mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 00:04 
 
UnknOwn>skad wiedziales ze mam plytowki? no tak... Mistrz Kowadla, stoi przy anvilu, slychac odglosy kucia... ale to niczego nie dowodzi!!! :smile: moglem sobie nozyki stukac...
no nic, mysmy juz w sumie gadali wiece nie ma sensu powtarzac, zreszta jak wrocilem to nawet na duel sie zgodziles... co mnie ucieszylo (apropo - ile damagu ci zadalem? 10? 15?), aha, przy okazji omawiania tej sytuacji - dorwe cie draniu jeden, ktory mi zabrales mitryl i iron!!! nawet nie wiesz ile ci robotnicy kaza sobie placic za ich nedzna robota...
scorpio>nie licz ze jakikolwiek rzemieslnik chaosu odejdzie z gildii, obstawy poki co nie mamy, ale dopoty, dopoki nie zgine w ciagu 1min 100 razy nie ma mowy o moim odejsciu (a taka sytuacja jest chyba mozliwa, tzn. 100x zginac w jednej minucie)


Posty: 2
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 13:10 
 
Dzisiaj jeden koles o imieniu Greed zajebał wszystko co miałem z mojego ciała, jak mnie guard zabil. Szybko poszedlem sie wskrzesic, ale jak juz wrocilem to nic nie bylo w moim ciele, tylko on stal obok niego i sie smial i mowil "ch*** mi zrobisz! mam wszystko w banku!". Postanowilem go zabić :wink: . Ganialem go po całym banku, a jak mu zostalo niewiele życia zrobił LogOut! I jak mam teraz wyciągnąć od niego te moje rzeczy? Takich ludzi co robią LogOut trzeba tępić!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 13:18 
 
Hehe, Narwany> poczytaj te topici - z takimi sie nie da walczyc, mozna im przemowic do rozsadku, ale jesli oni nie chca zrozumiec to ni cholery nie ma zeby zmienili swoj sposob zachowania...

Pozdrawiam!


Posty: 2
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 13:28 
 
Moim zdaniem to powinno być karane przez GM'ów, tylko że nie wiem jak udowodnić GM'owi że koleś sie wylogował akurat jak go atakowałem.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 14:44 
 
Kara? W sumie dobry pomysl... sciagnij sobie programik do robienia fotek i baw sie dobrze :smile: !


Posty: 16
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 18:28 
 
Taunis ty debilu jak mozesz gadac zeby inni nie uciekali i nie robili logauta przed walką np. z tobą. Przecież to bardzo dziwne bo ostatnio sam uciekałeś przed Golemem !!! więc po co wciskasz ludzią te farmazony , dlaczego wtedy podczas walki nie byłes taki pewny siebie jak tutaj na forum !!!

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 18:35 
 
Profian chcialbym Cie poinformowac ze nigdy w trakcie walki nie dalem log out jaj juz to sie schowalem i to wszystko ale niegdy nie wylogowalem !!

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 18:55 
 
Anonim --> Widac ze nie masz zielonego pojecia o tym o czym mowisz... Takze nie mam zamiaru ci tlumaczyc niczego, bo i tak bedziesz sie trzymal swojego zdania kurczowo.

Nara.


Posty: 6
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 19:57 
 
Zaden order niedorowna nigdy chaosowi...........bo tak naprawde trzeba sobie uzmyslowic kto jest gora.............WHO'S THE KING ?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 22:11 
 
Anonim> czlowieczku lepiej sie przyznaj jak na serio sie nazywasz, bo oskarżanie kogos publicznie i ukrywanie swojej tozsamosci to totalna porazka - tzn. w naszym spoleczenstwie, w szczegolnosci mam na mysli osoby mlode (do ktorych naleze :smile:)...
sorr, anonim, jak widzisz zauwazylem twoja xywa i wiem co oznacza, ale wqrwia mnie jak widze takie posty, bo sytuacja w mojej szkole zmusza mnie do... a cholera, nie bede sie tlumaczyl :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.