mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 22:16 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Dlaczego nie mogę wyrazić swojej wizji natomiast Ty tak?

Bo twoja wizja gryzie sie z idea open PVP i nadaje sie jedynie na serwery PVE, czyli inaczej serwery z ograniczona, kontrolowana, dozowana iloscia PVP. Zalezy ci jedynie na wzbogacaniu sie i ciaglym wygrywaniu, idac po najmniejszej linii oporu, czyli bez mozliwosci utraty czegokolwiek. Brak ci zdolnosci jakiegokolwiek, chociazby krotkoterminowego przewidywania dot. tego jak bedzie funkcjonowal serwer bez lootu i z PVP, ktore nie przynosi zupelnie zadnych efektow, i na ktorym wszyscy ciagle tylko zdobywaja wiecej i wiecej itemkow oraz golda, ktorych nigdy nie moga stracic, ktore nigdzie nie maja ujscia. A na sam koniec twoim wzorcem perfect MMORPG-a sa koreanskie grindfesty, ktore rozdaje sie za darmo, co calkowicie dyskwalifikuje cie jako osobe wiarygodna w oczach lwiej czesci trzezwo myslacych graczy. Przykro mi.


Po przyjściu do domu po 12 godzinach pracy, spędzenia czasu z rodziną, wieczorem pozostaje mi z 1.5 gry i to nie zawsze. I w tym czasie chcę się dobrze bawić a nie być gankowany przez jakiegoś zakompleksionego no-life (w ten piątek obejrzyj sobie program "Rozmowy w toku" na TVN - ten odcinek będzie w sam raz dla Ciebie!). Pieprze Twoją wizję. Czy Ty w ogóle czytałeś to co napisałeś? Jesteś zdrowy? Chłopie, weź się w garść! Znajdź sobie dziewczynę, wyjdź nie raz do kina, idź na piwo. Pieprzysz takie farmazony, że to się w głowie nie mieści. Próbujesz z gry zrobić nie wiadomo co. I co oznacza "trzezwo myślący gracz". Naprawdę dobrze się czujesz? Po takim stwierdzeniu wysłałbym Cię na leczenie jak alkoholika! EOT

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 22:24 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
konrador napisał(a):
Dlaczego nie mogę wyrazić swojej wizji natomiast Ty tak?

Bo twoja wizja gryzie sie z idea open PVP i nadaje sie jedynie na serwery PVE, czyli inaczej serwery z ograniczona, kontrolowana, dozowana iloscia PVP. Zalezy ci jedynie na wzbogacaniu sie i ciaglym wygrywaniu, idac po najmniejszej linii oporu, czyli bez mozliwosci utraty czegokolwiek. Brak ci zdolnosci jakiegokolwiek, chociazby krotkoterminowego przewidywania dot. tego jak bedzie funkcjonowal serwer bez lootu i z PVP, ktore nie przynosi zupelnie zadnych efektow, i na ktorym wszyscy ciagle tylko zdobywaja wiecej i wiecej itemkow oraz golda, ktorych nigdy nie moga stracic, ktore nigdzie nie maja ujscia. A na sam koniec twoim wzorcem perfect MMORPG-a sa koreanskie grindfesty, ktore rozdaje sie za darmo, co calkowicie dyskwalifikuje cie jako osobe wiarygodna w oczach lwiej czesci trzezwo myslacych graczy. Przykro mi.



Po przyjściu do domu po 12 godzinach pracy, spędzenia czasu z rodziną, wieczorem pozostaje mi z 1.5 gry i to nie zawsze. I w tym czasie chcę się dobrze bawić a nie być gankowany przez jakiegoś zakompleksionego no-life (w ten piątek obejrzyj sobie program "Rozmowy w toku" na TVN - ten odcinek będzie w sam raz dla Ciebie!). Pieprze Twoją wizję. Czy Ty w ogóle czytałeś to co napisałeś? Jesteś zdrowy? Chłopie, weź się w garść! Znajdź sobie dziewczynę, wyjdź nie raz do kina, idź na piwo. Pieprzysz takie farmazony, że to się w głowie nie mieści. Próbujesz z gry zrobić nie wiadomo co. I co oznacza "trzezwo myślący gracz". Naprawdę dobrze się czujesz? Po takim stwierdzeniu wysłałbym Cię na leczenie jak alkoholika! EOT

Dlatego sa servery PvE
W AoC Open PvP == zadnych zasad. To mi sie podoba.
Live with it or leave it. Nikt nie trzyma na sile.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 28 maja 2008, 22:27 przez iniside, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 22:26 
Cytuj  
Po przyjściu do domu po 12 godzinach pracy, spędzenia czasu z rodziną, wieczorem pozostaje mi z 1.5 gry i to nie zawsze. I w tym czasie chcę się dobrze bawić a nie być gankowany przez jakiegoś zakompleksionego no-life...

Pieprze Twoją wizję...

EOT


Po przyjściu do domu po 12 godzinach pracy, spędzenia czasu z rodziną, wieczorem pozostaje mi z 1.5h gry i to nie zawsze. I w tym czasie chcę się dobrze bawić i gankować jakiegoś zakompleksionego no-lifa ktory ostatnie 8 godzin farmil bawelne jak murzyn w drugiej pracy, czy pucowal epixa.

Mam 1.5h gry i chce sie zabawic wiec "Pieprze twoja wizję", bo jestem na Open PvP serwerze.

EOT


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 22:28 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
konrador napisał(a):
Dlaczego nie mogę wyrazić swojej wizji natomiast Ty tak?

Bo twoja wizja gryzie sie z idea open PVP i nadaje sie jedynie na serwery PVE, czyli inaczej serwery z ograniczona, kontrolowana, dozowana iloscia PVP. Zalezy ci jedynie na wzbogacaniu sie i ciaglym wygrywaniu, idac po najmniejszej linii oporu, czyli bez mozliwosci utraty czegokolwiek. Brak ci zdolnosci jakiegokolwiek, chociazby krotkoterminowego przewidywania dot. tego jak bedzie funkcjonowal serwer bez lootu i z PVP, ktore nie przynosi zupelnie zadnych efektow, i na ktorym wszyscy ciagle tylko zdobywaja wiecej i wiecej itemkow oraz golda, ktorych nigdy nie moga stracic, ktore nigdzie nie maja ujscia. A na sam koniec twoim wzorcem perfect MMORPG-a sa koreanskie grindfesty, ktore rozdaje sie za darmo, co calkowicie dyskwalifikuje cie jako osobe wiarygodna w oczach lwiej czesci trzezwo myslacych graczy. Przykro mi.


Po przyjściu do domu po 12 godzinach pracy, spędzenia czasu z rodziną, wieczorem pozostaje mi z 1.5 gry i to nie zawsze. I w tym czasie chcę się dobrze bawić a nie być gankowany przez jakiegoś zakompleksionego no-life (w ten piątek obejrzyj sobie program "Rozmowy w toku" na TVN - ten odcinek będzie w sam raz dla Ciebie!). Pieprze Twoją wizję. Czy Ty w ogóle czytałeś to co napisałeś? Jesteś zdrowy? Chłopie, weź się w garść! Znajdź sobie dziewczynę, wyjdź nie raz do kina, idź na piwo. Pieprzysz takie farmazony, że to się w głowie nie mieści. Próbujesz z gry zrobić nie wiadomo co. I co oznacza "trzezwo myślący gracz". Naprawdę dobrze się czujesz? Po takim stwierdzeniu wysłałbym Cię na leczenie jak alkoholika! EOT


Roll PVE newb.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 22:31 
Cytuj  
plz TobiAlex zagraj w DF/MO jak wyjdzie , plz nie odbieraj mi przyjemnosci gankniecia , zlootowania i griefniecia Ci konika :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 22:33 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
gankniecia , zlootowania i griefniecia Ci konika :)


Tej misiek, a wiesz ze w MO mozna nawet go zjesc?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 22:34 
Cytuj  
Dobra a teraz taki TobiAlex poleci z płaczem do GM-a i dostaniesz bana za to że gankowałeś kolesia któremu pomylił sie rodzaj serwerów.

Albo ucieknie ci do innego dystryktu i będziesz mu mógł naskoczyć :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 23:06 
Cytuj  
I w tym czasie chcę się dobrze bawić a nie być gankowany przez jakiegoś zakompleksionego no-life (...)

WIEC GRAJ NA PVE...

I przestan doszukiwac sie chorob psychicznych u osob, dla ktorych najlepsza forma rozrywki jest mozliwosc wspolzawodniczenia z innymi ludzmi w ten czy inny sposob. Na poczatku chyba cos wspomnialem o trollowaniu w odniesieniu do twoich postow, ale teraz mi tym bardziej nie przechodzi przez glowe, jak czlowiek, ktory rzekomo robi przy grach - w co bardzo trudno mi uwierzyc po tym, co tutaj przeczytalem - moze sie odnosic tak pogardliwie o bardzo duzej czesci graczy i dodatkowo polecac programy TVN-u jako wiarygodne zrodlo informacji o grach i grajacych w nie osobach. Nie interesuje mnie twoj playstyle, twoja rodzina, styl zycia i to, gdzie zamierzasz wzbogadzac sie o kolejne wirtualne monety danego wieczora - rob sobie to na serwerze, ktory zostal przygotowany z mysla o tobie, a nie probuj na sile dostosowac serwer, ktory wyraznie ci nie pasuje pod swoje dyktando, ignorujac przy tym wymagania tysiecy innych graczy przez swoja samolubnosc, zawisc, krotkowzrocznosc i zwykly debilizm, postepujacy chyba wraz ze zwiekszaniem sie postcountu, bo czym dalej brniesz, to tym gorzej sie te twoje rewelacje godne jasia smietany czyta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 23:24 
Cytuj  
Dyskusja z Tobim mija sie z celem. Chlopak tyra po 12h na dobe i z racji tego oczekuje dostosowania zasad serwera pod niego...


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 23:32 
Cytuj  
konrador napisał(a):
I przestan doszukiwac sie chorob psychicznych u osob, dla ktorych najlepsza forma rozrywki jest mozliwosc wspolzawodniczenia z innymi ludzmi w ten czy inny sposob.


Gdzie ty się doszukałeś jakiegokolwiek współzawodnictwa np. przy kampieniu rez pointa? lub kampieniu newb area albo PKowaniu ludzi gadających z NPCem, hum?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 23:43 
Cytuj  
To sa skutki uboczne istnienia otwartego systemu open PVP i jesli ktos nie potrafi sobie z nimi radzic, to przykro mi, ale ten ruleset nie jest dla niego i jedyne co mu pozostanie po spotkaniu sie z rzeczywistoscia systemu open PVP, to reroll i zemszczenie do konca zycia na tych pieprzonych, 13-letnich dewiantow seksualnych, pryszczatych socjopatow, ktorzy nigdy nie wychodza z domu i zywia sie cierpieniem ciezko pracujacych, mlodych tatuskow, ktorym przy ladowaniu na Tortage najwyrazniej do pipek nalazlo piachu.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 04:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dyskusja z Tobim mija sie z celem. Chlopak tyra po 12h na dobe i z racji tego oczekuje dostosowania zasad serwera pod niego...


Do mnie? To Wy wciąż jęczycie o PvP, nie ja! Ja gram na Ymir. I czy chlubą AoC przypadkiem nie miało być PvP? Z tego co pamiętam z wywiadów a także filmów dołączonych do CE to tak. Zamknięte beta testy (pod koniec ponoć 1.000.000 testerów) i co? Jaki jest ten najważniejszy element PvP? Z Waszego płaczu wnioskuję, że nędzny skoro wciąż narzekacie. Biorąc pod uwagę to o czym piszecie, Wasze wymagania itp. to taka Tibia ma lepsze PvP niż AoC, tylko ciężko Wam to przyznać, no bo jak można obrażać Wasz kochany AoC.

Zax dobrze napisał. Zresztą panowie z F napisali, że często podczas gadania z NPC odpalany jest cutscenka na której gracz nie może walczyć, czyli jest bezbronny. Więc nie pieprzcie o zasadach Open PvP, w których nie można się bronić.

Konrador do Twojej wiadomości - młodym tatuśkiem to ja byłem ładnych kilka lat temu. Sądząc po tonach Twoich wypowiedzi, mógłbyś być moim synem. Tyle, że ja nie dałbym Ci siedzieć po 12 godzin na dobę przed kompem. EOT

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 06:41 
Cytuj  
Tak z ciekawosci TrolliAlex, po co whinujesz na open PvP skoro nawet tego nie doswiadczasz na Ymir?
TobiAlex napisał(a):
Konrador do Twojej wiadomości - młodym tatuśkiem to ja byłem ładnych kilka lat temu. Sądząc po tonach Twoich wypowiedzi, mógłbyś być moim synem. Tyle, że ja nie dałbym Ci siedzieć po 12 godzin na dobę przed kompem. EOT

zamknalbys go w piwnicy jak Fritzl

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 07:51 
Cytuj  
tobi z calym szacunkiem ziomek ale duza czesc z nas ma zony, dzieci, prace, hobby.
tylko, jak ci juz pare osob napisalo biorac pod uwage lata praktyki w mmo, nie jest dla mnie/nas wyzwaniem zabicie kolejnego bossa chociazby byl nie wiem jak skomplikowany.
nie masz pojecia o pvp, rvr, szanujemy twoja opinie i pozostan sobie z nia na serverach pve, gdzie nadal masz dostep do pvp i to wlasnie w formie, ktora ci odpowiada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 08:01 
Cytuj  
konrador napisał(a):
[zwykly debilizm, postepujacy chyba wraz ze zwiekszaniem sie postcountu, bo czym dalej brniesz, to tym gorzej sie te twoje rewelacje godne jasia smietany czyta.


Trudno sie z tym nie zgodzic.

Tobi mi wyglada na chlopaczka, ktory probuje sobie dodac powagi tekstami o rodzinie i pracy w branzy komputerowej, gdy tymczasem po jego postach mozna by mu dac gora 14 lat (brak logiki + co jakis czas primitive flame). Sa oczywiscie i czterdziestolatkowie z mozgami czternasolatkow, ale mimo wszystko to rzadkie przypadki.
Pewnie chlopak niedlugo rollnie na nowego chara tu na forum. :D

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 08:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sa oczywiscie i czterdziestolatkowie z mozgami czternasolatkow, ale mimo wszystko to rzadkie przypadki.


Huragan?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 09:02 
Cytuj  
Huragan jest bardzo inteligentny za to. Co nie zaprzecza temu, że jest trochę niepełnosprawny umysłowo.


_________________
...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 09:21 
Cytuj  
wracaj pisac blogi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 09:52 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Huragan jest bardzo inteligentny za to.


Po czym to można poznać?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:06 
Cytuj  
Ja wyraże tylko swoje zdanie, open pvp jest dla mnie czymś innym niż walenie graczy 20 lvli niżej na spawn poincie, to właśnie jest rozrywka dla ludzi spóźnionych i chyba trochę zakompleksionych ( vide posty o reakcji kolesia po 2 stronie kabla, ja sam mam wylane poprostu mnie to nie rusza od czasu do czasu nawet się pośmieje z takich ludzi, ewentualnie się wyloguje i pójdę zrobić coś bardziej pożytecznego, ot 0 kompleksu tylko uśmiech politowania dla takich ludzi ).
Fakt niby open pvp jest bez żadnych reguł, ok tyle rozumiem - tyle że naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć człowieka który gankuję by popsuć te w moim przypadku niecałą godzinkę na grę innym. Zresztą w WoW-ie grałem na serwerku pvp i max 1,2 ganki i jadę dalej, nie bawi mnie kampowanie przy kolesiu który nie jest mi w stanie nic a nic zrobić, ale może poprostu to ze względu na szczęśliwe dzieciństwo. :]
Rozumiem że na równych lvl-ach pvp was nie interesuje bo możecie przegrać ? Dla mnie to jest kwintesencja pvp, nie walenie noobow w noob zonach. :)


A i imo GM miał całkowita rację szkoda że ni dostał np. godz bana :), jeden problem mniej. Bardzo dobrze się zachował. :P :lol:

iniside nie czuj się urażony :) dzieki za poprawienie humoru - właśnie o takich ludzi mi chodzi :lol: :D


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 maja 2008, 12:16 przez Araye, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.