mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:51 
 
OKay, zauwazylem kilka faktow ktore mi utrudniaja gre na Strefie Cienia. Wiec po pierwsze, pady servera spowodowane lenistwem ludzi ktorym sie niechce spatchowac UO, jak jush taki user sobie zalozmy zechce grac na SC to wchodzi na uo.netla.pl, patrzy, blebleble "ooo tutaj wymagaja jakiegos klienta 3.0.3a cpnajmniej pacthowanego ignitoion, co tam i tak bedzie dzialac bo jak na CL mi dziala to tu tez bedzie." No i pada server.. wszyscy sa wkurwieni, a sam zainteresowany sie nie polaczy i po rozum do glowy przychodzi walsnie po tym fakcie.
Druga sparwa, mi przeszkadza jak mi sie przeszkadza w grze :grin: Nieznosze jak ludzie truja mi dupe, a jsuh wogole nie znosze jak mnei za makrowanie do wiezienia wsadzaja :grin:DD to jest koszmar i mi to unieprzyjemnia gre.
DObra kolejna sparwa, utrudnia mi gre moja siostra ktora mi obciaza lacze jak moze zeby sobie posciagac jakies jebane mp3, zaslania sie matka, wiec nic nie zrobie, jesli macie podobne problemy i jakies sposoby na nie to sie tu wpiszcie, wogole wpiszcie sie jesli tesh wam cos dokucza w UO. To tylko 3 najwieksze rzeczy ktore mi dokuczaja. Aha niedawno dokuczal mi brak pojemnego HDD ale to przeszlosc, pozdroofka! i caluski :grin: dla wszystkich buraczkow ktorych znam:*


_________________
Faris Sherwitz

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:54 
 
ja to mam taki problem z gra, ze u mnie to i ojciec od UO uzalezniony :smile: . Takze jak przychodzi weekend to zabiera mi SDI i lipa, nie pogram do poniedzialku. A w tygodniu to szkolka jeszcze niestety... echhh... ciezkie jest zycie UOwicza :razz: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 20:06 
 
A mi ojciec na kompa wsiada (ma swój, ale se netu nie założy cwaniaczek...) i sprawdza godzine maile z glupimi dowcipami o bin ladenie od znajomych. Najlepsze, że prosta czynnośc typu otwarcie skrzynki zajmuje mu 5-10 minut. Siada, macha myszką, narzeka że niewyczyszczona, a to monitor za ciemny... i tak pierdu pierdu aż w końcu sprawdzi te #$#%^^ maile i sobie pójdzie.
Mój dziadek mawiał "złej baletnicy". Chyba to wymyślił jak plodził mego ojca...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 20:24 
 
No wiec tak, moj ojciec dwa miechy w rejsie dwa w domu. Jak wraca kupuje sobie jakas gre (teraz padlo na dodatek do Shoguna) i rypie non stop :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 20:39 
 
Swieta oznaczaja duzo spotkan z rodzina... ani porzadnie poadministrowac serwerkiem ani pograc... jak dobrze ze juz koniec :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 21:47 
 
Ty sie Szerszeniu cieszysz, ze koniec swiat a ja nie zabardzo :razz: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 21:52 
 
Gdyby nie to ze to by bylo klamstwo Nineczko, to bym powiedzial... "Dzis sam jestem ojcem..." :wink:

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 21:57 
 
ech Szerszeniu, Szerszeniu... jeszcze kiedys zdarzysz to powtorzyc :smile: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...


Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 23:58 
 
Powiem wam ze wypasnie sie w wiezieniu siedzi siedze jush okolo 18 godzin i jest tam naparwde cool:D Przyszeld arz taki jeden koles (thaxylis) dal jakies zarcie, ale zaraz byl pad serva spowodowany przez jakiegos kolesia i tearz znowu gloduje bo od tej pory nikt nie przylazl i wyszlo na to ze mnie tam nikt nie karmi. Wogole to powiem wam w sekrecie ze na tych serverach wogole o wiezniow nie dbaja. To tehs jest wkuzajace :/ COs czuje ze niedlugo poprosze o amnestie bo bez jedzenia i w dodatku froozen to tam czasami, ale bardzo zadko mi si enudzi, tymbardziej ze wogole sie goscie nie zjawiaja:( nie mam nawet z kim pogadac non stop tylko "dupa" sobie mowie, zeby sie czyms zajac, bo nei mam igly i nici zeby sobei cos uszyc :sad:


_________________
Faris Sherwitz

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 23:59 
 
Faris ty mi zawsze humor przywrocisz :smile:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 00:09 
 
no ja cos zaduzo siedze przy UO bo muj stary niepokojaco sie zaczyna przygladac tej grze i jush kilka razy sie mnie pytal co i jak sie robi. kurde jeszcze zacznie mi blokowac kompa.
a i wkurza jeszce mnie to ze ludzie czesto okradaja zwloki mordercow. zrozumcie to nie latwy kawalek chleba :smile: zabijanie wszystkich pod reka i oszczedzajcie nasze zwloki zwlaszcza ze nei mozemy nic do banku zaniesc :smile: a moze jakis criminal bank zrobic ?? na ktory bedzie mozna napadac ?? /ja powiedzielem napadac ?? :smile: /

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 15:33 
 
W grze przeszkadza SC:} bo sie wiesza a inne serwki ni sa az tak ciekawe i po co ja to pisze wszyscy wiedza o co mi chodzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.