mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:08 
Cytuj  
był temat tylko o gunboundzie
GB WC jest nową wersją zastępującą starą
doszły w niej dwa pojazdy żaba i czołg rakietowy
gra się wywodzi od gry taktycznej worm
przebiega w trybie turowym każdy gracz na zmianę
wykonuje swój ruch mający na celu szkodzenie przeciwnika
za wygrane walki, tricki otrzymujemy punkty doświadczenia
dzięki którym wyższe levele a za zdobyte złoto możemy
kupić ubranka zwiększające nasze statystyki

po ściągnięciu lub przed gry z strony http://www.softnyx.net/ musimy się zarerejstrować podając koniecznie e-mail który będziemy musili zweryfikować inaczej nie będziemy mieli dostępu do "avnatar szopa ;) |

gra zajmuje około 140 mb + 10 mb paczy

po jej uruchomieniu ukarze nam się plansza z podziałem na dwanaście serwerów zasadniczo różnią się one trybem

-avantar onv (kupione ubranka dodają umiejętnosci lecz poczatkujący graczenie mają tutaj szans ze względu na "kaszów" (osoby kupujące przedmioty za dolce) dodatkowa premia na tych serwerach to +10% doświadczenia oraz +10% zdobywanego złota
-avantar off (tu nie działają ubranka, wyjątkiem jest wskaźnik % zdobywanego złota)

następny podział ze względu na rangę

-od kurczka do kamiennego młotka (newbie)
-od dwuch kamiennych młotków do serbrnego topota (rokie)
-od dwych srebrnych toporów do smoka (ostatni server pro)

w każdym z serwerów ujżymy roomy z graczami w walce

-1vs1
-2vs2
-3vs3
-4vs4

oraz z podziałem na tryby gry

-score (najpopularniejszy kazda drużyna ma o jedno życie więcej niż ilośc graczy w tej drużynie gra się do 0, po stracie życia możesz wrócić na plac gry)
-solo(każdy gracz ma jedno życie nie może wrócić na plac gry)
-tag(podobnie jak solo jednak z tą różnicą że posiadamy jeden pojazd na zmianę z połową życia)
-jawel(polowanie na "potwórki" wygrywa drużyna/gracz która dojdzie bodajrze do 100? w każdym mąć razie najmniej spotykany tryb gry)

---

Mój nick w grze to Paragnomen jeśli masz jakiś problem zagadaj lub napisz post pod tematem miałem ponad roczną przerwę w grze jednak wcześniej posiadałem rangę gold battle side axe + z 21k gp oraz 6 innych kont na kazdym minimum 7 k gp więc pro porwacający do życia

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:15 
Cytuj  
Rejestruję się trochę popykam, może być ciekawe.


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 14:15 
Cytuj  
dobra teraz garść porad dla początkujących

przejźmy do samej gry

Obrazek

1 - czas poztający do końca naszej tury
2 - celownik z podziałem na true angle i false angle (strzelamy true angle CIEMNY ZIELONY dzięki czemu uzyskamy większe obrażenia
3 - nasz kąt strzału dobrze go zapisywać/zapamiętać ponieważ przy niezmniennych warunkach(wiatr i położenie nasze oraz przeciwnika) może się przydać
4 - kolejność w raz z zapisem opóźnienia(zaraz o tym więcej)
5 - przeciwnik :] (zabić :] )
6 - 1,2, ss <- tryby strzału pojazdu 1- strzał najsłabszy wyżadzajacy najmniejsz krzywny przeciwnikowi 2 - strzał mocniejsz ss-strzał specjalany
uwaga mogą się różnić od siebie sposobem działania(jak będę miał czas opisze każdy pojazd).
ta strzałka w środku obrazuje liczbę i kierunek wiatru
a te znaczki zjawiska występujące na planszy np tornado zwiększone obrażenia
7 - itemy wybierane na początku gry podoują rózne efekty np. teleporrtację, podwójny strzał kosztem opóźnienia - przykładowo ktoś kto wykona podwójny strzał może zostac przeskoczony o jedną kolejkę przez resztę przeciwników(napisze o tym oddzielny poradnik)
8- na czerwowo - siła strzału na niebiesko możliwość ruchu - dystans


c.d.n


Posty: 31
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 14:29 
Cytuj  
Moj qumpel jes 3 albo 2 w polse.Ja gralem w stara wersje byla lepsza (według mnie).

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 21:15 
Cytuj  
ja sie w to bawie od wczoraj nick : Tampir666


_________________
WoW-EU-the maelstrom-Alltamer-gnome warlock

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 21:32 
Cytuj  
łojezu co za porażka, zaczynam tęskic na mmorpegami...


Posty: 31
Dołączył(a): 15.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2005, 15:23 
Cytuj  
ja w to grałem byłem nawet dobry...ale mi sie znudziło bo wszystkich wybijałem:P kiedys pomyślałem że se wejde i popykam to zabiłem gościem w 2 strzaly bo smokiem byłem:P

*

Posty: 73
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2005, 15:52 
Cytuj  
Tu nie chodzi o smoki czy o inne PANDY :D (to było dla przykładu :D), tylko o kupione przez siebie AVATARY (inaczej SET'y zbroje itd. w tej grze).... Ja zaczołem gre już dawno ale o niej zapomniałęm.... wiec znów zaczołęm grać 2 dni temu nową postacią i nawet pokonuje osoby które sa maxymalnie wyposarzone.... W TEJ GRZE LICZY SIE TAKTYKA, STRATEGIA A TAKZE LOGIKA !!!!


Jak by co mój nick w grze: DropsiK


_________________
Obrazek
---===M M O R P G===---
http://www.mindistortion.net/iwantyours ... am=Wr00bel <- lOOk
http://siebendx.com/schild.swf?namee=/MMORPG <- lOOknijcie :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.