mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 22:48 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
A i sproboj zlozyc aplikacje do tego "zergu" zapraszamy hehe,


Aenima napisał(a):
sproboj


hehe,


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 22:51 
Cytuj  
to przez to ze jak pisze o tym to mi rencem trzesom...

Domniemywam że jesteś dużym chłopcem, zatem domyślnie masz partnera,

odebrania miasta RL podnieca cię niezmiernie jeszcze dziś, to taki onanizm dla twojego ego.

w sumie, cos w tym jest


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 22:56 
Cytuj  
mnie tez w UO trzesly sie rece jak mnie gankowali i uciekalem :(


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 23:04 
Cytuj  
Aenima ma coś kolo 18 lat na bodajże. Ktos mi kiedyś mówił, że jak go usłyszał na ventrillo to brzmiał jak chłopczyk przed mutacją.


Co do @karola to jedynie rozsądny człowiek z tego całego bajzelu. Perfekcjonista we wszystkim co robi. Pozdrawiam serdecznie.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 23:30 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Aenima ma coś kolo 18 lat na bodajże. Ktos mi kiedyś mówił, że jak go usłyszał na ventrillo to brzmiał jak chłopczyk przed mutacją.


Co do @karola to jedynie rozsądny człowiek z tego całego bajzelu. Perfekcjonista we wszystkim co robi. Pozdrawiam serdecznie.


Karol uwazaj, masz adoratora :(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 23:59 
Cytuj  
CZAS NA DOTYKANCE Z NASTOLETNIĄ AENIMA!~~
Od 9 roku zycia napierdzielal w Everquesta.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 00:07 
Cytuj  
Ae dowiadujemy sie tu o tobie coraz to nowych rzeczy ;)


_________________
.


Posty: 42
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 04:57 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Panowie. Ale to nie jest sojusz, to nie jest nawet merge. To quitniecie wlasnej gildii, zlozenie aplikacji do zergu, dostanie statusu "murzyn ( rekrut" i jednego symbolicznego "strażnik murzynów ( corporal)"

ale ty jestes glupi a mialem cie za choc troche madrzejszego niz zarri ale jednak on przy tobie to krol intelektu, zanim zaczniesz pisac na boardzie takie rzeczy chociaz bys rooster sprawdzil, a tak btw jak wasze miasto?

A i sprobuj zlozyc aplikacje do tego "zergu" zapraszamy hehe,


Dlugo nie mieszalem sie do tej jakze ciekawej i zazartej dyskusji. jednak pare rzeczy musze wtracic i naprostowac. The Outcats poszerzyl tylko szeregi Blood, ktorych jest juz 167, nawet juz wiecej niz przeslawnych zergow Goons, czyli dolaczyliscie do zerga jakby nie patrzac. Co do wasalstwa to sprawa jest prosta, zajrzalem do Rostera i faktycznie nie macie praktycznie zadnych przywileji. Ty Animea zwykly corporal (ranga zaraz po private), a Konrador seargant moze juz nawet przegladac rzeczy w klanowym banku :P Z tego wniosek, ze Blood nie ma na tyle do was zaufania i nie dal nikomu stopnia Capitana, zeby mial do banku pelen dostep. Dlatego te proste fakty mowia same za siebie, jestescie zwyklymi wasalami Bloodow. Wzieli was bo mieliscie hamlet w dobrym miejscu plus wiecej miesa armatniego do gildii z odrobina doswiadczenia z bety zawsze sie przyda. Gdyby mieli was za takich pro jak tu wypisujecie to dalby chociaz jednemu stopien Captaina, no ale coz jak to sie mowi takie jest zycie no i taka jest gra w MMO, ktore w koncu "znacie" lepiej niz inni :P Szkoda tylko, ze daliscie tak latwo sprzedac swoja marke, ktora ponoc mieliscie juz od wielu lat. Czemu nie przystapiliscie na zasadzie sojuszu? Czyzby Blood robilo podobnie jak Goonsi? "Albo dojdziecie do nas albo bedziemy po was jechac"? Po co od razu marge i w koncu pytanie po co takie napinanie sie na tym forum, szczegolnie z miastem RL, ktory faktycznie zdobyl Blood i Sun bo i tak by to zrobili z wami czy bez was. I nie wmawiajcie tu publice, ze to dzieki waszym namowa to zrobili. Jedynie byl z was taki pozytek, ze wykorzystali wasz hamlet przy ataku na RL, bo bali sie nawet stracic swoj, a narazili wasz (szybkie wyjasnienie: Klan atakujacy wywolujacy challange innemu miastu jest narazony przez 6h na jakikolwiek atak na swoje miasto i utrate). Wytlumaczcie czemu nie wywolali challange'u sami ? A po drugie potwierdziliscie im to, iz RL i ich sojusznicy to ludzie generalnie z Time Zone GMT+1 i nalezy ich atakowac w nocy.
Respekt dla RL, ze ciagle istnieja. W koncu o to tu tez chodzi, o wlasny klan i swoja marke. Jak mozecie sie szczycic czyms co nie zrobiliscie sami jako =O= ? Szczycicie sie marka Blood zamiast swoja wtf?

A Kolejne pytanie to kiedy wam Goons (Awful Company) zmiecie ten hamlet ;] Ja i tak mam nadzieje, ze Wy "znajac sie na tak dobrze na polityce", nie oddacie im tego tak latwo :D bede trzymal kciuki za wasze slowne bitwy z nimi. No chyba, ze dolaczycie do nich :) Ale to raczej by bylo ponizej waszego EGO i skilla w koncu. To bedzie bardzo ciekawa rozgrywka. Goons wejdzie na Cairn czy nie? -.-

Pozdrowionka dla duzych dzieci z =O= :)
P.S. zeby nie bylo slow bez pokrycia dla wszystkich co nie graja i nie moga sprawdzic w grze:
Obrazek
Obrazek
P.S.2 Podsycilem troche ten flejm/trashtalk czy nie ? ;P

***

Posty: 590
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 06:30 
Cytuj  
seadaz napisał(a):
...
P.S.2 Podsycilem troche ten flejm/trashtalk czy nie ? ;P


Nie sledze przebiegu waszego flejmowania wiec odpowiedzi na ten temat ci udzielic nie moge, aczkolwiek jestem w stanie stwierdzic iz poszerzyles grono niedoinformowanych debili ktorzy w ostatnich dniach sa plaga tego forum. Nie mieszales sie i moze lepiej zeby tak zostalo bo oszolomow wysysajacych informacje z dupy nam tu nie brakuje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 10:00 
Cytuj  
/bupm

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 10:16 
Cytuj  
Male sprostowanie do posta Seadaza.
Z tego co mi wiadomo The Outcasts caly czas istnieja w sojuszu z Blood. To czy gra tam jedna czy dwadziescia osob uwazam za kompletnie nieistotne. Wszystko sprowadza sie do kwestii organizacyjnych. Jezeli kogos mierzi to, ze mala grupka ludzi nie biega z okreslonym tagiem to jest to dla mnie co najmniej dziwne.
Druga sprawa jest taka, ze trzeba umiec mierzyc sily na zamiary czego prawdopodobnie kolegom z Royal Legion zabraklo.
Kazdy kto gra w DFO zdaje sobie sprawe jak wielki naklad pracy potrzebny jest na rozbudowe i utrzymanie miasta. To samo sprowadza sie do jego obrony.
Nawet po przejeciu miasta RL przez O nie wyobrazam sobie jak grupka 10+ osob moglaby przez dluzszy czas utrzymac i miasto, i hamlecik. Jest to w moim przekonaniu niewykonalne, stad prawdopodobnie takie decyzje odnosnie miasta a nie inne.
Argument odnosnie banku jest wielce nietrafiony wiec nie bede sie do niego odnosic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 10:23 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Aenima ma coś kolo 18 lat na bodajże. Ktos mi kiedyś mówił, że jak go usłyszał na ventrillo to brzmiał jak chłopczyk przed mutacją.


Co do @karola to jedynie rozsądny człowiek z tego całego bajzelu. Perfekcjonista we wszystkim co robi. Pozdrawiam serdecznie.


Oj bredzisz wystarczy wejść na ich stronkę, żeby zobaczyć, że w 2007 roku miał/a 26 lat. :)

http://www.the-outcasts.net/members.html (btw czas na aktualizacje)

Jeden ~29 letni Inner Council zapomniał wpisać tam swojego wieku. ;)
Nie ma jak anonimowość w sieci. ;>


_________________
@polygamia

*

Posty: 108
Dołączył(a): 14.03.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 10:34 
Cytuj  
seadaz napisał(a):
... Konrador seargant moze juz nawet przegladac rzeczy w klanowym banku :P...


Nie wydaje mi sie zebym byl Konem. Boze ludzie to juz sie robi tragiczne, nie macie co robic tylko lecicie jak pieski za nami szukajac coraz to nowych teorii o tym co zrobilismy:(...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 10:46 
Cytuj  
Ugh napisał(a):
seadaz napisał(a):
... Konrador seargant moze juz nawet przegladac rzeczy w klanowym banku :P...


Nie wydaje mi sie zebym byl Konem. Boze ludzie to juz sie robi tragiczne, nie macie co robic tylko lecicie jak pieski za nami szukajac coraz to nowych teorii o tym co zrobilismy:(...


Ugi nie zabraniaj im hardonow :(

Stronka the-outcasts zostala zrobiona hmm w 2 dni na 2 dni przed zakonczeniem konkursu o guild beta do WAR.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 10:49 
Cytuj  
Ale i tak fajna. :)


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 11:19 
Cytuj  

Oj bredzisz wystarczy wejść na ich stronkę, żeby zobaczyć, że w 2007 roku miał/a 26 lat. :)


:< klamia mam 16 lat i piszczę jak dziewczynka.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 11:36 
Cytuj  
Aenima napisał(a):

:< klamia mam 16 lat i piszczę jak dziewczynka.

nie watpie

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 12:00 
Cytuj  
Widze sedes, ze informatorow to masz tak samo beznadziejnych jak guildmates. Zawistne, male ludziki.

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 12:35 
Cytuj  
Cut the crap :)

Litości już wystarczy :)


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 12:40 
Cytuj  
shownomercy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.