mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 41
Dołączył(a): 23.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 20:17 
 
NO NIE JAKIś DOWN napisał że będzie TIBIA 2 mam zlewke

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 20:40 
 
omg ale ty masz refleks... patrz na daty czasem i na to, że go już dawno sflame'owali... :har:

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 23:20 
 
Tibia to nie syf.Wy forumowicze którzy nie mieliście 30lv tak muwicie bo prawdziwa gra zaczyna się dopiero wtedy.Są pewne wyjątki jak jakiś 80lv padnie od kicka albo laga i sprzedaje konto na allegro i muwi że tibia to syf.A swoją drogą zobaczcie ile jest ofert na allegro tibi duużo więcej niż w innych mmorpg a to o czymś świadczy,że ludzie sa gotowi wydać nieraz 1000zł za konto 100lv.Albo 600zł za broń ktura występuje na serwerze garstka.Tibia mnie dobija ,że nie ma dzwieku ale to nie problem grafika ma swuj urok i jak juz muwilem w innych tematach o tibi jest ciągle ulepszana.Jej grywalnośc bije na głowe ultime.Kolejny argument:Ogromna ilość ludzi kupuje PACC(premium konto) i jeśli jakaś gra nie miała by głosu to jest od razu przez was(mam na myśli tą część forumowiczów która twierdzi że tibia to syf)przekreślana,a gdyby DIABLO,PRISON TALE,MU,i inne wasze najlepsze gry nie miały głosu to byście w nie nie grali??Wątpie.Więc zastanuwcie zanim znowu powiecie,że tibia to syf a pozatym o gustach się nie muwi!!!! :evil:

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 00:27 
 
Jestes chodzaca reklama Tibii...
Wbij sobie do tego pustego lba ze "mówi" sie pisze przez "Ó" (to takie "o" z kreska na gorze)


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 13:41 
 
Łojej ale chyba wszysty łapią o co chodzi.I co twój post wniósł do tematu??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:01 
 
Cytuj:
A swoją drogą zobaczcie ile jest ofert na allegro tibi duużo więcej niż w innych mmorpg a to o czymś świadczy,że ludzie sa gotowi wydać nieraz 1000zł za konto 100lv.


Trzeba być zdrowo pierdolniętym albo mieć za dużo kasy...


Posty: 3
Dołączył(a): 16.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:19 
 
Tibia no ladny klasyk:) pamietam jak z kolega gralismy w to zawsze nawet kilka razy ucieklismy z lekcji zeby pograc w to w kafejce:)
mialem tam ponad 89 lev. i niedawno<chyba z miesiac temu> skonczylem:)


_________________
2 porady kazdego forumowicza ktore sie powinno znac:)


www.gogle.pl-tam nigdy nie zabladzisz:)
Search na gorze-Bardzo przydatna opcja :D

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 16:44 
 
znam kilku takich co tez chodzili do "kafejki" zamiast do szkoły i nie wyszli na tym za dobrze nie lepiej bylo isc na piwo z kolega? :wink:

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:14 
 
italios napisał(a):
Tibia to nie syf.Wy forumowicze którzy nie mieliście 30lv tak muwicie bo prawdziwa gra zaczyna się dopiero wtedy.Są pewne wyjątki jak jakiś 80lv padnie od kicka albo laga i sprzedaje konto na allegro i muwi że tibia to syf.A swoją drogą zobaczcie ile jest ofert na allegro tibi duużo więcej niż w innych mmorpg a to o czymś świadczy,że ludzie sa gotowi wydać nieraz 1000zł za konto 100lv.Albo 600zł za broń ktura występuje na serwerze garstka.Tibia mnie dobija ,że nie ma dzwieku ale to nie problem grafika ma swuj urok i jak juz muwilem w innych tematach o tibi jest ciągle ulepszana.Jej grywalnośc bije na głowe ultime.Kolejny argument:Ogromna ilość ludzi kupuje PACC(premium konto) i jeśli jakaś gra nie miała by głosu to jest od razu przez was(mam na myśli tą część forumowiczów która twierdzi że tibia to syf)przekreślana,a gdyby DIABLO,PRISON TALE,MU,i inne wasze najlepsze gry nie miały głosu to byście w nie nie grali??Wątpie.Więc zastanuwcie zanim znowu powiecie,że tibia to syf a pozatym o gustach się nie muwi!!!!


:wtf:


Skąd się wogóle urwałeś co ?? Ile ty masz lat, naucz się pisać.

Ci wszyscy co wykłucają się o tibie, to chyba dzieci z podstawówki.
Wogóle co oni tu robią... Widać jaki poziom dzęki nim prezentuje Tibia.

Polewki są jak się coś takiego czyta:P Aż ręce opadają.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli


Posty: 3
Dołączył(a): 16.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 00:49 
 
Witam, jestem nowy na tym forum i to moj pierwszy post. Znalazlem sie tu wlasnie z powodu Tibi - i chcialbym cos na ten temat powiedziec: Tibia śmierdzi. :) To moja pierwsza gra z gatunku MMORPG - poprostu 100 przechodzenie fallouta juz mi sie znudzilo i czas bylo na pogranie w rpg po sieci (wczesniej na necie tylko RTS i FPP).

Moje zdanie na temat tego "rpg'a" (specjalnie w " ") jest takie - moge przezyc to, ze ma beznadziejna grafike i dzwiek (a raczej jego brak), ale nigdy nie strawie ludzi ktorzy w to graja, braku klimatu (blokersom albo dzieciakom moze sie podoba) ani uproszczonego mechanizmu samej rozgrywki. A teraz do rzeczy:
1)co drugie slowo padajace w grze to noob, f*ck, hunted albo lol - jak mam sie wczuc w klimat rpg'a przy czyms takim??
2)na kazdym kroku PK i zlodzieje (przy czym zjawisko jest naprawde uciazliwe szczegolnie na non pvp gdzie gracze powinni sie bardziej szanowac zamiast nawzajem psuc sobie zabawe wiedzac ze nie moga poniesc konsekwencji tego co mowia/robia )
3)z tego co wysondowalem to srednia wieku - 13 lat (nie mam nic do was ale sorry - malo kto w tym wieku gral w starsze rpg i wie o co w tym wszystkim chodzi - dla was przewaznie to tylko itemki i noobki)
4)duzo bugow - blokowanie, stawianie botow, znikanie i pojawianie sie przedmiotow w backpackach, beznadziejne sterowanie - a sproboj uciekac przez las - to juz jest parodia!)
5)placic za to? buahahahhahaha
6)gra opiera sie na prostym systemie - choc i naparzaj szczury, zbieraj zloto do kupki i odrazu zanos do depo bo cie ubija, potem przezucasz sie na bugi albo trolle, pozniej orki - ale schemat jest ciagle ten sam!!! mozesz se najwyzej upiec chleb albo zlowic rybe!!!! sorry ale jak mam grac w gre tego typu to juz wole odpalic diablo - tam przynajmniej mam wiekszy wybor broni no i grafikaaaaa!!!
7)Nie ma to jak uslyszec od jakiegos szczyla text w stylu "Zejdz mi z drogi bo zabije cie szmato" :))))) Nie wiem czy sie smiac czy plakac... A powiedz cos do takiego to zaraz kogo on nie zna - same levele 100< :)))) i tylko w kolko - hunted, u are hunted!!!!
8)Czasami mialem wrazenie, ze gram z ludzmi z problemami albo z uposledzonymi umyslowo (no offense do nich) - poprostu rece mi opadaly jak widzialem ksywki "Lord_Patryczek", "Napierdalator" czy "Dupa Wolowa" itd. nie mowiac juz o zerowej znajomosci angielskiego przez polowe graczy (nie ma to jak brazylijczycy - biegaja tylko dookola i krzycza: "BR?? BR??")..
Moglbym jeszcze dlugo mowic, ale po co... Trafilem tu bo spodobala mi sie idea MMORPG i szukam czegos nowego i ciesze sie, ze tu trafilem i widze, ze nie jestem odosobniony w pogladach :)

Mam nadzieje, ze z ktos przeczyta te wypociny i jakos sie do nich odniesie (krytyka mile widziana).
PS. Sorry za brak polskich znaczkow..

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 08:42 
 
Zawsze milo przyjac kogos kto fluga na Tibie :]
Welcome


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 15:52 
 
Sniegu napisał(a):
Zawsze milo przyjac kogos kto fluga na Tibie :]
Welcome

A w co ty grasz??I czemu tibia jest niby głupia??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 16:08 
 
Super przed chwila sie dowiedzialem ze Tibia ma wieksza grywalnosc niz Ultima. Oczywiscie jest to odczucie subiektywne, ale jedno pytanie.

Grales na oficjalnym servie w Ultime?
Nie? W takim razie mozna z toba toczyc wspaniala dyskusje.

A sam w tibie troszeczke pogralem, ale naprawde gdy mam dziennie 1-2 godziny czasu wolnego to nie bede go spedzal przy czyms co wypala mi oczy, chodzi gorzej niz guild wars a mozliwosci ma troche powyzej Mu

Nie zebym flamowal tibie czy tego co powiedzial ze Ultima ma nizsza grywalnosc... Po prostu nie wiem skad bierze sie popularnosc takich gier jak mu/tibia. W klasie mojego mlodszego brata (podstawowka) polowa dzieciakow gra albo w tibie albo w mu...


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 16:10 
 
W szkole znam ok. 30 osob grajacych w mmorpgi. 3 osoby graja w cos innego niz Tibia i MU.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 16:13 
 
No wlasnie to jest zastanawiajace. Ale juz u mnie w technikum o wiele mniej osob gra w tibie/mu. Kilka osob w wow, chyba ktos w gw... No ale napewno jest jeden argument za graniem w mu/tibie. Mozna zarobic, moze o to chodzi dzieciakom?


_________________
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 17:31 
 
ja znam ludzi z mojej szkoly co na przerwach tylko tibia i tibia over over again
i mysle ze im to mozg wypala bo cos nie da sie znimi pogadac na jakies inne tematy ;/
zreszta co sie bede wpierdalal w nie swoje zycie tibia nie byla by taka zla gdyby nie przedzial wiekowy jaki tam dominuje zreszta wszystko juz zostalo powiedziane wczesniej ale pisze sobie bo mialem fajny dzien

Paint It Black

:]

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 17:57 
 
Ostatnio do mojej klasy doszedl nowy koles ...
Pierwsze jego slowa (doslownie :( )

... Czesc wszystkim... (krotka rozmowka) ... A gracie w Tibie ... :roll:


Myslalem ze zaraz mu jebne ... ale ze byl nowy to bylem wyrozumialy :D
pozdro :-?


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 18:39 
 
@up

Aha... i masz 13 lat?

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 17:37 
 
khoga napisał(a):
W szkole znam ok. 30 osob grajacych w mmorpgi. 3 osoby graja w cos innego niz Tibia i MU.


Czyli coś musi być w tej grze skoro około 27 osób kturych znasz grają w tibie.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 18:19 
 
@up:
Niezbyt skomplikowana z poczatku, latwo dostepna, duzo polakow. To
wystarczy.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.