mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:17 
 
Nie no ROTFL kurwa az mi sie ni chce tego czytac:] Powiem jedno... zaluje ze nie ma 21stCenturySchizoidMan na serwie bo bym sie pobawil;] Damn it, ale zabawy przegapilem. Zamienilbym go w prosiaka, wyslal na bezludna wyspe z malpami i tam by sobie rzadzil... wczesniej oczywiscie ze 100 razy zabil, zmienil postac, plec, osmieszyl etc. Ueeeee. Znowu przegapilem;/

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:24 
 
Cytuj:
2002-02-11 13:46, Lcv napisał:
1) Nikomu na SC Harmonium nie grozilo strata konta. To parszywe klamstwo i nie mam pojecia, kto mogl cos takiego wymyslic.


Dziwne na wlasne slepia widzialem cos innego, fakt nie byla to grozba straty konta lecz grozba wiezienia.

Cytuj:
2) Harmonium stworzylo zasade, ze GM (Valarow) nalezy traktowac jak bogow swiata i oddawac im czesc. Tak tez zawsze czynia nasze postacie. Ale zapraszam - jezeli ktos chce okazac sie skonczonym dupkiem i skasowac postac Atreidesa za to, co na innych serwerach GM nawet nie obchodzi (zasada nieingerencji wypracowana wspolnie przez GM i AH jeszcze na starym CL), to prosze bardzo - bedzie to tylko dowod totalnej ignorancji i jeszcze bardziej pogorszy reputacje SC. Ja proponuje raczej wypracowanie zasad wspopracy graczy i GM i zabawe bez ingerencji jednej grupy w sprawy innej.


Hmmm a co ma wspolnego SC z CL, chlopie z choinki sie urwales? To inny serwer, inne zasady, inny swiat oparty jedynie na tej samej krainie i na podobnych cechach technicznych - a nawet nie, bo jeden uzywa emulatora POL a drugi NOX, juz pomine ustawienia wewnetrzne.

Cytuj:
2) Szerszen wciaz usiluje wszystkim wmowic, ze gracz kierujacy postacia Arkan Ravenlord II twierdzi, ze ma nad adminem wladze. To oczywiscie kolejne klamstwo. Nie wiem jak Was, ale mnie to juz zaczyna nudzic.


Jesli wysuwa zadania w stosunku do mnie, to sugeruje moim zdaniem ze ma nademna jakas wladze - no bo ktos stojacy w hierarhii ponizej raczej nie zada - chyba z pada na rozum.

Cytuj:
Nawet na CL I nigdy nie uwazalem, ze gracze maja 'wladze nad GM'. Gracze maja prawo WYMAGAC od GM sharda, na ktorym graja, bezstronnosci, uczciwosci i zaangazowania.


Gracze maja prawo grac na serwerze free, wymagac moga od GM'ow na OSI, gdzie za utrzymywanie swiata jest tym ludziom placone. Na darmowych serwerach gracze moga grac i pomagac adminom zglaszajac bledy ale nie maja prawa niczego wymagac. A wiesz czemu? Bo free serverki sa robione prez adminow z reguly dla przyjemnosci, wiec jesli robienie tego staje sie dla nich obowiazkiem to taki admin jak ja po prostu zamyka serwerek i zmienia zainteresowania. Nie mozesz nic wymagac od admina a ode mnie nic nie wymozesz krzykiem, chamstwem, i zwracaniem sie "per noga" wodki ze mna nie piles wiec prosze o okazanie szacunku. Wchodzicie do mojego swiata i zaczynacie sie rzadzic jakbyscie byli u siebie, wiec mowie krotko... out. Albo ladnie sie ze mna dogadacie albo wasza kariera (watpliwa) sie dosc szybko tu skonczy... bo ja sie dopiero zaczalem dobrze bawic... hihihihi.

Cytuj:
Powtarzam, ze wszystkich GM na SC oprocz Szerszenia uwazam za bardzo dobrych i jestem pelen szacunku dla ich pracy. Ale pod grozbami Szerszenia Harmonium sie nie ugnie. Mozesz kasowac konta wedlug wlasnego widzimisie, bluzgac na tych, ktorzy usiluja zrobic cos wiecej, niz zalozyc gildie Chaosu i kasowac kolejne potworki, ale ja osobiscie nie pozwole nikomu obrazac tych, ktorzy pomimo nagonki Chaosu na jednoczacy sie Order zdecydowali, by ich postaci wybraly droge pod gorke i wsparly Krolestwo. Tym wiekszym chamstwem byloby kasowanie kont innym ludziom za to, co pisze ja, ktoremu pozostala juz tylko rola nadzorujacego inicjatywe i wiecznie klocacego sie z tlumem graczy nie rozumiejacych pojecia RPG.


hmmm no fajnie, a zapytales sie o zdanie GM'ow w tej sprawie. Grajcie sobie jak chcecie, na zdrowie... wlasnie wam tworze klimat jaki towarzyszy komus kto przychodzi z nikad i zada wladzy i poddanstwa, w dodatku nic soba nie reprezentujac poza gladkimi slowkami.

Cytuj:
Ludzi nigdy nie obrazam i nie czynie tego rowniez w stosunku do Szerszenia. Prosze go tylko o odrobine bezstronnosci i szacunku dla pracy niektorych graczy, ktora czasami okazuje sie byc ciezsza niz ta, ktora musza odwalac GM.


O pardonne, Ty pierwszy nazwales mnie chamem. Chcesz chama, to masz, ja bardzo lubie spelniac zyczenia graczy... *usmiecha sie szyderczo*

Cytuj:
Od Admina wykonywania zadnych czynosci oprocz pomagania graczom w sprawach technicznych nie wymagam. Podziekowalem juz oficjalnie za otwarcie Zamku i przygotowanie go do ceremonii. I bede dziekowal za kazdy krok Szerszenia w kierunku dorownania poziomem CL SE, na ktorym wszystko wyglada naprawde o niebo lepiej - tam zaden GM nawet nie pomysli o wcieleniu sie w Czarnokolca i zamordowaniu jednej z postaci. Tam czasy ingerencji minely juz dawno temu, czesciowo dzieki naszej (Harmonium) pracy, ale przede wszystkim dzieki nowym, lepszym GM, ktorzy pracuja nad serwerkiem.


Jestesmy osobnym serwerem. Z osobnymi zasadami. Dzialajacym na wlasna reke i na wlasna odpowiedzialnosc. NIE JESTESMY CL. TU JEST STREFA CIENIA.

Poziom serwera tworza gracze a ja obserwuje wraz z przybyciem Arkana na SC spadek poziomu - chcialbym kiedys widziec apprientice swordsmana wyzywajacego do wiesniakow zaawansowanych magow.

Tak tak - nie mylicie sie, to Lord Arkan II apprientice swordsman, zaczal rozrobe w karczmie, zaraz na poczatku swego istnienia.

Cytuj:
Szerszen nie zna gracza kierujacego Arkanem i jak na razie nie pokwapil sie, by go poznac. Jezeli jest 'wsciekly' na kogos, kogo nie zna, a widzi tylko odgrywana przez niego postac, to naprawde zaczynam watpic w sens tego, by byl on adminem duzego polskiego shardu. Ja tu jestem od gadania i robie to chyba az za czesto :razz:.


A sadzisz ze to ja powinienm sie kwapic do niego?
W koncu mamy feudalizm, a to oznacza ustroj, w ktorym ktos nizej postawiony przychodzi do tego wyzej.

Zadam jeszcze raz pytanie:

Czy to ja powinienem przyjsc do Arkana?

I prosze o jasna odpowiedz - tak/nie. Bez dodatkowych opisow.

Cytuj:
Chetnych do zamieszkania w Domenie Harmonium prosze o kontakt.

Lcv


Chetnych do pozostania banitami do chwili gdy zostana jasno ustalone reguly "wspolpracy" miedzy Arkanem a adminem Szerszeniem, zapraszam do zamieszkania w Domenie Harmonium.

Nie omieszkam w wypadku dalszych listow tego typu odpowiednio was oznakowac, tak aby gracze sluzacy wiernie Lordowi Britishowi, Lordowi Blackthorne'owi lub bedacy po stronie chaosu mogli was bezkarnie zabijac.

Chcieliscie wojny to ja macie.
Oglaszam rowniez iz zaczynacie byc swiadkami Dies Irae.

Ze wzgledu na to iz GM'y nie sa potrzebne lordowi Arkanowi, do niczego poza zarzadzaniem, kazdy page otrzymany od niego lub jego podwladnych bedzie traktowany jako wezwanie boga nadaremno. Osobiscie bede traktowal to blyskawica wlacznie z niszczeniem ciala. Co zrobia pozostali Valarowie nie wiem aczkolwiek zalecam im ten sam sposob postepowania.

Stan ten bedzie trwal do momentu gdy lord Arkan zrozumie gdzie jest jego miejsce i przestanie obrazac mnie przez swojego adwokata.

_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-02-11 14:29 ]</font>

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:28 
 
"Od Admina wykonywania zadnych czynosci oprocz pomagania graczom w sprawach technicznych nie wymagam. Podziekowalem juz oficjalnie za otwarcie Zamku i przygotowanie go do ceremonii. I bede dziekowal za kazdy krok Szerszenia w kierunku dorownania poziomem CL SE, na ktorym wszystko wyglada naprawde o niebo lepiej - tam zaden GM nawet nie pomysli o wcieleniu sie w Czarnokolca i zamordowaniu jednej z postaci. Tam czasy ingerencji minely juz dawno temu, czesciowo dzieki naszej (Harmonium) pracy, ale przede wszystkim dzieki nowym, lepszym GM, ktorzy pracuja nad serwerkiem."

czegos tu hmmm nie rozumiem.....powiedz mi drogie dziecko, czemu w takim razie jestes tutaj, nie tam?
tam jest lepiej , przyjemniej, przyjazniej....tam pewnie nawet, wedlug tego co piszesz jest wiecej 14 letnich dzieci doskonale znajacych zasady rpg .......aa zaraz a moze tam tez cie nie lubia???;-)


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:30 
 
CZLOWIEKU OPANUJ SIE I NIE PISZ WYPRACOWAN. TO NIE LEKCJA POLSKIEGO I NIE JEST NA OCENE. KURWA!!!!!!!!!!!

Cytuj:
'hehehehe alez on siedzi w klatce.. bo boi sie wyjsc hihihihihi. '

W tej chwili postac Krol Arkan Ravenlord II rezyduje w Ratuszu Domeny Harmonium na Polach Harmonium wchodzacych w sklad prywatnych posiadlosci Krola. Dziekuje :>.

jakos bal sie wyjsc jak stalem przed domkiem, a na dodatek dostalem bana na domek(i tu kolejny bajer z interwencja GMow, skoro takowej nie ma byc to zabrac nalezy mozliwosc dania bana, przeciez to nie po RPG)
Cytuj:
'Po coz mam budowac specjalna klatke skoro tego pana nie stac na to aby opuscic swoj domek ze zwyklego strachu hihihihi, prawde mowiac zal mi go troche i przepraszam was ze macie takiego marnego rpzeciwnika w questach, postaram sie lepiej na przyszlosc, bo jak widac chlopi i pospolstwo nie powinni startowac do korony, ze tak sobie RPG'owo mrukne. '

kogo Szerszen przeprasza? Jezeli ktos jeszcze raz napisze na forum, ze nie popiera on Chaosu, naprawde nie wytrzymam nerwowo. Dlaczego nie ma przeprosin pod adresem Orderu za to, co Szerszen nawyprawial wczoraj w Zamku? Order to juz nie gracze? A moze Szerszen nie gustuje w Porzadku?

1. Szerszenia nie bylo. Skad masz pewnosc ze Czarnokolcem nie byk Rok?
2. Jak nie nie wytrzymujesz nerwowo to se zalatw cos na uspokojenie(na mnie nie patrzec ja juz biore :grin:)
Cytuj:
Idea ma charakter stricte Order i dlatego wlasnie admin ewidentnie pomija ta grupe graczy i probuje wmowic wszystkim, ze istnieje u nas jakis konflikt 'gracze - Krol'. To oczywiscie kompletna bzdura. Konflikt wyglada tak 'Order (Krol, Gildie Porzadku, zwykli praworzadni gracze oraz czesc GM) - Chaos (Szerszen, Gildie Chaosu, pospolici przestepcy oraz czesc GM). Problem polega na tym, ze Szerszen jako jedyny nie przestrzega zasady neutralnosci GM i glosno wypowiada swoje poglady na temat okreslonych postaci. Bierz lepiej przyklad z GM Rokkyu, ktory pomimo, ze popiera Order oraz Krolestwo, na Forum pozostaje z oczywistych wzgledow neutralny. I tego wlasnie oczekuja od niego porzadni gracze. Proponuje, by Szerszen zaczal brac przyklad z innych GM i zachowywal sie fair w stosunku do wszystkich - zwolennikow Krola i jego wrogow, zwolennikow Orderu i Chaosu. W swiecie SC mamy nie tylko Zlo (ku wyraznemu niezadowoleniu admina).

1. Chaos to nie zlo :evil:
2. Neutrolnosc to neutralnosc. Nie ma ze nie wypowiada sie to jest neutralny. Neutralnosc objawia sie w pogladach a nie w wypowiedziach.
Cytuj:
Tym, ktorzy oskarzaja Harmonium o czerpanie korzysci z pracy innych polecam pogadanie z graczami, ktorzy kierowali kiedys Obywatelami AH. Posluchajcie, co oni maja do powiedzenia.

nie rozmawiamy o przeszlosci tylko o tym co jest teraz. Historia mnie nie interesuje, nie bylo mnie tam.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:40 
 
ROKYUU zachowal sie jak kurwa nie wiem... nei powiem bo poki co jest GM, i moze mi namieszac w statystykach :razz: Ale zachowal sie nieladnie!

Szerszen --> Ja na twoim miejscu bym konta zbanowal, foroom zmoderowal i by wszystko bylo ok... Albo niech sie zamkna, podrosna troszeczke ci chlopcy, poprosza adminka o wladze w britt i czekaja pokornie na odpowiedz.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:42 
 
Pierwszy raz w zyciu soje po tej samej stronie stronie co Oyc3C :smile: BTW jest jeszcze GMem? Czy cala swa energie poswiece moderowaniu swego foroom? :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-11 14:42 ]</font>

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:52 
 
O geez... alescie sie rozpisali... przeczytalem, posmialem i nie chce wiecej esejow widziec! juz przestaje komentowac bo mi sie nie chce, kompletnie nie chce...

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 15:01 
 
Ja chailbym wyjaśnić jedną sprawe, byłem w służbie Lorda pzrzez 10 min, a dlatego że myślałem że to GM i robił taką akcje z inicjatywy powstania CL, pozatym uwieżylem bo miał "Lord" w ksywie, jak bym wiedział że można tak to bym sobie wzioł cesarz:P i powiedział że moge zabijać niebieskich w mieśćie:D i wsadzać do paki no tyle chiałem powiedzieć :smile: A na ostatnim zdjeciu widzicie takie 2 osoby w true black to są GM, nie wiem co tam gadali bo bylem zajety targowaniem sie o true black robe :razz:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 15:08 
 
Nosz kurde... koronacja byla i nikt nie poinformowal bogow "do ktorych sie modla" o zmianie terminu... ROTFL... to teraz czas aby sie pomodlili o cofniecie Dies Irae a ja juz wiem jak wyploszyc Arkana z jego domku. Zgodnie z zasadami RPG.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 15:11 
 
Cytuj:
2002-02-11 14:42, Taunis napisał:
Pierwszy raz w zyciu soje po tej samej stronie stronie co Oyc3C :smile: BTW jest jeszcze GMem? Czy cala swa energie poswiece moderowaniu swego foroom? :razz:


Ku twej uciesze, jeszcze nie zrezygnowalem z SC i nie mam zamiaru;) Ale to moje zdanie:) Narazie sobie moderuje forum, kszatlce sie na OSI i bawie w sesje egzaminacyjna. rofl.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 15:13 
 
*skacze z radosci*

*klaszcze w dlonie*

*spiewa wesola piosenke*

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 15:15 
 
Cytuj:
2002-02-11 14:06, Lcv napisał:
I jeszcze kilka komentarzy:

'Jestem pelen podziwu dla twojego opanowania
Szerszeniu - gdyby to na mnie trfilo juz by gostek wylecial z serverka albo siedzial w klatce na morach w Brit ... Naprawde podziwiam cie za umiar i opanowanie ja bym tak nie umial'

Ladny popis wlazenia adminowi w dupe, skad ja to znam?


Hie hie popis hie hie wlazenia hie hie w hie hie dupe hie hie Zaluje ze nie dopisalem ego co mialem ochote dopisac ale dodam to teraz hie hie
Umieszczczenie goscia w klatce i zmontowanie sprytnego mechanizmu ktory za odpowiednia oplata bedzie demonstrowal dzialanie czarow ofenywnych a po smierci delikwenta wskrzeszal go hie hie :grin:
Stary ty nawet nie masz pojecia jakim spokojem i rozwaga swieci Szerszen mowie powaznie "bez wlazenia" ja bym sprawe inaczej rozwiazal na jego miejscu i przestan tyle pisac bo tego czytac sie nie da drogi populisto. Mowilem "krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje" i to widac. Niejestes w stanie sprostac rzeczywistosci jak ma miejsce i probujesz sie oklamywac przeinaczajac fakty.
A wszystkim adminom, Gm w tym takze Szerszeniowi jako hmm tym ktorzy trzymja caly ten swiat w kupie naleza sie brawa i szacunek ze strony nas graczy i poszanowanie ich zdania. To jest ich server a my jestesmy tylko goscmi kozystajacymi z ich dobrej woli
Szerszen jak i reszta GM MA PRAWO robic co chca i kiedy chca i jak chca lacznie z tym ze maja miec prawo do swojej wizji tego jak ma wygladac swiat SC i moze ona byc odmienna od wizji Lorda czy innego przybledy i powiem wiecej to ich NIEZBYWALNE PRAWO. Dlatego dziwie sie ze i podziwiam Szerszenia za opanowanie i spokuj jaki prezentuje bo gdyby trafilo na mnie to juz bym dawno sprawe rozwiazal bez wdawania sie w glupie dyskusje z kims kto nie rozumie podstawowych spraw i stosuje tania demagogie aby ludzim robic z mozgu wode. Panie Lepper z Parti x :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:32 
 
Hmmm so mała notka (a może nie mała do Atreida) :smile:


Stosujecie taką samą taktykę jak próbowałeś stosowac na CL. Usiłujecie podważyć aytorytet Szerszenia ( z mizernymi zresztą skutkami) w oczach graczy jednocześnie słodząc wszystkim innym GM'om.

Nie zdajesz sobie chyba sprawy, że cała reszta GM nigdy nie zmusi admina do rezygnacji wbrew jego woli. Prędze admin może zwolnić GM'ow :smile: Bolesne ale prawdziwe.

Pamięć mam bardzo dobrą. Pamiętasz negocjacje w pałacu Nulelm? Zdziwko ? Domyśl się kim jestem/byłem :smile:.

Autonomię Harmonium dostałeś w nieznanych mi bliżej okolicznościach - z tego co słyszałem w ramach questu od Claira . W ramach questu a nie na całkowitą własnośc i wyłączność. Może to do Ciebie nie dociera że to subtelna róznica ale ja taką widzę, inni pewnie także.

Kiedy jednak zacząłeś bawić się w wielkiego Pana na włościach bluzgając na boardach miast pod adresem innych graczy - pod Twoją Harmonium zaroiło się od żądnych zemsty obrazonych osób, czemu wcale się nie dziwię.

Spowodowało to, iż wiekszośc osób zaczęło opuszczac Twoją Gildię z racji faktu, iż jako Twoi stronnicy wiecznie dostawali w dupsko. Oczywiście do Ciebie nie dotarło że sprawy biora niekorzystny obrót i zaczłąłeś wymuszac wobec GM żądania strzeżenia granic harminium, stawiania palisad, strazy i takich tam - na co z oczywistych względów nie mogłą zapaśc zgoda ( kazdy gracz jest traktowany równo -czego sam żądasz).

Ponieważ nie mogłeś się doczekać pomocy o którą wzywałeś zacząles oskarżać GM'ow na CL o stronniczość i łamanie zasad przyzwoitości. Kiedy tylko zacząłeś takie klocki większośc ekipy uznała że tego już za wiele i czas skończyć z AH raz na zawsze.

Może nie wiesz tego ale wówczas w Twojej obronie stanął własnie ten znienawidzony przez Ciebie Melanius :smile: który chciał załogodzić spory ( mi poprzez spotkania dyplomatyczne Mel-Arkan, Mel-Arkan-Ozzi (RZK) itp. Skótek tego był bardzo krótkotrwały. Otrzymałeś wówczas obietnice nie angażowania się przez GM w konflikt w zamian za co obiecałeś swobodę GM'ow na modelowanie świata Harmonium. Złagodzone zostały równie z spory na linii AH -RZK - niestety na krótko (głównie z uwagi na Wasze obrazliwe teksty pod adresem kierownictwa tej Gildii).

Nie minęlo może 3-4 dni gdy ropoczeła się seria qiuestów na obszarze Britanii, równiez i AH. Wywołało to twoje głębokie oburzenie w grożbami pod adresem GM włącznie. Do tego dołączyły liczne bluzgi graczy zarzucających iż AH traktowana jest w sposób uprzywilejowany ( arena do przemówien, chodniki z marmuru, region guarded i bannery które stopnoiowo wyciagałeś od GM'ow) Inni gracze nie mieli tego więc nie dziwne oburzenie z ich strony.

TO był jednak tylko zalążek wielkiej awantury która wybuchła niedługo potem, gdy umiesciłęs na paru niezaleznych stronach bluzgi pod adresem co niekórych członków ekipy z tym i zarządzającego wówczas serwerem Admina. Ządałeś mi. by ustapił skoro nie potrafi być "Neutralny" na Twoj sposób.

Mając z jednej strony wkurzonych członków Ekipy, z drugiej graczy zarzucających stronniczośc i sponsoring AH a z trzeciej Twoje bezsensowne zarzuty nie mające pokrycia z rzeczywistością, pełniący wówczas funkcie Admina Melanius -zmuszony był zakończyć erę AH w Britanii. Zrobiono to w ramach wielkiej kampanii - gdy postac odgrywająca Imperatora oficjalnie zdelegalizowała AH wcielając Harmonium do Imperium (obejmujące juz wowczas - Trinsic, Occlo, Jhelom, Magincie, Moonglow, Bucc Den, Serpents Hold, Nujelm i częśc Britanii.

KOniec opowieści. Szcegółów Kampanii nie ujawniam - była tak genialnie zrobiona że moze sie jeszcze przydać - w jej trakcie nikt chyba do końca nie wiedział kto i w co właściwie zagrywa :grin:



_________________
Ultima Online Polska
http://www.mmogspot.com/uo
MmogSpot - Polski Portal Gier Online
... when the dream became true ...
http://www.mmogspot.com

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-02-11 17:40 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:42 
 
Piekna opowiesc... W sumie to dobrze, ze tak szybko z tym panem skonczylismy :smile:) rozpoczal zemste na wszystkich :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:47 
 
Ja na jego miejscu najpierw pogadalbym ze mna ;-P czego zadam za publiczne znieslawienie i czy ma jeszcze mozliwosc powrotu do normalnego stanu swojej postaci.

Mysle ze ma dwa wyjscia - albo to powyzej - prowadzace byc moze... byc moze do zniesienia Dies Irae, albo opuszczenie serwera, bo zyc to ja mu nie dam, taki wredny admin jestem.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:58 
 
Nie wredy, a kochaniutki *szczypie w policzki Szersznia*. I nie przejmuj sie tym co ludzie mowia, jestes dobrym dzieckiem :razz: :razz: :razz:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 18:03 
 
heheheh a mamusia mowila "ty niegrzeczny chlopczyku..." hehehehehehe, koniec zabawy, wracamy do szarowki SC


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.