mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 17:06 
Cytuj  
Dzięki uprzejmości MagPS mam okazję zagrać w triala CoH. Odpalam grę, zaczynam się zabawiać:
1. przyjemnie nakreslony tutorial, który nie męczy (tak jak w EVE),
2. pretekst, czyli fabuła - nie czuję ciągnięcia na "siłę" tutaj komiksowo o coś chodzi. Po coś robię te misje.
3. Interakcja z graczami - zdążyłem zrobić 2 misje w "spokoju" (czyli sam) a tu już napatoczył sie koleś ze słonecznej italii, który miał sporo cierpliwości i tłumaczył noobowi podstawowe sprawy. Zaraz dołączył do nas jeszcze jakiś anglik i we trzech tłukliśmy expa i infame.
4. Mam dopiero 3 lvl (brak czasu, niestety) ale wrażenia raczej pozytywne.
5. Troszkę dziwnie gra się bez itemów, inwentarza (w klasycznym rozumieniu) ale z drugiej strony, cala ta gra to takie wielkie przymróżenie oka.

Dodam tylko, że jest przymróżenie, na które na 90% mam ochotę już po 2 godzinach grania. Dzisiaj postaram się pograć więcej i pewnie jutro zamówię CoV w gram.pl (chyba, że robaq nie sprzedał jeszcze swojej kopii). Strzeżcie się wtedy złoczyńcy bo wielka lama i noob nieprzeciętny będzię się starał wedrzeć w wasze szeregi. Jedyne co mam na swoją obronę to fakt, że jestem dość mocno RPG graczem, czyli raczej trzymam klimat rozgrywki. Tak jak trzyma ten klimat CoH i (mam nadzieję) CoV.

Cały ten tekst jest sponsorowany przez MagPS (któremu dziękuję za klucz do triala) oraz SwenG, który nakłonił mnie do napisania tych wypocin. Wszelkie skargi i zażalenia kierować do SwenG ;)

[edit] chyba jednak nie chcę konta od robaqa - jeśli kupię to w pudełku, a jeśli będę chciał sprzedać to będę miał co ;)


_________________
Pozdrawiam
Greg

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 19:51 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
Cały ten tekst jest sponsorowany przez MagPS


I ty (także) możesz zostać Świętym Mikołajem


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 22
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 20:50 
Cytuj  
Ho, ho, ho !!! Merry Christmas !!!


_________________
"All the Jedi knowledge, all the lightsaber skills, can't help You escape...Your destiny."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 23:44 
Cytuj  
(chyba, że robaq nie sprzedał jeszcze swojej kopii).

No jego oferta jest dalej wazna afaik.

EDIT: Ooops nie widzialem twojego edita ;) Ale roball bodajze ma pudlo. wiec co za roznica? Login i pass dostajesz raz dwa, a pudlo dochodzi w czasie grania.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 07:27 
Cytuj  
Robaq zaznaczył, że mu się nie chce na pocztę iść :).
MagPS => człowiek, którego wskazałeś dostanie dane konta w niedzielę wieczorem czyli w 7 dzień trwania triala. Jest już o tym powiadomiony ;)


_________________
Pozdrawiam
Greg

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 08:33 
Cytuj  
Przypominam, że nie zamawiać z gram.pl przez pocztę :D Kurier kosztuje raptem 3 zł więcej.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 08:52 
Cytuj  
Chyba jednak wezmę konto Robaqa :). BTW: Mógłby ktoś podać link do updatera do CoV? Bo zacząłbym ściągać wcześniej (CoH szło prawie dwie doby...) zanim sfinalizuję transakcję.


_________________
Pozdrawiam
Greg

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 08:57 
Cytuj  
proszę bardzo:
ftp://ftp.cityofvillains.com/client/EU/

tyle, że to ten sam klient i imho nie potrzebujesz niczego innego prócz updatera do cov


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 17:27 
Cytuj  
Byłoby świetnie jakby to działało w ten sposób. Myślę, że jutro mogę Was nękać na Union ;) Kwestia tylko, czy się dogadam z Robaqiem - pierwszy kontakt już nawiązałem.

[edit] transakcja dokonana - czekamy na potwierdzenie przelewu i konto dla mnie. Może nawet już dzisiaj będę was męczył. Sprawdziłem - CoV rzeczywiście działa na tym samym kliencie. :D


_________________
Pozdrawiam
Greg

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 15:55 
Cytuj  
Siemasz SwenG, da się w toto grać?
Urlop mam i nudzę się :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 17:14 
Cytuj  
Da się, mogę ci pożyczyć konto jak chcesz zobaczyć.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 01:21 
Cytuj  
Ja powiem tylko tyle : strasznie nuuuudne na dluzsza mete, moze to przez to ze nie pociaga mnie taka otoczka (nigdy nie lubilem komiksow ;) ). Dobrze ze nie napisalem swojej opinii pierwszego dnia kiedy dorwalem CoV, bylem naprawde zauroczony. Pozniej jest coraz gorzej :(. Strasznie dretwo wygladaja walki, wszystko takie powolne i mozolne, nasz suberbohater rusza sie jak mucha w smole... W sumie to czesci skladowe gry w miare mi sie podobaly jednak jakos miedzy nami nie zaiskrzylo.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 35
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 18:16 
Cytuj  
Pierwsze wrażenie
-Trochę szary ten tutorial...Żadnych graczy....
- Hmm...fajna zabawa w interriorach.
-Galaxy City- znowu zero graczy...
-Fajnie jest rozpukać pierwszych złoczyńców :]
- O, i pierwszy gracz...Trochę jakiś zarozumiały...Popierdziela w płaszczu- jasne, co będzie marnował czas dla newcommerów...
-O, kilku leci w powietrzu. Fajnie, fajnie :wink:
-I kolejny "naziemny"- o wiele bardziej miły.
-Trochę poawansowaliśmy, questów się trochę porobiło, Ice Manipulation jest lepsze niż myślałem.
- Trzeba obczaić jakieś inne mapy
- Atlas Park- ja tu zostaję! Natłok herosów! Co chwila ktoś przelatuje, przeskakuje czy przebiega! Zawsze można podbiec, zagadać, wspomóc kogoś w walce
- poznaję 2 fajnych ziomków- bansujemy po mieście tłukąc orpychów
-Ech...trzeba wpuścić brachola na kompa....
Ogólnie: Znalazło się kilka lagów, kilka disconnectów, ale jedynie podczas wczytywania mapy, nie podczas samej gry. I to się liczy. Po i tak się wkońcu podłączę, gra i tak się wkońcu ustabilizuje a wtedy nic nie jest wstanie zepsuć przyjemności z gry. Dialog dwóch stojoących obok mnie graczy wszystko tłumaczy:
-"Damn...I love this game...."'
-"Hell yeah.....
I cóż tu więcej mówić? Mogę jedynie potwierdzić słowa recenzji CoH'a z CDA
Już kończę, jeszcze tylko rozwalę tamtych oprychów, jeszcze tylko awansuję, jeszcze jeden quest- Nie ma co- City of Heroes wciąga jak nic!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.