mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 17:46 
Cytuj  
Moze niektorym sprawia radosc pisanie takich gier zeby inni mogli miec jakas frajde. No ja rozumiem ze sa leprze gry ale jak taki programista skonczy swoje dzielo to ma pozniej ogromną satysfakcje bo sa ludzie ktorzy potrafia docenic jego prace. Zreszta od czegos trzeba zaczac nie?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 18:05 
Cytuj  
Ja nie o tym mówie, że to nie jest słaba gra, chodzi mi o sposób w jakim on sie wypowiada, czy ja kaze bic poklony, ja tylko mowie o szacunku, z jego wypowiedzi wynika ze tworca tej gry do jakis gowniarz co sie dorwal do c++ i zrobil gowniana gierke zeby sie popisac przed kolegami
Po za tym it ak dla mnie najlepszym rpg w jakiego grałem jest Arkadia, tam naprawde poczułem klimat, poczułem świat, wyobraziłem go sobie, a co najlepsze mogłem go sobie wyobrazić tak jak chciałem co bije na głowe każdą grafikę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 19:32 
Cytuj  
Hih...Ja to sie wkrecalem z ADOMa i inne roguelike swojego czasu... nawet mialem cos takiego na komorke.
Tylko potem fajne sytuacje wynikaly:
- co robisz?
- widzisz to duze P ?
- nooo...
- to Storm Giant
- wierze :|
- jestem @ i klikam m,3,2,*,t...! :O zabilem tego giganta :D
- debil ;/

Chociaz w zadnej innej grze nie moglem sobie zrobic np. Necromancera chodzacego schowanego za dwoma tarczami i poza czarami uzywajacego tylko bumerangu ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 19:37 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Po za tym it ak dla mnie najlepszym rpg w jakiego grałem jest Arkadia, tam naprawde poczułem klimat, poczułem świat, wyobraziłem go sobie, a co najlepsze mogłem go sobie wyobrazić tak jak chciałem co bije na głowe każdą grafikę.


A tak naprawde to wpatrywales sie w literki i cyferki, ja MUDy przestalem doceniac jak juz ktos stworzyl grafike i duza ilosc ludzi wokol ciebie. Czyli mmorpg.
W koncu od wyobrazni sa ksiazki, a MUDy od psucia wzroku.....
IMO mudy to przeszlosc do tych rzeczy juz nie da sie wrocic, a roznica mudow miedzy cRPG jakie tu wymieniono (zwlaszcza jRPG) to one sa ponadczasowe i maja fabule.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 19:54 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Quetzacotl napisał(a):
Po za tym it ak dla mnie najlepszym rpg w jakiego grałem jest Arkadia, tam naprawde poczułem klimat, poczułem świat, wyobraziłem go sobie, a co najlepsze mogłem go sobie wyobrazić tak jak chciałem co bije na głowe każdą grafikę.


A tak naprawde to wpatrywales sie w literki i cyferki, ja MUDy przestalem doceniac jak juz ktos stworzyl grafike i duza ilosc ludzi wokol ciebie. Czyli mmorpg.
W koncu od wyobrazni sa ksiazki, a MUDy od psucia wzroku.....
IMO mudy to przeszlosc do tych rzeczy juz nie da sie wrocic, a roznica mudow miedzy cRPG jakie tu wymieniono (zwlaszcza jRPG) to one sa ponadczasowe i maja fabule.

Wszystko zależy od człowieka i jego upodobań, dlatego też nie podoba mi się postawa twórcy tego tematu, jak już to wiele razy zaznaczałem.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 20:39 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Wiesz co pieszczoch, moze ty sie lepiej nie wypowiadaj jak nie masz pojęcia o pewnych rzeczach, ja rozumiem, że można krytykować gry, ale w spoóśb normalny, a nie tak jak to robi Koma.
Bo on nawet nie wie ile pracy zabiera stworzenie choćby najprostszego silnika do gry crpg.


Nie wiem, ale sie tym nie zajmuje o ile mi wiadomo. Natomiast jestem zaniepokojony zjawiskami typu Tibia. I nie to juz nie jest kwestia gustu.

<3 Koma.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 20:52 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Natomiast jestem zaniepokojony zjawiskami typu Tibia. I nie to juz nie jest kwestia gustu.

<3 Koma.


A co to ma do tej gry ??

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 21:58 
Cytuj  
imo to klon jest.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 09:07 
Cytuj  
Jesli takie gry jak Tibia maja odciagnac roznych "rozkurwiatorow" od tego w co ja gram (czyli np WoW) to ja jestem wdzieczny swiatu ze one istnieja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.