mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 14:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
Speedhacki od bety sa i AV dalej nic nie zrobilo w kierunku fixniecia problemu.

żart jakiś? Z takim podejściem ta gra skończy zanim się zdąży na dobre rozkręcić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 14:54 
Cytuj  
Havok napisał(a):
roball napisał(a):
Speedhacki od bety sa i AV dalej nic nie zrobilo w kierunku fixniecia problemu.

żart jakiś? Z takim podejściem ta gra skończy zanim się zdąży na dobre rozkręcić.


Open PVP naturalnie eliminuje sporo oszustw/botów.
Nie mam klienta więc pytanie - czy używa on czegoś w stylu punkbuster'a? Bo jak nie to niedługo mogą pojawić się hacki typu widzenie przeciwników przez teren/przeszkody, Aimboty (przynajmniej pomagające celować bo pociski nie lecą tu z prędkościami kilkaset m/s ;) ) i tego typu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 15:12 
Cytuj  
Cytuj:
przynajmniej pomagające celować bo pociski nie lecą tu z prędkościami kilkaset m/s


W paru grach już widziałem aimboty które same celują z wyprzedzeniem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 15:22 
Cytuj  
po graniu od startu w takie gry jak AOC i WAR, postanowiłem , że w DFO odpuszczę, poczekam z miesiąc, poczytam jak gra wygląda, co z tego co miało być faktycznie jest itp
naiwnie zakładając , że temat " pierwsze wrażenia z gry" temu służy czytam i czytam od kilku dni i niestety stwierdzam ,że poziom najlepszego forum o grach mmo leci na pysk- przez 19 stron jest tylko kilka postów na temat reszta to bzdety i nie wiem czemu moderatorzy nic nie robią ( tak wiem- bo grają w DFO :)
ewidentnie rysuje się jakiś dziwny podział na tych co grali w UO i wiedzą wszystko najlepiej i resztę - zresztą widzi to coraz więcej użytkowników forum i Ameryki nie odkryłem - ja osobiście nie grałem w UO, bo wtedy gdy święciła triumfy po prostu zapieprzałem przy tworzeniu własnej firmy, a teraz po dooobrych kilku latach gry w jakieś kilkadziesiąt mmo ( płatnych, darmowych, bet, triali itp) nie uważam się za gorszego , ale także nie uważam że jestem jakimś pro graczem- ot gram dla przyjemności i nie muszę wszystkim udowadniać że jestem lepszy od innych - tu na tym forum właśnie to , że ktoś wie najlepiej jak wyglądają dobre gry mmo jest najważniejsze .
Nie dziwcie się więc , że co jakiś czas będą pojawiać się gracze, którzy nawet dla jaj będą prowadzić pseudo dyskusje z UO-wcami- nie widzicie , że Zarri was podpuszcza i robi sobie z was jaja- wpisze co jakiś czas posta a wy kotłujecie się , a najlepsze jest to , że jego argumenty jakie są to jednak są , a dla niektórych jedynym kontrargumentem jest "spierdalaj", "pojebało cię" itp - myślałem , że spora grupa użytkowników tego forum jest podobnie jak ja grubo 30+, niestety argumenty są z poziomu podstawówki ( oczywiście 3 klasy :D )- tu niestety z Zarrim przegrywacie , dajecie się wciąga w głupie , nic nie wnoszące pyskówki

Mam ogromną prośbę:
- do moderatorów - zróbcie jeśli łaska porządek w temacie, wywalcie cały ten flame jak powinna wyglądać wymarzona gra ( oczywiście jak UO) - pojawia się to przy każdej grze i zaczyna chyba robić z tego forum śmietnik- te same osoby w kółko piszą to samo
- do graczy - opamiętajcie się i piszcie , jeśli można, na temat

ps 1
to "WY" odnosi się oczywiście nie do wszystkich użytkowników , ale do tej części, która wie wszystko najlepiej ,jest nieomylna i niestety niezbyt dojrzała w wypowiedziach
ps 2
coraz bardziej przekonuje się , że na 100% niektórzy super spece od mmo, megazwolennicy UO w życiu w nią nie grali , a piszą jak piszą bo na tym forum jak ktoś napisze , ze UO rządzi to jest fajny

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 15:23 
Cytuj  
Lordyp ale nie da sie pisac na temat jesli gra wywoluje takie frustracje spowodowane roznica pomiedzy obiecywankami po stronie AV, a stanem faktycznym.

Przynajmniej ten dzial zyje w jakis sposob i w kupie obornika da sie wykopac kilka sensownych postow.


Posty: 12
Dołączył(a): 28.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 15:29 
Cytuj  
Popieram lordypa, sama prawda w tym co napisal.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 15:34 
Cytuj  
ale rozróżnij te frustracje od bezsensownej dyskusji
no właśnie kopie i kopie w tym oborniku zapamiętale, coś próbuje wyszukać - kilka postów na kilkadziesiąt to chyba nie tak jak powinno być
na razie widzę, że jak nie wezmą się za cheaterów to nie zdążę nawet w DFO pograć - jeśli gra polega tylko na umiejętności używania skili , a ktoś z góry ma przewagę bo będzie mi odskakiwał milion km tuż przed wykonaniem ostatnio ciosu przeze mnie-to ja dziękuję

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 15:38 
Cytuj  
Oyci3C, zawsze mozna swoje frustracje wyladowac w inny sposob.
Czytajac twoje posty az sie boje myslec co robisz jak zupa jest za slona :roll:

edit: literowka, specjalnie dla roballa obroncy ucisnionych literek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 3 mar 2009, 19:24 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 15:43 
Cytuj  
Cheaterzy...jak nie "cheatować" skoro większość mobków jest zbugowanych i/lub pozbawionych AI.

A co do innych "cheatów" jak dotąd widziałem może 2 przypadki, w których gość zdecydowanie za szybko uciekał. Natomiast muszą zdecydowanie rozwiązać kwestie log outów bo jest to obecnie niemal 100% sposób na uniknięcie nieuniknionego.

Plus jak najszybciej znerfować polearma bo w tej chwili jeśli ktoś go nie używa to sam się gimpuje i to dość poważnie- zasięg>reszta.

Last but not least czas najwyższy wprowadzić działający skill system bo w tej chwili przypomina levelowanie-nowe skille co 25pkt zamiast stopniowego wzrostu efektywności.

Alignment wymaga zdecydowanych tweaków lub całkowitego usunięcia. Wieżyczki przy niektórych chaos stonach/bankach to tez przegięcie.

Jeśli poprawią te elementy przed końcem pierwszego miesiąca to mają win.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 15:51 
Cytuj  
o właśnie na taki posty czekamy i mam nadzieję , że TYLKO TAKIE teraz będą

dzięki Viracept

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 15:55 
Cytuj  
lordyp wpadl z dobrymi radami jak zwykle, cz3.

żart jakiś?

Tak. Na "speedhacku" biegali GMs tylko i wylacznie. Moze ktos jeszcze - trudno powiedziec - ale nie spotkalem sie z ewidentnym wykorzystaniem speedhacka przez gracza. Bylo troche problemow z synchronizacja, rozsynchronizowani gracze sprawiali wrazenie jak gdyby biegali na jakims popsutym speedhacku (warpik). Nie spotkalem sie jeszcze z gra online, do ktorej nie byloby cheatow. Mozna miec tylko nadzieje, ze AV bedzie sie szybko pozbywalo cheatujacych osobnikow - speedhack i inne dziwne zachowania widac w tego typu grach jak na dloni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 16:35 
Cytuj  
Macroing and Cheating Policy

--------------------------------------------------------------------------------

Any macroing within the tower protected areas will be warned once, and then kicked. Repeated violations could result in a ban. Spamming spells or any other disruptive macroing activity within the tower protected areas will be kicked without warning. Repeated violations could result in a ban.

Unattended macroing could get you kicked anywhere in the world and depending on the situation. You engage in it at your own risk.

Any use of third party programs which modify or alter the game including cheats, hacks, mods, bots will instantly result in a permanent ban. There will be no appeal. No excuses such as “I was just testing” will be accepted. We will detect and enforce aggressively.

Thank you,

The Darkfall Team


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 17:08 
Cytuj  
embe napisał(a):
Oyci3C, zawsze mozna swoje flustracje wyladowac w inny sposob.
Czytajac twoje posty az sie boje myslec co robisz jak zupa jest za slona :roll:


Doprawiam ja po swojemu.

Wszystko zalezy od tego z kim dyskutuje i na jakiej plaszczyznie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 17:10 
Cytuj  
Prosze o opinię - warto kupić DFO,czy nie - dałem wczoraj ogłoszenie w trade board, że kupię acc i zamiast ofert dostałem tylko informacje w stylu:
Cytuj:
dfo jest biedne jak sam skurwysyn. gralem od czasow bety i szczerze nie polecam.

jest ktoś w stanie przekonać inną osobę do gry? ja wiem, że jest wiele niedociągnięć, ale czy mimo wszystko gra daje "mase funu"?
btw sorry, ale opinie trolli z miesięcznym kontem raczej mnie nie obchodzą.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 17:17 
Cytuj  
dfo daje naprawde duzy fun, maja mase pracy przed soba ale widze ze ta gra przyciagnie mnie na dluzej.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 17:17 
Cytuj  
Ja chce kupic DFO tylko i wylacznie po to zeby pobiegac z guild m8s. W grupie KIJEM Z KUPOM fajnie sie bawi, takie czasy niestety bo nie ma alternatywy w mmo :(

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 17:28 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Prosze o opinię - warto kupić DFO,czy nie - dałem wczoraj ogłoszenie w trade board, że kupię acc i zamiast ofert dostałem tylko informacje w stylu:
Cytuj:
dfo jest biedne jak sam skurwysyn. gralem od czasow bety i szczerze nie polecam.

jest ktoś w stanie przekonać inną osobę do gry? ja wiem, że jest wiele niedociągnięć, ale czy mimo wszystko gra daje "mase funu"?
btw sorry, ale opinie trolli z miesięcznym kontem raczej mnie nie obchodzą.


Wg jednych warto, wg innych to syf. Dopoki nie zagrasz, nie przekonasz sie czy Ci pasuje. O przekonywanie powinniens zwrocic sie do AV, bo to oni na Tobie ewentualnie zarobia.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 17:45 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Last but not least czas najwyższy wprowadzić działający skill system bo w tej chwili przypomina levelowanie-nowe skille co 25pkt zamiast stopniowego wzrostu efektywności.
nie wiem ja z innymi skillami ale z lucznictwem na wyzszym skillu zadawlem znacznie wiecej obrazen niz na poczatkowym a luk mialem wciaz ten sam wiec moze jednak moze za progressem skilla idzie tez zwiekszony dmg?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 18:14 
Cytuj  
Po prostu ludzie są tak spragnieni czegoś like uo, av im tyle naobiecywało przez lata, że nie mogą sobie darować mimo, że do końca nie wyszło tak jak miało wyjść i będą w to grać, "bo nie ma alternatywy".


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 18:25 
Cytuj  
Jest jeszcze cos takiego jak nadzieja, z jednej strony na to ze gra bedzie sie rozwijac w dobrym kierunku, a z drugiej strony nadzieja ze nie zostanie sie wyruchanym pustymi obietnicami jak w innych grach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.