mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:36 
 
A wiec tak. Zabil mnie straznik w miejscu gdzie nie powinien byc czyli w lesie kolo gor. Nastepnie jakies cioty z gildii orderu (BoH czy jakos tak) rozkradli i nie chca zwrocic. GMy tez zlewaja se na to ze ktos ginie przez BUG.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:39 
 
Zapomnialbym o jednym. Tym dupkiem co mi zabral rzeczy byl Dariusz.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:44 
 
Zlewaja??!! Ciebie pogielo?? ja siedze godzinami i grzebie w tym wszystkim zeby bylo jak najmniej bugow a ty mi jeszcze powiesz ze ja sobie to zlewam ?!! W weakendy to ja nigdzie nie wychodze do cholery, cala sobote i niedziele od 9:00 do poznych godzin siedze i grzebie w skryptach, robie spawny etc. wiec mnie nie wkurwiaj!!!!

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:44 
 
pytanie: czy jak ktos okradnie ciało to czy dostaje crima - bo chyba powinienen.?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:45 
 
Przepraszam Thax i inni GMi. Nie tak mialo to zabrzmiec.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:53 
 
A tak zabrzmialo...

Od okolo 2 minut dostaje criminal ten kto okrada ciala - zmienilo sie tez pare innych "rzeczy" ale to zobaczycie in real.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:54 
 
A i jeszcze coś od siebie - ludzie... nie wysyłajcie po 50 pagey w odstępach 20 sekundowych. Naprawdę to niczego nie przyśpieszy - więcej! nawet opóźni! Caly zanim przebrne przez te wszsytkie page na jeden temat, minie trochę czasu i zapewne inne się juz skasują.

Napiszcie najwyżej jeszcze raz po 5-10 min, bo czasami zdarza mi się zapomnieć kto to wzywał :wink:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:08 
 
Dobra. Wykorzystam forum w innym celu.

!!!!!!!!!!!!Wyzywam Dariusza na pojedynek na katany bez zbroi i magii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosze o przekazanie tej wiadomosci Dariuszowi.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:24 
 
Wyzwalem Dariusza na pojedynek. Nie chcial sie zgodzic na katany i wybral na piesci. Zgodzilem sie. Lecz on nadal nie chcial. W ten sposob przyznal sie do swego tchorzostwa.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 00:02 
 
Jesli jest w jakiejs gildii rycerskiej, to ja bym po sprawdzeniu ze tak bylo go z niej wykluczyl - serio.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:16 
 
W zupelnosci sie zgadzam z toba Szerszen.
Wyzwanie rzecz swieta i powinno byc uszanowane - nawet jesli sie je przegrywa. Jest takie powiedzenie z dawnych czasow :razz:(jak ktos chce niech szuka z jak dawnych :razz:)
"Z tarcza lub na tarczy nigdy BEZ"
Jesli ktos nie wie o co chodzi moge to rozwinac :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-28 01:17 ]</font>

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 02:56 
 
lobo- ale żes zapodał z tym wyzwaniem- takich jak Dariusz to się nie wyzywa tylko się podjeżdza i w pysk wali. Przynajmniej ja bym tak zrobił. Nie uchodzi wyzywac rabusia na pojedynek, bo to ubliża czci rycerskiej.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 02:58 
 
W dodatku najgorsze że takie bydlaki sa w orderze. Ja się do żadnej gildii chyba nie zapisze, straszne smieci się zbierają- czy to chaos czy to order, po prostu chcą mieć kolegów do "napuszczania".

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 08:35 
 
I tu niestety musze sie zgodzic z Mastylem... taki Golem dla przykladu sam raczej nie atakuje, dopiero jak z Profianem lata to walczy... podejrzewam ze w Chaosie nie jeden taki sie znajdzie - dziwie sie i apeluje do Mistrzow gildi: "Weryfikujcie, kogo przyjmujecie! Niech najpierw zostanie przyjęty na okres próbny (czyli zrekrutowany, niezatwierdzony) - jezeli w tym czasie popelni powiedzmy dwa wykroczenia (no bo za jedno to jakbysmy byli policjantami) to papa i nie powinno byc problemow"... takie moje zdanie

Pozdrawiam!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 09:31 
 
Nie tyle mnie wkurzylo, ze odmowil mi pojedynku ale to, ze zrabowal rzeczy, ktorych bym nie stracil gdyby nie straznik pojawiajacy sie w srodku lasu*dokladniej to w gorach). Wprawdzie pozniej mnie zabil ale to i tak byla walka 4v1. Chcialem zeby mi oddal tylko bandaze a reszte zatrzymal bo mi zalezalo tylko na bandazach(jak ktos ich uzywa to wie jaki jest problem ze zrobieniem 200 bandazy).

*

Posty: 97
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 12:47 
 
Kurde lobo troche zmąciłeś prawde ale to nic. Kiedys jak mnie zabiles ( nie tylko mnie ) to mi rzeczy wziales a o oddaniu to nie bylo mowy. A ja czemu mam ci niby oddawać, jestem order , zabijam chaos i pomagam poczatkujacym. A to ze ty wybrales droge chaosu i kradniesz zabijasz to nie moja wina. A co do tego twojego wyzywania mnie na pojedynek to czemu ty masz mi dyktowac warunki czym mam walczyc, chcialem sie dokadac a ty caly czas tylko katany i katany.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 12:53 
 
Lobo a tak wogole to co to za pomysl zeby wyzywac kogos na pojedynek na same katany???????????

jakto bez pancerza i czarow?????

ty jakis dziwny jestes jak takie pojedynki lubisz


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 12:55 
 
Ostatnio pojawił się nowy bug - niemożność korzystania z banku. Ojawy to znikanie rzeczy z banku, wieszanie się clienta etc. Jednak to przechodzi po krótszej- dłuższej chwili.
A i jeszcze jedna sprawa - jeśli wam nagle wszystko co macie wypadnie pod nogi, zniknie plecak, ogoli was na łyso - dajcie szybko page z dopiskiem "tracę dorobek życia" :cool:


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 12:57 
 
Takie mam pytanie, czy to jest bug, ze tarcze order sie niszcza w trakcie walki? I czemu spadaja tak jak breastplaty i spodnie plate po wylogowaniu?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 16:38 
 
Hans ale ja cie wtedy zabilem jak atakowales mnie razem z 4 innymi a ja sie tylko bronilem, a rzeczy zostawilem w ciele i mowilem ze ich nie mam do ty dalej atakowales. Jagbys byl madry to bys wiedzial ze nie mam rzeczy bo inaczej chodzilbym w twojej zbroi. Natomiast roznica poilega na tym, ze ja teraz zginalem przez straznika, ktory nie powinien tam byc gdyz nie byl to teren strzezony. A co do rzeczy to i tak chcialem tylko bandaze, ktore zdobyles jak mnie straznik zabil. Schowales sie do domu jak tylko mnie zauwazyles i wyleciales dopiero jak juz nie zylem. Powiedzialem ze reszte mozesz zatrzymac
Co do pojedynku. Chcailes na piesci zgodzilem sie, ale ty dalej uchylales sie.
Aplegatt- moglem w zbroi, tylko co by to zmienilo? Poza tym bez magii bo jak wiesz wojownik nie ma szans z magiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.