mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:27 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
free to syf i tylko dla desperatow)?


Oczywiscie ze tak, wszystko co darmowe jest gowno warte.. ale niektorych po prostu nie stac na gry i maja jakas tam namiastke :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:29 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
ale niektorych po prostu nie stac na gry i maja jakas tam namiastke :)

Dlatego pisze o desperatach ;)
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=9870

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:43 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Koma napisał(a):
bycie adminem na polskim freeshardzie az tak bolalo?

I nadal jestem. Ma to cos do mojego takiego, a nie innego zdania o tym (ze free to syf i tylko dla desperatow)?

X.


Nie ma teoretycznie. Tylko ze uo mozna juz bardzo ladnie emulowac, a z drugiej strony granie na osi to nie dla wszystkich przyjemnosc.

Ja osobiscie wole grac na wybranym przez siebie shardzie ktory mi osobiscie najbardziej odpowiada, niz uzerac sie z osi na ktorym wiele rzeczy mi nie pasuje.

Ale uo to jest wyjatek. Jedyny jaki istnieje imo.
Reszta free emu jest raczej zalosna vide l2, daoc itd.

Oczywiscie szanuje twoje zdanie ze free uo to shit na resorach, mysle ze wynika jednak z uprzedzenia.

PS. oczywiscie 90% FS uo jest do bani.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.


Ostatnio edytowano 12 sty 2005, 16:47 przez Koma, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:45 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Oczywiscie szanuje twoje zdanie ze free uo to shit na resorach, mysle ze wynika jednak z uprzedzenia.

Wynika to ze znajomosci technicznej od srodka freesharda UO, oraz znajomosci zachowan 90% graczy na free ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Koma napisał(a):
Oczywiscie szanuje twoje zdanie ze free uo to shit na resorach, mysle ze wynika jednak z uprzedzenia.

Wynika to ze znajomosci technicznej od srodka freesharda UO, oraz znajomosci zachowan 90% graczy na free ;)

X.


dopisalem: PS. oczywiscie 90% FS uo jest do bani.

Nie rozumiem co masz na mysli mowiac o stronie technicznej.

Runuo potrafi prawie wszystko, jest niesamowicie stabilny i niewymagajacy, brakuje tylko jakiejkolwiek mozliwosci opdalenia pod linuxem.

Oczywiscie i tak wychodzi ze masz racje bo wiemy kto sie bierze za stawianie serwerow. Ale nie zmienia to faktu ze jest kilka przykladow ze mozna zrobic dobry shard.

Ja patrze tylko na dobre shardy bo brak mi slow na wiekszosc, niestety na przykladzie uo mozna tez bardzo dobrze pokazac ta ciemna strone free i tu sie zgodze.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:59 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Nie rozumiem co masz na mysli mowiac o stronie technicznej.

Runuo potrafi prawie wszystko, jest niesamowicie stabilny i niewymagajacy.

Przy ilu graczach online? 100? 200? O tym wlasnie pisze ;)
Postaw runUO na sredniej klasy pececie i wpusc 300 graczy... a potem wlacz stoper i odmierzaj czas do zwisu (systemu, nie emulatora) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:02 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Reszta free emu jest raczej zalosna vide l2, daoc itd.


Akurat L2 nie zaliczylbym do zalosnych ( Szczegolnie, ze gro serverow jedzie na kradzionych oryginalnych plikach C1 ). Chyba, ze mowisz o emu pisanym od podstaw. O ile wiem to taki tez istnieje ...

T.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:05 
Cytuj  
To temat o UO.. czy może WoW :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:05 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Chyba, ze mowisz o emu pisanym od podstaw. O ile wiem to taki tez istnieje ...

I wracamy do tematu. Bo emu WoW wlasnie taki jest. Pisany na podstawie rev eng klienta. Dlatego duuuzo wody w rzece uplynie, zanim free WoW bedzie mial to, co ma WoW teraz (jesli w ogole bedzie mial, watpie, czy komus bedzie sie chcialo przepisywac te tysiace questow, czy tez mierzyc i opracowywac zaleznosci miedzy skillami).

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:08 
Cytuj  
Jak mozna porownywac FS na ktorym gra max 1000 playerow z oficjalnym serverem ktory pociagnie np. bez problemu 10000 ?

Shardy (te ktore ja widzialem) nie daja poczucia gry w MMORPG wg mnie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:45 
Cytuj  
No i stało się to czego się obawiałem. Znowu bluzgi na temat Freeshardów, itd... Naprawdę nie potraficie się powstrzymać?

Xanth, z forum blizzhackers wiem że kilka rzeczy wykradziono blizzardowi. To tak a propos tego kiedy komuś będzie się chciało pisać kod serva od podstaw. Ale zgadzam się z tobą w 100% że dużo wody z Wiśle upłynie zanim powstanie FS, na którym znajdziemy chociaż 1/3 tego co na oficjalnych servach!

P.S. Panowie piszcie posty na temat. Nie bluzgajcie, bo naprawdę nic z tego nie wynika i nie wnosi do tematu!

Pozdrawiam...

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:51 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Koma napisał(a):
Nie rozumiem co masz na mysli mowiac o stronie technicznej.

Runuo potrafi prawie wszystko, jest niesamowicie stabilny i niewymagajacy.

Przy ilu graczach online? 100? 200? O tym wlasnie pisze ;)
Postaw runUO na sredniej klasy pececie i wpusc 300 graczy... a potem wlacz stoper i odmierzaj czas do zwisu (systemu, nie emulatora) ;)

X.


Cudow nie ma.
Postaw inny emu na wysokiej klasy sprzecie, wpusc 300 graczy i ogladaj memory leak.

Nie mowie ze z runuo postawienie serwera jest bajecznie proste, bo oczywiscie duzo zalezy od sprzetu.

Twoja wizja uo byla aktualna pare lat temu, teraz mozliwosci sa. Nie ma i nie bedzie ludzi gotowych wyrzucic w bloto sporo $ zeby kilka tysiecy osob moglo pograc sobie rownoczesnie na 1 serwerze.

Cytuj:
z oficjalnym serverem ktory pociagnie np. bez problemu 10000 ?


Nie, popatrz co bylo z wowem. Serwery klekaly z przeciazenia, to jest realny problem pociagnac tak spora ilosc graczy.
A technologia osi jest juz naprawde stara bo watpie zeby tam cos na bierzaco kombinowali.

dobra nvm, zmeczylem sie odpowiadaniem na dosyc oczywiste kwestie :|
jest wiele argumentow na niekorzysc runuo ale te ktore tutaj padly nie sa najlepsze.
nie twierdze ze runuo>osi pelna geba, mysle ze to raczej kwestia gustu.

Cytuj:
P.S. Panowie piszcie posty na temat. Nie bluzgajcie, bo naprawdę nic z tego nie wynika i nie wnosi do tematu!


Ale o czym ty chcesz rozmawiac? Krotka i zwiezla odpowiedz na temat wow emu wystarczy imo. Kupa, wroc za 5 lat. Nie ma o czym dyskutowac, dlatego offtopic w tym wypadku jest harmless.

Straciles tylko czas na sciaganie wow i znalezienie czegos co autorzy projektu nazywaja "serwerem do wow". To chcesz uslyszec?


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 19:08 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Ale o czym ty chcesz rozmawiac? Krotka i zwiezla odpowiedz na temat wow emu wystarczy imo. Kupa, wroc za 5 lat. Nie ma o czym dyskutowac, dlatego offtopic w tym wypadku jest harmless.

Strasznie się rozpisałeś jak na topic w którym nie ma o czym dyskutować. :| Ale chodziło mi bardziej o to żeby nie zaśmiecać topicu bluzgami. Strata czasu na czytanie takich wypowiedzi.
Koma napisał(a):
Straciles tylko czas na sciaganie wow i znalezienie czegos co autorzy projektu nazywaja "serwerem do wow". To chcesz uslyszec?

Kto ci powiedział że straciłem czas na ściąganie WoW'a?
Szukać, szukałem, ale z ciekawości bardziej niż z chęci grania na FS.
Grałem u qmpla na jakimś freeservie, po takim doświadczeniu odrzuciło mnie od FS. Absolutnie nie ma porównania do oficjalnego serva!


Ostatnio edytowano 12 sty 2005, 19:15 przez )v(ario, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 19:15 
Cytuj  
Koma:
Cytuj:
Ale o czym ty chcesz rozmawiac? Krotka i zwiezla odpowiedz na temat wow emu wystarczy imo. Kupa, wroc za 5 lat. Nie ma o czym dyskutowac, dlatego offtopic w tym wypadku jest harmless.

Straciles tylko czas na sciaganie wow i znalezienie czegos co autorzy projektu nazywaja "serwerem do wow". To chcesz uslyszec?

1.Nikt nie kaze ci sie tu wypowiadac.
2.Offtopic nie jest tu mile widziany.
3.Ten topic został zrobiony dla ludzi których: (tutaj przywołam słowa xantha z topica który kiedys przeczytałem w sekcji wow a który został prawdopodobnie usuniety-petycja). NIE STAĆ NA LUKSUSOWY PRODUKT!
Dla tego ci ludzie wlasnie siedza w tym dziale,jesli jestes slepy to przypomne nazwe "DARMOWE MMORPG".
4.Doskonale wiedza co znaczy priv serw wow, wady takiego serwa zostały zreszta po skrocie wytłumaczone.
5.Jest wiele ludzi ktorzy maja w dupie twoje zdanie i napewno sie skusza zeby zagrac na takim darmowym serwie.
6.Zamknij sie ,przestan uprawiac offtopic i wracaj do działu wow bo tutaj nie pasujesz , albo zacznij mowic na temat-prośba.

ps.Prośba adresowana do wszystkich graczy wow , grajacych na oficjalnych serwerach.
Dziekuje za uwage
Edit: pogrubiłem tekst dla niewidomych.


Ostatnio edytowano 12 sty 2005, 19:24 przez White Trox, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 19:21 
Cytuj  
a ja sobie sciagne to i popatrze na darmowym serverze jak to wyglada.... a jak wyjdzie wersja EU retail to i tak kupuje i wtedy bede juz gral na oficjalnym serverze :)

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 19:21 
Cytuj  
No... Teraz zacznie się jazda =(
Oj, oj, tak trudno się powstrzymać? Przecież można wszystko wyjaśnić spokojnie...

Pozdrawiam.

EDIT: powyżej mamy przykład że można jednak napisać spoko posta =)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 19:31 
Cytuj  
Polecam KR bete jesli ktos chce tylko zaobaczyc, jak gra w dzialaniu wyglada, potem chwile poczekac, bo ruski podobno cos kombinuja z bardziej zaawansowanymi serwami [jesli po becie sie jednak nie zdecydujecie na retail]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 20:02 
Cytuj  
Owszem, lepiej zagrać w bete niż na jakimś FS gdzie działa tylko zwiedzanie świata i 3 moby na krzyż przy czym 2 są zbugowane.
Na retail zdecyduje się dopiero po maturce, nie moge sobie pozwolić aby co kolwiek odciagało mnie od nauki :wink:


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 20:39 
Cytuj  
Apropo ilosci graczy na priv servach:

http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=3229437&N=1

:D :D :D

I co z tego ze WoW mial problemy z obciazeniem przy 10k graczash ?
Chodzi o sama mozliwosc gry w tyle osob naraz (a teraz juz nie ma problemow ze stabilnoscia chyba).
IMO robienie serva WoW dla ~500 playerow jest totalnym bezsensem i nawet jesli taki serv zawieralby 100% contentu gry to napewno to nie jest MASSIVELY MULTIPLAYER. Lepiej sobie pograc w NVN przez siec (albo w Diablo na BN).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 21:03 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
1.
[CIACH]
niewidomych.


Uspokój sie chlopcze. Nie wywoluj wilka z lasu. Nie prowokuj. Przejdz sie na spacer. Wypij szklanke wody. Potem zasiadaj do klawiatury.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.