ma nie byc licytacji tylko od razu same bidouty, oraz czy to bedzie jeden wspolny AH czy w kazdym miescie oddzielnie ?

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 11:36 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Jemu chyba chodzi o jakis farmerski rating z aren. Ja tam nie gram aren bo szkoda czasu na pierdoly :)
Zreszta nawet małpe mozna wytrenowac przez miesiac by naciskala 3 przyciski w odpowiedniej kolejnosci w kolko.. oto i Areny w WoW :)


Rating dostaje się grając 10 walk na arenie tygodniowo, przecież wiesz o tym, nie ściemniaj. I jak ktoś nie ma "treningu małpy", np. ty, to niestety nic nie osiągnie. A taki byłeś twardy pvper.
Jak ci szkoda czasu na pierdoły, to czemu chodzisz do Karazhan? (pytanie retoryczne)
Przestań się już kompromitować i skończmy ten of-topik.


_________________
O.o

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 11:45 
Cytuj  
areny != pvp


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 11:52 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
I jak ktoś nie ma "treningu małpy", np. ty, to niestety nic nie osiągnie. .


ohh..... wielkie mi osiagniecie :) Poderwij jakas fajna laske to bedzie to osiagniecie. Nie nazywaj osiagnieciem naciskania 3 klawiszy w odpowiedniej kolejnosci :) No chyba, ze tylko na to cie stac.....

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 12:23 
Cytuj  
Ale macie problem, ja olalem WoW-a ze wzgledu na wiele jego minusow, a raczej braku plusow, gralem prawie od premiery i nie twierdze ze ten czas byl stracony bo tyle zabawy ile mialem ze znajmomymi to moje.
Problem jest taki ze WoW jest upraszczany caly czas i wymaga coraz mniej indywidualnych umiejetnosci, zaczyna sprowadzac sie wszystko to zebrania odpowiedniego setu itemow, buildu i umiejetnego stosowania paru skili plus poruszania sie jesli chodzi o areny.

Niech sobie bedzie jaki chce WoW, wiem ze narazie na rynku nie ma konkurencji, dlatego tez gram na betach lub w Eve i Hellgate czekajac na Conana, Wara i Aion, ktora gra bedzie odpowiednia dla mnie to nie mam pojecia ale wiem tez ze dla mnie etap zajebistosci WoW-a juz sie zakonczyl.

Jesli ktos siedzie w WoW to jego sprawa, prawdopodobnie sprawia mu to przyjemnosc jak mi dawniej i calkowicie go rozumie, wiem tez ze nie trzeba wiele by WoW nagle sie znudzil, dlatego jak widze obroncow tej gry na forum to smiech mnie ogrania.

A tu troszke w temacie, filmik z bety kogos co gra barbarianem ale jak widac slabiutko mu to idzie:
http://www.youtube.com/watch?v=HGh_dHDUKEg


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 12:40 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Brodaty napisał(a):
I jak ktoś nie ma "treningu małpy", np. ty, to niestety nic nie osiągnie. .


ohh..... wielkie mi osiagniecie :) Poderwij jakas fajna laske to bedzie to osiagniecie. Nie nazywaj osiagnieciem naciskania 3 klawiszy w odpowiedniej kolejnosci :) No chyba, ze tylko na to cie stac.....

Rozmawiamy o mmorpg, wiec poronwnywac mozemy osiagniecia na tym polu. To co ktos robi w zyciu prywantym nie jest tu podmiotem dyskusji. Na dodatek nie wiesz czy Brodaty nie jest Casanova IRL, wiec moze odpusc sobie takie slabe argumenty.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 14:48 
Cytuj  
W mmo wszystko zalezy od czasu jaki na niego poswiecisz a nie od skilla :)
Jakbym mial 15 lat, siedzial caly czas w domu i dostawal wszystko od mamusi pod nosek to tez bym "cos osiagnal"... ale mam to w dupie, bo wirtualne osiagniecia sa gowno warte.
Natomiast zeby poderwac laske musisz miec skilla :> czas jest nie wazny :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 15:01 
Cytuj  
Weak w ch.

Laski zawsze mnie podrywaja :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 16:26 
Cytuj  
Tak naprawde to wszystko rozchodzi sie o glebokosc portfela.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 16:42 
Cytuj  
Eee nie gadajcie. Jest pewna miara skilla w mmorpg tzw. efektywność. Osoba, ktora w godzinke zrobi tyle co inna w 6 godzin. Komunikatywnośc, osoba dzieki nabraniu dość odpowiednich kontaktów ma zawsze grupe, dostep do iteamow z craftu. Zaradność, łatwiość rozwiazywania questów, znajdowania odpowiednich informacji z neta. Etc. Umiejętności gry zespołowej - dostosowanie sie do grupy, aggro control, zgranie. To chyba największy problem ludzi.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 17:42 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Weak w ch.

Laski zawsze mnie podrywaja :(


To w gruncie rzeczy nie masz co marudzic ;)


Posty: 35
Dołączył(a): 2.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 19:19 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Jemu chyba chodzi o jakis farmerski rating z aren. Ja tam nie gram aren bo szkoda czasu na pierdoly :)
Zreszta nawet małpe mozna wytrenowac przez miesiac by naciskala 3 przyciski w odpowiedniej kolejnosci w kolko.. oto i Areny w WoW :)

W mmo wszystko zalezy od czasu jaki na niego poswiecisz a nie od skilla
Jakbym mial 15 lat, siedzial caly czas w domu i dostawal wszystko od mamusi pod nosek to tez bym "cos osiagnal"... ale mam to w dupie, bo wirtualne osiagniecia sa gowno warte.
Natomiast zeby poderwac laske musisz miec skilla :> czas jest nie wazny :>


wow jest prosta gra, ale areny juz nie sa proste bo tu chodzi o wspolne zgranie z innymi i tu jest ciezej, WoW arena jest tak trudna jak przeciwnicy z ktorymi walczysz,


moja sama mnie poderwala i to juz poltora roku razem ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 23:33 
Cytuj  
killyox napisał(a):
Lil napisał(a):
Jemu chyba chodzi o jakis farmerski rating z aren. Ja tam nie gram aren bo szkoda czasu na pierdoly :)
Zreszta nawet małpe mozna wytrenowac przez miesiac by naciskala 3 przyciski w odpowiedniej kolejnosci w kolko.. oto i Areny w WoW :)

W mmo wszystko zalezy od czasu jaki na niego poswiecisz a nie od skilla
Jakbym mial 15 lat, siedzial caly czas w domu i dostawal wszystko od mamusi pod nosek to tez bym "cos osiagnal"... ale mam to w dupie, bo wirtualne osiagniecia sa gowno warte.
Natomiast zeby poderwac laske musisz miec skilla :> czas jest nie wazny :>


wow jest prosta gra, ale areny juz nie sa proste bo tu chodzi o wspolne zgranie z innymi i tu jest ciezej, WoW arena jest tak trudna jak przeciwnicy z ktorymi walczysz,


moja sama mnie poderwala i to juz poltora roku razem ;p

Areny ssa. Jak chcesz Arena PvP z prawdziwego zdarzenia to idz graj w GW.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 35
Dołączył(a): 2.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:12 
Cytuj  
wyobraz sobie ze gralem w GW, i nie podoba mi sie to. Ja lubie miec wszystkie skille do dyspozycji i jak przeciwnik tez ma a nie typu ze zle dobral i zle trafil. Dla mnie GW jest zwyczajnie NUDNE.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:41 
Cytuj  
Co to za PvP zamkniete w 4 scianach areny czy cos podobnego o_O A gdzie ganianie sie miedzy drzwami ? Gdzie ochrona miejsc/osob.

Pewnie nigdzie;p Moze sie doczekamy jakis fajnych gier z open pvp a nie pvp w 1 regionie, pvp od 15-16 , pvp za zgoda mamy...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 14:57 
Cytuj  
WoW miał całkiem miodne open pvp, przed patchem 1.5.0 ...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 15:24 
Cytuj  
Taa gdzie te czasy oblężenia TM ;/ A wystarczyło dołożyć jakieś rewardy za np zdobycie Inn w TM. Plus oczywiście zrobić coś z lagiem towarzyszącym zwykle tym zabawom :>

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.