mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:36 
Cytuj  
Nie double postuj.

Tak, jest to pelna wersja klienta.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 18:13 
Cytuj  
Tak, to jest pełna wersja klienta. Tak ma tylko 73 kb, resztę ci dociągnie jak będziesz w grze i odwiedzał lokacje. Nie, bez legalnego klucza do założenia konta nie pograsz. Klucz do konta trzeba kupić, nie ma generatorów kluczy. To nie diablo 2 i nie można grac na jednym kluczu z kimś na zmianę, jeden klucz aktywuje jedno konto. Nie, nie ma demo, będzie beta dodatku, od 24 marca, przez 3 dni, ale ktos cię musi zaprosić. Nie ma prywatnych serwerów.
Uprzedzając spam 150 kolejnych pytań.


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 18:51 
Cytuj  
Dzieki za informacje


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 20:02 
Cytuj  
Ktory mozna miec maksymalny level ? Jak sie nalicza doswiadczenie ? Mozna sie prac w miescie z zywymi graczami ? Tyle pytan zeby nie robic spamu :]


Posty: 29
Dołączył(a): 2.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 21:02 
Cytuj  
jak gralem jeszcze w GW mozna bylo miec 20 lvl max nie wiem jak teraz

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 21:38 
Cytuj  
Maksymalny poziom w grze to 20. Wyżej nie da się dojść. Najbliższy dodatek również nie podniesie tego cap. W zasadzie a.net nie planuje podniesienia cap w ogóle, więc watpię czy będzie więcej levei kiedykolwiek. 20 poziom mozna zdobyć w połowie fabuły pve i w tym momencie grinding się kończy, można jeszcze najwyżej zdobywac skillpointy do odblokowania skilli. Taki cap jest stworzony ponieważ w GW chodzi o umiejętności gracza, nie to ile czasu spędza grindując, a także o balans wytrzymałości, zdolności i efetywności skilli. Jak ktoś uważa że to marnie że jest tylko 20 poziomów i powinno być 60, bo mu się gra kończy po 2 tygodniach, to droga otwarta, jest 100 innych produkcji gdzie można levele stukać, w tej jednak grze chodzi o doskonalenie swojego skilla, tworzenie buildów i ogólne doskonalenie się.
Doświadczenie nalicza się klasycznie, za questy (większość) i za moby (malutko). Innych sposobów expowania brak.
Prać z żywymi graczami można tylko na specjalnych arenach, zarówno w miastach, jak i w msjach kooperacyjnych zaatakować innych graczy się nie da, także poza miastami nie uświadczych nnych graczy niz ci z którymi utworzyłes daną instance. Areny pvp to RA (Random Arena) gdzie spotykają się dwa losowo dobrane zespoły po 4 graczy. TA (Team Arena) identyczna jak powyższa, tylko druzynę 4 osób składa się zawczasu. Heroes Ascent (tomby) gdzie 8 osobowa drużyna walczy w trybie turniejowym, starając się dojść do Hall of heroes i wygrać łaskę bogów dla swojego regionu, jest to też jedyny tryb pvp gdzie otrzymuje się nagrody za wygraną, w postaci rangi i sławy, oraz przedmiotów i sigili. Ostatnim trybem jest szczyt miodności czyli starcia gvg, gdzie dwie gildie wystawiają 8 osobowy skład i dążą do wygranej, aby osiągnąć wyższe miejsce w ladderze. Ponieważ GW nastawione jest na grę i buildy druzynowe, gdzie gra się jako trybik maszyny i konieczna jest współpraca, nie ma możliwości walk 1 vs 1 i dzięki niech będą Sigmarowi, bo taki tryb, przy aktualnym ruleset i skillach, byłby niegrywalny (ten pasjonujący pojedynek dwóch paladynów).
GW nie jest typowym MMORPG i nie jest "takim WoW, tylko bez abonamentu", to zbalansowana gra pvp, będąca blizsza CS, czy Enemy Territory, do której przyszyty jest też tryb PvE, z rozbudowanymi, instance questami i krainami, oraz doskonałą złożoną fabułą, jednak ze stosunkowo niskim replayability, którego da się w pełni skończyć (Flame Seeker Prophecies, Titan Questy, SoF, FoW, UW) w ciągu miesiąca gry. Dla kogoś kto preferuje gre pve, i walki z mobami, to gra się najpóźniej po 2 miesiącach wyczerpie i zostanie tylko farmienie złota na gold sinki jak Grotto armor i FoW armor.


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 22:40 
Cytuj  
Po mniej wiecej ilu godzinach gry mozna nabic 20 lvl ? Potem to tylko za zarobiona kase mozna kupic lepsze wyposazenie ? Czy po skonczeniu 20 lvl-u mozna podnosci dalej umiejetnosci ? Co nowego ma dac dodatek ? Za zdobyte dowiadczenie dostaje sie jakies punkty na podnoszenie umiejetnosci ? Co to sa te gildie i czym sie roznia ? Czy poza miastem mozna znalezc jakies przedmioty ? Czy poza arena moze ktos cie zaatakowac tak poprostu bez powodu ? I czym sie poszczegolni bogowie roznia bo czytalem ze u niektorych jak zlozysz im kase w ofierze to wysylaja cie do jakies swiata w ktorym roi sie od potworow a niektorzy nic niedaja ? No to by bylo na tyle :wink:

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 23:04 
Cytuj  
przeczytaj wyżej b. obszerną wypowiedź Yahzona i poszukaj info w innych topicach... wszystko było :roll:

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 00:45 
Cytuj  
Odpowiem, a co mi tam :D . Tylko mi jeszcze potem każą napisać FAQ do GW :wink: .
Nabicie 20 poziomu może zająć różną ilośc czasu. Zależnie jakie party i questy się robi, misje, bonusy, czy korzysta się z runnerów, czy ma się na starcie kasę i itemy. Pierwszą postacią (E/Me) zrobiłem 20 w dwa tygodnie. Ostanim razem kiedy tworzyłem postać PvE (W/R) to zajęło mi to 4 dni, ale głownie dzieki temu że miałem umówionu runn - Old Ascalon - Droknar i Green itemy na starcie.
Wyposażenie najlepsze to odpowiedni set green itemów, lub ręcznie dobrane z upgrade i długo sie na takie pracuje, lub próbuje się zdobyć. Green itemy można oczywiście zdobyć na bossach w Sorrow Furnance, oraz od niedawna także w Tomb of Primeval Kings. Jednak od czasu do czasu można na rynku trafić na złoty item o statystykach i wyglądacie przebijającym green itemy. Jednak nawet najlepsze z temów moga zostać trzema kliknięciami odtworzone przez postać PvP, co oznacza że nawet najlepszy item nie da nam przewagi w pvp. Po skończeniu 20 poziomu poprzez dwa questy możemy zdobyć jeszcze 30 atribute pontów, które pozwolą zwiększyć atrybuty, potem zdobywane doświadczenie zmienia się w skill pointy do nauki nowych zdolności, ich moc jest zależna od wysokości odpowiedniego atrybutu. Skille nie mają poziomów.
Dodatek wprowadzi dwie nowe klasy (assasin i Ritualist), po 25 skilli dla starych, cały nowy kontynent (Cantha) i nowę kampanię do ukończenia, nowe mapy pvp, tryb kooperacji, sojusze gildii, bitwy sojuszy, misje elitarne i specjalne. Możliwośc zapisywania się graczy do frakcji i walk pomiędzy nimi. Oraz co najważniejsze starcia pvp z ilością graczy większa niż typowe 8+8. poza miastem przedmioty dropią z mobów i porozrzucanych tu i tam skrzynek. Można je także uzyskać od collectorów w zamian za itemy z mobów.
Poza arenami bez powodu będa cię atakowac moby.
Gildie to tak jak klany w innych MMO :roll: doh. Zakłada taką jeden gracz, rekrutuje do niej innych, moga grać walki gildii dzięki temu, o ile posiadają własną wyspę.
Grenth, bóg śmierci pozwala zejśc do Underworld i Fissure of Woe, kiedy nasz region posiada łaskę bogów. Z innych bóstw tylko wezwana Dwayna daje czasem jakieś zadania, Maleandru odpowiada na modlitwy, ale nie oferuje niczego. Lyssy nie miałem nigdy okazji przyłapać, bo nie było favoru jak zb łądziłem do jej kapliczki. Balthazar tez niczego nie oferuje.
Kaplica Bogini Lyssy:
Obrazek
Kaplica Bogini Maleandru:
Obrazek
I to by było na tyle.
[Musze zacząć takie wypowiedzi pisać w Open Office bo zjadam literki.]


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 13:29 
Cytuj  
Co to sa moby, atrybuty , nowe zdolnosci ? Ilu mozna miec bogow ? Jaka waluta sie posluguje ? Ile mozna miec max. postaci na jednym koncie ? Jakie sa rasy ? Jakies sa potwory ? Czy swiat jest rozlegly ? Jest tam duzo miast ? Jakie sa krainy ? W ile tygodni i po ile grajac dziennie bez pomocy innych graczy mozna miec 20 lvl ? I czy czesto w miescie atakuja cie te moby ? Tyle zeby niespamowac :] Dzieki Yahzon za obszerne odpowiedzi :)

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 14:51 
Cytuj  
dobra Yahzon (masz taki sam nick jak mój kot hehe) - wyręczę Cię :wink:

Wszystkie potwory określa się mianem moby. Atrybuty to zdolności, których używasz w danym buildzie. Siłę atrybutów zwiększa się przez dodawanie do punktów (wciśnij H w grze). Zdolności są to wszystkie skille. Bogów nie można mieć (weź to choćby na logikę :) - to bogowie mają Ciebie). Nie ma określonej waluty. Pieniądze są odpowiednio w gold pieces (w grze posługuje się skrótem GP) oraz platynki (w skrócie p. 1000gp to 1p). Na jednym koncie można mieć max. 4 postacie. Jest jedna rasa - ludzka. Potworów nie będę opisywał, bo jest ich za dużo :). Świat jest całkiem rozległy (przejscie całego od max. wschodu do max. zachodu zajmuje ok. 3 godzin, gdy nie bijesz mobów i ok.12 godzin, gdy bijesz moby - ten drugi czas spada w zależności od twojego doświadczenia w grze). Im bardziej na zachód tym trudniej. Miast jest całkiem sporo. W każdym jest kilka questów. Krain jest też sporo. Od zniszczonego Ascalonu przez śnieżne Shiverpeaks, hawajską Krytę, dżunglę w Maguuma, pustynię (zapomniałem nazwy krainy :)), znowu śnieżne Shiverpeaks - tym razem południowe, aż do wulkanicznych wysp. Bez pomocy innych graczy 20 lvl jest właściwie nie możliwy do osiągnięcia w realnym czasie. Guild Wars jest przeznaczone do gry w drużynach i w ten sposób najłatwiej i najszybciej można osiągnąć 20 lvl. Zajmie to ok. 2 tyg. grając po 3-4 godziny dziennie. W mieście nie ma mobów. Do miasta mogą wejść tylko ludzie (nawet zwierzątka graczy zostają "przed miastem"). To chyba tyle.

Następnym razem użyj "szukaj" i stron podanych w linkach....


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 11:55 
Cytuj  
Da mi ktos zagraz na jego koncie !! Tak z godzinke bo chcialbym zobaczyc te grea na zywo a nie tylko z pytan !! Wiem ze szanse sa rowne zeu aby ktos dal mi zagrac ale was prosze tylko godzine !!

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 14:20 
Cytuj  
Możesz poczekać do 24 marca jak będzie beta dodatku, to ci mogę wysłać klucz na 3 dni gry. Wtedy będziesz mógł obejrzeć sobie do woli, przez całe 3 dni :] .


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 15:09 
Cytuj  
Do 24 marca troche dlugo :har: :evil: ale jak mus to mus :wink:


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 19:55 
Cytuj  
Co sie dzieje z toba jak zginiesz ? Czy tracisz przedmoty i kase ? Jak na arenie kogos zabijesz to mozesz wziasc jego rzeczy ? Mozna sie prac na arenie 1 vs 1 ? Czy arena jest 1-na w miescie a jak tak to chyba ciezko sie na nia dostac bo jest ciagle zajeta ? Ile jest serwerow ? Czy sie tnie ? Czy serwery sa ,,zapchane " ? Po ile macie postaci na 1 koncie zrobionych ( czy macie max ilosc i stworzona ) ? Bo0 jak nie to jak mozna to bym sobie na jednej zagral ale pewnie nikt mi nieda a wogule do 24 marca to roche dlugo czekac a skoro mam ferie to bym se zagral !!

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:43 
Cytuj  
Nic sie nie dzieje (dostajesz jedynie 15% death penalty, które sie kasuje wraz z wejściem do miasta). Nie można lootowac graczy. Nie ma 1vs1 ale maja wprowadzić duele. Wejsc na arenę to nie problem, to są osobne instancje tworzone w momencie pojedynku 2 grup. Nie ma serwerów, są instancje miast, w każdej chwili możesz sie miedzy nimi przenosić (w obrębie regionu(eu, ameryka, korea - niedostępna bez koreańskiego klucza) + international gdzie może wejść każdy niezależnie od regionu gry). Nie tnie sie. Nie są. Max 4 postaci per konto. Nie licz ze ktoś da ci wejść na swoje konto żebyś mógł pograć, kup lub poczekaj do 24 marca.


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 00:00 
Cytuj  
Sorka Gepard, ale konta to nikt nie da raczej, w szczególności że fizycznie miejsca na postać bym ci nie zdołał zwolnić na żadnym z mych dwóch kont. Z mojej strony możesz się jedynie uzbroić w cierpliwość, poczekac do bety i podać na PM swój email to ci wyślę klucz do bety.
Ewentualnie może jakiś dobry samarytanin udostępni ci konto.


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:18 
Cytuj  
Czekam na samarytanina :P


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 19:43 
Cytuj  
No niemoge sie na tego samarytanina doczekac :har: !! No chlopaki trzeba mi cd-key albo konto wiem ( szanse rowne 0,0000001 % ) no ale tylko 1 postac ludzie przestane sie interesowac ta gra i przypomne sobie po becie 18 - 20 marca i wogule sobie w to niezgram !! A isc do empiku niepojde najblisze cosik wiekszego Nowy Sacz ale watpie zeby to tam bylo !! NO to Tarnow a i tam moze niebyc !! Jakbym mieszkal w wiekszym miesie to juz bym poszedl do empiku albo inne go sklepu i kupil !! A tu kup na sprzedaz wysylkowa jak niema sie 18 lat :evil: :x

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 21:10 
Cytuj  
Nie musisz miec 18 lat, zeby zalozyc eKarte w mBanku afair i zamowic sam cd-key. Nie musisz miec 18 lat, zeby zamowic gre z Allegro lub gram.pl. Stwarzasz sobie sam jakies dziwne problemy.

CD-Keya, za ktorego trzeba zaplacic kilkadziesiat-100zl nikt ci nie da, nie szukaj jelenia. Konta tez raczej nikt ci nie da, a nawet jesli ktos mialby taki zamiar, to szczerze odradzam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.