mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 26.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:48 
Cytuj  
Ok - co kto lubi :) O gustach się nie dyskutuje.

Przepraszam wszystkich, którym moje słowa mogły się wydać zbyt natarczywe, czy obraźliwe.

Szkoda, że gramy na innych serwerach ... mogłoby być zabawnie :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:50 
Cytuj  
Ta cala dyskusja jest wynikiem braku od dluzszego czasu Open PvP ;) (no moze poza VG, ktore zostalo pogrzebane) oraz wypaczonego WoW ;) Hahaha !!!! Go Forward !!!!


Posty: 14
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:56 
Cytuj  
Kyal, ja nie widzę sensu ''dyskusji''. Wyraziłem swoje zdanie i nie zamierzam obalać argumentów w stylu "Chce gankować i ch..." . Dlatego wybrałem PVP RP. Chcę grać pvp, ale z głową. Irytuje mnie, przepraszam za wyrażenie ''dzieciarnia''. Nie chcę nikogo urazić, to jest moje zdanie, że uważam takie zachowanie za dziecinne. Mogę się mylić.

Ci co są oburzeni zachowaniem GMa mają rację co do tego, że chcą wolności na serverze, ale inni gracze też jej chcą. Jojczenie, że idźcie sobie na inny server jest też śmieszne. Ciekawe czy te osoby będą jęczeć jak ich będą gankować. Znacie tą przypowiastkę "Wolność Tomku w swoim domku" ? GM jest po to by pilnować jakiś reguł, ogólnie przyjętych. Gankowanie kogoś przez 3h te reguły moim zdaniem przekracza. Jego zdaniem także. Całe szczęście. Dobrze że trafili na takiego wyrozumiałego gościa bo ja bym wcielił się w Avatara i tłukł ich pół dnia (i by mi za to jeszcze płacili hehehe). Myślę, że jakąś forme zabawy by im to też dało (fajnie ginąć z ręki Boga :P )

EDIT: Ze swojej strony kończę dyskusję, topik jest o czym innym a mam wrażenie, że się nie przekonamy. Niespecjalnie mi zresztą na tym zależy. Też uważam, że każdy ma prawo cieszyć się zabawą za którą płaci... dotyczy to jednak też sprawy wyboru servera i gry na niej w miarę bezstresowej.

Open PVP jest fajne. Niech będzie gankowanie, wycinanie się w pień, gildie na KoSie, jednak chyba gdzieś przy tym powinny być takie zasady podstawowe. Dlatego GM zwrócił Wam uwagę. Powtarzam bo chyba nie doczytaliście mojego posta zwrócił Wam tylko uwagę, że ludzie się skarżą

Reasumując cały post. Chodzi jedynie o złotą myśl :
"Znaj proporcjum, mocium panie!" i to, że GM miał prawo się tak zachować POMIMO, że to server Open PVP.


Ostatnio edytowano 27 maja 2008, 13:05 przez Artsalah, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:59 
Cytuj  
Irytuje mnie, przepraszam za wyrażenie ''dzieciarnia''. Nie chcę nikogo urazić, to jest moje zdanie, że uważam takie zachowanie za dziecinne. Mogę się mylić.


ile masz lat?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:00 
Cytuj  
Bodziu - grasz??

Obrazanie sie na gankowanie w pvpmmo to tak jak obrazanie sie na to, ze ktos cie w quake'u zabija.

Sam nie gankuje, ale jak jakis ganker mnie wkurwi to zrobie wszystko zeby mu utrudnic zycie.


Posty: 14
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:01 
Cytuj  
Aenima, to skrót myślowy. Powtarzam, nie chcę obrażć nikogo. Uważam takie rzeczy za dziecinne, bo prawo równości działa we wszystkie strony. Trochę z tym może pojechałem ale tylko po to by podkreślić wagę słów.

Aha, chcę jeszcze raz podkreślić. Mówimy cały czas o przypadku kilkugodzinnego gankowania i zachowania w stylu "a co mi zrobisz @$@%@%@". Czyli o ludzkiej kulturze grania.

Gankowanie, ciachanie się, walki gildii są cool ! :)
Peace.


Ostatnio edytowano 27 maja 2008, 13:03 przez Artsalah, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:03 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Grajacy female charami to geje IRL, a ci z wielkimi mieczami maja kompleks malego penisa (female Herald of Xotli anyone?).

;/


Kurde dzięki Tomugen , muszę moją panią o tym poinformować , dobrze że gram tylko female ale bez wielkiego miecza ;)

@Simo co rozumiesz przez prawdziwe PvP? Spotkać gostka co ci zalazł za skórę , skrzyżować miecze a potem rozjechać sie w pokoju?
Open pvp to open pvp , jest gank fest i tyle musisz być świadom praw i obowi....eehhh...i problemów jakie wynikną z rolla na server stricte pvp , jak nie chcesz to zawsze są inne servery na których tez jest pvp w okrojonej postaci i na których możesz ze stoickim spokojem obserwować jak ktoś ci zapi.... moby albo resource.

I żeby nie było np wczoraj też mnie gankowali , zaraz zawołałem squad z gildii i skonczyło sie koziołkowanie , oto jest idea grania w MMO żeby grać z innymi a nie solo.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:04 
Cytuj  
taki jest moj styl grania i prawie calego =0= ( hi mendol) :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:05 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bodziu - grasz??


Od wczoraj, bo dopiero przesylka doszla :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:07 
Cytuj  
ITT ludzie którzy nie mają pojęcia jak zachowywać się w grze open pvp.

Te nawyki z resowaniem sie na upartego z nadzieją że może zabijającemu sie znudzi to typowe dziedzictwo wow-a. Użyć kurwa mózgów, użyć guild matesów. Wiadomo że w gildiach z dupy, opartych na mass rekrutacji w której 90% ludzi nigdy nie grała w żadną gre open pvp to sie nie sprawdzi, ale doświadczeni w tej materii gracze wiedzą że trzeba trzymać się razem i pomagać bo sami też kiedyś bedą potrzebować takiej pomocy.

Ta gra polega na rywalizacji pomiędzy gildiami, prawda ? Koleś kampujące ciue przez godzine nie robi nic innego niż pomaga swojej gildii przeszkadzając Twojej, proste ?

Cytuj:
i prawie calego =0=


"I prawie całego goatse"


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:08 
Cytuj  
bo to jest zgubny wplyw ugiego i kona.
a ty nie grasz ae wiec nie glosuj :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:09 
Cytuj  
twoje uszy, nie masz przypadkiem komus ch do pokazania?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:11 
Cytuj  
shadnuh a ty biedaku sam biegasz, ze nam zazdroscisz? :-)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:13 
Cytuj  
Eee mi sie bardzo idea podoba, znaczek też, goatse lubie, to nie miało być w żaden sposób ofensywne.

Chill ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:18 
Cytuj  
hehehehj.
ej no fajnie sie czyta teksty na gchacie o kolesiach z warcry, ktorzy jak widza kogos z =0= to sami spierdalaja do wody :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:19 
Cytuj  
ej no nie pisz tak bo beda cie gankowac:< trafisz na kos u embe


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:21 
Cytuj  
A mi sie podoba ze inne gildie juz pisza o Warcry :) http://tbh.org.uit.no/AOC/

Juz jakas namiastka wojny pvp sie tworzy, czyz nie o to chodzi w grze pvp ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:22 
Cytuj  
no cos ty ;-)
po prostu najwiecej ludzi biega z rus i warcry :-)

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:23 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Od wczoraj, bo dopiero przesylka doszla :D
gdzie? to Cie zgankuje ;>

--coper--

/edit
Mendol napisał(a):
hehehehj.
ej no fajnie sie czyta teksty na gchacie o kolesiach z warcry, ktorzy jak widza kogos z =0= to sami spierdalaja do wody :-)
pfff.. przystane i pogadam ;p tylko Yoga sponiewieram ;>


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:28 
Cytuj  
ehehehehe

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.