mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 23:35 
 
Wiem, ze to juz bylo, ale powstal nowy dzial, wiec sie powtorze - tym bardziej, ze uplynelo troche czasu.
To, ze nikt nie uczy tego skilla, to juz wiem. To, ze Szerszen napisal, ze trzeba duzo drzewcow zrobic, zeby sie nauczyc - to tez wiem. Ale zrobilem juz tysiace drzewcow, a bowcraft nie podskoczyl mi nawet o 0,1%.
Nie zalezy mi na tym, by byc GM-em w bowcrafcie po paru godzinach gry, moge do tego dochodzic nawet przez rok. Ale niech chociaz ta umiejetnosc wzrosnie o 0,1% co pare tysiecy wytworzonych drzewcow, bo inaczej strace sens w swoja egzystencje :sad:. Z tego co zauwazylem, to chyba najtrudniejsza profesja na SC ( mam na mysli dojscie do mistrzostwa w tej dziedzinie ).
Od poczatku mojego bytu na SC mam bowcraft na poziomie 17% i, nie wiem skad to sie wzielo, blacksmith na poziomie - chyba - trzydziestu paru. Byc moze cos popieprzylem przy tworzeniu postaci.
W zwiazku z tym mam dwa pytania:
1. Co sie dzieje z tym bowcraftem?
2. Czy jest mozliwosc zamiany przez GM-ow bezuzytecznego dla mnie blacksmitha na bowcrafta tzn. powiekszenia mi bowcrafta np. o polowe wartosci blacksmitha, jednoczesnie kasujac ta umiejetnosc, powiedzmy, tez o polowe?
Te drugie pytanie, byc moze jest naiwne, ale mialem dzis ciezki dzien w pracy i zyje nadzieja na lepsze jutro :smile:.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz - przynajmniej na pierwsze pytanie.

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 06:39 
 
Jak sie nie myle to bowcraft jest od tworzenia strzal, wiec jak bedziesz mial ok 1-5k strzal to daj mi znac chetnie od ciebie kupie...

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 20:05 
 
xivier - nie mylisz sie :smile:. Nie ma sprawy. Bowcraft jest MIEDZY INNYMI od robienia strzal. Jak w koncu bede mogl juz je robic - masz u mnie 500 strzal za darmo :smile:.
Pozdrawiam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 20:14 
 
Bodokan sluchaj ty masz te 30 kilka % BS ale nie w realu to samo bowcrfat - ehhh sluchaj zrob sobie postac z bowcraftem na 1% np i bedzie po ptokach :grin: albo popros GM ozeby ci podniusl o 0,1 - na SC skille sie czasem blokuja - wyslij page - ale jeden :grin:

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 20:26 
 
Scorpio - dziekuje za rade :smile:. Ale ja wiem co mam w realu, a problem bowcraftu juz poruszalem u Szerszenia - podobno rosnie, ale bardzo powoli. No i dobrze, niech rosnie powoli, ale niech rosnie... .
Po co mam tworzyc postac z 1%, jak stworzylem z 17?
Pozdrawiam.

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 21:03 
 
dzieki :smile: oprucz tych 500 zrob z 4k strzal za ktore zaplace... bo chce miec koniecznie GM archery :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: xiver dnia 2002-02-18 21:05 ]</font>

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 21:21 
 
A co do bowcrafta...
Od ilu % mozna juz tworzyc najlepsze kusze, badz superior bowy? Ostatecznie od ilu % moge sie spodziewac zwyklej kuszy na liscie produktow zdatnych do wykonania? :smile:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:57 
 
na sc jak sie nie myle mozna scinac 1 rodzaj drewna i chyba 3 rodzaje lukow - bowcraft = booooooring, no nie?


_________________
Obrazek

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 21:07 
 
Ale na bowcrafcie nieskomplikowanie zarabia sie pieniadze, jedyny potrzebny surowiec to drewno (no i piora, ale do strzal). Zcinasz masowo drewna i robisz full shatsow, 5 min i masz juz cos kolo 800 jednostek kasy. To jest idealne dla leniow, ktorym nie chce sie zdobywac roznorakich surowcow. Jedyny problem jest ze sprzedarza tylu shatsow... gdyz jednorazowo mozna sprzedac chyba o ile sie nie myle 50, wiec sprzedaz trwa dluzej niz produkcja :}}
A gdyby sie komus dodatkowo chcialo z shatsow zrobic strzaly... to kasy byloby jeszcze wiecej. Wiec moze nie taki bowcraft zly? :smile:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.