mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*

Posty: 57
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 14:47 
 
LOL!


_________________
*** by gigi ***
http://www.ultimaonline.phg.pl
http://www.kasa.boo.pl

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 16:11 
 
Powiem krotko... Nie rozumiem dlaczego Szersz zabil Lorda i Duskiego... Ale co do tego, ze GM powinni ingerowac tylko w sprawy techniczne juz sie wypowiedzialem i powtorze to jeszcze raz... GMi sa od tego, bys w grze mial cel! To ONI wyznaczaja Ci jakies wartosci... Questy, itp - to wszystko robota GMuf... Ich ZADANIEM (nie obowiazkowym ale milewidzianym) jest stwarzanie klimatu - nie Twoim Lcv, ani nie Twojego Lorda... Wy, jako goscie, mozecie jedynie w takim klimacie uczestniczyc - nie niszczyc go, a cieszyc sie ze jest i dobrze sie bawic sama gra... To, ze nazywasz siebie Ksieciem (do Lorda) i zgrywasz sie na spadkobierce Britisha wcale nie poprawia klimatu - ale tez go nie psuje... Natomiast to, ze GM Szary odgrywa role Boga, ktory ma wlasne zdanie, i ktory moze przeszkadzac zwyklym, smiertelnym graczom w sposob nie tyle chamski, co malo wymyslny (owszem - to bylo najprostsze rozwiazanie i najbardziej brutalne zarazem) IMO klimatu nie psuje ale go umacnia... Przecierz nie straciles domkow przez bugi! Tylko przez nieodlaczny element gry - GieeMa - Boga. Owszem - zabil Ciebie Lordzie i Duskiego, podczas gdy powinien poprostu was uwolnic (to faktycznie byl problem natury technicznej) - ale kierowala nim zlosc :/ Innymi slowy, trzeba bylo trzymac jezyk za zebami i nie chwalic sie, ze chcecie Go zdradzic i pozucic...

p.s.
(Do Szarego) Rozumiem ze biles Lorda... Ale Duskie i sludzy Arkana tylko w niewielkim stopniu maja podobne do jego poglady. Przynajmniej tak wynika z tego co mowia... Duskie trzymal z nim przez forse (nieopatrznie zainwestowal i musial czekac na zwrot kosztow), Peo z nudow (nie chcial juz tylko potworkow tluc - przynajmniej tak pamietam), itp...

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 16:40 
 
Cytuj:
2002-02-12 14:26, Taunis napisał:
Wparowales z tym swoim smierdzacym szkielecikiem w smiesznej czapce, z kawalkami miesa nie do konca przerobionymi przez reduktorow, to kurwa smierdzi! :grin:


ech... Ty nie rozumiec co ja pisac..
ja ci nie tlumaczyc bo ty muc znwu zrozumiec inaczej niz ja chciec przekazac.
od moja czapka ty sie odstosunkowac :razz:
Gadget

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 17:15 
 
Cytuj:
2002-02-12 16:11, NeVerman napisał:
Powiem krotko... Nie rozumiem dlaczego Szersz zabil Lorda i Duskiego...

Neverman, prosze poczytaj jeszcze pare watkow, jest to moze troche rozsiane, ale dosc dobrze wyjasnione.

Pozatym nie wiem czy zauwazyles - ale przed zabiciem Lorda i Duskiego - co obiecalem publicznie na forum, przy wzywaniu GM'a jesli trafi na mnie, wyciagnalem ich postacie z blokady. - O tym jakos zapominaja wspomniec... dziwne nie?

Domku nie stracil... no teraz to juz raczej stracil, bo z innych powodow sporo domkow poszlo w drzazgi.

Cytuj:
jakies wartosci... Questy, itp - to wszystko robota GMuf... Ich ZADANIEM (nie obowiazkowym ale milewidzianym) jest stwarzanie klimatu - nie Twoim Lcv, ani nie Twojego Lorda... Wy, jako goscie, mozecie jedynie w takim klimacie uczestniczyc - nie niszczyc go, a cieszyc sie ze jest i dobrze sie bawic sama gra... To, ze nazywasz siebie Ksieciem (do Lorda) i zgrywasz sie na spadkobierce Britisha wcale nie poprawia klimatu - ale tez go nie psuje... Natomiast to, ze GM Szary odgrywa role Boga, ktory ma wlasne zdanie, i ktory moze przeszkadzac zwyklym, smiertelnym graczom w sposob nie tyle chamski, co malo wymyslny (owszem - to bylo najprostsze rozwiazanie i najbardziej brutalne zarazem) IMO klimatu nie psuje ale go umacnia...


Nie do konca sie tu zgadzamy - klimat moga tworzyc GM ale moga tez tworzyc gracze i tworza... i nie przeszkadzamy im, poki nie zaczynaja czegos zadac... ja po prostu nie lubie jak sie na mnie krzyczy (moze jakis uraz z dziecinstwa? a moze po prostu megalomania hihihihi) - nie lubie tez jak mi sie wymysla, wtedy robie sie zly.


Cytuj:
(Do Szarego) Rozumiem ze biles Lorda... Ale Duskie i sludzy Arkana tylko w niewielkim stopniu maja podobne do jego poglady. Przynajmniej tak wynika z tego co mowia... Duskie trzymal z nim przez forse (nieopatrznie zainwestowal i musial czekac na zwrot kosztow), Peo z nudow (nie chcial juz tylko potworkow tluc - przynajmniej tak pamietam), itp...


Slowo jest slowo, jak zauwazyles w tym wypadku odgrywam/odgrywalem boga upierdliwego, zlego i obrazonego. jesli przeczytasz inny watek - quest, to zobaczysz iz zarowno na Arkana Samozwanca, jak i na tych, ktorzy z nim przestaja zostala nalozona prez Lorda Britisha (ech to moje rozdwojenie jazni) banicja.

Jedyne co zrobilem to po uwolnieniu obu postaci aktywnych w grze z dziury w domku, wywolalem dwie blyskawice - w wiadomych osobnikow.

Inna rzecza jest fakt iz jedynie Samozwaniec Arkan zostal oblozony dodatkowa klatwa - murderer, zmiana imienia (dopisek Banita), odwrocona karma i fame. Nie umial jak widac sobie poradzic z tym problemem - pobiegl do healera, ktory mordercow nie wskrzesza, zamiast szukac Ankha, co wywolalo kolejne pomowienie, iz zablokowalem mu wskrzeszanie - falszywe zreszta. Duskie jedynie oberwal blyskawica, ale sadze iz nie on jeden byl z lordem, wiec zarowno klucze od domku - jesli zostaly przy ciele - tyle ze sa blessed z tego co wiem chyba - wiec wedruja razem z duszkiem, jak i cala reszta byla do odzyskania. Nadal uwazam ze za publiczne obrazanie mnie na forum postapilem wyjatkowo lagodnie w tym wypadku i nawet "finezyjnie" - zwazywszy iz przy okazji gracze mieli dwa questy - jeden koronacyjny (podwojny w zasadzie - kornacja, zosrganizowana prez samego arkana, i proba jej zaklocenia przez chaos), drugi - z banita, wygnanym z krolestwa.

Zaznaczam tez iz nawet przez moment konto arkana ani osob go popierajacych nie bylo zablokowane - co gorsza nadal nie jest, chyba jestem zbyt dobry jednak i cierpliwy.

Neverman, ja rozumiem iz nie ciesze sie u Ciebie opinia GM'a preferujacego gre stricte RPG ale na tyle powinienes mnie juz poznac aby wiedziec iz jesli ktos jest w porzadku wobec mnie, ja staram sie byc w porzadku wobec niego. To tyle.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 17:26 
 
Cytuj:
2002-02-12 16:40, Gadget napisał:

ech... Ty nie rozumiec co ja pisac..
ja ci nie tlumaczyc bo ty muc znwu zrozumiec inaczej niz ja chciec przekazac.
od moja czapka ty sie odstosunkowac :razz:
Gadget


Czuj sie sflamowany! :grin:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 17:47 
 
Cytuj:
2002-02-12 17:26, Taunis napisał:
Czuj sie sflamowany! :grin:


eeeej nooo
niee.... nie roob mi tego no....
ni moze sie dogadamy nooo
Szerszen!!!!!! zabieraj to swoje stado ze mnie no...
widzisz co mi robia?
krzywdza bezbronnego :razz:
Gadget

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 17:49 
 
Przepraszam, zapomnialem ze masz problemy z samookresleniem sie jako wozny... Juz wiecej cie nie sflamuje... przynajmniej do czasu az zdecydujesz sie byc Evil Vozny, albo Nice Vozny :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 17:56 
 
Gadget - Oni tak przeprowadzja nabor na nowego czlonka (cokolwiek by to mialo znaczyc) gildii Evil GM.

Wiec uwazaj bo prawie zdales test :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 21:45 
 
Cytuj:
2002-02-11 21:05, Lcv napisał:

Nie ma mowy o 'wykradzeniu' plikow, lecz o przeniesieniu ich za zgoda wszystkich GM oprocz Tolla (kumpel Szerszenia) i samego Szerszenia. Teraz juz pomysl zostal zawieszony ze wzgledu na ewakuacje Harmonium (ingerencja jednego z GM nie pozwala na budowe czegokolwiek zwiazanego z Orderem).

Moze troche pozno quotuje to ale niewazne.Czlowieku co ty mowisz ... To moze je ukradniemy bo moim zdaniem wszyscy GM to kumple Szerszenia twoje rozumowanie jest smieszne ..... A tak pozatym to zgadzam sie z 1 Gm sa od spraw technicznych i hmm czegos w rodzaju questow .... Ale czlowieku cos sie nie podoba to zapierda... na DZ wjebujesz sie z ryjem na SC i cos lamujesz wyluzuj i nie narzucaj swojego stylu bo nam tu dobrze (bylo) i tu zostaniemy(przynajmniej sercem) i zawsze bedziemy szanowac ten serwer takim jakim byl ja na nim gram juz od whoho mega duzo czasu i dla mnie ten serwer to cos magicznego i niepowtarzalnego ... wiec prosze cos sie nie podoba to WYPIER ....... !

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 21:54 
 
Cytuj:
Gadget - Oni tak przeprowadzja nabor na nowego czlonka (cokolwiek by to mialo znaczyc) gildii Evil GM.
Wiec uwazaj bo prawie zdales test :wink:

okiej, to ja pozostane przy czlonku, a Oni niech sie evilem zajma :razz:
Gadget

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 21:56 
 
Cytuj:
2002-02-12 17:49, Taunis napisał:
Przepraszam, zapomnialem ze masz problemy z samookresleniem sie jako wozny... Juz wiecej cie nie sflamuje... przynajmniej do czasu az zdecydujesz sie byc Evil Vozny, albo Nice Vozny :grin:


nie nie nie..
to nie tak...
zobacz...
Vozny jako taki jest postacia stricte obiektywna, wiec musi byc neutralny...
ja maxymalnie moge byc Evil Lame

Gadget - Evil Pack Horse

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:04 
 
Vozny obiektywny powinien byc, ale nikt mu nie moze zabronic posiadania wlasnych pogladow! Poza tym, fajno by bylo gdyby ktos pokombinowal cos z bogami i ich wyznawcami... Zeby byly przeciwne obozy np. wyznawcy Szerszenia i Yerpena :smile:

Mozna tez spojrzec na to z 2 strony. Evil Vozny to taki ktory niegrzecznie sie zachowuje :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.