mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 16:20 
Cytuj  
TC jest to MMORTS i nie wiem czy moge go tutaj umieścić. Jeśli tak, to napisze o tej grze troche i podam link, bo jest całkiem fajna.
(chodzi mi tutaj o decyzję admina, moderatora czy można tu umieścić grę "ciut" innego typu)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 16:59 
Cytuj  
Nie wiem czy jestem kompetentny, ale... moze byc. :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 17:22 
Cytuj  
adres do tej gry: http://tc.gamigo.de/index.php?site=home&a_ID=0&lang=2
TC jest to gra MMORTS, ściślej kilka frakcji walczy ze sobą. Jesteś jednym z dowodcow, kupujesz jednostki za surowce zdobyte w czasie walk, ulepszasz je, kupujesz do nich nowe części... Nowego dowódcę tworzymy w grze po zassaniu jej z w.w. linka(na tej stronie jest taki wielki ładny przycisk z napisem " get your free trial"). Gra jest ciekawa, fajnie się walczy, ilość jednostek wysyłanych na plac boju zalezy od naszego poziomu. Ma tylko jeden ale dosc duży minus(moim zdaniem) - JEST CAŁKOWICIE PO NIEMIECKU. Ale doświadczeni gracze orientacyjnie sobie poradzą- jeden czy dwa dni i już będziecie wiedzieli co trzeba włączyć zeby powalczyć, co żeby zmienić wojska , które pojadą do walki itp. Ja osobiście analizujac to, gdzie powinny być odpowiednie przyciski w innych grach nauczyłem sie co gdzie jest. Jestem jako DeniKill w frakcji Sybir(Syberia, czy jakoś tam) i muszę przyznać że gra sie całkiem fajnie, a ludzi jest tam dużo. Od naszego lvlu zależy jakie jednostki bedziemy mogli kupić. Zreszta sami zobaczcie...
P.S. Nie zrażajcie się językiem, w koncu załapiecie o co chodzi.
Przepraszam , ale to ja chyba ściągnałem złą wersję, bo podobno jest wersja engl. jak znajdę ja to wam powiem
Dobra, JAK KTOŚ ZNAJDZIE OPCJE ZMIANY JEZYKA ALBO WERSJE ENG TO PROSZE O POWIADOMIENIE MNIE, BO WIEM ZE TAKIE COS ISTNIEJ A JA NIE WIEM GDZIE TO JEST :cry:


_________________
Obrazek

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:03 
Cytuj  
dziwne ale ta gra jest to samo co http://www.sgalaxy.com

bardzo dziwne hyh czyzby 2 takie same gry tylko pod innymi nazwami lol

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 19:51 
Cytuj  
właśnie to zacząłem ściagać, bo jeżeli rzeczywiście to to, bo oczywiście wolę grać in Inglisz.zobaczymy co z tego wyniknie 8)
A kto grał niech napisze co o tym sądzi. Ja grałem w to po niemiecku i uważam że mimo języka jest super.
P.S. Widziałem screeny- to jest dokładnie to samo


_________________
Obrazek

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 22:04 
Cytuj  
no i natym co podalem gralo sie zadarmo chyba ze sie chcialo miec dostep do jakis tam technologi niepotrzebnych wsumie do rpzyjemnej gry moglo sie cos pozmieniac bo gralem w to z rok temu:)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 22:13 
Cytuj  
No tak oficjalny mocno 'zachodni' SGalaxy jest za friko. Szwabska odmiana nie;-)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:28 
Cytuj  
ja grałem w niemiecką za friko bez ograniczen
P.S. w niemieckiej na transparentahc w środku gry są reklamy SG


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.