mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2004, 15:17 
Cytuj  
Mam pewną propozycje, która pozwoli być może zaoszczędzić troche nerwów. Otóż chodzi o naszą gre głównie na spawnach. Wydaje mi się, że przydało by się umówienie się między sobą jak będziemy się zachowywać. Ja tutaj nie chce narzucać żadnych pomysłów, chodzi mi tylko o samo zwrócenie uwagi na konieczność ustalenia kilku rzeczy. Chodzi głównie o to po co idziemy na spawn: po PS-y czy dla PvP. To drugie wydaje mi się niezbyt dobrym pomysłem bo nie trzeba męczyć się ze spawnem, żeby znaleść ludzi chętnych do walki. Dlatego jak widzimy reda albo greya to musi być wiadome czy olewamy kolesia ewentualnie odganiamy, albo wszyscy, powtarzam WSZYSCY olewają spawn i się biją. Bo często jest tak, że pojawia się red, bije kogoś i wtedy leci mu się na pomoc... normalne. Ale jak ktoś postanowi, że się z tym redem pogania to albo to robi na własną rękę albo wszyscy wiedzą, że mają mu pomagać. I wtedy też trzeba wiedzieć kto kogo leczy, kto castuje poison a kto curse itd... (żeby nie było tak, że kilka osób poison daje a nikt curse). Ale to trzeba wcześniej ustalić i wyćwiczyć. I wtedy jak ktoś da dupy to można go opierdalać, ale dopiero wtedy.
Ogólnie moje zdanie na temat bicia się na spawnach tak jak to robimy teraz nie jest najlepsze. Lepiej już zredźmy się wszyscy i wtedy chodźmy na spawny bić ludzi.. i nie będzie nieporozumień takich, że jeden dalej robi spawn a drugi postanowił się pobić.
Acha i jeszcze jedna zasada, którą warto przypomnieć.. Jak walczy się z więcej niż jednym gościem i któryś z przeciwników padnie to NIE WOLNO go lootować i zostawiać kolegów bo oni liczą na twój heal a nie na 40 mr które zlootujesz.
To tyle... podsumowując... jak wszyscy na pewno doskonale wiedzą do PvP w grupie trzeba kilka rzeczy ustalić i wyćwiczyć. A nie da się tego zrobić kiedy nawet nie do końca wiadomo bić czy nie bić :wink:.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2004, 16:31 
Cytuj  
No wiec tak, zgadzam sie w 100%. Co do PvP w grupie - no to sorry, najlepiej to w ogole sobie odpuscic, jezeli przed spawnem nie trenujemy przynajmniej 1h dziennie, bo bedzie sie dzialo to co sie dzialo dzis. Najlepiej przed spawnem spotkac sie w konkretyn miejscu, omowic szczegoly co i jak. W jakich przypadkach olewamy spawn i idziemy pomoc koledze, w jakich przypadkach spamujemy Do Mnie!! Do Mnie!! na mapie itd. Mamy naprawde duzo lepsza sytuacje niz nie jedna zachodnia gildia, bo Polakow grajacych w UO czy inne MMOGi mozna na palcach policzyc. Tworzymy jakies tam zwarte community, gdyby poswiecic troszke czasu na treningi (1h mniej farmowania bloodow dziennie nikogo nie zbawi) to na prawde mozemy na tym duzo zyskac. A w przyszlosci, jak otworza polski oddzial PayPal to moze rowniez procentowac na nasze RL :razz:

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2004, 13:06 
Cytuj  
zgadzam sie z wami w 100% ale znajac nasze zgranie to dlugo trzeba bedzie cwiczyc aby wszystcy robili to co maja robic:(

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 10:25 
Cytuj  
tez sie zgadzam =]
a co mi tam =]
3 raz bylem na spawnie i 3 raz mnie redy zjadly =]
juz sie przyzwyczailem choc wydaje mi sie ze faktycznie nie idzie sie tam na pvp tylko po psy bo nie da sie ukryc ze jest to dosc intratna forma zarobkowania =]

ja jestem za przeganianiem (chwile potem i tak nas przegonia) i moze w koncu sie uda mi cos doniesc do banku hyhy


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 13:37 
Cytuj  
pisałem jakis czas temu posta read pls :sad:
on tyczy sie takze blue charow szczgolnie gdy idzem na spawny i wiadomo ze wpadna redy or jakis smiec grey beda chcialy sie flagnac na kims i go zbic
Kwestia czy bijemy czy nie - szczegolnie gdy dotyczy redow jest wg mnie smieszna, przeciez oni nie powiedza ci "Dzien Dobry" i pomoga ci robic spawn- oni tam przychodza zeby ci nakopac i dopoki nie bedziemy stosowac wskazówek napisanych wczesniej przez mnie to nie widze by cos sie mialo zmienic - nie da sie zgrac jak sie pada w sec bo z duchem nijak jest to niewykonalne

Do mojego starego postu bym dodal jedna rzecz, chodzi mianowicie o lagi - wiadmo ze z lagami nie idze sie bic sam raz to przechodzilem, a nawet nie gram ostanio wlasnie z tego powodu, warto by bylo wiedziec jak jest na np.6 osob czy all maja lagi czy nie , zeby potem nie wyszlo ze jeden bije a reszta stoi w lagu i all dead

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 16:36 
Cytuj  
Wybuszku ale przynajmniej moglbys porobic z nami dueliki bo tak jakos dziwnie bez nich:P
A wracajac do tego co Asmax napisal to wydaje mi sie ze najpierw all co wrocili nie skoncza postacie i dopiero sie biora pvp bo sorki ale z resistem 50 i magery tyle samo to moga sobie "wiele" nawojowac. szczere ale prawdziwe:)

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 16:50 
Cytuj  
A Ja mam pomysl po kiego chodzic na Spawny jak mozna sie podzielic. Zrobmy tak all dziennie niech ida na bloode 2h i przez miecha mamy kilkanascie baniek, podzielimy sie jak przystalo na prawowitych Komuchow i bedziemy mieli all psy i artefakty. Ustroj komunistyczny Rulezz nie bedzie nazekan i innych takich wszyscy wszystko oddaja na rzecz ogołu. Wydaje mi sie ze to najleprze rozwiazanie w tej jak mniewam trudnej sytuacji. :smile: :razz: :grin:

A TAK BTW WYBUCH COME BACK :< *TESKNI ZA WYBUSZKIEM*

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nadrion dnia 2004-02-03 16:52 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 17:00 
Cytuj  
Z magery 50 nikt nie biega :. Resist juz takiego duzego znaczenia nie ma, bo raczej na spawnach nikt nie bedzie robil insta-para. I tu trzeba rozdzielic nowych i tych co wrocili, bo o ile tym pierwszym trudno sie polapac co i jak nawet w PvM (jak kazdemu), to 'powrotnicy' pojecie maja i potrzeba glownie zgrania =O

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 17:16 
Cytuj  
asmax nie chce sie klocic a o tym resiscie i magery to tylko taki przyklad. Wszyscy popelniamy bledy i kazdy ma swoje racje.
A tak btw moim zdaniem idac na spawn to idziemy na spaw a jedynie w ostatecznosci bijemy innych chyba ze idziemy juz z takim zamiarem i to na samym poczatku wymaga dyskusji.
Ps. WYBUSZKU WRACAJ :grin:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 18:34 
Cytuj  
Ja tez to napisalem w przenosni :smile:.
Co do chodzenia po PSy - no niestety, dzis na ratach to byl pierwszy spawn bez greya/reda. Chodzimy z zamiarem lapania PSow, inaczejbysmy nie castowali 437438743 EVs, ale chodzi o to, czy mamy sie dac wybijac jeden po drugim przez zrecznego reda?

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 18:58 
Cytuj  
KOMUNO WROC !!!!!!!!!!!!!! :<

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 19:13 
Cytuj  
U nas nie jest tak zle... Log z irca:

<M4niLovesADSL> rage is a bit funny :
<M4niLovesADSL> cries about AI guys and when im trying to help him against them he ganks me :sad:
<[rage]> mani: i gank u????? charname???? '
<M4niLovesADSL> Julietta?
<M4niLovesADSL> :sad:
<[rage]> mani: i saw u at altar then runs way? lol how shall i know if ur not with AI
<[rage]> and i didnt attack u as u know, no lies plz. Stfu ok or i ban u.

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 20:48 
Cytuj  
co do pytania czy resist spell dalej jest potrzebny czy nie? odp. potrzebny jest dalej bardzo chyba ze bedziesz miec do czynienia tylko z dexorkami :sad:

0 resist =
1. para :sad:((((( goscie pamjetaja kto ma a kto nie ma resita tesna raz na tobie i mozesz byc pewny ze next time zrobic ci para gank - ja przynajmiej zawsze pamietam- chyba ze gostek gra raz na 1 miech w fell
2. poison :sad: gank mag vs gank mag to dalej droga do win (glownie)nie wspomnie o 1vs1
3. debuffy - 0 resit to bodajze (-)20 do all stat :sad: przy 100 str zrobi ci 70 pare hp i .....

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 21:15 
Cytuj  
Wybuch Gdzies ty Wracaj do UO bo bez ciebie nic sie nie dzieje tu smutno jakos, cisza niekt sie nie drze na nas :< poprostu do dupy. Wybuch Come Back :sad: *smuci sie*

PS. KOMUNO WROC !!!!!!!!

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 21:28 
Cytuj  
jak mi sie lacze poprawi
działa mi dobrze ale po 1 w nocy :sad:

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 23:05 
Cytuj  
dziekuje Wybuszku za wytlumaczenie. Ja stwierdzilam ze nie bede sie potrzebnie denerwowac ale co jak co to nawet po 1 moglbys ze mna i z Nadkiem dueliki porobic :razz: Bo cos ostatnio nawet na spowny nie mam ochoty i calkowicie na Tram zostane:P :grin:

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2004, 16:55 
Cytuj  
bardzo fajnie wczoraj wieczorem robilismy 2vs2 i chetnie porobie jeszce wiecej, szkoda tylko ze atj wpadl tylko od swieta :sad:

2 vs 2 pozwoli nam dopracowac pare rzeczy team heal, attak etc etc wielu z nas tego brakuje
proponuje next time - ja przynajmiej se tak zrobie - zaopatrzyc sie w gm sety i tylko spell refll na sobie zeby miec po 60 resisty elem (wzasadzie potrzeba tylko fire,cold,energy- zaoszczedzi sie sporo grosza bo tylko z shield o ile beidze potrzebna i jewerly nam beidze kase zabierac

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2004, 17:05 
Cytuj  
Ja dzisiaj rowniez b. chetnie sie pisze :. O ile vs Dexor to sobie jeszcze dosc dobrze radze, to po AoS nie moge sie polapac mage vs mage :E, przez te FC/FCR items za szybko sie na razie wszystko dzieje ;(.

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2004, 18:23 
Cytuj  
stary fast cast tez jest dalej jakby co HEHE :smile:

2 fast cast i 4 fast cast recovery lub wiecej trza miec na magu

ja osobiscie latam z 2/6 i dla mnie jest duza roznica przy "heal", "cure", "harm" czyli 1 i 2 krag

nie wspomne o art mages :sad: z bonusem do fast cast

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2004, 19:21 
Cytuj  
Mam 2/4 akurat :wink:. Tak, stary fastcast stal sie bardzo pozyteczny :[. Nie ma co zaczac od precasted (3sek) Explo + ebolt to smierc na miejscu, bo w 1 sekundzie rzucaja in vas mani i dalej juz sie nie moge polapac :eek:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.