mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 10:42 
Cytuj  
Horght napisał(a):
Mam nadzieje ze bedziecie obserwowac bezmyslnych PK-erow i leczyc ich jailami oraz banami ;]




To sa twoje slowa czy cytat?

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:24 
Cytuj  
Horght napisał(a):
Mam nadzieje ze bedziecie obserwowac bezmyslnych PK-erow i leczyc ich jailami oraz banami ;]
:roll:


ktos tu potrzebuje sporo milosci *hugs* :roll:


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 13:06 
Cytuj  
Ghato napisał(a):
Migalart musi byc dobrze.
Mam nadzieje ze bedziecie obserwowac bezmyslnych PK-erow i leczyc ich jailami oraz banami ;]


Shador von Dal napisał(a):
No tak i macie błąd w zakładaniu kont na forum.

Wyświetla się błąd php o problemie z wysłaniem maila z potwierdzeniem do użytkownika.

SvD.



Wszystko o Shador von Dal


Dołączył: 06 Lut 2005
Postów: 0
[0% z całości / 0.00 postów dziennie]
Znajdź wszystkie posty Shador von Dal
Skąd:
Strona WWW:
Zawód:
Zainteresowania:

ale konto masz chyba ?


Heh. Wiem, że jest takie konto Shador von Dal, sam zakładałem lecz e-mail potwierdzający założenie profilu na forum nie dostałem bo właśnie jest jakiś burak w php.

SvD


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 13:24 
Cytuj  
Shador von Dal zglos to na irc ekipie moze da sie cos z tym zrobic...
Przyznam ze nie mialem takiego problemu i nie slyszalem aby ktos mial podobny.

kanal irc ------->>> #nelderim <<<-------

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 13:34 
Cytuj  
pusto...


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 13:55 
Cytuj  
Zapomnial dodac, ze jest on na POLNecie ( np. warszawa.ircnet.pl ) ...

T.


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:33 
Cytuj  
Dzieki Templair.
Moj blad przepraszam.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:47 
Cytuj  
Srednia wieku ~15,16 lat. Kazdy przeczytal kilka ksiazek fantasy i wielki z niego RPyer. Ulubiony bohater: nie kto inny jak Drizzt Do'Urden czy jakos tak. 90% populacji bedzie grala drowami zeby byc jak najbardziej kewl jak tylko sie da. Shard jeszcze nie stanal na nogach a idea zaczyna gnic.

Whoa, nie wiedzialem ze na przestrzeni roku przeobraza sie w shard "RPG po wiejsku" style. Oczywiscie juz widac playerbase ktory by chcial wszystko obciac zeby wszyscy mieli po rowno... ta filozofia ma stosowna nazwe :D

I ja sie pytam dlaczego tak dobry i innowacyjny shard musi byc skierowany do takiej publiki? Trudno, zawsze zostaja mudy

Bywaj panie :(

PS.skompilowałem 2 posty


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:57 
Cytuj  
To ja osobiście zapraszam na Killer-MUD.

MUD bazowany na AD&D Jedyny w swoim rodzaju. Full PK średnio gra po 30 osób. Niedługo ma być czystka co da szansę wyrównanego startu więc warto by było trochę potrenować.

www.killer.mud.pl <- homepage Killer-MUD'a
www.garloop.prv.pl <- przydatne informacje

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 16:26 
Cytuj  
Widze Koma ze odwiedziles kanal irc.
Faktem jest ze nowe shardy przyciagaja uwage graczy z innych shardow i na poczatku jest wielki bajzel.
Ale nie sadze aby GM dopuscili do zrobienia obory z ich dziecka nad ktorym pracuja juz tyle czasu.
Nie patrz na to co dzieje sie na irc. To co sie dzieje na kanale nie musi sie przekladac na gre a to jak kto sie zachowuje swiadczy tylko o nim.
Wiem ze na Nelderim bedzie grac wiele ciekawych osob i pewnym jest ze znajdziesz ludzi z ktorymi bedzie ci sie swietnie gralo.
Zakladaj konto i sam sprawdz.



Shador von Dal napisał(a):
To ja osobiście zapraszam na Killer-MUD.

MUD bazowany na AD&D Jedyny w swoim rodzaju. Full PK średnio gra po 30 osób. Niedługo ma być czystka co da szansę wyrównanego startu więc warto by było trochę potrenować.

www.killer.mud.pl <- homepage Killer-MUD'a
www.garloop.prv.pl <- przydatne informacje

SvD.



Shador von Dal pomyliles chyba tematy...

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 16:39 
Cytuj  
chociazby to...
http://forum.nelderim.org/viewtopic.php?t=913

pozatym wszystko jest przesadzone...

nie mowiac a tym ze ktos mi narzuca jak mam grac czego raczej nie toleruje.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 16:42 
Cytuj  
Ghato napisał(a):
Wiem ze na Nelderim bedzie grac wiele ciekawych osob i pewnym jest ze znajdziesz ludzi z ktorymi bedzie ci sie swietnie gralo.


I co z tego jesli reszta bedzie mi skutecznie gre obrzydzac? Wiazalem pewne nadzieje z tym shardem jako, ze maja niezla mape i skrypty jednak kilka sesji na IRC jak narazie skutecznie powstrzymuje mnie przed zalozeniem konta. Jak napisal Koma pelno nastoletnich cwaniakow, ktorzy mysla, ze 3 miechy na shardzie UO czyni ich wielkimi wyjadaczami. Wystarczylo zadac jedno proste pytanie aby przekonac sie o wartosci community Nelderim :< ...

T.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 17:09 
Cytuj  
Druga sprawa ze ekipa robi wszystko zeby bardziej doswiadczonych/dojrzalych graczy wyploszyc jak tylko sie da... how sad.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 18:05 
Cytuj  
Dzięki właśnie takim "doświadczonym", pysznym, osobom jak wy servery tracą na popularności. Nie chcecie tam grać to nie grajcie, a nie gadacie głupoty bo siedzieliście 10 minut na IRC'u i ktoś wam nie odpowiedział na "PRO" pytanie.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 18:55 
Cytuj  
Tak bo to jest moja wina ze ludzie maja tak marny poziom.

btw poczytaj sobie:
http://www.uostory.republika.pl/


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:16 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Dzięki właśnie takim "doświadczonym", pysznym, osobom jak wy servery tracą na popularności. Nie chcecie tam grać to nie grajcie, a nie gadacie głupoty bo siedzieliście 10 minut na IRC'u i ktoś wam nie odpowiedział na "PRO" pytanie.


eh eh eh a kto powiedzial, ze bylo pr0? Zadalem proste pytanie na temat uscislenia zasad panujacych na serverze. Otoz wole grac z "doswiadczonymi" niz z "wannabe doswiadczonymi". Servery traca na popularnosci dzieki takim osobom jakie na nich graja ...

P.S. Powiedz cos madrego abym mogl zlapac poziom ...

T.


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:24 
Cytuj  
Templair napisał(a):

I co z tego jesli reszta bedzie mi skutecznie gre obrzydzac? Wiazalem pewne nadzieje z tym shardem jako, ze maja niezla mape i skrypty jednak kilka sesji na IRC jak narazie skutecznie powstrzymuje mnie przed zalozeniem konta. Jak napisal Koma pelno nastoletnich cwaniakow, ktorzy mysla, ze 3 miechy na shardzie UO czyni ich wielkimi wyjadaczami. Wystarczylo zadac jedno proste pytanie aby przekonac sie o wartosci community Nelderim :< ...

T.


Nie ma shardu bez burakow.
Na wszystkich kanalach irc polskich shardow jest podobna sytuacja.
Nie laczcie irca z gra prosze.
Jesli zadajecie pytanie to walcie do ekipy nie do graczy oni nie dysponuja tak obszerna wiedza jak GM.
Na stronie macie dokladnie opisane kto czym sie zajmuje.
Na koniec dodam ze irc niszczy gre w UO.
Gralem z jego pomoca i przyznam ze wiecej stracilem czasu na nerwy niz na przyjemnosc plynaca z gry.


Koma napisał(a):
Druga sprawa ze ekipa robi wszystko zeby bardziej doswiadczonych/dojrzalych graczy wyploszyc jak tylko sie da... how sad.



Nie zgodze sie z toba.
Co masz na mysli mowiac dojrzaly gracz?
Czy dojarzaly gracz to gracz znajacy mechanike ktory szybko rospracuje delay gainow stojacy wiele godzin ze swoim kumplem koxajac skill-e?

Moim skromnym zdaniem ekipa pragnie wyposrodkowac regulamin aby gracze klimatyczni oraz ci co sa nastawieni na pvp ze srednim pojeciem o klimacie mieli mozliwosc gry w tym samym swiecie.
Mnie jak na razie odpowiadaja ich zasady.
Dla wszystkich sa takie same.


Quetzacotl napisał(a):
Dzięki właśnie takim "doświadczonym", pysznym, osobom jak wy servery tracą na popularności. Nie chcecie tam grać to nie grajcie, a nie gadacie głupoty bo siedzieliście 10 minut na IRC'u i ktoś wam nie odpowiedział na "PRO" pytanie.


Zgadzam sie Quetzacotl.


Koma napisał(a):
Tak bo to jest moja wina ze ludzie maja tak marny poziom.

btw poczytaj sobie:
http://www.uostory.republika.pl/


Nikt nie mowi ze to twoja wina.
Sam zdecydujesz czy zagrasz na tym shardzie.
Jednak wez tez pod uwage ze beda tam grac ludzie co chca utrzymac klimat bo lubia w taki sposob grac i sa na poziomie ktorego wymagasz i ktorego wymagam ja.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:49 
Cytuj  
Myslalem, ze zacznie sie bezmyslny flame a tu prosze konstruktywny post ...

Nigdzie nie napisalem slowa o samej grze czy o dev teamie. Napisalem jedynie co sadze o ircowym community Nelderim. Zgadzam sie, ze nie rozni sie wiele od community innych serverow ( choc znam servery z lepszym ). Jednak ci sami ludzie beda grac wraz ze mna wiec mam pewne obawy...
Dlaczego zawsze za graczy doswiadczonych uwaza sie tych co "koxuja" uzywaja mega programow do makrowania itp. Moze wlasnie chodzi o doswiadczenie RPGowe. Moze o doswiadczenie zwiazane z latami stycznosci z UO i z community innych serverow ...

T.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 20:00 
Cytuj  
Idz pan z takim RPG, bardziej to przypomina zycie w iraku niz w jakims swiecie fantasy. A ircowe community na to:

<STFU^_^> i
<STFU^_^> c
<STFU^_^> h
<STFU^_^> u
<STFU^_^> j
<STFU^_^> ;p

taki randomowy cytacik w wykonianiu jednego RP boya.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 20:04 
Cytuj  
Akurat pisalem do Ghato ;P ...

T.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.